Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910
Резултати от 226 до 235 от общо 235
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Цитирай Първоначално написано от pepelqsh Виж мнението
    Привет на всички. Може и аз да помогна с един сайт. indeed.com се казва, там има много обяви и за цяла европа, не само за англия. Тук има един сайт, който май пуска техните обяви ejob.bg . Иначе имам приятели в Англия от много времеса там и не искат да се връщат, Казвали са ми, че не е лесно, но щом не се връшат, значи не е по-трудно от тук. Имам и един братовчед, който работи в метрото в лондон и от време на време праща пари на родителите му. Каза ми, че там е добра работата, така че може да се насочите и към тази сфера, който е решил да се изнася.
    Thank u so much!

Нов потребител Аватара на inadim
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Здравейте ,
    Доста почетох точно по темата за агенциите намиращи работа.Интересувам се от агенции предлагащи работа в Бристол, с кои от всички посочени от Вас е добре да се запознае човек. Ще може ли да ме насочите ? И какво е нужно вече когато се свържеш , какво може би искат като документи и възможно ли е да си кандидатстваш от Бг преди да тръгнеш да си имаш работа ? Извинявам се предварително , ако тази информация я има някъде напълно и изцяло изписана , но доста почетох чак от 2005 насам и е възможно да съм пропуснала някои от коментарите въпреки че мисля , че всичко изчетох ,

Благодаря Ви много . Поздрави .

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...сайтовете са много...даже в отделни региони си имат регионални сайтове, например провери за Бристол...състави си изречения с подходящи ключови думи /аз си бях ги направил в уорд формат - готови/ и ги пействай в търсачки , после си направи регистрации, създай си профили и т.н. , сам ще се ориентираш... /с подходящо СВ /в тези сайтове които ти харесат... аз лично не съм много доволен от indeed,com защото те прикачват обяви от други сайтове и всъщност не са първа ръка...
    ...няма не възможни неща..
    Последно редактирано от никанор : 30-07-2015 на 05:46

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

СТРАХОТЕН сайт ЗА БЕЗПЛАТНО ПОРТФОЛИО ДА АДНЕШ !!!!!може да си го персонализираш 100% с твоята лична идея и разбиране за творчество с поднесените на готово дизайнерски идеи и инструменти за потребителски предпочитания.....абсолютно съм ин!!!

http://www.wix.com

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте! Намерих доста сайтове тук Jobs in the UK - посочени са най-популярните сайтове в Англия. Надявам се да намерите нещо полезно)

6. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Автобояджия и подготовчик съм незнам английски но знам малко думи търся си работа може би около гласгол ако е добра офертата може където и да е в UK другия месец ще съм в шотландия ако можете да препоръчате нещо подходящо

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Добър ден интересувам се за работа в Англия, работя като печатар на 6цв машина Хайделберг в България но както знаете в Бг работи много пари не искай.Някой ако може да ме насочи ще му бъда много благодарен.С Англ език малко под средното ниво съм.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Цитирай Първоначално написано от ciamaritima Виж мнението
    Добър ден интересувам се за работа в Англия, работя като печатар на 6цв машина Хайделберг в България но както знаете в Бг работи много пари не искай.Някой ако може да ме насочи ще му бъда много благодарен.С Англ език малко под средното ниво съм.
    Здравей в този сайт www.rabotavuk.com има доста полезна информация за работаоа във Великобритания.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Направо да ви дам тогава имена на билдърски агенции понеже почти всеки който дойде минава през тях докато намери нещо друго....всички имат страници в нета така че само имената. ...rullion build, madigangill,fomac,randstad,bespoke careers,anderselite,rightcontract,munnelly, sitemasters,coyle,gmr,cps,jbs recruitment,egl recruitment,city site solution,4site consulting,fast track management services,firstchoise recruitment,quint solutions,ardmore....общо взето всички пускат нон стоп обяви в gumtree
    Последно редактирано от steve : 28-06-2017 на 11:26

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Здравей в този сайт www.rabotavuk.com има доста полезна информация за работаоа във Великобритания.
    Наистина е полезен. Много ми хареса тази статия: http://rabotavuk.com/работа-с-български-език-във-великобри/

Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Търсене на работа
    От prolimbo във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 10
    Последно мнение: 17-08-2015, 07:17
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 02-12-2013, 22:27
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 07-08-2012, 14:26
  4. Търсене на работа в UK по обяви от сайтове
    От cvetulka във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 34