Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 402 от 409 ПървиПърви ... 302352392400401402403404 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 10 026 до 10 050 от общо 10221
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Няма такова нещо:

Каниш Руми на чаша вино да й обясниш, че бърка и че се е живяло супер през Соца:

Обаче след това Зико почна да ти плаща да си форумен трол и да му ползваш вилите и обърна плочата. Сигурно ти е обещал и в Дубай да те вземе другия път и затова този напън да се правиш на дисидент
    Зико ми е роднина и като всички роднини сме имали спорове за наследство , така , че Зико нищо не дава , което си е негово си е негово , ако ме разбираш !! ЗАЩО ЗАЩИТАВАШ РУСИЯ , ЗАЩО ИСКАШ РАЗПАДА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ , КАТО ТОВА НЕ Е ДОБРЕ ЗА БЪДЕЩЕТО НА МЛАДИТЕ БЪЛГАРИ !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много се кефя че Италия им натри носа на финала , както европейската комисия им сложи митници , граници и визи за Европа !!!

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ти сериозно ли мислиш че падането на Берлинската стена е нещо лошо !!! и мислиш че тоталитарна НРБ е нещо хубаво .Жалко за теб ,ако мислиш така !!
    Ти верно си много прост! Това са твои думи, цитирам теб! Ти го мислиш това за берлинската стена, не аз.

"Провала на един Канар"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Ти верно си много прост! Това са твои думи, цитирам теб! Ти го мислиш това за берлинската стена, не аз.

"Провала на един Канар"
    Сега ми сложи и в чекмеджето един милион евро в банкноти по 500 и малко кюлчета злато и ще е супер , мушморок !!! Точно в този форум , ще продължа да разкривам големите лъжи на брекзитарите и колкото по зле става в държавата , толкова по голям кеф !!! Сигурен съм , че най накрая англичаните ще се усетят че брекзитарите ги изиграха и направиха живота им по лош !!!

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

За пари продаваш си душата, за пари изяждаш си месата.

"Провала на един Канар"

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Зико ми е роднина и като всички роднини сме имали спорове за наследство , така , че Зико нищо не дава , което си е негово си е негово , ако ме разбираш !! ЗАЩО ЗАЩИТАВАШ РУСИЯ , ЗАЩО ИСКАШ РАЗПАДА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ , КАТО ТОВА НЕ Е ДОБРЕ ЗА БЪДЕЩЕТО НА МЛАДИТЕ БЪЛГАРИ !!!
    Кога съм я защитавал? Извади ми едно мнение, където я защитавам.

Разпада на ЕС ще стане факт, със или без Русия. Това е прогноза, не мое желание.

Виж, че всеки те е надушил, че за пари и имот си готов да се правиш на маймуна. Никой не му дреме дали харесваш брекзитарите, Русия и т.н., тук става дума, че си мениш позицията като ветропоказател.
    Първо хвалиш онова соц време и се присмиваш на тези с бананите, сега го плюеш и говориш като тях. Хвалиш Англия и парковете й, сега я наричаш блато. Твоето е наистина диагноза.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз пак продължавам да разобличавам големите лъжци брекзитарите и диктатурата в Русия , и няма да ги наричам като теб братята руси .Комунистче !!!! Матейчо , червеноармеецо , защо не коментираш видеото на Виденов !!! А мълчиш като комунист на разпит !!!! И разпада на Европейския съюз няма да стане факт , поне ти докато си жив , още 25 години , ако ще да пукнеш от яд !!!! България ще влезе в еврозоната и шенген , пръскаш ли се вътрешно от яд , а русофилче !!!! За румен Радев спря да говориш , не е ли защото разбра , че служи на американците , и за трите лъва , след като италианците им го забиха на финала !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-07-2021 на 18:36

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Ти си талибан.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти си талибан.
    А за Румен Радев и видеото на Виденов нещо ще кажеш ли ,,, шах и мат , тишина !!!!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Да, ти казваше, че е фигурант и го плюеше. Сега по канарски обръщаш палачинката.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, ти казваше, че е фигурант и го плюеше. Сега по канарски обръщаш палачинката.
    Ти мислеше , че Румен Радев е русофил , а той прокарва американските интереси , отново сте излъгани , русофилчетата !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Матейчо брекзит беше най долната политическа атака срещу Европа и европейските граждани !!! Англосаксонците отново играха против Европа и европейците . Помниш ли какво ти казах за финала , че англичаните ще отидат до Рим и няма да могат да видят папата .Така и брекзит ще играе против тях !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-07-2021 на 21:24

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ти мислеше , че Румен Радев е русофил , а той прокарва американските интереси , отново сте излъгани , русофилчетата !!!
    Това е същноста на паразита- живее в силното тяло докато то почне да умира и търси следващия силен донор! От няколко дни косера пее пойните си песни за Радев- усеща че трябва да сменя донора си съвсем скоро....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 17-07-2021 на 22:00
    Love Europe, hate the EU.

"Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Това е същноста на паразита- живее в силното тяло докато то почне да умира и търси следващия силен донор! От няколко дни косера пее пойните си песни за Радев- усеща че трябва да сменя донора си съвсем скоро....
    Никога няма да бъда за Радев и никога не съм гласувал на избори , за мен са важни само изборите в Америка , Германия и Франция . Важното е че Радев ви бръкна в здравето , председател на Триморие в София , насочено срещу Русия .Все хубави новини .Работи за американците !!! Единствено ме кефят двамата министри , които са завършили в Харвард , Кирил Петков и Василев !!! А вие сте русофили , много сте смешни !!! Доналдчо , ти освен беден си и много заблуден в политиката , русофил , трагична работа !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-07-2021 на 22:37

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Никога няма да бъда за Радев и никога не съм гласувал на избори , за мен са важни само изборите в Америка , Германия и Франция . Важното е че Радев ви бръкна в здравето , председател на Триморие в София , насочено срещу Русия .Все хубави новини .Работи за американците !!! Единствено ме кефят двамата министри , които са завършили в Харвард , Кирил Петков и Василев !!! А вие сте русофили , много сте смешни !!! Доналдчо , ти освен беден си и много заблуден в политиката , русофил , трагична работа !!!
    Ти не си никво птиче, ти си облъчена лабораторна мишка....хахахахахаааа
    Love Europe, hate the EU.

"Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Трагичния русофил нищо не казва за Радев и Триморие , той просто и единствено може да обижда !!!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Братята руси смятат за нас , че сме държава грешка на руската имперска политика !!!
    А аз смятам, че ти си грешка на психиатричната политика. Бивш комунист, после антисемит, хвалещ Хитлер, сега глобалист и космополит.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

А аз смятам, че ти си грешка на психиатричната политика. Бивш комунист, после антисемит, хвалещ Хитлер, сега глобалист и космополит.
    Ти си само син на доносник на държавна сигурност , партиен секретар , наричаш руснаците братя , това е достатъчно за да разберат хората какъв си !!! Работещ за агенция създадена от външно , както Виденов ви нарече буркан с паяци !!!! Хора от държавна сигурност , грабителите на България !!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

А не трябва ли да прокарва българските интереси?
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    А не трябва ли да прокарва българските интереси?
    В интерес на българските граждани е да сме част от Обединена Европа и да подкрепяме Европейския съюз !!! Българските интереси съвпадат с евроатлантическия цивилизационен избор !!! Трябва да се премахнат от власта всички , които са били членове на БКП и особено тези , които са били доносници на държавна сигурност !!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Ти може да излезеш от Шекер махала, но Шекер махала никога няма да излезе от теб.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти може да излезеш от Шекер махала, но Шекер махала никога няма да излезе от теб.
    Ти може да излезеш от Шекер махала, но Шекер махала никога няма да излезе от теб !!! Използваш стар , червеноармейски похват , но номера с оплюването няма да ти мине , заминавате си доносниците завинаги от власта !!! Поне по време на твоя жизнен път България ще е член на НАТО и Европейския съюз !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-07-2021 на 12:24

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Значи сега твърдиш, че Радев, като бивш член на БКП, трябва да си ходи? Провала на един Канар, в пълния му блясък!

"Провала на един Канар"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Абсолютно всички , които са били членове на БКП или доносници на държавна сигурност трябва да се махат от ръководни длъжности в Българската държава!!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Продължаваме да бъркаме в отверстието на канара, явно не си е взел поука:
    Цитирай Първоначално написано от dgidgo Виж мнението
    с тези думи заставаш на страната на душманите , явно робовладелския строи се връща с пълна сила , ква демокрация кви пет лева , свободния демократи4ен западен свят , хахаха
    Вече на негова всяка клевета или шизоиден пристъп ще отговарям с негов цитат. По един-два на ден, да не досаждаме на хората като него. Мат'рял има достатъчно.

Страница 402 от 409 ПървиПърви ... 302352392400401402403404 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 32 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 32 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми