Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 9 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 215

По подразбиране За: Пародията Грета!!!

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Абсолютна пародия. Чете на лист хартия нещо написано от някой друг, като изобщо не е убедена в него и супер престорено и фалшиво се опитва да ни убеди, че някой и бил откраднал мечтитеМного слаба актриса, а ако наистина има някви психични проблеми, то за бой са тези които я излагат пред целия свят. На някой тийнейджъри може да им стане идол, но у нас може да предизвика само присмех. На медиите им е изгодна, че трябва да пълнят страниците с нещо и я правят известна.
    Тя е аутист, аспъргър. Това не е психичен проблем.
    Не искаш да идеш на някой плаж пълен с пластмасови пликчета и бутилки нали, замърсяваме планетата и това е по-важното а не да се присмиваме на Грета, която освен всичко е и човек с проблеми и доста уязвима.

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението

Докато има такива каракуди (кръстосване на шаран с червеноперка.....доколкото си спомням) като горните парчета ще има Грета и Гретхен.....
    Каракуда си ти, а хората спират дизеловите коли, и измислят електрически. А ти седи и гледай клипчета. ПОне си рециклирай боклуците

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Каракуда си ти, а хората спират дизеловите коли, и измислят електрически. А ти седи и гледай клипчета. ПОне си рециклирай боклуците
    Карам дизеловата си кола с олио от ресторантите което и без това изхвърлят в канала...... така че "карбон футпринта" или там както го наричате менталистите ми е ZERO......а ел. колите използват ток от тец-ове с въглища а пък ако ти направят липосакшън ми изпрати мазнината ще изкарам някоя-друга миля с нея
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Е и?.. нали си наясно,че още не е ясно как ще се рециклират батериите на електричките.....

5. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Търпение, не им остава още много да се мотаят в бялата къща

BBC News: Trump impeachment: Why Pelosi made her move - and what happens next?.
    https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-49819351
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Карам дизеловата си кола с олио от ресторантите което и без това изхвърлят в канала...... така че "карбон футпринта" или там както го наричате менталистите ми е ZERO......а ел. колите използват ток от тец-ове с въглища а пък ако ти направят липосакшън ми изпрати мазнината ще изкарам някоя-друга миля с нея
    Ама за по еФтинко ли го правиш или да запазиш природата.
    Какво даваш ако нямам мазнина?

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Е и?.. нали си наясно,че още не е ясно как ще се рециклират батериите на електричките.....
    наясно съм, че все повече се мисли за екология и ще се дава бъдеще на чистите технологии

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ама за по еФтинко ли го правиш или да запазиш природата.
    Какво даваш ако нямам мазнина?
    Невероятно е чувството да знаеш че утре ако затворят всички бензиностанции няма да ти се отрази по никъв начин.... за по- ефтино наистина е така.....за природата- тя се оправя най- добре оставена сама

наясно съм, че все повече се мисли за екология и ще се дава бъдеще на чистите технологии
    В речника на климатичните терористи няма такива думи: чисти технологии и т.н там се говори за: СМЪРТ, ГЕНОЦИД, АНТИПРОГРЕС, ВИНА, ПРЕ.БАНО БЪДЕЩЕ и др. простотии....Например най-екологично чистата електростанция е атомната
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Невероятно е чувството да знаеш че утре ако затворят всички бензиностанции няма да ти се отрази по никъв начин.... за по- ефтино наистина е така.....за природата- тя се оправя най- добре оставена сама

В речника на климатичните терористи няма такива думи: чисти технологии и т.н там се говори за: СМЪРТ, ГЕНОЦИД, АНТИПРОГРЕС, ВИНА, ПРЕ.БАНО БЪДЕЩЕ и др. простотии....Например най-екологично чистата електростанция е атомната
    Фокушима , чернобил + хиляди ядрени опити на УСА и Русия . Това ли е чистотата за природата . Толкова е зле мисленето ти .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз не мога да разбера как се замърсява природата с неща които точно от нея идват . Например - Не застроявайте там , не копайте тук . Да вдигнеш хотел било екологична катастрофа . Абе тоя хотел не е ли издигнат с тухли,бетон и желязо които от къде идват - от нашата Земя . Петрола от къде идва ? Пластмасата ? Въглищата , Урана ? А и как точно ще прецакаме планетата ? Не е ли по възможно тя нас да прецака ? Мислите ли , че планетата не е жив организъм които си се самолекува и саморегулира ? Какво ще стане като хората изчезнат като вид ? Планетата ще си измисли друг вид и много я боли , че е имало хора и т.н. Да не тия еколози да си мислят "Планетата знае , че на нея живеят хора и си вика - нема да ги убивам , ама ако продължават така ще ме уморат" Даже на бетониран и асфалтиран път след време тревата пробива през настилката . Представете си , че хората изчезнат като вид . След 1000 или 10 000 години мислите ли , че ще остане и най-малкото доказателство , че сме били тук ?

Абе ощо взето тия екологични глупости са за да спрем да замърсяваме за да останем ние като вид . Не знам защо го замаскират под това , че убиваме планетата (което нема как да стане) . Да кажем , че по плажовете и в океаните има бутилки пластмаса . Е и ? Това пречи на планетата или пречи на почиващите да се чувстват комфортно ? Май второто ! Как тия бутилки ще убият планетата ? Може и да пречат на други видове , ама то и на нас ни пречи горенето на въглища , петрол и т.н. , ама самата планета нема как да умре от неините си елементи .

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Аз не мога да разбера как се замърсява природата с неща които точно от нея идват . Например - Не застроявайте там , не копайте тук . Да вдигнеш хотел било екологична катастрофа . Абе тоя хотел не е ли издигнат с тухли,бетон и желязо които от къде идват - от нашата Земя . Петрола от къде идва ? Пластмасата ? Въглищата , Урана ? А и как точно ще прецакаме планетата ? Не е ли по възможно тя нас да прецака ? Мислите ли , че планетата не е жив организъм които си се самолекува и саморегулира ? Какво ще стане като хората изчезнат като вид ? Планетата ще си измисли друг вид и много я боли , че е имало хора и т.н. Да не тия еколози да си мислят "Планетата знае , че на нея живеят хора и си вика - нема да ги убивам , ама ако продължават така ще ме уморат" Даже на бетониран и асфалтиран път след време тревата пробива през настилката . Представете си , че хората изчезнат като вид . След 1000 или 10 000 години мислите ли , че ще остане и най-малкото доказателство , че сме били тук ?

Абе ощо взето тия екологични глупости са за да спрем да замърсяваме за да останем ние като вид . Не знам защо го замаскират под това , че убиваме планетата (което нема как да стане) . Да кажем , че по плажовете и в океаните има бутилки пластмаса . Е и ? Това пречи на планетата или пречи на почиващите да се чувстват комфортно ? Май второто ! Как тия бутилки ще убият планетата ? Може и да пречат на други видове , ама то и на нас ни пречи горенето на въглища , петрол и т.н. , ама самата планета нема как да умре от неините си елементи .
    Аз го разбирам така, и тютюна и газта от колите и пушека от индустриалните комини идват пак от земята, но не искаме а предполага и ти да дишаш постоянно такива неща, за това съм и за иновациите в тая посока. Според мен това имат в предвид и тия дето казват убиваме планетата, не точно в буквалния смисъл на думата а в изчезването на видовете, е разбира се има и екстремисти на всякъде. Но и аз съм на мнение, че някои неща в природата не могат да бъдат спрени и тя е по-силна от нас.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Ама баща и я кара сутрин с колата,която замърсява околната среда. Използва сапуни, шампоани, които и те вредят на околната среда. Ами токът който използва , идва от атомните електроцентрали, те не вредят ли?
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Аз см склонна към това мнение. КОето не значи, че трябва да сме тотъл игнорант и трябва да пазим природата

Няма "вечен климат". Промените в него са естествен процес

http://www.glasove.com/categories/na...Sfzl9X_cN4vIUI
    Последно редактирано от Sarah : 26-09-2019 на 09:57

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пластмасата не е натурален продукт и се декомпозира за стотици години, пластмасата е най-големият замърсител а океана. Пластмасовите парчета ги ядат риби и птици и умират. Вече у децата откриват доста пластмасови следи в организма, идващи от опаковките на напитки и храни. Влиянието на тази пластмаса на човешкото тяло не е окончателно изучено, но това не значи че е безвредно.

Възобновляемата енергетика дава по-малко от 1% от нуждите на хората.
    Атомната енергетика е най-ефективна и екологично чиста, но носи определен риск ако не се построи правилно.

Глобалното затопляне още не може да се свърже с човешката дейност, но човек трабва да се бори със змърсяването на природата и свръх консумацията на ресурси.

Грета може и правилни неща да говори, но е клоун и предизвиква само жалост и смях у хората. Момичето е психично недобре и с поведението си предизвиква жалост за самата нея, а не за тезите по които говори.
    Но изглежда много хора я виждат като пример за подражание. Също както Хилари напимер или АОК.

17. ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Като чета някои коментари тука се чудя това дали са българи, в бг основното и средното образование поне бяха на ниво не ми се вярва толкова да е паднало нивото
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пластмасата е продукт правещ се от нефт . Нема как да има не естествени неща пък да са създадени от естествени материали . То и винкелите не ги копаят направо по размер . Пластмасата убива видове - да така е ама не пречи на планетата . Винаги по силния вид оцелява и не само хората убиват видовете ами се случва и по между тях . Например птицата Додо е изчезнала щото котките са я изяли .

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Пластмасата не е натурален продукт и се декомпозира за стотици години, пластмасата е най-големият замърсител а океана. Пластмасовите парчета ги ядат риби и птици и умират. Вече у децата откриват доста пластмасови следи в организма, идващи от опаковките на напитки и храни. Влиянието на тази пластмаса на човешкото тяло не е окончателно изучено, но това не значи че е безвредно.

Възобновляемата енергетика дава по-малко от 1% от нуждите на хората.
    Атомната енергетика е най-ефективна и екологично чиста, но носи определен риск ако не се построи правилно.

Глобалното затопляне още не може да се свърже с човешката дейност, но човек трабва да се бори със змърсяването на природата и свръх консумацията на ресурси.

Грета може и правилни неща да говори, но е клоун и предизвиква само жалост и смях у хората. Момичето е психично недобре и с поведението си предизвиква жалост за самата нея, а не за тезите по които говори.
    Но изглежда много хора я виждат като пример за подражание. Също както Хилари напимер или АОК.
    Само не съм съгласна за Грета донякъде. Да, тя е аутист, което не значи че има психически проблеми. Те са различни и за това може да изглежда като клоун, но не са глупави. Имам опит с тях, и амо който не е имал контакт с такива хора не знае, невероятни и уникални са. И да, имат и някои качества като това да търсят внимание и да са много /ще го кажа на английски/ needy and entitlement, но съм сигурна, че вярва в това което прави и това не я прави клоун, а това, че много хора я осъждат е, че просто не знаят нищо за аутизма.
    Аз се дразня повече на родителите и, като четох за нея се оказа, че са хора на културата, певица артисти и т.н, Децата аутисти трябва да се възпитават като всички други деца, но повечето семейства където има такива деца винаги ги обгрижват с повече внимание и ги разглезват така да се каже. но опри нея явно е доста, като се има и в предвид правата на децата в тая култура и държава още повече.

Пластмасата е продукт правещ се от нефт . Нема как да има не естествени неща пък да са създадени от естествени материали . То и винкелите не ги копаят направо по размер . Пластмасата убива видове - да така е ама не пречи на планетата . Винаги по силния вид оцелява и не само хората убиват видовете ами се случва и по между тях . Например птицата Додо е изчезнала щото котките са я изяли .
    Ми дай да ядем винкели тогава или пластмаса, то си я ядем вече с тя пластмасови чаши и чинии. Ами ние не сме ли част от тая планета?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ние днес сме тук , утре ни няма . Даи да бутнем всички Тец,Вец,Аец,да не пипаме гората , зимата си топли с еко чист въздух ,заеби тракторите ,беги сади домати нли пшеница на ръка . Да продължавам ли .... нема да ми стигне живота да изпиша всичко дето мисля по темата .

Бойкотираи развитието на човечеството . Кажи не та електричеството , не на петрола . Сутрин ходи на работа пеша и т.н и т.н.

Все пак нали това искаме ... еко планета

Дрехите с които си в момента са дошли с кораб или самолет от Китай . Предлагаш да се гребе ли до там ? Абе кво искат тия еко джендъри не мога да разбера .

Да го погледнем от друга гледна точка . В Бразилия все още има племета които не знаят за прогреса на човечеството. Да , живеят еко ама до към 30 щото 1 строшен крак и са в гроба или един развален зъб . Ние от друга страна се тровим ежедневно с всичко и си бутаме до към 60 и нагоре . Та кое е по куул . Ако разделят планетата на еко подръжници и анти еко подръжници вие ва кои полюс ще идете да живеете .

Тая Грета как отиде да мрънка в ООН . С телепорт ли .
    Последно редактирано от bmwww : 26-09-2019 на 10:42

Това което говориш за електричеството и другите неща е доста крайно разбира се, аз също не нито съм казваа такова нещо нито смятам, че някой нормален човек би го искал. В баланса е всичко, и трябва д ас еима в предвид, че ресурсите на тая планета не са - неизчерпаеми. Това според мен и основното.
    Грета е пътувала с кораб, няколко седмици до щатите.
    И аз намирам Грета за малко крайна, но тя е дете.
    Ако има знание има и разбиране, смятам, че хората просто не разбират и за това са жестоки към Грета.
    И в крайна сметка, ако има нужда някой да изкрещи срещу нещо, аз съм ЗА, и защо не едно дете, защо не една аутистка Грета.
    Точно защото ни няма утре, да оставим нещо и за тия след нас.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Грета отиде до САЩ със специална zero-emission платноходка. Целият екипаж на лодката ще лети обратно до Европа и после друг екипаж ще лети до САЩ за да я върне
    Изобщо около 50 човека стоят зад нея.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Това което говориш за електричеството и другите неща е доста крайно разбира се, аз също не нито съм казваа такова нещо нито смятам, че някой нормален човек би го искал. В баланса е всичко, и трябва д ас еима в предвид, че ресурсите на тая планета не са - неизчерпаеми. Това според мен и основното.
    Грета е пътувала с кораб, няколко седмици до щатите.
    И аз намирам Грета за малко крайна, но тя е дете.
    Ако има знание има и разбиране, смятам, че хората просто не разбират и за това са жестоки към Грета.
    И в крайна сметка, ако има нужда някой да изкрещи срещу нещо, аз съм ЗА, и защо не едно дете, защо не една аутистка Грета.
    Точно защото ни няма утре, да оставим нещо и за тия след нас.
    Я си задай въпроса,от къде това момиче има тия пари да отиде в америка с яхта , престоят в хотел , храната, да запази голяма зала, явно спестени от закуски.
    Като толкова и пречи всичко, да си направи колиба в някоя гора, да си отглежда зеленчуци, далеч от мръсната цивилизация.
    А това дето го плямпа, че са и отнели детството е меко казано смешно. Това може да го каже, някой който е на 18г, а не някоя, която още няма менструален цикъл
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Грета отиде до САЩ със специална zero-emission платноходка. Целият екипаж на лодката ще лети обратно до Европа и после друг екипаж ще лети до САЩ за да я върне
    Изобщо около 50 човека стоят зад нея.
    Целта оправдава средствата. Ако зад нея седят читави хора съм ОК. Ако е за пари всичко и само в използват скоро ще разберем. Никой не знае все още дали е опорочено, нали?

Дими, Мензиса идва по рано....обикновено. Ай пак да те образовам

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Целта оправдава средствата. Ако зад нея седят читави хора съм ОК. Ако е за пари всичко и само в използват скоро ще разберем. Никой не знае все още дали е опорочено, нали?
    https://seen.bg/article/5-kakvo/3225...ler-kato-malak

Страница 2 от 9 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Постите са борба с греха, не диета
    От Charlotte във форум Християнство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-12-2005, 12:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •