Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител Аватара на DEA
    Post Thanks / Like

Exclamation сайтове за почивки извън Англия

Не знам дали можете да ми помогнете-надявам се да е така.От два дни търся сайтове за почивки.Какво е вашето мнение кой сайтове са най-добри-в смисъл предлагат най-големи оферти

.
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: сайтове за почивки извън Англия

www.mytravel.com - едни от най-евтините по мое мнение за Карибите, Мексико и много други
    http://www.thomascook.com/
    http://www.thomson.co.uk/po/index.jsp - английския представител на TUI
    www.teletextholidays.co.uk - обикновенно тръгвам от този да се ориентирам какви оферти има в момента, вече по тях направо в сайта на самата компания, предлагаща почивката.

Доколкото се ориентирах има 3-4 големи компании и всички добри оферти са от тях, има и сигурно 100, които препродават тяхните оферти и рекламират къде ли не.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DEA
    Не знам дали можете да ми помогнете-надявам се да е така.От два дни търся сайтове за почивки.Какво е вашето мнение кой сайтове са най-добри-в смисъл предлагат най-големи оферти

Въпроса ти е твърде относителен. Пък и аз лично не купувам от големите саитове = на неизгодни цени. По скоро кажи за къде те интересува като дестинация,колко примерно ти е тавана,които си готова да платиш,щото нали разбираш,че ако една почивка на Карибите е 500 лири, в някои от малките саитове няма да я намериш за 100........Освен тожа както ти казах избираш дестинация, решаваш ,че тавана ти е примерно 300 лири и започваш да ровиш.....аз например за ски холидеи не плащам повече от 250 лири за НБ и последните 5 г купувам само от igluski.com.

Напреднал Аватара на pisanka81
    Post Thanks / Like

Последните ни две почивки букнахме с www.expedia.co.uk. Аз лично съм много доволна от цените и това което ти обещават е точно както е.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DEA
    Има едно списание
    http://www.travelweekly.co.uk/Offers/Default.aspx
    и в и-нет има доста информация от него, там се изнасят всички оферти за седмицата то е седмично. Иначе зависи кьде искаш да ходиш. Гледай в туроператорските фирми, а не по-малките агенции, защтото те продават техните оферти.
    Последно редактирано от Poppy : 30-04-2006 на 08:31

стара дръглива кучка Аватара на musholina
    Post Thanks / Like

Ами първо си реши къде искаш да отидеш,и отиваш на гуугъл,написваш "holidays,мястото" и ще ти излязат сайтовете.Ако търсиш евтина почивка има из източна Европа,Мексико и южна америка са около 300 за 1 човек.В момента можеш да резервираш за чехия за 2 седмици за 120-полет и хотел със закуска,но не си спомням от кой сайт беше за съжаление.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Полезни български сайтове сайтове за майки,бащи и бебета
    От lordm във форум Полезни съвети за майки
    Отговори: 8
    Последно мнение: 12-06-2015, 13:12
  2. Сайтове за работа в Англия?
    От Mustafov във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 2
    Последно мнение: 31-01-2010, 07:26
  3. Продължително пребиваване в Англия(извън трите месеца)
    От vaskes във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 31
    Последно мнение: 14-03-2008, 13:38
  4. сайтове за почивки извън Англия
    От DEA във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 5
    Последно мнение: 29-04-2006, 21:40

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове