Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 381 от 405 ПървиПърви ... 281331371379380381382383391 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 501 до 9 525 от общо 10124
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Матейчо похвали се какво работиш в Единбург ….
    Оножда любопитни - като теб!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

2. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Оножда любопитни - като теб!
    Защо бе нали сте с големите усти и хвалби с образование с английски език (въпреки грозния акцент ) Нека матейчо да каже какво работи в Единбург , да се похвали !!! Модератора хубаво да гледа кой започва с обидите !!!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Каква е тази чергарска традиция да се хвалиш? хваля се пред роднини и познати, на теб и на Дими какво да ви се хваля? Най-много да ми ударите 2-3 клетви.

Чакам Хунтата да се махне окончателно от управлението и започвам да купувам яко земя в Северна България!

5. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Сина ми е напуснал България на седем годишна възраст , десет години е учил в английски училища като дете , говори английски перфектно без акцент !!!
    Нима не е се е учил в англииските училища като тиинеджър?????... а 10 години се е учил като "ДЕТЕ"!?!?! и се чудиш защо хората ти се смеят на лъжите.......
    "The war is over"- Nigel Farage
    Love Europe, hate the EU.
    DONALD TRUMP 4EVA

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Нима не е се е учил в англииските училища като тиинеджър?????... а 10 години се е учил като "ДЕТЕ"!?!?! и се чудиш защо хората ти се смеят на лъжите.......
    Нищо не разбра!
    Това…
    … десет години е учил в английски училища като дете …!
    означава - „10 години първи клас, после беше лесно”'
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

8. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Преди навършване на пълнолетие всички са деца , колкото и да се заяждаш пак говориш английски с як акцент !!! До тук виждаме само как се криете като мишки , къде живеете , какво работите .Дими ви го каза какви сте и се обидихте !!! Похвали се какво работиш , вие ако сте се адаптирали в английското общество няма да киснете в български форум на Наско !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 21-05-2021 на 05:59

На почивка
    Post Thanks / Like

Нищо не разбра!
    Това…

означава - „10 години първи клас, после беше лесно”'
    Да точно това означава и сега работи в една от най големите Ай ти компании в световен мащаб , а твоите деца къде работят , нали се усещаш колко жалък си !!!!!!! Яд те е , че говоря истината за УК , колко зле е положението там , особено сега , съжалявам но истината трябва да се казва !!

На почивка
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/fSygWN-qMfY . Това видео показва много от английското общество в момента !!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Каква е тази чергарска традиция да се хвалиш? хваля се пред роднини и познати, на теб и на Дими какво да ви се хваля? Най-много да ми ударите 2-3 клетви.

Чакам Хунтата да се махне окончателно от управлението и започвам да купувам яко земя в Северна България!
    Аз като ти казах че живееш в измислен свят ти не вярваш , земята в северна България отдавна е изкупена .Кажи какво работиш защо се криеш като мишка !!! Толкова ли те е срам да кажеш къде работиш , стана ми ясно сега , че живееш и под наем в УК , личи си колко си богат !!! И нещо много се обидихте на Дими , че ви каза истината в очите !!!! А и те роднините най много ще те кълнат , това не си ли го разбрал !!! Толкова е зле положението сега в УК , че ще им
    трябват поне десет години да се върнат на нивата от 2016 година на просперитет !!! В момента в УК безработицата е на най високи нива от десетилетия , шест милиона са на социални помощи двойно повече от 2013 година !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 21-05-2021 на 07:07

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.newstatesman.com/politic...omic-damage-uk !!! The experts were right: Brexit is doing economic damage to the UK!!!!! Експертите бяха прави: Брекзит нанася икономически щети на Обединеното кралство !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 21-05-2021 на 07:33

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Аз като ти казах че живееш в измислен свят ти не вярваш , земята в северна България отдавна е изкупена .Кажи какво работиш защо се криеш като мишка !!! Толкова ли те е срам да кажеш къде работиш , стана ми ясно сега , че живееш и под наем в УК , личи си колко си богат !!! И нещо много се обидихте на Дими , че ви каза истината в очите !!!! А и те роднините най много ще те кълнат , това не си ли го разбрал !!! Толкова е зле положението сега в УК , че ще им
    трябват поне десет години да се върнат на нивата от 2016 година на просперитет !!! В момента в УК безработицата е на най високи нива от десетилетия , шест милиона са на социални помощи двойно повече от 2013 година !!!
    Да, под наем живея, от 7 години на едно и също място. Преди това на различни места в центъра.
    Нямам намерение да закупувам жилище в Обединеното Кралство на този етап. Не знам каква е тази мания бай Ганя да купува къщи в UK. Имах една позната дето на втората година от пребиваването си в UK си купи къща. И то без да има постоянна работа, работеше в агенция по разни хотели. Нямам идея как са я одобрили, но е факт, че някво Building society й отпусна ипотечен кредит 2017г. На гол тумбак чифте пищови.
    Аз ако искам две ипотеки мога да изплащам, но не ми е това целта. Бай Ганя си е мисли, че е хванал Господ за шлифера като си купи имот извън България.
    А Дими живее в общинско жилище със съкравтиранти, каква истина е казал този бай Хуй ?

Ти UK не я мисли, всеки знае, че работническата класа на UK живее най-добре. Във Франция и Германия умират от скръб работниците, не си ли занаятчия или на висок държавн пост ядеш бахура. Докато в UK и работническата класа и по-квалифицираните кадри печелят доста добре.

Какво стана, май Австралия първо с UK ще сключи търговска сделка? Пак не позна.

15. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Каква е тази чергарска традиция да се хвалиш? хваля се пред роднини и познати, на теб и на Дими какво да ви се хваля!
    Има една много вярна българска поговорка- "Скромноста краси човека" но пък канара не е българин та затова.....
    DONALD TRUMP 4EVA

17. Recommend mate recommended this post
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Обикновено най-големите цървули се хвалят и парадират.

Дори Ферари да си купя, защо да се хваля пред непознати? Комплексарщина е това, чувство за малоценност.

19. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Обикновено най-големите цървули се хвалят и парадират.

Дори Ферари да си купя, защо да се хваля пред непознати? Комплексарщина е това, чувство за малоценност.
    При канара това е очевадно!!!
    DONALD TRUMP 4EVA

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Да, под наем живея, от 7 години на едно и също място. Преди това на различни места в центъра.
    Нямам намерение да закупувам жилище в Обединеното Кралство на този етап. Не знам каква е тази мания бай Ганя да купува къщи в UK. Имах една позната дето на втората година от пребиваването си в UK си купи къща. И то без да има постоянна работа, работеше в агенция по разни хотели. Нямам идея как са я одобрили, но е факт, че някво Building society й отпусна ипотечен кредит 2017г. На гол тумбак чифте пищови.
    Къща се купува, ако имаш готови пари за първоначалната вноска - после е равностойно „наем“ или „месечна вноска“.
    Как го прави „бай Ганя“ е мистерия. А може би ... изобщо не го прави, само имитира.

На почивка
    Post Thanks / Like

Къща се купува, ако имаш готови пари за първоначалната вноска - после е равностойно „наем“ или „месечна вноска“.
    Как го прави „бай Ганя“ е мистерия. А може би ... изобщо не го прави, само имитира.
    Аз щях да имам много повече от колкото имам сега , но баща ми не ме послуша 1986 година , щяхме да изкупим много земя в село Влас . Тогава село Влас беше пустош , а един декар земя струваше 500 лева , спокойно можеше да купим десет декара , сега Влас е пълно с Хотели свързан е с Слънчев бряг .Мои приятел и съсед , купи на Слънчев бряг 1999 година парцел за 84 000 долара сега има обезщетение 15 апартамента и 15 студиа в хотела , който построиха на този парцел .През 90 те години в България беше златна мина клондайк . Кoйто тогава е инвестирал в парцели сега богатството му е десетократно по голямо !!!! В началото на 90те едно обикновено обменно бюро за валута ти правеше по 10 000 долара печалба на месец , почти не се плащаха данъци тогава !!! Да не говорим за хазарта , машинките и други бизнеси , мои приятели станаха милионери още през 90те години !!! Kато натрупаха пари започнаха да строят кооперации , по късно и жилищни блокове и по големи проекти !!! Ти просто дори нямаш представа какви хора са ми приятели и какви хора познавам !!! Това , че аз имам четири апартамента и една вила е най малкото , което можех да направя !!! Аз дори си идвах в България много рядко , повечето време живеех извън България , което го отчитам като грешка сега !!! За кмета на Пловдив моя скъп братовчед с него имахме взимане даване за наследство едни земи в Пловдив , но сега отново сме в добри отношения !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-05-2021 на 06:08

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз ако искам две ипотеки мога да изплащам, но не ми е това целта. Бай Ганя си е мисли, че е хванал Господ за шлифера като си купи имот извън България.
    А Дими живее в общинско жилище със съкравтиранти, каква истина е казал този бай Хуй ?

Ти UK не я мисли, всеки знае, че работническата класа на UK живее най-добре. Във Франция и Германия умират от скръб работниците, не си ли занаятчия или на висок държавн пост ядеш бахура. Докато в UK и работническата класа и по-квалифицираните кадри печелят доста добре.

Какво стана, май Австралия първо с UK ще сключи търговска сделка? Пак не позна.
    Ако трябва да бъда откровен най свободните държави от западния свят на първо място е Съединените щати и след това е Великобритания !!!! В Скандинавието и Германия всичко се следи под лупа , по полицейски държави са и повече мразят чужденците от колкото в щатите и дори в УК , сега заради брекзит нещата в УК малко се промениха и много англичани и британски граждани от друг произход показват омраза към европейците от източна Европа !! Навремето Тони Блеър открито защитаваше поляците , казваше на британския народ , поляците са наши приятели помогнали много за победата във втората световна !!!!!! Нещата по време на Брекзит и след това се промениха , благодарение на изроди като Фараж и това е огромен проблем за УК , не за Европа и европейските граждани !!! И защо се опитваш да обидиш Дими , той не те обиди , просто ви каза истината в очите , без грам обидни думи , проблема ти е , че някой като ти каже истината и започваш с обидите , за това и много хора се отказаха да спорят с теб , предишния модератор те толерираше , но сегашния не го знам кой е , изглежда нормален човек , да ти изброя ли колко хора обиждахте за да ги откажете да пишат !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-05-2021 на 07:05

24. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Продължаваме да пишем за трагедията Брекзит , за шесте милиона британски граждани на социални помощи , и то трагични минимални социални помощи и за разбитата NHS .За двата милиона британски граждани , които ползват социална кухня за да има какво да се хранят и за многото , които спят под мостовете !!!! Скоро като не могат да си плащат и ипотечния кредит , бройката на тези под мостовете ще се увеличи значително !! Матейчо , аз се чудя изобщо кakво киснеш там в УК да събереш малко пари за да купиш земя в северна България , ти сериозно ли !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-05-2021 на 08:59

На почивка
    Post Thanks / Like

Последно редактирано от kanarinapred : 22-05-2021 на 12:06

Post Thanks / Like

Аз щях да имам много повече от колкото имам сега , но баща ми не ме послуша 1986 година , щяхме да изкупим много земя в село Влас . Тогава село Влас беше пустош , а един декар земя струваше 500 лева , .......... За кмета на Пловдив моя скъп братовчед с него имахме взимане даване за наследство едни земи в Пловдив , но сега отново сме в добри отношения !!!
    Твойте кокали най вероятно щаха да са станали на прах и никой нямаше да си спомня за теб 80- те ......., но пък си щастлив че кмета все още разчита на "едни земи в Пловдив" та затова си жив!!!! 100 по 10- то балната система за алчност!!!!!!!
    DONALD TRUMP 4EVA

На почивка
    Post Thanks / Like

А случайно да ти е минало през торните бръмбари в главата?- самия ти колко ремейнъри си отказал да пишат тук!?!?! Хората се срамуват да се отъждествяват с теб......още повече че вече е твърде късно за полемика и хората се адаптираха успешно с брекзит.....само ти продължаваш да се мажеш с миризливи л.а.й.н.а и НИКОЙ не иска да има нищо общо с тебе....Не бих се гордял с тебе дори и да приемем че ти си мой проект от 2017 за да накарам антиберекситарите да се срамуват.....
    Брекзит е най големия провал на УК за последните 100 години и резултатите са налице , изолация на УК от Европейския континент .Вие с Матейчо на първо място отказахте хората да пишат в бг хелп с обидите си .Последен пример Дими , защо да пише като го обиждате .Каза ви истината в очите !!! Така обиждахте дори и жена ,Сара и още много хора !!! В момента в УК имаме шест милиона на социални помощи и два милиона на обществена кухня и много бездомни просяци в УК . Само за 2020 година един милион европейски граждани напуснаха УК завинаги , а закона им даваше право да останат , явно УК няма c какво да ги задържи ! Британските граждани и те бяха изолирани от Европейския континент , премахнаха им свободното движение в рамките на почти целия на 99 % Европейски континент . Загубиха и здравните си права в Европейския съюз 27 държави +швейцария , Норвегия и им трябват визи за всичките тези 29 държави !!! Хората им е ясно , гледат обидите ти отново , ако имаше истински модератори щяха да ви наказват с матейчо при всяка обида !!! И тогава хората щяха да пишат свободно в бг хелп и да изразяват свободно мнението си !!! Сегашния модератор незнам кой е но със сигурност е с класи над предишния модератор !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-05-2021 на 06:36

На почивка
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/c_7_bQ7rAoc Матейчо защитава такива расисти от видеото !!! Гледайте внимателно !!! Хора като този расист от този влак носят позор за Великобритания !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-05-2021 на 06:55

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Дими да си гледа канселарското жилище в съндъландските села и да не се обажда от коневръза .

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/c_7_bQ7rAoc Матейчо защитава такива расисти от видеото !!! Гледайте внимателно !!! Хора като този расист от този влак носят позор за Великобритания !!!
    Матейчо защитава правото на Великобритания и на всяка една държава да избира кой и за колко дълго има право да пребивава в нея.
    Свърши се с неограничената миграция и диктатурата на Брюкселската бюрократична мафия. Вече само според заслуги или квалификации и според нуждите на английския пазар на труда.

Бил съм на редица събития на тукашната Камара на работодателите, срещал съм се с едни от най-големите индустриалци в региона, разменял съм приказки с председатели на комисии към Шотландския Парламент, бил съм на коктейл с участието на транспортния министър, участвал съм в най-голямата ежегодна конференция за обществени поръчки в страната. Специално за теб и Дими обяснявам - на тези ивенти можеш да присъстваш само с покана и акредитация.

Нали искаше да се похваля - ето, правя го. Срещал съм се с хора, които осигуряват хиляди работни места (включително на източноевропейци), консултирал съм бизнеси, които печелят обществени поръчки за милиони паунди всяка година. Отлично познавам как мислят такива хора и ти гарантирам, че расисти и комплексари сред тях няма. За мен е привилегия и чест, че съм общувал с такива личности, а не с такива от твоето видео.
    Друго нещо интересува ли те?

32. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Матейчо защитава правото на Великобритания и на всяка една държава да избира кой и за колко дълго има право да пребивава в нея.
    Свърши се с неограничената миграция и диктатурата на Брюкселската бюрократична мафия. Вече само според заслуги или квалификации и според нуждите на английския пазар на труда.

Бил съм на редица събития на тукашната Камара на работодателите, срещал съм се с едни от най-големите индустриалци в региона, разменял съм приказки с председатели на комисии към Шотландския Парламент, бил съм на коктейл с участието на транспортния министър, участвал съм в най-голямата ежегодна конференция за обществени поръчки в страната. Специално за теб и Дими обяснявам - на тези ивенти можеш да присъстваш само с покана и акредитация.

Нали искаше да се похваля - ето, правя го. Срещал съм се с хора, които осигуряват хиляди работни места (включително на източноевропейци), консултирал съм бизнеси, които печелят обществени поръчки за милиони паунди всяка година. Отлично познавам как мислят такива хора и ти гарантирам, че расисти и комплексари сред тях няма. За мен е привилегия и чест, че съм общувал с такива личности, а не с такива от твоето видео.
    Друго нещо интересува ли те?
    Тогава много добре разбираш , че УК не печели икономически от Брекзит , не печели изобщо от Брекзит и това че затваря свободното движение на хора , отново губещи са Британската държава и британските граждани и това ти като икономист много добре го знаеш .Ти се ръководиш от долни комлексарски чуства в преценката си . А британците брекзитари са отявлени расисти и глупави хора , то за това в Лондон гласуваха за оставане , а по селата и малките градове за напускане !!! Определени кръгове в британското общество използваха комплексарщината , глупоста и расизма на обикновения британски гражданин от малките градове и села !!! Много скоро обаче когато започнат да усещат иконимическите последствия върху живота си , британските граждани ще променят мнението си за торите и брекзитарите !!! А Дими много точно ти го каза , ти си един чужденец в това общество с разваления си английски акцент , за това те заболя и не пропусна да го обидиш !!! Сега разбрах и какво работиш посредник в агенция за намиране на персонал , леката , меката и с хиляди измамени източноевропейски работници !!
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-05-2021 на 15:23

Страница 381 от 405 ПървиПърви ... 281331371379380381382383391 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 7 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми