Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Каква е ситуацията с Джон Люис?

Някой скоро контактувал ли е с къстъмър сървиса им? Направо съм шокиран под всякаква критика е , все едно говоря с паундланд даже там биха били по отзивчиви. Да не би да са пред затваряне ?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Каква е ситуацията с Джон Люис?

Нищо им няма - звънкаш пак, докато попаднеш на по-свестен.
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

3. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

John Lewis е с най-добрия customer service, ама на живо. По телефона въобще не знаеш дали говориш с техен служител или с някой в ирландски кол-център на някоя агенция. Не мисля, че са пред закриване, просто преструктурират бизнеса си и имаха проблеми със спада в потреблението и възхода на онлайн пазаруването още при Ковид кризата.

И не е лошо да бъдеш конкретен. Така ще знаем и ние, а и винаги можеш да сигнализираш, че си недоволен от конкретния човек.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Някой скоро контактувал ли е с къстъмър сървиса им? Направо съм шокиран под всякаква критика е , все едно говоря с паундланд даже там биха били по отзивчиви. Да не би да са пред затваряне ?
    Много са пред затваряне , това не е учудващо !!! https://youtu.be/prNl-0mtfhA . Britain's John Lewis set to shut more stores
    Последно редактирано от kanarinapred : 02-04-2021 на 12:14

Старо куче
    Post Thanks / Like

Идея си нямате за какво става въпрос. Такова отношение не бях се сблъсквал тука. Ще разкажа малко по късно да видим резултата

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    John Lewis е с най-добрия customer service, ама на живо. По телефона въобще не знаеш дали говориш с техен служител или с някой в ирландски кол-център на някоя агенция. Не мисля, че са пред закриване, просто преструктурират бизнеса си и имаха проблеми със спада в потреблението и възхода на онлайн пазаруването още при Ковид кризата.

И не е лошо да бъдеш конкретен. Така ще знаем и ние, а и винаги можеш да сигнализираш, че си недоволен от конкретния човек.
    Конкретен човек??? Не е един повечето са , има и някои нормални но са малцинство

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Освен „конкретен човек” има и „конкретна ситуация”!
    Може иначе да е „много печен”, ама ако … не се е наспал, не е „оветрял”, нещо е изнервен, жена му не „му е пуснала” …
    Варианти хиляди!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението

Щях да го напиша и съм забравил, няма шанс да сигнализираш че си недоволен от някой конкретен човек, лъжат че са записали комплейна ти. Това го разбираш едва когато повторно се обадиш и попаднеш на друг. Направо е невероятно отношението им. Не бих повярвал ако не ми се беше случило. В първия момент си помислих че е на база брексит ама не е, може да погледнеш в https://uk.trustpilot.com/ за какво иде реч JL е с две звезди рейтинг някой идиот са наели и прави невероятни каши, май са засилили JL към фалит. Ако си спомняш полисито им за техника беше 28 дни имаш за да го ретърнеш ако решиш, сега няма и ден дори законите не спазват /забрави за 14 дневния срок/, за да го ретърнеш сега трябва да говориш с къстъмър сървиз първо и ако успееш да се пребориш ти дават ритърн номер, но това все още не означава че си го върнал и ще получиш рифънд, чакаш още 14 дни за да вземат решение. Не съм сигурен че има друг такъв търговец в ук

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Освен „конкретен човек” има и „конкретна ситуация”!
    Може иначе да е „много печен”, ама ако … не се е наспал, не е „оветрял”, нещо е изнервен, жена му не „му е пуснала” …
    Варианти хиляди!
    Е тоя локдаун направо им е еб@л майка тогава на повечето в JL тогава, с такова отношение само в България съм се сблъсквал, явно ги побългаряме , не знам дали с друго ще ги превземеме ама с това със сигурност

Старо куче
    Post Thanks / Like

Резултата:
    Върнаха парите + 30 паунда за good will. А на продукта нищо му нямаше, трябваше само документацията да оправят , секунди работа. Някой не желае да има доволни клиенти. Явно се гони фалит за да ги купи някой за малко кинти.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Почина Джон Лорд
    От Wolf във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-07-2012, 08:49
  2. Ситуацията в Либия излиза от контрол
    От kiko946 във форум Други новини
    Отговори: 8
    Последно мнение: 21-02-2011, 21:18
  3. Ситуацията в Либия излиза от контрол
    От kiko946 във форум Общ форум
    Отговори: 3