Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 399 от 449 ПървиПърви ... 299349389397398399400401409 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 951 до 9 975 от общо 11208
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ако ти спрат помощите и до два месеца си се прибрал и в ямболско ще умреш от глад !!!
    Ако, ако...... ти си ако! Изглежда че тези помощи много здраво ти бъркат в ауспуха Само за тях говориш
    Love Europe, hate the EU.

"Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ако, ако...... ти си ако! Изглежда че тези помощи много здраво ти бъркат в ауспуха Само за тях говориш
    ти си на социални помощи в УК , както всички вече разбрахме !!!! В България сме си добре !!!!

Post Thanks / Like

ти си на социални помощи в УК , както всички вече разбрахме !!!! В България сме си добре !!!!
    Разбрали сте дуки и кои сте всички вие бе!?!?! Нещо ти се причуват гласове .....Ти си сам лъжец срещу всички тука....

"Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Напреднал
    Post Thanks / Like

Лично да спомена жертвите на нагло престъпна диверсия рекламирана като COVID 19.
    We had possible to STOP very dangerous pandemic like BSE/MAD COW, SARS,MERS,SWINEFLU,birdflu after my special reports about incl birdflu179 from 29.02.2004.

I have made some tests and investigations about new and old anti climate ,anti earth,anti human weapons since 1985 .

Warnings about climate change with atni earth,anti solar system,anti climate,anti human weapons incl digital holographic and white radioactive scanners/led,xenon,halogen,lazer/.
    I had possible to send info from novinite.co.uk about new black death invasion/see JJIvanov eng.geologist. We received violet nano mutants 17.06.2019 /bins with apples from Chile .

Now we have bad problems with anti earth,anti climate,anti human digitalizations incl 4.79 G Covid generators and activators and 5G Black death and cancer terror incl anti England anti London.
    with best regards: eng.geologist Iordan Ivanov Iyordanov Дядо Коледа

Старо куче
    Post Thanks / Like

Там ще се гърчиш на плантацията , там ти е мястото !!!!!!!! Никакво връщане в България !!!!

Post Thanks / Like

Там ще се гърчиш на плантацията , там ти е мястото !!!!!!!! Никакво връщане в България !!!!
    На плантацията в слънчака и при Борисов си ти.....получаващия помощи не работи

Антъни Идън

7. Recommend mate recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

На плантацията в слънчака и при Борисов си ти.....получаващия помощи не работи
    Ето отново си призна , че си на мизерните сoциални помощи на УК !!! От тук нататак ще те скъсам !!!

Post Thanks / Like

Ето отново си призна , че си на мизерните сoциални помощи на УК !!! От тук нататак ще те скъсам !!!
    Шматарок и къде съм признал каквото и да било, научи първо българския щото засега ме скъсваш единствено от смях

Антъни Идън

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Ти като имаш защо продаваш джапанки и мамули на Слънчака? Смятай колко си изпаднал, за да стигнеш дотам да се пишеш репресиран македонец с цел да измолиш оставане в Канада. Това само умрял от глад отчаян кубински мангал може да го измисли. Такова е нивото в Столипиново явно

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Англия догодина може да стане Световен шампион в Катар.
    Що ве - няма ли да има и други отбори?
    Цяла Европа беше против Англия вчера на мача !!!!! Дори и ирландците !!!!
    Чак пак ЦЯЛА ...
    А ни съ увличай!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти като имаш защо продаваш джапанки и мамули на Слънчака? Смятай колко си изпаднал, за да стигнеш дотам да се пишеш репресиран македонец с цел да измолиш оставане в Канада. Това само умрял от глад отчаян кубински мангал може да го измисли. Такова е нивото в Столипиново явно
    Матейчо аз съм бил в Канада 1995 година , преди 27 години .Сега най важното е че и Румен Радев твоята пътеводна звезда червена е отявлен евроатлантик !!

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Важно е, че Бибитко е викнат на разпит в четвъртък и почваме да ви чегъртаме.
    Теб не ти се вярваше, мислеше, че ще ви се размине. Аз от две години го говоря.

Post Thanks / Like

...... .България ще е гледаш през крив макарон !! !!!
    Хахахахахахахахахахахахаааааа ще се пръсна от смях, още повече че идва от устата на един циганин- чужденец, грък с македонско самосъзнание или там за къвто се представил пред канадските емиграционни........ другото което си заслужава болките в корема от смях е че в слънчев бряг идват предимно англичани на помощи за които това място е супер достъпно (евтино и долнопробно) на които отрепки като нашия косер им се молят да им купят джапанки и сладката царевица по плажовете........хахахахахахахахахахахахахахахахаа аааааа
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 14-07-2021 на 10:15

Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хахахахахахахахахахахахаааааа ще се пръсна от смях, още повече че идва от устата на един циганин- чужденец, грък с македонско самосъзнание или там за къвто се представил пред канадските емиграционни........ другото което си заслужава болките в корема от смях е че в слънчев бряг идват предимно англичани на помощи за които това място е супер достъпно (евтино и долнопробно) на които отрепки като нашия косер им се молят да им купят джапанки и сладката царевица по плажовете........хахахахахахахахахахахахахахахахаа аааааа
    Ти си супер бедняк с един селски имот , които е на социални помощи и вечер се самозадоволява пред телевизора в мухлясалата квартира на острова блато !!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Важно е, че Бибитко е викнат на разпит в четвъртък и почваме да ви чегъртаме.
    Теб не ти се вярваше, мислеше, че ще ви се размине. Аз от две години го говоря.
    Важното е , че Румен Радев е евроатлантик и русофилите чекисти ви се ***.ва майката .Влизаме в еврозоната и шенген !!

Post Thanks / Like

Ти си супер бедняк с един селски имот , които е на социални помощи и вечер се самозадоволява пред телевизора в мухлясалата квартира на острова блато !!!!
    Whatever

Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.usnews.com/news/health-n...-since-january !!! UK Records More Than 40K Daily Coronavirus Cases For First Time Since January
    The surge comes as England is set to lift nearly all coronavirus restrictions, including face covering and social distancing requirements.!!!!! The United Kingdom recorded more than 40,000 daily coronavirus cases for the first time since January, during the height of a second wave of the pandemic.

The National Health Services recorded 42,302 new COVID-19 cases on Wednesday. The health agency recorded 245,830 new cases over the past seven days, an increase of 27.4%. Forty-nine deaths were reported on Wednesday and 229 were recorded over the last week, an increase of 42.2%.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Циганин си ти !!!! От ямболско село !!!! А гърците са светлини години пред теб !!!! До кога ще го търпят модераторите тoзи , да обижда и конфронтира обстановката !!! За УК ще говоря каквото си искам и само истината и то с факти !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-07-2021 на 12:09

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Канари, надявам се всеки момент да влязат чичковците и лелките с белите престилки и да те успокоят.

Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Продължавам с рубриката Канарче Дейли, всеки ден по едно разобличаване на комуниста-македонист и ренегат от Майнатаун:

Цитирай Първоначално написано от dgidgo Виж мнението
    през 70те и 80те , колата за България не беше първа необходимост , много хора ползваха градския транспорт , пловдив не беше напълнен със селяни , както и софия , техниката телевизор , хладилник , пе4ка бяха или руски или български , но с тях се караше по 20 години без проблем , такъв беше живота , но основното хората бяха щастливи , нямаше го стреса , татко ми купи апартамент през 1969 година за 6 300 лева , до 1982 го бе изплатил , помогна и на мен и аз на 24 години през 1990та за една година си построих етаж от кооперация и мансардна гарсониера , без да тегля кредит от банки , само от спестяванията на баща ми и малко пари след като дядо ми по4ина от неговите спестявания
    Друг твой роднина е лекуван и опериран безплатно от лошите комунисти, от теб зависи дали ще разкрия кой. Хвалиш много здравната система тогава, черно на бяло.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Продължавам с рубриката Канарче Дейли, всеки ден по едно разобличаване на комуниста-македонист и ренегат от Майнатаун:

Друг твой роднина е лекуван и опериран безплатно от лошите комунисти, от теб зависи дали ще разкрия кой. Хвалиш много здравната система тогава, черно на бяло.
    Матейчо нито баща ми , нито майка ми , нито техните родители , нито един не е бил член на комунистическата партия .Да тогава нямаше стрес през социализма !!!! майка ми беше оперирана през време на социализма , тогава операциите бяха безплатни .Държавата взимаше данък общ доход от всички българи !!! С това ли ще ме плашиш , че майка ми е била оперирана , това ли е голямото разкритие !!! Матейчо , ти си много глупаво момче комунистче !!! А това че комунистите са ни взели 12 000 м2 земя с имот върху нея в Пловдив !! Такъв имот сега струва един милион евро най малко !!!! След като му взимат имота прадядо ми умира на 58 годишна възраст !!!! Социализма имаше и хубави страни , но повечето бяха лоши !!! Обединена Европа , съвремена Европа дава много повече шансове за нас и за децата ни !!! Заради това и ти си там в УК !!! АКО беше още социализма нямаше да излезеш от твоето село !!! Ти представяш ли си да кажа на сина ми или на което и друго младо момче или момиче да стои затворено в България , заградено с огради и да няма дори международен паспорт .Излизаха само партийците като Стефан Данаилов !!! Долна система мракобесна беше в НРБ !!!!!!! Вие сте сбъркани умствено Матейчо , вие сте в западния свят в Момента благодарение на това че СССР загуби студената война и падна берлинската стена !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-07-2021 на 15:50

Post Thanks / Like

Матейчо нито баща ми , нито майка ми , нито техните родители , нито един не е бил член на комунистическата партия .Да тогава нямаше стрес през социализма !!!! майка ми беше оперирана през време на социализма , тогава операциите бяха безплатни .Държавата взимаше данък общ доход от всички българи !!! С това ли ще ме плашиш , че майка ми е била оперирана , това ли е голямото разкритие !!! Матейчо , ти си много глупаво момче комунистче !!! А това че комунистите са ни взели 12 000 м2 земя с имот върху нея в Пловдив !! Такъв имот сега струва един милион евро най малко !!!! След като му взимат имота прадядо ми умира на 58 годишна възраст !!!! Социализма имаше и хубави страни , но повечето бяха лоши !!! Обединена Европа , съвремена Европа дава много повече шансове за нас и за децата ни !!! Заради това и ти си там в УК !!! АКО беше още социализма нямаше да излезеш от твоето село !!! Ти представяш ли си да кажа на сина ми или на което и друго младо момче или момиче да стои затворено в България , заградено с огради и да няма дори международен паспорт .Излизаха само партийците като Стефан Данаилов !!! Долна система мракобесна беше в НРБ !!!!!!! Вие сте сбъркани умствено Матейчо , вие сте в западния свят в Момента благодарение на това че СССР загуби студената война и падна берлинската стена !!!
    Пациента страда от силно раздвоение на личноста и силна дименция изразяващи се като неспособност да определи времето в което живее. В този случай бърка 60, 40 години назад за съвременоста, смятаики света за статичен и непроменящ се. Прибавено с изклЮчителната алчност на пациента страда повече за имота (тои го отценява на милиарди евро) отколкото за здравето на собствената си майка, излекувана от "враговете"...... Раздвоението на личноста пък се изразява в изявления Но 1 Не всичко в живота е пари и имоти за да си щастлив и Но 2 Всичко в света се измерва в богатство и пари (и пак е нещастен) човеконенавистник!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 15-07-2021 на 19:16

Антъни Идън

24. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Град
    Hastings
    Post Thanks / Like

Комунистче е бил дядо ти, македониста и национален предател. Кръвта вода не става, затова си станал същия ренегат. Ти си човек с дълбоки комплекси и изкривена представа за света.

Затова нямаш капка достойнство да се извиниш, а пишеш обратното на това, което си писал в същия форум само преди няколко години. Всеки психиатър ще ти каже, че това е поведение на циклофреник и шизоид. Аз ще те разобличавам като ти бъркам в дупето с твоите собствени мнения, без коментар от мен

утре като дойдат руските танкове в Пловдив, там няма да сме аз и Доналд, нито Жоро. Там ще си ти най-отпред да ги посрещаш с хляб и сол и да им лижеш подметките, както е правил дядо ти македонист/сталинист. Просто на вас ви е в ДНК-то да сте гъзолизци на силните на деня. В UK явно не ти се е получило и затова си изхвърчал с 300.

26. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Комунистче е бил дядо ти, македониста и национален предател. Кръвта вода не става, затова си станал същия ренегат. Ти си човек с дълбоки комплекси и изкривена представа за света.

Затова нямаш капка достойнство да се извиниш, а пишеш обратното на това, което си писал в същия форум само преди няколко години. Всеки психиатър ще ти каже, че това е поведение на циклофреник и шизоид. Аз ще те разобличавам като ти бъркам в дупето с твоите собствени мнения, без коментар от мен

утре като дойдат руските танкове в Пловдив, там няма да сме аз и Доналд, нито Жоро. Там ще си ти най-отпред да ги посрещаш с хляб и сол и да им лижеш подметките, както е правил дядо ти македонист/сталинист. Просто на вас ви е в ДНК-то да сте гъзолизци на силните на деня. В UK явно не ти се е получило и затова си изхвърчал с 300.
    Пра дядо , които се е заселил в пловдив 1916 се е казвал Георги Димитров , от този род е и кмета на Пловдив , мои първи братовчед Здравко Димитров , В рода Димитрови е нямало нито един комунист член на БКП Другия ми прадядо , които е баща на баба ми от Гръцка Македония и той не е бил комунист .Нито баба , нито баща ми .В моите родове нямаме нито един комунист !!! Руските изроди чекисти са били винаги мразени в нашия род !!! А ти ако се опиташ още ваднав да ме обидиш ще ти се стъжни живота !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-07-2021 на 20:09

Старо куче
    Post Thanks / Like

Комунистите ограбиха рода ми след като червената армия окупира Царство България на 05.09.1944 година!!! Матейчо , не си позволявай обиди на лична основа !!! Аз брекзитарите ще ги разобличавам , че са големи лъжци , това няма да спре .!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-07-2021 на 20:21

Страница 399 от 449 ПървиПърви ... 299349389397398399400401409 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 11 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми