Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 390 от 405 ПървиПърви ... 290340380388389390391392400 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 726 до 9 750 от общо 10124
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Да аз знам че обирам негативната енергия от няколко злобни индивида , нещастници , които нямат нито пари , нито нормален живот !!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Вместо да ми бъркаш в очите ми исписваш веждите..... за 26 години тук никога не съм имал по- добра, високоплатена и уважавана работа благодарение на Брекзит и понеже българите които останаха тук въпреки изкуствената истерия да се приберат- живота за тях е по- добър отвсякога: печелят повече от всякога ( дори и хамалите) а лабилната ти психика те закара в слънчака от които се опитваш да пуснеш отровата си на преебана лакомия....ама хората са казали: Лаком гъз- кръв пикае
    Ако печелиш добре до сега да си спестил няколко стотин хиляди паунда , а ти си един скот и го п оказваш с поведението си , ти си се прибрал в БГ без pari ot UK .Един път си се прибрал с малко пари от УК в БГ и са ти свършили парите , ще ти се случи отново , до тогава , ще живееш като скот !!! Пълна трагедия е в УК , дори на лорда бизнеса падна поне двойно заради брекзит !!! Ако ти беше добре , нямаше толкова да те дразни какво пиша за брекзит !!! Сaм си призна , че до скоро си бил на социални помощи !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 21-06-2021 на 23:20

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ако печелиш добре до сега да си спестил няколко стотин хиляди паунда , а ти си един скот и го п оказваш с поведението си , ти си се прибрал в БГ без pari ot UK .Един път си се прибрал с малко пари от УК в БГ и са ти свършили парите , ще ти се случи отново , до тогава , ще живееш като скот !!!
    Скот на англииски е шотландец, аз живея в Англия, ако наистина си на слънчака не закачай скотовете (особено след мач) щото ще се събудиш в бърза помощ....а ти знаеш случки от моя живот които никога не са се случвали освен в твоето слабо въображение...
    П.С. В момента в УК се печели страшно много и ти го знаеш злобееш и завиждаш.....
    "The war is over"- Nigel Farage
    Love Europe, hate the EU.
    DONALD TRUMP 4EVA

Post Thanks / Like

Ако печелиш добре до сега да си спестил няколко стотин хиляди паунда , а ти си един скот и го п оказваш с поведението си , ти си се прибрал в БГ без pari ot UK .Един път си се прибрал с малко пари от УК в БГ и са ти свършили парите , ще ти се случи отново , до тогава , ще живееш като скот !!! Пълна трагедия е в УК , дори на лорда бизнеса падна поне двойно заради брекзит !!! Ако ти беше добре , нямаше толкова да те дразни какво пиша за брекзит !!! Сaм си призна , че до скоро си бил на социални помощи !!!
    Наско- собственика на сайта не е никъкъв Лорд! И откъде знаеш че бизнеса му е САМО този!?!?! Защо подържа тоя форум въобще? питал ли ли се някога? В една книга бе написано: "Пеперудите на са това което са".......
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

В една книга бе написано: "Пеперудите на са това което са".......
    За „феферуди” - не знам. За совите ставаше дума в „Туин Пийкс“!
    За другото съм съгласен.
    А Наско - и да го мисля, и не - той си се оправя сам.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Наско- собственика на сайта не е никъкъв Лорд! И откъде знаеш че бизнеса му е САМО този!?!?! Защо подържа тоя форум въобще? питал ли ли се някога? В една книга бе написано: "Пеперудите на са това което са".......
    Аз знам, че не е лорд , знам също че е от Първомай , знам че е тук в УК благодарение на студентска бригада !! Работеше дълги години като еликтричар !!! Дори един път като бях на гости в един приятел , Наско и жена му бяха там , цяла вечер , тска ,че много повече знам за него !!!! Наско е твърдо против Брекзит и го изразявал в този сайт , той загуби много от този Брекзит като потенциал за бизнеса му .Има много лицемери , които му се пишат приятели , а му завиждат и му правят мръсотии зад гърба !!! Повтарям Наско е твърдо против Брекзит !!!! Потенциално , ако референдума за оставане беше спечелил , печалбите на Наско от източно европейците и българите щяха да бъдат четворно по големи !! От както един модератор в този форум спря да работи , форума е много по добър и свободен !!!! Но явно Брекзит не прощава на никой !!! Британците отново разделиха Европа както преди 100 години и направиха живота в Европа по зле !! За техните поданици също !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-06-2021 на 07:09

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Вместо да ми бъркаш в очите ми исписваш веждите..... за 26 години тук никога не съм имал по- добра, високоплатена и уважавана работа благодарение на Брекзит и понеже българите които останаха тук въпреки изкуствената истерия да се приберат- живота за тях е по- добър отвсякога: печелят повече от всякога ( дори и хамалите) а лабилната ти психика те закара в слънчака от които се опитваш да пуснеш отровата си на преебана лакомия....ама хората са казали: Лаком гъз- кръв пикае
    Кратко и ясно. Канарчето разкрит с 3 изречения.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Кратко и ясно. Канарчето разкрит с 3 изречения.
    Матейчо , Матейчо , ако съм искал да остана в УК в най ужасната и криза в последните 50 години щях да го направя , нямаше да си тръгна четири години по рано !! Ти освен да се мъчиш във влагата по торфените полета на Глазгоу да пестиш по една шепа пробити паунди с които вече нищо не можеш да купиш в България друго не можеш да направиш , ще си седиш на мизерната заплатка и ще дишаш торфени шотландски изпарения от близките глазгоуски блата !!!! Матейчо щял да си купува със спестените пробити паунди земя в северна България , нали това каза , хахаха !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-06-2021 на 16:37

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Доналд ти го каза в прав текст: лаком гъз - кръв сере! Ти си типичен пример за нашенец, който винаги търси бързата и лесна печалба. На хляба мекото и на работата мекото. Затова няма истински успешен български ресторант в Лондон. Така както има успешни турски и гръцки ресторанти. Споменавам ги тях, защото тяхната и сръбската кухня са най-близки до нашата. Всеки се има за тарикат и мисли с гъза си за 2 години напред.

Българите са добри наемници, но рядко български бизнес успява да се задържи с години на високо ниво. Най-често фалира до 5г или ако е печеливш го продават на по-голям конкурент. Нямат визия и дупе да го устискат на напъна, нито имат лоби на държавно ниво.

11. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Първите британци напускат европейското пред собствена публика и гледат , като ебан.и кълвачи , нали Матейчо .Скотишите са аут !!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

А Трите лъва? Без загуба до момента, пропусна да кажеш

На почивка
    Post Thanks / Like

Трите лъва , ще станат трите мишки на осминафинала като загубят от Германия или Франция , зависи кой ще остане втори от тези два отбора в тяхната група !!!

На почивка
    Post Thanks / Like

57 percent of your expected last net wage of 1,608 euros. In general, however, you no longer need your full earned income when you retire: 80 percent of your last net salary should be sufficient to provide for you when you retire. This corresponds to 1,286 euros !!! Минималната пенсия в Германия е 1286 евро !!! The full new State Pension is pounds 179.60 per week !! Това е пенсията в УК !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-06-2021 на 23:37

Post Thanks / Like

57 percent of your expected last net wage of 1,608 euros. In general, however, you no longer need your full earned income when you retire: 80 percent of your last net salary should be sufficient to provide for you when you retire. This corresponds to 1,286 euros !!! Минималната пенсия в Германия е 1286 евро !!! The full new State Pension is pounds 179.60 per week !! Това е пенсията в УК !!!
    Поредния птичи помет на канарчо!
    DONALD TRUMP 4EVA

Post Thanks / Like

Трите лъва , ще станат трите мишки на осминафинала като загубят от Германия или Франция , ........ !!!
    Един лъв се е справял и с Франсетата и Швабите а кво остава за 3 лъва.......
    DONALD TRUMP 4EVA

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Има полети от най-близкото ми летище до Аликанте за 35 паунда. Канарче, канарче... каква я мислеше, а каква стана
    На теб бензина ти от Пловдив до Слънчака е повече

На почивка
    Post Thanks / Like

Има полети от най-близкото ми летище до Аликанте за 35 паунда. Канарче, канарче... каква я мислеше, а каква стана
    На теб бензина ти от Пловдив до Слънчака е повече
    То има полети , но за повече от една седмица не ходиш никъде , а аз съм на слънчев бряг в собствен апартамент и колкото си искам дни и седмици !!! Не дължа пари на банки и никога не съм дължал пари на банки , всичките ми имоти са платени в деня на сделката !!! Имам имоти и по наследство !!! Никога повече няма да отида на такива влажни места да живея , като теб край Единбургските блата !!! Да стоиш там за стотинки !!! За жалост много късно разбрах , че най големите пари се правят в България !!! А и българската природа и българския климат е много по добър от торфеното поле , така наречения остров Британия !!! Събирай пробити паунди , че ще ти трябват да купуваш земя в Северна България !!! хахаха!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-06-2021 на 13:08

На почивка
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/4kqwigR5aeU !!! https://youtu.be/oEnksYEAIVI !!!! Spain: Expats selling properties to survive post-Brexit life | European Union | World News
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-06-2021 на 15:43

На почивка
    Post Thanks / Like

Англия ще се изправи срещу Германия за четвърти път през последните 31 години във фазата на директни елиминации на голям турнир. 3 пъти германците излизат победители.

Напреднал
    Post Thanks / Like

...Минималната пенсия в Германия е 1286 евро...
    Какво значи да си беден пенсионер в Германия

Уве Зауер е на 66 години, по професия е строител на пещи и камини. Работил е 20 години по специалността. Днес е пенсионер и му се налага да преживява с 321 евро на месец, пише "Дойче веле"

Понеже парите не му стигат, редовно посещава кухня за бедни в Берлин. В нея се приготвя храна за поне 120 души на ден, отделно се доставят 500 литра яхния на различни социални организации.

"При нас идват хора от най-ниската социална прослойка. Хора, които нямат достатъчно пари, за да изкарат месеца", казва Михаел Райхелт от социалната кухня.

Статистиката показва, че през 2019 година в Германия общо 3,2 милиона души над 66 години са живели в бедност.

Веднъж седмично Уве Зауер и съпругата му пазаруват храна в магазина. Там те избират само най-евтиното - например 400 грама мек салам за 99 евроцента. „Друго не можем да си позволим", казва Уве.

https://www.pariteni.bg/novini/pari/...rmaniia-239157
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Какво значи да си беден пенсионер в Германия

Уве Зауер е на 66 години, по професия е строител на пещи и камини. Работил е 20 години по специалността. Днес е пенсионер и му се налага да преживява с 321 евро на месец, пише "Дойче веле"

Понеже парите не му стигат, редовно посещава кухня за бедни в Берлин. В нея се приготвя храна за поне 120 души на ден, отделно се доставят 500 литра яхния на различни социални организации.

"При нас идват хора от най-ниската социална прослойка. Хора, които нямат достатъчно пари, за да изкарат месеца", казва Михаел Райхелт от социалната кухня.

Статистиката показва, че през 2019 година в Германия общо 3,2 милиона души над 66 години са живели в бедност.

Веднъж седмично Уве Зауер и съпругата му пазаруват храна в магазина. Там те избират само най-евтиното - например 400 грама мек салам за 99 евроцента. „Друго не можем да си позволим", казва Уве.

https://www.pariteni.bg/novini/pari/...rmaniia-239157
    Това се равнява на 781 евро на месец.!!! Това е от статията , която си постнала за 2019 781 евро е била мин8малната пенсия .Но тогава в Германия приеха нов закон , ако пенсията ти е под 1260 евро .социалните ти доплащат до тази сума .Това , което си цитирала е от източна Германия преди да приемат този закон. Кво си подчертала с червено като онзи с бащата партийния секретар , това е стара информация .Пенсионно и като социална държава , Германия е по добре от УК !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-06-2021 на 08:39

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.pariteni.bg/novini/pari/...rmaniia-239157 !! Статистиката показва, че през 2019 година в Германия общо 3,2 милиона души над 66 години са живели в бедност. Към тази категория се причислява всеки, който получава по-малко от 60% от средния за страната доход., Това се равнява на 781 евро на месец.!!! Иванке това не си го цитирала от твоята статия , защо ли ??? A СЕГА 2021 GODINA: 57 percent of your expected last net wage of 1,608 euros. In general, however, you no longer need your full earned income when you retire: 80 percent of your last net salary should be sufficient to provide for you when you retire. This corresponds to 1,286 euros !!! Минималната пенсия в Германия е 1286 евро !!! The full new State Pension is pounds 179.60 per week !! Това е пенсията в УК !!! Да не говорим за 100 % изплащане на болнични в Германия от размера на заплатата , за по дълго плащане на безработица , за 28 работни дни отпуска !!! Новия закон беше направен точно заради малките пенсии в източна Германия !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-06-2021 на 08:35

Post Thanks / Like

Не става ясно ти какво печелиш от това след като се мъчиш да живееш в БГ!?!?!?
    DONALD TRUMP 4EVA

Напреднал
    Post Thanks / Like

Това се равнява на 781 евро на месец.!!! Това е от статията , която си постнала за 2019 781 евро е била мин8малната пенсия
    Ей затова си толкова неориентиран - понеже виждаш само това, което искаш да видиш:
    1. статията не е от 2019., а е от 29.05.2021. (пише си го под заглавието, ама кой да погледне);
    2. 781 евро на месец не е минималната пенсия, а прага на бедност, под който живеят милиони германци;
    3. "Уве Зауер днес е пенсионер и му се налага да преживява с 321 евро на месец", пише в немското издание. В Германия би трябвало да знаят най-добре.

И така нататък, и така нататък...
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro, DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

То има полети , но за повече от една седмица не ходиш никъде , а аз съм на слънчев бряг в собствен апартамент и колкото си искам дни и седмици !!! Не дължа пари на банки и никога не съм дължал пари на банки , всичките ми имоти са платени в деня на сделката !!! Имам имоти и по наследство !!! Никога повече няма да отида на такива влажни места да живея , като теб край Единбургските блата !!! Да стоиш там за стотинки !!! За жалост много късно разбрах , че най големите пари се правят в България !!! А и българската природа и българския климат е много по добър от торфеното поле , така наречения остров Британия !!! Събирай пробити паунди , че ще ти трябват да купуваш земя в Северна България !!! хахаха!!!
    Не си познал. Пускам си неплатен отпуск и съм в България за 1 месец. Лятото не е проблем

И какво стана, нали говореше, че идва краят на евтините самолетни билети и почивки в Европа? Май не стана, а?
    За 100-120 паунда всеки уикенд мога да съм в Аликанте, отиване и връщане + 2 нощувки. На пясъка с мацките, докато ти гледаш в точка в кабинката на охраната кай хотела на Слънчака.

Виждам, че си наранен, че са те изритали от леката службица в КеоФилмс и сега нямаш годинки за пенсия. Да си мислил, преди да се правиш на оборотен!!
    Последно редактирано от mate : 25-06-2021 на 12:54

29. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
Страница 390 от 405 ПървиПърви ... 290340380388389390391392400 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 19 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 19 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми