Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 385 от 405 ПървиПърви ... 285335375383384385386387395 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 601 до 9 625 от общо 10124
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Борнемут вчера:

Канарче ???? Къде си пиле шарено, ела кажи за влажния остров
    Изключение от правилото , къде е Борнемут , къде е Манчестър , Ливърпул и Единбърг !!! Може да има слънце но е времено и водата е студена !!! Имат 20 слънчеви дни през цялото лято и пак е влажно !!! Матейчо , ако Доналдчо не се заяжда , ще влизам много рядко в този сайт Бг хелп . Великобритания вече не е интересна за европейските граждани !!! Даже за ескурзия не става !!! Великобритания се самоизолира сама , дори търговията с Европа вече не е същата !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-06-2021 на 11:41

На почивка
    Post Thanks / Like

Матейчо изобщо не ми пука вече за УК , кефи ме , че има митници , търговията не върви и са в изолация , всичко вече е ясно , няма какво да се коментира!!! Кефи ме че и британците повече не могат да се заселват свободно в Испания , Франция и на топли дестинации в Европа , трябва им виза !!! А такива като теб , изобщо не ги облазявам , живеещи във враждебна среда на лицемери на прогнил остров !! Без грам социална среда за нормален живот !! Пропиляваш си живота там и дните ти минават заради пари , поне сумата да си заслужава , но не си заслужава !! Събирал пари да купи земя в северна България !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-06-2021 на 13:08

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Аз не виждам Доналд да се заяжда, ти тръгваш с рогата и да обиждаш.
    Не е само до пари, а до професионална среда. В UK и парите си заслужават и ти го знаеш. В нито една ЕС държава работническата класа не живее по-добре. Британската работническа класа си позволява минимум 25 дни платен отпуск и обикаля из цяла Европа и цял свят. Затова всичко живо бяга насам, а не в твоите прехвалени Швеция и Белгия. Защото в UK все още има икономика и предприятия. В Белгия няма. Там какви ще бъдат? Метачи, миячи, коминочистачи?

Остави британците на мира, от 1945-та до 1973-та като не са били членове на ЕС, какво? Да не би да им е било зле? И сега ще намерят начин и ти го знаеш.

UK е търговски ориентирана нация още от средните векове.
    Австралия, Нова зеландия, САЩ, Канада, Япония общо са над 500 милиона, повече от целия ЕС пазар. А има и още много други, които чакат за търговска сделка.
    Последно редактирано от mate : 01-06-2021 на 13:59

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз не виждам Доналд да се заяжда, ти тръгваш с рогата и да обиждаш.
    Не е само до пари, а до професионална среда. В UK и парите си заслужават и ти го знаеш. В нито една ЕС държава работническата класа не живее по-добре. Британската работническа класа си позволява минимум 25 дни платен отпуск и обикаля из цяла Европа и цял свят. Затова всичко живо бяга насам, а не в твоите прехвалени Швеция и Белгия. Защото в UK все още има икономика и предприятия. В Белгия няма. Там какви ще бъдат? Метачи, миячи, коминочистачи?

Остави британците на мира, от 1945-та до 1973-та като не са били членове на ЕС, какво? Да не би да им е било зле? И сега ще намерят начин и ти го знаеш.

UK е търговски ориентирана нация още от средните векове.
    Австралия, Нова зеландия, САЩ, Канада, Япония общо са над 500 милиона, повече от целия ЕС пазар. А има и още много други, които чакат за търговска сделка.
    В Германия и здравната им система е по добра и социалната им система е по добра и пенсиите им са по добри .Имат 28 работни дни платен отпуск !! Още в много европейски държави е по добре от УК .Дания , швеция , холандия , норвегия , белгия , швейцария , австрия !!! Ук изпаднаха в изолация и британските граждани не могат вече свободно да се заселват в Испания , Франция и други топли дестинации .Брекзит е абсолютен провал !! За последните четири години от както се прибрах в България спестих 110 000 лева , толкова пари , колкото не можах да спестя в УК за 10 години !!! При Великобритания вече всичко е ясно , митници и граници , така , че там промяна в близките 10 години няма да има , УК не става дори за ескурзия !!! Целия си просперитет през последните години УК го дължеше благодарение на това че бе част от Европейския съюз !!! Сега монетата се обърна против тях !!! Точно между 1945 и 1973 година УК са били много зле , чети малко повече и ще разбереш !!! И напротив винаги Доналдчо започва да се заяжда !!! Един пример , ти Матейчо от както спря с обидите , колко добре вървят разговорите между нас двамата !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-06-2021 на 14:52

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Леко пропускаш, че Британците получават по 2-3 пенсии. Освен това всичко им е безплатно - здравеопазване, транспорт, освободени са от данъци и такси, получават допълнително пари за някои сметки, както и безплатни лекарства.
    В Шотландия всеки гражданин над 60г, дори да не е пенсионер, пътува безплатно в градския и междуградския транспорт.

Това има ли го в Германия? Не, няма го.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ук изпаднаха в изолация и британските граждани не могат вече свободно да се заселват в Испания , Франция и други топли дестинации .
    Пак те хващам в клевета.

Снощи правехме барбекю в градината под слънцето от 16:00 до към 22:30 и точно това обсъдих с испанската съпруга на един мой колега шотландец. Та тя ми каза, че британските граждани с имот в Испания се ползват със същите привилегии като местните. Нещо повече, получават безплатно здравеопазване дори да им се наложи операция с по-висока сложност, която дори в UK се заплаща в някои случаи, ако например не искаш да чакаш NHS.
    Каза също така, че в Каталуния няма откъде да си купиш да пиеш едно кафе преди 7:00 сутринта и след 7:00 вечерта. Смях.
    Последно редактирано от mate : 01-06-2021 на 15:41

На почивка
    Post Thanks / Like

Леко пропускаш, че Британците получават по 2-3 пенсии. Освен това всичко им е безплатно - здравеопазване, транспорт, освободени са от данъци и такси, получават допълнително пари за някои сметки, както и безплатни лекарства.
    В Шотландия всеки гражданин над 60г, дори да не е пенсионер, пътува безплатно в градския и междуградския транспорт.

Това има ли го в Германия? Не, няма го.
    Живял съм и в Мюнхен три години и в Лондон десет имам база за сравнение в Германия е по добре !!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Пак те хващам в клевета.

Снощи правехме барбекю в градината под слънцето от 16:00 до към 22:30 и точно това обсъдих с испанската съпруга на един мой колега шотландец. Та тя ми каза, че британските граждани с имот в Испания се ползват със същите привилегии като местните. Нещо повече, получават безплатно здравеопазване дори да им се наложи операция с по-висока сложност, която дори в UK се заплаща в някои случаи, ако например искаш да чакаш NHS.
    Каза също така, че в Каталуния няма откъде да си купиш да пиеш едно кафе преди 7:00 сутринта и след 7:00 вечерта. Смях.
    Тези , които са в заварено положение и са защитени от договора за Брекзит , тези британци , които тепърва ще ходят в Испания нямат никакви права !!! Защо се правиш на луд , колко видеа и официални документи пуснах , повече от 90 дeнa в Испания за британците трябва виза официално в документите на ЕУ !!! След Брекзит нещата за британците в Европейския съюз станаха много зле , за здравеопазване ще плащат яко !!!! В Германия болничните на работниците се плащат на 100 % , как е в УК матейчо . 72 паунда на седмица !!! А тези през агенциите селфемплоед 0 паунда болнични !! 80 % от българите в УК работят през агенции и винаги са с единия крак на улицата без обезщетение !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-06-2021 на 15:36

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

За същите българи дето работят в пицарии и дюнерджийници в Германия и посмъртно не могат да изкарат 18 000-21 000 паунда на година там ли говорим?

Естествено, че по-добре в UK агенции шест месеца в индустрията, отколкото да слугуват на турците в Германия за никви пари.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Изключение от правилото , къде е Борнемут , къде е Манчестър , Ливърпул и Единбърг !!!
    Канарче, канарчееееее

Portobello beach, Edinburgh !!!
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 0_JS216198708.jpg  

На почивка
    Post Thanks / Like

За същите българи дето работят в пицарии и дюнерджийници в Германия и посмъртно не могат да изкарат 18 000-21 000 паунда на година там ли говорим?

Естествено, че по-добре в UK агенции шест месеца в индустрията, отколкото да слугуват на турците в Германия за никви пари.
    Не всички работят за турци , сина ми работи за Инфосис Ай ти компания , заплатата му е 38 000 евро на година , малка е .Но пет дена по 8 часа . Апартамента му в центъра на Берлин е 780 евро на месец , а в Лондон същия апартамент е 1500 паунда на месец наем!!! Брекзит се видя че е супер провал , ако си толкова много хепи и адаптиран в Единбърг , няма да киснеш в бг хелп !! Два три дена пекнало слънце в Единбърг и радост голяма !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-06-2021 на 16:09

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Сина ти е с английска диплома. Говорим за редовия български гастарбайтер в Германия.
    Ако не беше с английска диплома, щеше да ми се молиш да му търсим работа във ферма.

На почивка
    Post Thanks / Like

В Лондон как е , същата работа , по хотели , леибари в строителството и секюрити , всички са на минимално на час през агенции !!!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Не е така, в Лондон има 2 и 200. Има такива на минимална, има и такива с 150к годишна заплата.

Ще гледаш ли Трите лъва на Европейското?

На почивка
    Post Thanks / Like

Не е така, в Лондон има 2 и 200. Има такива на минимална, има и такива с 150к годишна заплата.

Аз ти говоря за българите гастарбайтери в Лондон , всички са през агенции на минимално на час , правят пари от часове по 60 часа на седмица работят !!! Има и изключения но те са до 15 % максимум и тези хора говорят перфектно английски !!! За европейските граждани УК е минало , няма интерес вече !!! Никой не се преселва в държава без перспектива и да се бори за визи , като има свободно движение в EU !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 02-06-2021 на 19:27

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Канарче, канарчееееее

Portobello beach, Edinburgh !!!
    Изобщо не ми се хвали с тия снимки. Това че няколко пъти в годината е малко по- топличко, не означава, че водата става за къпане или за летен туризъм. Аз живея на север близо до Шотландия и тука е така, появи се слънце и всички да ходят на плажа, кой с яке, кой с къс ръкав, после две седмици вали или духа един хладен вятър. Изобщо климата тук няма нищо общо с този на Гърция, Испания и Турция. Нито зимата им е зима, нито лятото им е лято
    Последно редактирано от dimi_m : 02-06-2021 на 21:35
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Климата във Великобритания е най отвратителния , дори в Скандинавието и Канада е по хубав климата !!!! Живял съм и го твърдя категорично !!! Много облачни дни са във Великобритания , много влага , сутрин колите са мокри , не се диша готино във Великобритания !!!! А когато няма слънце и има само облаци е отвратително !!! Дори гората им е ....... !!!!!!! Има и други недостатъци много големи , но нямаме право да говорим , свободата на словото е отнета !!!!!!!!! Които българин желае да стои там да се самонакзва си е негов проблем !!! Дори заради заплати и пари вече не си заслужава да се стои там , камо ли да стоиш там до пенсия и за пенсия !!!! Най ниската пенсия в западна Европа !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 03-06-2021 на 07:03

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Климата във Великобритания е най отвратителния , дори в Скандинавието и Канада е по хубав климата !!!! Живял съм и го твърдя категорично !!! Много облачни дни са във Великобритания , много влага , сутрин колите са мокри , не се диша готино във Великобритания !!!! А когато няма слънце и има само облаци е отвратително !!! Дори гората им е ....... !!!!!!! Има и други недостатъци много големи , но нямаме право да говорим , свободата на словото е отнета !!!!!!!!! Които българин желае да стои там да се самонакзва си е негов проблем !!! Дори заради заплати и пари вече не си заслужава да се стои там , камо ли да стоиш там до пенсия и за пенсия !!!! Най ниската пенсия в западна Европа !!!!
    Препоръчай някое местенце с хубав климат на Луната!!! Мисля че кратера "Тихо" е прелестно местенце с добър изглед към земята, но не съм бил на Луната а ти си бил на толкова много места, неможе да не си бил и на Луната.
    "The war is over"- Nigel Farage
    Love Europe, hate the EU.
    DONALD TRUMP 4EVA

На почивка
    Post Thanks / Like

Някъде в поста ми да виждаш да съм го написал за теб , че ти отново обръщаш нещата на лични нападки , и Дими и аз сме писали за кирливия климат на UK

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Дими е като теб и не е ходил по-далече от фурната на село. Турция имала хубав климат според него.
    В пъти повече предпочитам лятото да съм 90 дни в UK, отколкото 90 дни в Турция на 45 дневна температура и да те ядат комарите.

UK е представена от три държави на това Европейско:
    Трите лъва, Шотландия и драконите от Уелс. Няма друга такава държава.
    Нямам търпение да опукат Германия

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Някъде в поста ми да виждаш да съм го написал за теб , че ти отново обръщаш нещата на лични нападки , и Дими и аз сме писали за кирливия климат на UK
    Написал си го във форума а не на лична бележка, значи е адресиран към всички и по- полека с т.нар. от теб "лични нападки" исползваш тоя термин за щяло и нещяло......
    DONALD TRUMP 4EVA

На почивка
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/V9CDhCDa3_M Добре се вслушайте в думите , които се казват в това видео .Фараж просто е един огромен манипулатор и благодарение на него УК изгуби влияние и не спечели нищо !!!! Най големите губещи от всичко това са британските граждани и то за десетилетия напред !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-06-2021 на 15:56

На почивка
    Post Thanks / Like

Последно редактирано от kanarinapred : 08-06-2021 на 18:49

Post Thanks / Like

https://youtu.be/V9CDhCDa3_M Добре се вслушайте в думите , които се казват в това видео .Фараж просто е един огромен манипулатор и благодарение на него УК изгуби влияние и не спечели нищо !!!! Най големите губещи от всичко това са британските граждани и то за десетилетия напред !!!
    Добре де само немога да разбера какво цели един човек, при това нямащ нищо общо с УК продължава да ровичка и оспорва един вече свирен мач с давност половин година........освен да троли, насажда омраза и талаши!
    DONALD TRUMP 4EVA

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Историята никога не спира да се пише и мача никога не е свирен , а тепърва започва .Последиците също трябва ясно и точно да се видят . Тези хора повече не могат да говорят за истината , защото са големи лъжци !!!! А промяна в УК ще има и в бъдеще !!! Тези хора , големите лъжци навредиха не само на УК , а и на Европа !!!! На мен не ми пука , че навредиха на УК !!!! До някъде изпитвам задоволство от това , но ми пука за Европа !!! И Доналд тролене е твоето и винаги е било тролене .Истината никo га не е тролене , защото се отнася за съдбата на 60 милиона британци и цяла Европа !!! Да се спира изразяването на мнение да се говорят големите лъжи като тези на Фараж , това е проблема , не само за УК !!!! Големите лъжи трябва да се показват !!! Благодарение на големите лъжи на Фараж , днес британците живеят по зле !!! И Доналд забрави за личните нападки , ако ти се пише изобщо пиши за отношенията УК Европейски съюз породени заради Брекзит !!! Да поговорим за самоизолацията на УК и за загубени права на британските граждани в Европа , за Британската икономика след Брекзит !!

https://youtu.be/YnAjK7luvOk !! Интересно видео за британските хранителни продукти след завършване на гратисния период за Брекзит !!!

https://youtu.be/KlDScYbAvaQ Погледнете отново големите лъжи на брекзитарите , британците вече са наясно с това !!!!

https://youtu.be/su0NGYMaYgM . !!!!!!!https://youtu.be/qIdoqE2o7BE !!!!!!! https://youtu.be/3EiE7eLWI_M !!!! Това е за Матейчо , нали чака с нетърпение Англия да победи Германия и най после да вземе титла , че от 55 години не е взимала нищо !!! Горкия английски национален отбор по футбол !!!!

Британците сами си поискаха омразата на другите европейски народи към тях , трябва да ти кажа , че 500 милиона Европа в лицето на Европейския съюз е много повече от 60 милиона британци и да разбира се не ми пука за британците защото те сами решиха да се самоизолират , пука ми естествено за Европа и европейските граждани !!! Няма как на големите лъжци брекзитарите да не им се казва за техните големи лъжи !!! И това да се показва на всички хора в Европа .Урока брекзит е поука !!! Сигурен съм , че британците много скоро ще разберат че трябва промяна отново , че изолацията от Европа е вредна за тях !!!

https://youtu.be/tPbrQHa1WK8

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    От тия 17 милиона половината незнаеха какво е брекзит. Иначе аз съм си доволен от ес, Брюксел ми плати климатици за цялата къща, плюс магазина, на стойност 5 бона.
    Това са най малките предимства от проекта Обединена Европа .Най големите предимства са свободното движение на хора , много дърти комунисти тук мечтаят за огради , визи и отново българина да стане второ качество и да виси по западните посолства за визи .Сега българина има примерно в Испания равни права и задължения каквито имат германците , холандците и другите европейци в Испания !!! До като с този брекзит , британците загубиха правото си свободно да се заселват в Европа !!! Да бъдат студенти и да ползват същите права и такси като европейските граждани !!! Великобритания все едно вече не е на континента Европа , британците в Европа имат същите права каквито имат сърбите или турците , тоест никакви !!! Парадоксално но факт , в момента българския паспорт е по значим от британския , някой , ако беше ми го казал през 1996 година нямаше да му повярвам !!!

Страница 385 от 405 ПървиПърви ... 285335375383384385386387395 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми