Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 11 от 12 ПървиПърви ... 9101112 ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 275 от общо 286

Тема: Ваксина

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ваксина

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не е сигурно. Ще се разбере като спрат всички дотации, тогава и фирми и банки ще гърмят еле па в България, никаква подкрепа за бизнеса
    Аз не смятам , че трябва да се подкрепя бизнеса в тази ситуация , трябва да се подкрепят всички хора без изключение с малки суми , колкото да оцелеят. Във Франция например 45% от бюджета се пълни от ддс , значи всеки е допринесъл като клиент като е вкарал пари в хазната . Бизнесите , които не могат да оцелеят трябва да фалират и да се подпомагат само хората , семействата и да се измислят нови бизнеси подходящи за ситуацията . Задължително трябва да се въведе и безусловен базисен доход в Европейския съюз .
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-03-2021 на 16:12

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако на 100 милиона човека трябва да се даде безусловен базисен доход в Европейския съюз по 300 евро на месец .То на година ще са необходими 360 милиатда евро . Което е напълно постижимо с лекота за Европейския съюз .Само брутния вътрешен продукт на Германия е 4 трилиона евро , а на Европейския съюз е над 20 трилиона . Наливането на пари в бизнеси , които така или иначе ще фалират е наливане на пари в каца без дъно + огромна курупция .При безусловен базисен доход корупцията изчезва , а администрацията се съкращава с 90 %
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-03-2021 на 16:43

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз не смятам , че трябва да се подкрепя бизнеса в тази ситуация , трябва да се подкрепят всички хора без изключение с малки суми , колкото да оцелеят. Във Франция например 45% от бюджета се пълни от ддс , значи всеки е допринесъл като клиент като е вкарал пари в хазната . Бизнесите , които не могат да оцелеят трябва да фалират и да се подпомагат само хората , семействата и да се измислят нови бизнеси подходящи за ситуацията . Задължително трябва да се въведе и безусловен базисен доход в Европейския съюз .
    Ако на 100 милиона човека трябва да се даде безусловен базисен доход в Европейския съюз по 300 евро на месец .То на година ще са необходими 360 милиатда евро . Което е напълно постижимо с лекота за Европейския съюз .Само брутния вътрешен продукт на Германия е 4 трилиона евро , а на Европейския съюз е над 20 трилиона . Наливането на пари в бизнеси , които така или иначе ще фалират е наливане на пари в каца без дъно + огромна курупция .При безусловен базисен доход корупцията изчезва , а администрацията се съкращава с 90 %
    Разсъждения на хоремакски алкохолик....ами нали ако бизнесите фалират няма да има нито стоки нито услуги на които да се плаща ддс тъпчо.... те нещата са по- сложни че да се занимава твоята изкуфяла кратуна, ..... глей си там приказните апартаменти (въздушни кули) и не мисли за неща които няма как да разбереш....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 29-03-2021 на 17:21
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Разсъждения на хоремакски алкохолик....ами нали ако бизнесите фалират няма да има нито стоки нито услуги на които да се плаща ддс тъпчо.... те нещата са по- сложни че да се занимава твоята изкуфяла кратуна, ..... глей си там приказните апартаменти (въздушни кули) и не мисли за неща които няма как да разбереш....
    Безусловния базисен доход е единствения начин да няма бедни хора по време на такава пандемия в бъдещето . И бизнеси кoито не могат да оцелеят не се подпомагат. Навлиза и изкуствен интелект , в япония има заводи само с машини и много малко човешки персонал , така че навлизането на безусловен базисен доход е неминуемо . И хорeмакски алкохолик си ти , стоящ на социални помощи в британия . Аз алкохол не пия . Последните 200 години едни бизнеси изчезват , раждат се нови , така , че бизнеси , които не могат да се адаптират трябва да се оставят да фалират
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-03-2021 на 18:48

Post Thanks / Like

Безусловния базисен доход е единствения начин да няма бедни хора по време на такава пандемия в бъдещето . И бизнеси кoито не могат да оцелеят не се подпомагат. Навлиза и изкуствен интелект , в япония има заводи само с машини и много малко човешки персонал , така че навлизането на безусловен базисен доход е неминуемо . И хорeмакски алкохолик си ти , стоящ на социални помощи в британия . Аз алкохол не пия . Последните 200 години едни бизнеси изчезват , раждат се нови , така , че бизнеси , които не могат да се адаптират трябва да се оставят да фалират
    Безусловния базисен доход е начин човечеството да бъде поробено от 1, 2% свръхбогати и 98% роби....... това е изкристализирана форма на робство. 98-те % ще бъдат принудени чрез тези 300 евра месечно да си купуват хляб от хлебозавода монополист- приближен на управляващите, 98-те % ще живеят под наем в жилища на единствените строителни фирми- приближени на управляващите, в предприятията ще работят роботи а хората ще вземат 300 евра и ще си кротуват за да не ги изгонят на улицата собствениците (дефакто управляващите) от спартанските им килии....Оруел го е описал в "1980"!
    Аз когато бях на Уни- кредит вземах £900 на месец 500 отиваха за наем а £ 400 (ти ми говориш за 300евра) ми бяха джобни- за 10 латета на ден ......пукни се откъм гърба от яд!!!!!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Аз не смятам , че трябва да се подкрепя бизнеса в тази ситуация ...
    Тук ще направя изключение и ще ти отговоря.
    Кой е „бизнеса“, който не трябва да се подкрепя?
    В случая не става дума за грешно планирани инвестиции или „срутени въздушни кули“. Основно засегнати са малкия и донякъде - средния бизнес. В конкретни сфери.

Сещам се и за:
    Когато нацистите дойдоха за комунистите, аз мълчах; не бях комунист.
    Когато дойдоха за социалдемократите, аз мълчах; не бях социалдемократ.
    Когато дойдоха за тези от профсъюзите, аз мълчах; не членувах в профсъюз.
    Когато дойдоха за евреите, аз мълчах; не бях евреин.
    Когато дойдоха за мен – вече нямаше кой да говори.

Мартин Нимьолер
    В леко променен контекст.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Това са механизми които работят при нормална икономическа обстановка, но вече повече от година обстановката е ненормална и хората преживяват на акумулатори така че тея формули са неприложими...
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

9. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    В случая не става дума за грешно планирани инвестиции или „срутени въздушни кули“. Основно засегнати са малкия и донякъде - средния бизнес. В конкретни сфери.

Сещам се и за:

Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз не смятам , че трябва да се подкрепя бизнеса в тази ситуация , трябва да се подкрепят всички хора без изключение с малки суми , колкото да оцелеят.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението

Сещам се и за:

Как кой бизнес не трябва да се подкрепя? Разбира се че който не е свързан с мафията "ГЕРБ"
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Безусловния базисен доход е начин човечеството да бъде поробено от 1, 2% свръхбогати и 98% роби....... това е изкристализирана форма на робство. 98-те % ще бъдат принудени чрез тези 300 евра месечно да си купуват хляб от хлебозавода монополист- приближен на управляващите, 98-те % ще живеят под наем в жилища на единствените строителни фирми- приближени на управляващите, в предприятията ще работят роботи а хората ще вземат 300 евра и ще си кротуват за да не ги изгонят на улицата собствениците (дефакто управляващите) от спартанските им килии....Оруел го е описал в "1980"!
    Аз когато бях на Уни- кредит вземах £900 на месец 500 отиваха за наем а £ 400 (ти ми говориш за 300евра) ми бяха джобни- за 10 латета на ден ......пукни се откъм гърба от яд!!!!!
    300 евро в България са много повече от колкото 400 паунда в УК . Една бира в слънчев бряг в заведение през деня струва 2 лева , 1 евро , един обяд в заведение в БГ струва 3 евро . сега като отида в слънчев бряг на почивка за два месеца , ще снимам видео на заведения , ресторанти , цени и ще ги пусна тук в бг хелп . И друго да ти кажа , ДДС го плаща крайния потребител , като отидем в магазина , в ресторанта , като платим тока за всичко което плащаме .
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-03-2021 на 22:04

Post Thanks / Like

300 евро в България са много повече от колкото 400 паунда в УК . Една бира в слънчев бряг в заведение през деня струва 2 лева , 1 евро , един обяд в заведение в БГ струва 3 евро . сега като отида в слънчев бряг на почивка за два месеца , ще снимам видео на заведения , ресторанти , цени и ще ги пусна тук в бг хелп . И друго да ти кажа , ДДС го плаща крайния потребител , като отидем в магазина , в ресторанта , като платим тока за всичко което плащаме .
    Ква бира бе.....ти нали не пиеше!!!! пък и бирата в слънчев удар е разредена с чешмяна вода конска пикня (в най добрия случай) за коктели и концентрати да не говорим- всичко е цар Кировата лаборатория и метанол....прави филми да ти се смеем!!!! С 20 паунда аз пълня количка с продукти от АСДА- месо, плодове и зеленчуци а ти с 20 евро неможеш да напълниш и кошница в Кауфланд (хубава седмица) или Била, същото се отнася за дрехите....всички приятели от БГ-то пазарят от ТК макс или Спортс дайрект- много по ефтини и качествени продукти, пък за качеството на хранителните продукти да не говорим: сиренето е направено от истинско мляко и каймата е направена от истинско месо.... Пък и тея цени дето си ги дал са от 80-те години..... ти под заведение баничарница ли разбираш я иди на пропър ресторант да видим- ще ти отрежат главата от кръста...... В Гърция и особено Турция е много по евтино и качествено от БГ...то бива бива алчност ама в БГсе насират.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 30-03-2021 на 00:32
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Викаш построихте социализЪма сега е наред комунизма.
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Как кой бизнес не трябва да се подкрепя? Разбира се че който не е свързан с мафията "ГЕРБ"
    Говорех за вид бизнес, не за конкретни фирми!
    Госпожа ПКП(редседателка) Караянчева си го каза. Когато я попитаха - „Защо затваряте МОЛ-овете и ЗОХ, а не - големите вериги?” тя отговори - „Ама те са големи данъко-ПЛАТЦИ!” Демек - те си плащат.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

16. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А бе, ония смешник Канара дали го е прочел това вчера? Или не е могъл, защото са му запотени стъклата на противогаза.

Zero Covid deaths reported in London for second time this year

Девет милионния Лондон с една голяма 0, срещу 203 в 7 милионна България.

You'll Never Walk Alone!

18. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    А бе, ония смешник Канара дали го е прочел това вчера? Или не е могъл, защото са му запотени стъклата на противогаза.

Zero Covid deaths reported in London for second time this year

Девет милионния Лондон с една голяма 0, срещу 203 в 7 милионна България.

You'll Never Walk Alone!
    4.5 милиона са били заразените с ковид в УК , 126 000 са починали , просто третата вълна отмина , септември ви чака следващата и отново яко затваряне
    https://www.google.co.uk/amp/s/www.b...mp/uk-56493002 A pounds 5,000 fine for anyone in England trying to travel abroad without good reason is due to come into force next week as part of new coronavirus laws !!!!!!! Глоба от 5000 британски лири за всеки в Англия, който се опитва да пътува в чужбина без основателна причина, трябва да влезе в сила през следващата седмица като част от новите закони за коронавируса!!!!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-03-2021 на 14:45

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.google.co.uk/amp/s/www.i...217.html%3famp . Canada and the German state of Berlin have stopped giving people under the age 55 the AstraZeneca jab, following a small number of rare but serious blood clots after vaccinations.

Howard Njoo, Canada’s deputy chief public health officer, told a media briefing: “We are pausing the use of AstraZeneca vaccine to adults under 55 years of age pending further risk benefit analysis.” . Оксфордската ваксина Астра Зенека най критикуваната в света , нали всичко британско е супер матейчо .
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-03-2021 на 15:55

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Вече на всички е ясно, че Пловдив е най-страшното място за живеене в момента. Канара цяла седмица стои с противогаз. В Лондон е рай!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Вече на всички е ясно, че Пловдив е най-страшното място за живеене в момента. Канара цяла седмица стои с противогаз. В Лондон е рай!
    Гадостите , които се случват във Великобритания продължават и аз ще продължавам да пиша за това !!!!! Продължавай и ти да пишеш , че Жоро ме обвинява че съм направил форума уан форум шоу , трябва да пишеш не спирай !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тук днес беше лятно време - 27 градуса, през обедната почивка излязохме с колегите и утидохме да обядваме фалафел в парка беше пълно с хора насядали по тревата а след работа се шляех 1 час по центъра, пих лате, качих се на ситроена и се прибрах в къщи. Отворих компа и видях че ти си прекарал поредния си мизерабъл ден заключен в мазето......
    Харесва ми , че след обидите започна да говориш културно ! Аз живях 10 години в Лондон и много добре познавам климата в УК .Повярвай ми доста е влажен ... , за това и по богатите британци на старини след като навършат 65 години , купуват къщи в Испания , Франция , Гърция и се преселват да живеят на слънце
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-03-2021 на 20:10

Post Thanks / Like

Харесва ми , че след обидите започна да говориш културно ! Аз живях 10 години в Лондон и много добре познавам климата в УК .Повярвай ми доста е влажен .
    Аз пък живея вече 26- та година в Англия и винаги тревата е била зелена, а самочувствието добро.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз пък живея вече 26- та година в Англия и винаги тревата е била зелена, а самочувствието добро.
    Пожелавам ти от сърце да доживееш до 68 и да вземеш британска пенсия , вече знаеш и коя вила ще ремонтираш в Ямболско .

26. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Пожелавам ти от сърце да доживееш до 68 и да вземеш британска пенсия , вече знаеш и коя вила ще ремонтираш в Ямболско .
    Само до 68 ли ми пожелаваш!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

В УК се нагледах на много българи и източно европейци , повечето са в УК за да спестяват пари , други са там защото в БГ не могат да се реализират .

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/7r74nJ7R_Wc Не виждам някаква разлика между правителствотo на Торите и правителството на Герб .Гледайте видеото интересно е !!! Правителството на торите дава допълнително 6 паунда на седмица на здравните работници от NHS заради борбата им на първа линия с коронавируса !!!! !!!!!!Матейчо коментирай великата грейт бритън и великото NHS!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 31-03-2021 на 06:42

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.euronews.com/2021/03/30/...eople-under-55 .
    Последно редактирано от kanarinapred : 31-03-2021 на 21:14

Страница 11 от 12 ПървиПърви ... 9101112 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Създадоха ваксина срещу хероин
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-07-2011, 13:13
  2. Температура след ваксина
    От sagittarius във форум Здравни съвети за бебета и деца
    Отговори: 4
    Последно мнение: 22-06-2010, 01:24
  3. За противогрипната ваксина?
    От Дети във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 12