Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране съвет за учене на английски

Реших да си подобря английския. За граматиката - ок, намерих материали в нета, но не мога да намеря качествени за речника. Или ги знам думите или ми се струват безполезни. Препорачайте сайт за изучаване на нови думи ниво intermediate и upper intermediate.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: съвет за учене на английски

Цитирай Първоначално написано от Neznam86 Виж мнението
    Реших да си подобря английския. За граматиката - ок, намерих материали в нета, но не мога да намеря качествени за речника. Или ги знам думите или ми се струват безполезни. Препорачайте сайт за изучаване на нови думи ниво intermediate и upper intermediate.
    Тц, тц, тц...
    Не ги е срам - да измислят безполезни думи!
    А знаеш ли, че британски и американски английски са различни?
    Може да пробваш това, на мен навремето ми свърши работа:
    https://www.dailystep.com

3. ХАРЕСВАМ! lordm, treven liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    А знаеш ли, че британски и американски английски са различни?
    [/url]
    Да бяха само American English и British English - с Mid- Atlantic English ще оправим нещата.
    Но когато намесим и десетките диалекти в самата Англия - нещата излизат от контрол. Самия факт, че в „The Black Country” четат първите букви от азбуката „Ай, Бъй, Съй, Дъй …”
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Може да пробваш да специализираш в отвратителния селски диалект на скотовете например....

6. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Купуваш си един вестник за 50 пенса и четеш,четеш,четеш... знаеш ли колко непознати думи ще научиш. Това да заучаваш хиляди думи за един ден ми се струва глупаво, някои даже няма да ти се наложи да ги използваш и след време ще ги забравиш. Аз си чета книжки на тематика която ме интересува и си използвам речника, като видя непозната дума, но не се старая да я зубря. А пък това граматиката да я зубриш бих казал, че е смешно. Слушай англичаните как говорят и се опитвай запомняш фрази.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: съвет за учене на английски

Поздравления за сериозното отношение към ученето на английски! Виж този сайт. Ако се абонираш, освен, че можеш да си правиш твои речници, ти пращат по имейл нови думи в контекст и ти трябва да избираш коя е подходяща. Аз го опитах, в началото ми даваха лесни думи, но сайтът изглежда е интуитивен, защото последните имейли, които ми изпращат, често се налага да проверявам думите, за да съм сигурна какви са отговорите и почти всеки път научавам нещо ново.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 28-06-2015, 17:55
  2. есе на английски
    От tapiq във форум Изучаване на английски
    Отговори: 6
    Последно мнение: 17-03-2010, 11:06
  3. Как е на английски...
    От Puheno във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 16-04-2008, 16:52

Отметки