Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 12 ПървиПърви ... 45678 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 126 до 150 от общо 286

Тема: Ваксина

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Ваксина

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Нали? по добре човек, който изнудва хората за гласове и какви ли не още циркове, за да е на власт. Ако този сценарий се развие в България, няма да си много хепи. Ама нали чуждото е винаги по сладко и правилно, затова всички живеем там където не ни е мястото
    ТРъмп и Джулиани си направиха пишки с хората. Ирония. Седи и гледай какво ще стане.

2. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Нали? по добре човек, който изнудва хората за гласове и какви ли не още циркове, за да е на власт. Ако този сценарий се развие в България, няма да си много хепи. Ама нали чуждото е винаги по сладко и правилно, затова всички живеем там където не ни е мястото
    Тръмп не изнудва за гласове.....ама няма да даде власттта на комунистите...

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Тръмп не изнудва за гласове.....ама няма да даде власттта на комунистите...
    Не, че искам да те дразня, ето виждаш подхождам с много уважение, щото вие сте мног обидчиви и чувтсвителни и истината малко трудно я приемат, ама все пак ако позволиш да изтъкна фактите, и да те предупредя, че може и да му турнат прангите.

6. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ваксина

Зара така какт пправи ТРъмп, правеха комунистите.

8. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Ego sum
    Guest

Аз само да попитам-как се казва на жена,която обикаля от врата на врата и отвсякъде получава едно и също?

10. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Dislikes LexAlex disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не говорим за различни вируси, а за различни (и различно тествани) ваксини!

„Всичко, което можете да уредите с пари, е евтино.“
    Ерих Мария Ремарк

Колкото до почерпката - избягвам да ме черпят! Излиза ми по-скъпо!

„На теория - няма разлика между теорията и практиката, на практика обаче има!“

За последно ще се опитам да завържа някакъв раговор с теб , не за друго , но с тия лигавщини некак не ми допада комуникацията с теб. Цитираш ми пост в който казвам, е грипните вируси са по-различни от този на Ковид. Вирус-а ме пита :

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    По миналата година ни пратиха да попълним декларация за ваксина срещу свински грип от училището на по-малкия ми син, който беше на 6, може би дори 5, защото не помня точно кой месец беше това. Отказах да дам съгласие. Дали съм постъпил неправилно и безотговорно според теб?
    Аз му отговарям, е вирусите на грип и ковид не може да ги сравнява, и заболяванията които прииняват съответно.
    ".......Грипните вируси и коронавирусите са много различни един от друг. Ако трябва да направим сравнение, те са по-различни помежду си отколкото човекът и гъбите, например.

За кви различно тествани ваксини говориш? Ни в клин ни в ръкав цитираш

12. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Аз само да попитам-как се казва на жена,която обикаля от врата на врата и отвсякъде получава едно и също?
    А спомняш ли си че тука се мотаеше една жена и обиждаше опонентите на канарчето и в безсилната си злоба им слагаше дислайкове за щяло и нещяло?
    "The war is over"- Nigel Farage
    Love Europe, hate the EU.
    DONALD TRUMP 4EVA

Ego sum
    Guest

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    А спомняш ли си че тука се мотаеше една жена и обиждаше опонентите на канарчето и в безсилната си злоба им слагаше дислайкове за щяло и нещяло?
    И май работеше нещо в сферата на здравеопазването-санитар или нърс,не си спомням точно,във всеки случай много близо до шкафчетата с медикаменти.Не казвам нищо,опазил ме господ.

15. Dislikes LexAlex disliked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    За последно ще се опитам да завържа някакъв раговор с теб ...
    За кви различно тествани ваксини говориш? Ни в клин ни в ръкав цитираш
    Хич не ми пука за разговори с ... тоя или оня, ама ...

Че вирусите са различни е ясно! Че ваксината за Ковид, не е пробвана както трябва - също!
    Кое не разбра?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

17. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Искаш д акажеш, че от това синтезирано РНК на ваксината , може да се възпроизведе вирус в човешката клетка ли?!
    ?? никъде не съм написала нисто подобно.
    просто РНК е посредника между ДНК и това което се синтезира в организма.
    както споменах има и ензими (обратна транскриптаза) +рез които е възможен и обратният процес РНК -> промени в ДНК.
    от там нататък всеки да прави каквото иска, никого не спирам да се самоунистожава по какъвто на4ин намери за добре, аз ли4но не смятам да се "ваксинирам" с боклуци
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

19. БЛАГОДАРЯ dimi_m thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ваксина

Те хората го правят, не заради самите себе си , а защото чувстват отговорност към другите, и си боцкат ваксина, за която никой не носи отговорност
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Пишат по медиите че 20 милиона британци вече са се ваксинирали , сега всички които са писали в темата да си признаят ваксинираха ли се

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.plovdiv24.bg/novini/mejd...1RTRjE3dEsxWFk. . Италия преустановява използването на ваксини от съмнителната партида на AstraZeneca. От Италианската агенция по лекарствата (Aifa) заявиха, че решението е взето след появилите се съобщения за сериозни странични ефекти.

"След съобщенията за някои сериозни странични ефекти, които са наблюдавани при прилагане на дози от партидата ABV2856 на AstraZeneca срещу COVID-19", се посочва в съобщението.

От агенцията отбелязват, че забраната се отнася само за използване на препарата от въпросната партида.

По-рано стана ясно, че Дания и Норвегия спират използването на препарата на AstraZeneca. От датското Министерство на здравеопазването съобщиха, че решението е взето след съобщенията за тромбози след поставянето на ваксини !!!!!!! Матейчо , матейчо и оксфордската ваксина Астра зенека е като Брекзит , въздух под налягане и опасна за Европа .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Няма доказателства за твърдението ти.

Важното е, че Спутник V с най-висока ефективност, заедно с тази на Джонсън и Джонсън.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Няма доказателства за твърдението ти.

Важното е, че Спутник V с най-висока ефективност, заедно с тази на Джонсън и Джонсън.
    Преди говореше че оксфордската астра зенека е най добрата , сега спyтник V, защо тогава джуджето диктатор на Русия не се боцне със спyтник V . , а се крие в бункера . Днес и в България само няколко часа след поставянето на ваксината Астра зенека на жена на 54 години от стамболийски тя умира . Така , че от днес и в България както и много европейски държави времено се преустановява ваксинацията с Астра Зенека

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Преди говореше че оксфордската астра зенека е най добрата , сега спyтник V, защо тогава джуджето диктатор на Русия не се боцне със спyтник V . , а се крие в бункера . Днес и в България само няколко часа след поставянето на ваксината Астра зенека на жена на 54 години от стамболийски тя умира . Така , че от днес и в България както и много европейски държави времено се преустановява ваксинацията с Астра Зенека
    Професоре мога ли да ви попитам след колко дни след ваксинацията организма е защитен на 100%!?!?!
    DONALD TRUMP 4EVA

На почивка
    Post Thanks / Like

Професоре мога ли да ви попитам след колко дни след ваксинацията организма е защитен на 100%!?!?!
    Вече в девет европейски държави се разследват случаите за тежки странични ефекти след употреба на оксфордската ваксина Астра зенека

Post Thanks / Like

Вече в девет европейски държави се разследват случаите за тежки странични ефекти след употреба на оксфордската ваксина Астра зенека
    Бас давам че още утре ще възтановят ваксинирането с оксфордската ваксина не се притеснявай.....на мен ми предлагат вече за 4- ти път да ме ваксинират безсплатно но да му се невиди все оказвам[email protected]!!!!НИКВИ Астри Зенеки, никви Файзари, Никви Спутници и тям подобни извръщения ..........ваксинно чисти тела е бъдещето!!!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 14-03-2021 на 00:35
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ваксина

Пишат по медиите че 20 милиона британци вече са се ваксинирали , сега всички които са писали в темата да си признаят ваксинираха ли се
    От малък съм научен, ако другите правят нещо , това означава, че аз не трябва да правя същото нещо. По голяма глупост няма от тази ваксина, дори и не си струва разказването, за да ти я сложат.
    Последно редактирано от dimi_m : 14-03-2021 на 03:14
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Бас давам че още утре ще възтановят ваксинирането с оксфордската ваксина не се притеснявай.....на мен ми предлагат вече за 4- ти път да ме ваксинират безсплатно но да му се невиди все оказвам[email protected]!!!!НИКВИ Астри Зенеки, никви Файзари, Никви Спутници и тям подобни извръщения ..........ваксинно чисти тела е бъдещето!!!!!!
    Тук не става въпрос дали ще е възстановят , тук става въпрос , че Матейчо изкара оксфордската ваксина най добрата , а те е разследват в Дания и Норвегия . Там има смъртни случаи от тази ваксина Астра зенека както и в още 8 европейски държави .

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Видяхме колко струва ЕС при една извънредна ситуация. Солидарност, братство, равенство и други думички без никакво покритие. Бюрокрация и пълна неадекватност в действията. К'ви зелени паспорти, бе аланкоолу?! Те до края на годината няма да успеят да ваксинират 10% (не, че няма желаещи) от населението, а тръгнали вече за ограничения на свободното движение на хора да говорят. Да ви пикая на европейските "ценности". Ние чакаме Урсула да договори ваксините, а тя измисли ЕС да спре износ на ваксини към Великобритания, за да ги накаже. Забравяйки, че суровината за европейските заводи на Астра Зенека идва точно от Великобритания. Във Франция преди месец над 40% от населението бе готово да се ваксинира. Сега са 22%. Хаос.

31. ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP, mate liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Тук не става въпрос дали ще е възстановят , тук става въпрос , че Матейчо изкара оксфордската ваксина най добрата , а те е разследват в Дания и Норвегия . Там има смъртни случаи от тази ваксина Астра зенека както и в още 8 европейски държави .
    И какво стана?

СЗО казва безопасна е, пак си с пръст в уста.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    И какво стана?

СЗО казва безопасна е, пак си с пръст в уста.
    Ако някой е очаквал, че ще кажат нещо друго, най-вероятно е проспал последната една година.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Видяхме колко струва ЕС при една извънредна ситуация. Солидарност, братство, равенство и други думички без никакво покритие. Бюрокрация и пълна неадекватност в действията. К'ви зелени паспорти, бе аланкоолу?! Те до края на годината няма да успеят да ваксинират 10% (не, че няма желаещи) от населението, а тръгнали вече за ограничения на свободното движение на хора да говорят. Да ви пикая на европейските "ценности". Ние чакаме Урсула да договори ваксините, а тя измисли ЕС да спре износ на ваксини към Великобритания, за да ги накаже. Забравяйки, че суровината за европейските заводи на Астра Зенека идва точно от Великобритания. Във Франция преди месец над 40% от населението бе готово да се ваксинира. Сега са 22%. Хаос.
    И на теб ли ти е виновен Европейския съюз , нали Британия излезе , кво още лаете по Европейския съюз , а тези които са забравили виденовата зима да питат.... .15 долара пенсии 50 долара учителски заплати , хората ходеха пеш на работа , а пред западните посолства опашки за визи . А Съединените американски щати като са федерална държава защо най много умряли има там , в Европа най много са умрялите в Британия covid 19 . Да живееш в момента в Лондон и да пътуваш с градския транспорт там е равносилно все едно си камикадзе .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-03-2021 на 11:59

Post Thanks / Like

И на теб ли ти е виновен Европейския съюз , нали Британия излезе , кво още лаете по Европейския съюз , а тези които са забравили виденовата зима да питат.... .15 долара пенсии 50 долара учителски заплати , хората ходеха пеш на работа , а пред западните посолства опашки за визи . А Съединените американски щати като са федерална държава защо най много умряли има там , в Европа най много са умрялите в Британия covid 19 . Да живееш в момента в Лондон и да пътуваш с градския транспорт там е равносилно все едно си камикадзе .
    Канар хубаво го гладей това видео, отнася се за света СЕГА а не преди 25 години и виденови зими......https://youtu.be/9-HHFG5QBgU
    DONALD TRUMP 4EVA

Страница 6 от 12 ПървиПърви ... 45678 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Създадоха ваксина срещу хероин
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-07-2011, 13:13
  2. Температура след ваксина
    От sagittarius във форум Здравни съвети за бебета и деца
    Отговори: 4
    Последно мнение: 22-06-2010, 01:24
  3. За противогрипната ваксина?
    От Дети във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 12