Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Помогнете на Виктория

За Виктория

До момента са набрани 1300 лв. Необходими са 30 000 лв.

Виктория Димитрова е на 23 години, студентка в 3-ти курс на Държавната музикална академия "Панчо Владигеров", специалност "Поп и джаз пеене". Момичето притежава неоспорим талант и всички данни за блестяща кариера. На конкурса "Хит - 1" става носител на първа награда за авторска песен!
    Виктория Димитрова. Необходима е спешна операция в Белгия за спасяване на зрението.
    След тежък побой Вики загубва зрението си. Единствено в Белгия е възможно да се направи операция за залепване на ретините на двете очи. Виктория е оперирана в Белгия и зрението й частично се възстановява. Пет месеца след първата, спешно е необходима втора операция. Без нея, Вики ще загуби зрението си за цял живот. Родителите и едва събират средства за първата операция. Помогнете им!

ФПББ ще предостави на всеки, който проявява интерес, документите, свързани с лечението на Виктория.

Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Помогнете на Виктория

много интересно, защото тука разни хора така по-британци твърдят, че най-големите очни специалисти били в бг. аз знам че се намират в швейцария а хората от българия твърдят, че само в белгия има специалисти.

цялото обяснение както е дадено има всички белези на скам.
    напоследък по много форуми се опявиха все някякви дето искат пари за нещо си и то само за белгия, факт който просто ми подсказва, че нещата са закърпени не добре. другото доджи е, че въпросната благотворителна организация е:
    Фондация ”Помощ за благотворителността в България” (ФПББ) е учредена на 16 ноември 1995 г.

ФПББ е независима българска нестопанска организация, основана в сътрудничество с Charities Aid Foundation (CAF) - Великобритания.
    -------------------------
    Today it handles over Ј1 billion a year for donors and charities, employs more than 300 staff in Kent and London and works across the world. It provides services to over 350,000 private individuals and many of Britain's largest companies. It passes donations, amounting to Ј130 million in 1998/9, to charities large and small and assists them in many other ways. It actively encourages debate about non-profit activity, through its research, conferences and seminars, and advocacy for an improved environment for charitable activity
    думата великобритания много ме притеснява.
    Последно редактирано от Petko : 25-04-2006 на 09:34

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

Четох историята за това момиче във вчерашния брой на Труд, много тъжно беше. Пишеше как била в Корея с приятеля си и били музиканти и как като се прибрали, човека нещо избушил и почнал да я налага сверски до като не станал този ужасен инцидент.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

На почивка Аватара на Aлександър Левиев
    Post Thanks / Like

Aко иматe директна връзка с близките на момичето, препратете им този адрес и телефон за контакт http://www.cbmi.be/ , e-mail: [email protected], телефон в Брюксел: 02/415 97 05, адрес: CBM, Karreveldlaan 12, 1080 Brussel. Операциите са безплатни за пациенти от и в третия свят, разноските ги поема фондацията на CBM, вкл. за Албания до момента. За отделни случаи на засегнати от източноевропейски страни правят изключения, макар по принцип да оперират в Африка, Азия и Латинска Америка.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

думата великобритания много ме притеснява.[/QUOTE]\

Лазарчо къф скам те гони бе мойто момче. Ти гледаш ли БТВ-Искрено и лично, Канал 1, Милен Цветков по Нова ТВ, Труд, 24 часа, Сега, БГ БЕН, Будилник, имаш ли телефон да звъннеш на тия добри хорица от фондацията или го ползваш само да си пич. Ами обади се и на Вики или на доц.Великов http://www.borislavvelikov.com/ - председател на народното събрание, който не мисли точно като теб. Айде като минат делата шти кажа и коя известна личност е мръсника.Сполай...
    Ако някой има англоезични приятели които искат да помогнат :http://helpvictoria.blogspot.com/

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ivokolchev
    думата великобритания много ме притеснява.
    \

Лазарчо къф скам те гони бе мойто момче. Ти гледаш ли БТВ-Искрено и лично, Канал 1, Милен Цветков по Нова ТВ, Труд, 24 часа, Сега, БГ БЕН, Будилник, имаш ли телефон да звъннеш на тия добри хорица от фондацията или го ползваш само да си пич. Ами обади се и на Вики или на доц.Великов http://www.borislavvelikov.com/ - председател на народното събрание, който не мисли точно като теб. Айде като минат делата шти кажа и коя известна личност е мръсника.Сполай...
    Ако някой има англоезични приятели които искат да помогнат :http://helpvictoria.blogspot.com/
    [/QUOTE]

Абе дарлинг..ти маи се нуждаеш да си ъпдеитнеш инфото и да гледаш повече ТВ...Борислав Великов отдавна не е председател на Народното събрание.........има/няма една година вече...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Re: Помогнете на Виктория

Да де Зарче права си но си помислих че няма бивши президент,премиер и т.н. или май в БГ така не е прието. Ми иначе оня си го гони параноя. Kisses!!!

Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ivokolchev

колега,
    знам, че много хора ще ме намразят за това, което ще кажа, но нека ти изясня няколко мемента, защото днес това, утре онова, вдруги ден друго и тн.

1) Аз Не гледам телевизия и Не чета вестници от 96-та година като принцип и загуба на време. Както и Онлайн новини от БГ Не ме вълнуват.

2) Не се интересувам от селебрити. Не ме интересеува в кой КФЦ са ходили да кльопат картофки и да пият кола или каде са ходили да пият зверски алкохол и колко пари са потрошили.
    3)Не живея в бг и не се интересувам генерално от тамошното ежедневие.

Битови скандали стават навсякъде, дори и тука. Няма застраховани.

съвет:
    ако искаш да рейзнеш мъни обърни се към хелп ***** на "фаийт доместик вайъленс" те имат некви баджети и нима голям шенс да ти помогнат. инвестигейшъна на случая ще отнеме по закон 3 седмици.

има още няколко фондации на елена костова, на жената на софиански, на жената на петурстоянов, но не пепи алфата, а бившиа президент. а и зорка май и тя се занимава с фондация за култура.

....по-натам....

4)всеки музикант трябва да има застраховка, която за му покрива времето за което не може. да си упражниава професията + евентуалните медицински разходи.
    5)малко съм груб с горкото дете, но това което се търси може да се земе с един заем от банката.
    6) всеки си избира приятелите и ние не сме виновни за действията на трети лица, както и на втори де.
    7)не сме виновни дори и косвено, че хората полудяват и невежеството и най-вече немотията на българина рефлектира върху нервната система на отделни лабили.
    8)съжалявам за девойката и за нейното семейство и приятели, но освен симпатия, моите пожелания за възможно оздравяване и успех мога само да съпортвам акцията за набиране на средства с най-голямо удоволствие.
    9) мога да организирам, като член на бгхелп благотворителен концерт-евент, на който да се опитам да събера средства за каузата.
    10)българите в чужбина са скрънзи, както много бедните, кото са дошли да заработят за семействата си, така и милионерите.
    11) пример: за наводненията миналата година се събраха за 6 месеца 5000 паунда и учудващо и похвално най-много пари предаде господин емил русанов, собственик на весник будилник и най-големия чалга промотър в европа, ако не и на планетата.
    Последно редактирано от Petko : 27-04-2006 на 01:34

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране

много жал ми стана за това момиче...това да си загубиш зрението е нещо страшно жестоко и в такава степен променя живота ти, че се моля на никой да не му се случва...
    макар че вече има толкова шарлатани, че не знам на кого да вярвам и изобщо да вярвам ли...
    това за залепяне на ретината ми звучи малко...знам ли, лазери има и в бг и затова малко се позачудих като прочетох статията в първия момент...не виждам никъде подробности за това какви са точно пораженията на очите, но предполагам че след като са писали и по вестниците, вероятно е истина...
    дано успеят да направят следващата операция...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 05-12-2012, 08:28
  2. Да помогнем на Виктория!
    От user във форум Зов за помощ
    Отговори: 15
    Последно мнение: 23-10-2012, 20:31
  3. Автобус от Виктория коуч стейшън до Лутън?
    От eng във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 9
    Последно мнение: 16-05-2011, 12:03
  4. Мини таксита или Виктория стейшън или какво...до Gatwick
    От kumana във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-12-2008, 10:07

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове