Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 56
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Проблем със съседа

Моля за съвет. Наскоро се преместихме в нова къща със семейството ми и установихме,че съседът пуши марихуана в градината. Какви мерки мога да взема,за да спре това? И двамата сме притежатели на къщите, не живеем под наем. Имам малки деца и искам да си ползвам градината спокойно..Благодаря!

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Проблем със съседа

Цитирай Първоначално написано от IRST Виж мнението
    Моля за съвет. Наскоро се преместихме в нова къща със семейството ми и установихме,че съседът пуши марихуана в градината. Какви мерки мога да взема,за да спре това? И двамата сме притежатели на къщите, не живеем под наем. Имам малки деца и искам да си ползвам градината спокойно..Благодаря!
    Разговаряй с полицията. Чети тук.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! IRST, lordm liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Извинявайте, а кое ви възпрепятства да си ползвате градината? Нали не пуши във вашата градина или греша ?
    Последно редактирано от RoxT : 19-10-2018 на 15:28

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RoxT Виж мнението
    Извинявайте, а кое ви възпрепятства да си ползвате градината? Нали не пуши във вашата градина или греша ?

Възпрепятства ме миризмата, която е меко казано ужасна. Освен това, при отворена врата се усеща и вътре в кухнята ми. Не искам децата ми да бъдат близо до тая гадост, не мисля че трябва да вдишам нечии наркотици.

8. ХАРЕСВАМ! Kearny, Мила liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Всъщност, малко се притеснявам да се обадя в полицията, за да не влоша нещата, в случай че започне да ми отмъщава. Най-вероятно ще предположи ,че съм аз и незнам как ще реагира.

10. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Всъщност, малко се притеснявам да се обадя в полицията, за да не влоша нещата, в случай че започне да ми отмъщава. Най-вероятно ще предположи ,че съм аз и незнам как ще реагира.
    Разбираемо е притеснението ти, но аз не виждам много други полезни ходове, които да имаш - освен ако не решиш да продадеш имота си, де. Не е задължително да реши, че си точно ти - сигурно има и други, които усещат миризмата, а и е възможно той да пуши не само в градината си. Прочети статията, към която ти пуснах линк все пак.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Напреднал Аватара на nesi
    Post Thanks / Like

You can't do anything, so the best things is to sell this house, buy a new one , but first make a research about the neighbours!

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря, Мила. Статията е полезна, за щастие марихуаната е нелегална и дано може нещо да се направи. Ще ми се да можех да върна къщата обратно на пазара, но ние тъкмо се нанесохме преди 2 месеца, а и инвестирахме доста пари в цялостен ремонт. Направих огромна грешка ,че не проучих съседите предварително, за съжаление.

16. ХАРЕСВАМ! Мила, zhb liked this post
    Recommend Kearny recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Възпрепятства ме миризмата, която е меко казано ужасна. Освен това, при отворена врата се усеща и вътре в кухнята ми. Не искам децата ми да бъдат близо до тая гадост, не мисля че трябва да вдишам нечии наркотици.
    Мисля, че е добре да говорите с него, без да изказвате мнение, че сте против марихуаната, а единствено заради децата не е ок. С полиция единствено ще се намразите за цял живот, а все пак живеете къща до къща.
    Последно редактирано от RoxT : 19-10-2018 на 16:38 Причина: ..

18. ХАРЕСВАМ! IRST, Мила liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мисля, че е добре да говорите с него, без да изказвате мнение, че сте против марихуаната, а единствено заради децата не е ок. С полиция единствено ще се намразите за цял живот, а все пак живеете къща до къща.
    Благодаря. Мислех и за този вариант, единствено се опасявам, че ако не се съобрази с мен и така или иначе отида в полицията, тогава със сигурност ще знае,че съм аз..

20. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря. Мислех и за този вариант, единствено се опасявам, че ако не се съобрази с мен и така или иначе отида в полицията, тогава със сигурност ще знае,че съм аз..
    Реално ако сте от скоро там и отидете в полицията, може би пак ще се досети за вас, защото сте от скоро там, а преди това никой не му е викал полиция (примерно).Според мен, един от най-добрите варианти е да говорите с него, естествено без лоши чувства към него. Ще си бъдете съседи цял живот(ако не се премести той или вие), ще е кофти още от началото да си правите мръсно.

22. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Благодаря, Мила. Статията е полезна, за щастие марихуаната е нелегална и дано може нещо да се направи. Ще ми се да можех да върна къщата обратно на пазара, но ние тъкмо се нанесохме преди 2 месеца, а и инвестирахме доста пари в цялостен ремонт. Направих огромна грешка ,че не проучих съседите предварително, за съжаление.
    Мда... Аз не бих рискувала да говоря с него, без да проуча нещата... Не се знае какъв е и как ще реагира. Ако си е пушил винаги, едва ли ще му хареса, че някой, дето вчера се е нанесъл е решил да му дава тон в живота... Виж дали може да намериш клюкарите на квартала, аз бих попитала други съседи така неангажиращо, има ли някакви проблеми в квартала, че сме отскоро, трябва ли да внимаваме за нещо или някакви неприятности дали е имало преди - ако нацелите точния човек, ще получите доста информация, преди да се обърнеш директно към него, ако така си решил. Може да избереш по-правилен подход така.

Гугъл търсачка на форума

24. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Recommend Kearny recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

https://www.talktofrank.com/
    https://www.talktofrank.com/contact-frank
    говори с тея

26. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Мда... Аз не бих рискувала да говоря с него, без да проуча нещата... Не се знае какъв е и как ще реагира. Ако си е пушил винаги, едва ли ще му хареса, че някой, дето вчера се е нанесъл е решил да му дава тон в живота... Виж дали може да намериш клюкарите на квартала, аз бих попитала други съседи така неангажиращо, има ли някакви проблеми в квартала, че сме отскоро, трябва ли да внимаваме за нещо или някакви неприятности дали е имало преди - ако нацелите точния човек, ще получите доста информация, преди да се обърнеш директно към него, ако така си решил. Може да избереш по-правилен подход така.
    Благодаря. Всъщност сега имам малко повече информация. Успях да се свържа с предишните собственици на къщата. Попитах дали те са усещали миризма. Те отрекоха да е имало проблем, на което аз не вярвам, но както и да е. Оказва се, че в къщата живее сингъл майка с двама тийнейджъри момче и момиче, и още някой , който пребивава там , вероятно под наем. Предполагам, че тийнейджъри те са тези, които пушат, вероятно и с други техни приятели. При това положение си мисля, че бих могла да говоря с майката, но въпросът е дали тя има контрол над ситуацията или още по-лошо, дали и тя не пуши?? Другото, за което си мисля е, дали има начин да се спре миризмата по някакъв начин, висока ограда или нещо друго, в случай, че проблемът не се реши..

28. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nesi Виж мнението
    You can't do anything, so the best things is to sell this house, buy a new one , but first make a research about the neighbours!
    и каква е гаранцията че някой тревопушач няма да се нанесе след някой и друг месец? а може и на по голям идииот да попадне. това с продаването хич не е опция според мен
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

30. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря. Всъщност сега имам малко повече информация. Успях да се свържа с предишните собственици на къщата. Попитах дали те са усещали миризма. Те отрекоха да е имало проблем, на което аз не вярвам, но както и да е. Оказва се, че в къщата живее сингъл майка с двама тийнейджъри момче и момиче, и още някой , който пребивава там , вероятно под наем. Предполагам, че тийнейджъри те са тези, които пушат, вероятно и с други техни приятели. При това положение си мисля, че бих могла да говоря с майката, но въпросът е дали тя има контрол над ситуацията или още по-лошо, дали и тя не пуши?? Другото, за което си мисля е, дали има начин да се спре миризмата по някакъв начин, висока ограда или нещо друго, в случай, че проблемът не се реши..
    Тук вече говорим за тийн, които могат да ги "секнат" много бързо заедно с майката. Оградата няма сила срещу миризмата на марихуаната.

32. ХАРЕСВАМ! IRST liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Имаш впредвид да ги секне полицията ли? Това, че са тийн дали улеснява проблема? Ако говоря с майката, се чудя, дали тя би се притеснила, че мога да се свърза с полицията все пак? Вероятно това би я накарало да реши въпроса..? От друга страна, не се знае дали тя има контрол над тях..

34. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Разговор с майката би помогнал със сигурност, независимо какъв и е контрола над тийновете.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Разговор с майката би помогнал със сигурност, независимо какъв и е контрола над тийновете.
    О дано да е така..

37. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Оооо Господи......притежатели
    Едно време гледахме на съседа в канчето, сега му надничаме й в градината
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

39. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Оооо Господи......притежатели
    Едно време гледахме на съседа в канчето, сега му надничаме й в градината
    Нека поясня, преди да започнеш да се заяждаш...Под притежатели имам впредвид, че сме обвързани с моргидж и не можем току така да се преместим веднага на друго място. Другото, което е..ако съседът беше под наем, или в кансилска къща, бих могла да се свържа с ландлорда или да се оплача на кансила. В случая не мога. Аз не гледам в градината на съседа, но в случая миризмата /пушека или както искаш го наречи, преминава границата на неговия имот, така да се каже и навлиза в моя.. Лятото миризмата при отворен прозорец се усеща и в кухнята ми!! Тоест на мен ми се налага принудително да вдишвам тая субстанция, нещо, с което не искам да се примиря. Да не споменавам също, че 7 годишното ми дете ме пита, на какво мирише, а също така имам и новородено бебе, което бих желала да извеждам в градината.

41. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, nesi liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Educate you self!!!!!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Нека поясня, преди да започнеш да се заяждаш...Под притежатели имам впредвид, че сме обвързани с моргидж и не можем току така да се преместим веднага на друго място. Другото, което е..ако съседът беше под наем, или в кансилска къща, бих могла да се свържа с ландлорда или да се оплача на кансила. В случая не мога. Аз не гледам в градината на съседа, но в случая миризмата /пушека или както искаш го наречи, преминава границата на неговия имот, така да се каже и навлиза в моя.. Лятото миризмата при отворен прозорец се усеща и в кухнята ми!! Тоест на мен ми се налага принудително да вдишвам тая субстанция, нещо, с което не искам да се примиря. Да не споменавам също, че 7 годишното ми дете ме пита, на какво мирише, а също така имам и новородено бебе, което бих желала да извеждам в градината.
    В моя двор лятото барбекюто не спира да дими и опушава съедите предимно на свински пържоли, шишчета....джамията е на съседната улица и съм сигурен че им влиза и в храма (не го правя нарочно- просто немога да конролирам въздушните течения) + това много от съседите ми са мюслим....питал съм ги дали ако правя барби им преча..... и винаги са ми отговаряли: та нали го правиш в твоя двор!!!! що трябва да ни пречи!!!!! ....не знам от коя религия си или си атеист но щом мюсюлманите са толерантни към това което правя в моя си двор начи и ти трябва да се научиш на това!!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

44. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    В моя двор лятото барбекюто не спира да дими и опушава съедите предимно на свински пържоли, шишчета....джамията е на съседната улица и съм сигурен че им влиза и в храма (не го правя нарочно- просто немога да конролирам въздушните течения) + това много от съседите ми са мюслим....питал съм ги дали ако правя барби им преча..... и винаги са ми отговаряли: та нали го правиш в твоя двор!!!! що трябва да ни пречи!!!!! ....не знам от коя религия си или си атеист но щом мюсюлманите са толерантни към това което правя в моя си двор начи и ти трябва да се научиш на това!!!!!!
    Ако беше легално и не толкова миризливо, щях да се науча..Освен това,както казах, не искам децата ми да са в близост до подобни изпарения.

46. ХАРЕСВАМ! Мила, nesi liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    не си прав, деца имаш ли?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 14
    Последно мнение: 09-01-2013, 22:42
  2. безплатен wireless от съседа
    От ivaka2 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 31
    Последно мнение: 08-05-2009, 08:38
  3. Проблем с 's'-ове
    От Nakupenda Malaika във форум Общ форум
    Отговори: 14
    Последно мнение: 28-11-2007, 15:19
  4. Има проблем/няма проблем