Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 371 от 380 ПървиПърви ... 271321361369370371372373 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 251 до 9 275 от общо 9477
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Аз предлагам да се проведе референдум "Да се празнува ли Трети март" и след като спечелим убдително всеки който отрича Освобождението след това да подлежи на съдебна отговорност с лишаване от свобода. Поругаването на всенародния празник 3-ти март да влезе в наказателния кодекс като поругаването на химна, флага и т.н.
    Ако искаш да върнем и лагерите в Белене и член първи за ръководната роля на Българската комунистическа партия , да заградим държавата си с телени огради и който иска да е напусне да бъде разстрелван на място .Така беше по време на болшевишката окупация на България от червената армия 09.09.1944 - 10.11.1989 . А между другото трети март и сега се празнува , той няма нищо общо с болшевишката окупация на България от червената армия 09.09.1944 - 10.11.1989 . А и матейчо да не забравя да ти честитя отново Джо Байдън Президент .. . България е лоялен член на НАТО , а българските граждани са свободни хора , достойни граждани на европейския съюз .
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-04-2021 на 13:28

2. Recommend mate recommended this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ако искаш да върнем и лагерите в Белене и член първи за ръководната роля на Българската комунистическа партия …
    А партизаните - ше връщаме ли?

Пп.
    … А между другото трети март и сега се празнува …
    А „трети март” е най-измислената дата!
    Какво е станало на 03.03.1878 г?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

............ . А и матейчо да не забравя да ти честитя отново Джо Байдън Президент .. ..
    И аз да ти честитя Джо Байдън в твоя любим левичарски компост "Гардиан" Ето го истинския президент Ето и някой коментари:

74

REPLY

View reply
    Bigbunero
    Bigbunero
    2 days ago
    The “real” president of the world!

18

REPLY

Rosemarie OBrien
    Rosemarie OBrien
    2 days ago
    It's so good to hear president Trump again! Praise the Lord! And thank you thank you thank you president Trump for all that you do for all of us for USA! May God continue to bless you for the fresh outpouring of the holy Spirit for you and Melania and your team Baron and your other children to really come to know in a deeper level the love of God the Father for you each one of you individually is beyond comprehension. So it's time for the patriotic rosary again! I can't thank you enough president Trump and neither can America!
    Rosemarie ����������
    Read more

29

REPLY

Robbe Roberts
    Robbe Roberts
    2 days ago
    Great interview. We truly miss President Trump and love the whole family. God bless you all

318

REPLY

View 3 replies
    Sandy Herrell
    Sandy Herrell
    2 days ago
    So good just to hear his voice. Still my President

64

REPLY

tinvitr tinvitr
    tinvitr tinvitr
    2 days ago
    God Bless Mr. President and the family.

482

REPLY

View 2 replies
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 09-04-2021 на 21:18
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/ZE4Z-NEdGLA . Русофилските манипулатори от това видео искат да ни втълпят , че ние сме били свободни хора по времето на болшевишката окупация на България 09.09.1944 - 10.11.1989 . Професора иска да ни втълпи , че сега не сме свободни хора ли ? Сега българина е свободен човек .В цялата история на България , българина не е бил по свободен !!!!!!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-04-2021 на 22:33

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/ZE4Z-NEdGLA . Русофилските манипулатори от това видео искат да ни втълпят , че ние сме били свободни хора по времето на болшевишката окупация на България 09.09.1944 - 10.11.1989 . Професора иска да ни втълпи , че сега не сме свободни хора ли ? Сега българина е свободен човек .В цялата история на България , българина не е бил по свободен !!!!!!!!
    „По-свободен“ още не означава „свободен“!
    Свободата е изборът да избереш от какво да си зависим.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Много правдиво видео за това как псевдо- комунистите направиха "демокрацията" която ти сега защитаваш все едно че става въпрос за честа на майка ти....ти си мнооооого лесен и глупав, перфектен си за манипулация с лозунги!!!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Много правдиво видео за това как псевдо- комунистите направиха "демокрацията" която ти сега защитаваш все едно че става въпрос за честа на майка ти....ти си мнооооого лесен и глупав, перфектен си за манипулация с лозунги!!!
    1991 година напуснах България , отидох в Мюнхен .Политически имигрант бягах от комунягите .На третия месец ми дадоха работно разрешение . Една от последните ми работи през 1993 година беше в германска фирма , която фалира .Отивам до банкомата да тегля пари и гледам 4600 марки ги няма . Влизам в банката и питам банковия служител къде ми са парите .Казаха да изчакам след три минути идват с два чека от последните две заплати и ми казват че нямат покритие .Дадоха ми ги и ми казаха да отида в офиса на фирмата в която работех .Там беше само секретарката , фирмата беше във фалит . Секретарката ми каза да не се притеснявам и ми написа два адреса на лист .Първия адрес беше герихт (Съд ) само за трудово правни въпроси .Втория адрес беше арбаитамт , труд и работна сила , джоб център . Отидох в съд , взех си талонче , все едно както сега взимаме в даначното и чакаш .Като ти излезе номера от талончета влизаш в стаята където свети този номер отгоре . В стаята само един човек зад бюро и аз , човека ме покани да седна
    поиска ми само здравноосигурителната карта , нищо друго и почна да търси в системата .Даде ми няколко листа , които принтира да ги подпиша Всичко това отне най много 10 минути , подписах и той ми каза че всичко е готово и че след 48 часа парите ми ще бъдат в банковата ми сметка . Проверих парите в банката след два дена , моите пари си бяха там , Така работи западната демокрация за разлика от болшевишките кочини !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-04-2021 на 23:50

Post Thanks / Like

1991 година напуснах България , отидох в Мюнхен .Политически имигрант бягах от комунягите .На третия месец ми дадоха работно разрешение . Една от последните ми работи през 1993 година беше в германска фирма , която фалира .Отивам до банкомата да тегля пари и гледам 4600 марки ги няма . Влизам в банката и питам банковия служител къде ми са парите .Казаха да изчакам след три минути идват с два чека от последните две заплати и ми казват че нямат покритие .Дадоха ми ги и ми казаха да отида в офиса на фирмата в която работех .Там беше само секретарката , фирмата беше във фалит . Секретарката ми каза да не се притеснявам и ми написа два адреса на лист .Първия адрес беше герихт (Съд ) само за трудово правни въпроси .Втория адрес беше арбаитамт , труд и работна сила , джоб център . Отидох в съд , взех си талонче , все едно както сега взимаме в даначното и чакаш .Като ти излезе номера от талончета влизаш в стаята където свети този номер отгоре . В стаята само един човек зад бюро и аз , човека ме покани да седна
    поиска ми само здравноосигурителната карта , нищо друго и почна да търси в системата .Даде ми няколко листа , които принтира да ги подпиша Всичко това отне най много 10 минути , подписах и той ми каза че всичко е готово и че след 48 часа парите ми ще бъдат в банковата ми сметка . Проверих парите в банката след два дена , моите пари си бяха там , Така работи западната демокрация за разлика от болшевишките кочини !!!
    Е и, ти си видял че в банковата ти сметка няма очакваните пари, пратили са те сам да си ги търсиш и това ти е отнело към 1 седмица и си щастлив че си ги взел......един приятел 2002 ми дойде на гости от Австрия, по- добра банкова система от германската....като на шега почна да работи за компания в Лондон която продава билети за силверстон (Формула 1) на немскоговорящи клиенти, плащаха му седмично и му казаха сума която била фантастична за немския стандарт, той беше скептичен още от 1-вия ден..... 12 години бе живял в Гемания и Австрия...... работи само по телефона 2,5 дни и се обади че напуска за огромно учудване на агентите.......следващия петък си получи заплатата за 2,5 дни и се проклинаше че е напуснал..... сподели ми ако това беше в Германия или Австрия никога нямаше да ми платят и 1 евро.....заради това че е напуснал.....Ениуй От 2002 е по- англофил от мен, разведи се с немкинята има си приятелка от северна Ирландия- протестантка върла УК съпортърка и до ден днешен си живее в Англия- най свободното място в света!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 10-04-2021 на 00:02
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

В България , дори и в УК , това няма как да се случи толкова бързо и изобщо не е сигурно дали ще си вземеш парите . А ако трябва да ги взимаш тези пари , ще минаваш през дълги съдебни дела . Професора в горното видео беше прав за едно , че нашата демокрация беше изградена от синовете и внуците на комунягите , бившите величия на БКП и ДС .Въпреки всичко , България се освободи от прегръдката на болшевишка Русия , България е член на НАТО и Европейския съюз .Ако сега един българин отиде да живее в Белгия например , той има абсолютно равни права с Италианеца , Испанеца или всеки европейски гражданин . И между другото България е последна в Европейския съюз , точно защото нашата демокрация се изграждаше от синовете на бившите величия на БКП И ДС .Защото тези величия малко или много са все още зависими от болшевишката руска сатрапия от изток . Точно за това все още не сме приети и в шенген .
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-04-2021 на 06:55

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/HhtURmb89vk . Brexit Lies - "Every Lie We Tell Incurs A Debt To The Truth" . Гледайте това видео и бъдете информирани !!!! На всички вече е ясно че брекзитарите са големи лъжци !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-04-2021 на 08:09

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ердоган унижава ЕС

Фон дер Лайен ако имаше малко достойнство щеше да напусне срещата незабавно.
    Но такива са евробюрократите неизбрани от никого - пионки и хора без достойнство.
    Един ден те и техните пионки в България ще гният по затворите

13. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ердоган унижава ЕС

Но такива са евробюрократите неизбрани от никого - пионки и хора без достойнство.
    Гледай си смешния остров , че сте изпаднали в пълна изолация , заради големите лъжци брекзитарите !!! А между другото трябва да знаеш , че британците много мразят тези източно европейци , които останаха в УК !!! Със сигурност ще се опитат да ви вгорчат живота за да ви принудят сами да се махнете от УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-04-2021 на 14:54

Post Thanks / Like

Гледай си смешния остров , че сте изпаднали в пълна изолация , заради големите лъжци брекзитарите !!! А между другото трябва да знаеш , че британците много мразят тези източно европейци , които останаха в УК !!! Със сигурност ще се опитат да ви вгорчат живота за да ви принудят сами да се махнете от УК
    Каква трябва да бъде причината за такава неистова омраза към българите в УК, Аз отдавна пледирам тоя субект да бъде премахнат от форума .......и ще го наказвам докато съществува!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 11-04-2021 на 03:13
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Post Thanks / Like

Ердоган унижава ЕС

Браво, Евала, Афирим на Ер Доган( никога не съм си го представял) той не само показа кой е госта но и показа кой е под контрол......а ЕУ бурократите си мислеха че това е поредния букварски урок но уви ....срещнаха се с реалноста!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 11-04-2021 на 03:31
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Не ми разправяй за тия години, когато беше на мода да се имигрира. На майка ми една комшийка избяга така на времето, какво унижение просто...Хората си честиха гардероби и дрехите им ги даваха на тях.Спяха в някакви палаткови лагери спяха, защото нямаха никакви пари.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Каква трябва да бъде причината за такава неистова омраза към българите в УК, Аз отдавна пледирам тоя субект да бъде премахнат от форума .......и ще го наказвам докато съществува!!!!
    Аз ти показвам каква е истинската ситуация , британците мразят неистово източно европейците , това е факт , Фараж и лайняните им медии храчеха по нас . Те те плюеха , а ти си мислиш че голям дъжд вали . https://www.google.co.uk/search?q=Fa...osifJmm6s,st:0 . Фараж е брекзитарите са големи лъжци , които мразят източно европейците фaкт , ще стъжнят живота на всички , които останаха . https://youtu.be/WF0_iGTSZBs . https://youtu.be/c_7_bQ7rAoc

https://youtu.be/vjX0HjPkFME . Изключителни лицемери са британците , ще продължавам да търся доказателства за големите лъжци брекзитарите . Всички медии бяха впрегнати против европейците , по специално източно европейците , дори пакистанците като този на видеoто ни казваха че им пречим . А следващата расистката , не можели децата да говорят английски , нашите деца се научиха да говорят английски перфектно и се адaптираха перфектно . До като трето поколение от пакистански произход , не могат и не искат да приемат британския начин на живот

Браво, Евала, Афирим на Ер Доган( никога не съм си го представял) той не само показа кой е госта но и показа кой е под контрол......а ЕУ бурократите си мислеха че това е поредния букварски урок но уви ....срещнаха се с реалноста!
    Ердоган показа неуважение на първо място към дамите , както навремето Тръмп се изложи по същия начин , ще удариш ли пет пъти главата в килимчето пред Ердоган !!!!!

Изгледайте последните видеа , които пуснах за вас , там ще видите , много интересна случка с един поляк в британски влак !!!! Расизма и омразата на британците към източно европейците , без да осъзнават , че точно източно европейците бяха тяхното спасение !!!

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Не ми разправяй за тия години, когато беше на мода да се имигрира. На майка ми една комшийка избяга така на времето, какво унижение просто...Хората си честиха гардероби и дрехите им ги даваха на тях.Спяха в някакви палаткови лагери спяха, защото нямаха никакви пари.
    Това ли видя в моя пост , аз ти обяснявах как работи истинската западна демокрация , как работника е защитен и неговата заплата е защитена със специален съд само по трудово правни въпроси .Прочети отново по внимателно !!!! Няма молба , няма заявления , бърза процедура , при мен работодателя ми беше осъден за осем минути , а парите ми бяха върнати за 48 часа

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Нормално, но и протоколът е спазен.

на четиристранна среща - се слагат 4 стола..

На тристранна среща - 3 стола /Рузвелт, Чърчил, Сталин/

В случая срещата е двустранна - Турция-ЕС.

Ердоган к'вО им е виновен на тия сополи, че в ЕС имат 118 началници???

20. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Нормално, но и протоколът е спазен.

на четиристранна среща - се слагат 4 стола..

На тристранна среща - 3 стола /Рузвелт, Чърчил, Сталин/

В случая срещата е двустранна - Турция-ЕС.

Ердоган к'вО им е виновен на тия сополи, че в ЕС имат 118 началници???
    Сополи могат да бъдат само брекзитарите големите лъжци , а ти си толкова объркан човек .Но си заслужаваш съдбата да живееш в държава , която местното население ви ненавижда !!!!! До толкова изпаднахте морално да хвалите един диктатор , ислямист фундаменталист !!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-04-2021 на 17:34

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.businessinsider.com/brex...johnson-2021-3 !!!!!!!! Brexit has been a disaster for Britain as collapsing European trade puts UK firms out of business !!! Брекзит е катастрофа за Великобритания, тъй като сривът на европейската търговия извежда фирмите от Обединеното кралство от бизнеса !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-04-2021 на 21:23

Post Thanks / Like

..... британците мразят неистово източно европейците , това е факт , Фараж и лайняните им медии храчеха по нас . . Фараж е брекзитарите са големи лъжци , които мразят източно европейците фaкт ,
    Фараж не мрази никой, просто не искаше цигани да идват в ук с 10-15 деца да просят по улиците, крадат, продават тенекиени пръстени за златни, тука има тука няма и тн мошеничества, а ти затова го мразиш.......може би си мислиш че ни спират на улицата и питат откъде сме и като им кажем откъде сме тогава започват да ни мразят
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Фараж не мрази никой, просто не искаше цигани да идват в ук с 10-15 деца да просят по улиците, крадат, продават тенекиени пръстени за златни, тука има тука няма и тн мошеничества, а ти затова го мразиш.......може би си мислиш че ни спират на улицата и питат откъде сме и като им кажем откъде сме тогава започват да ни мразят
    Да фараж не искаше такива като теб текезeсари от ямболско , ниски дебели с черни гарванови коси тип прабългари !!! Само като те видят или си отвориш устата с разваления ти английски диалект от сто километра си личи от къде си !!! Британските текезесари са по тъпи и от теб , но са с голямо самочуствие , живеят в 19 век на британската империя!!! А фараж е хитър британец от арабски произход на който са платили солидна сума пари да се прави на популист !!! https://m.youtube.com/watch?v=c_7_bQ...ature=youtu.be . Гледай това видео внимателно , нали разбираш английски !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-04-2021 на 22:01

Post Thanks / Like

Да фараж не искаше такива като теб текезeсари от ямболско , ниски дебели с черни гарванови коси тип прабългари !!! Само като те видят или си отвориш устата с разваления ти английски диалект от сто километра си личи от къде си !!! Британските текезесари са по тъпи и от теб , но са с голямо самочуствие , живеят в 19 век на британската империя!!! А фараж е хитър британец от арабски произход на който са платили солидна сума пари да се прави на популист !!!
    Виждам вдъхновяваш се гледайки в огледалото но не обиждай прабългарите!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нямам никакво намерение да се занимавам с елементарен човек като теб , продължаваме на тема големите лъжци брекзитарите !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-04-2021 на 23:18

Post Thanks / Like

Нямам никакво намерение да се занимавам с елементарен човек като теб , продължаваме на тема големите лъжци брекзитарите !!!
    Уви темата отдавна не е актуална и трябва да бъде заключена. Брекзит е реалност от 4 месеца и някои зли бабички няма да променят нещата колкото и неистово да вият.....препоръчвам ти да основеш съпортваща група в твойта психитрична клиника: " как да оцелеем 50-те години на болшевизма" и "как да оцелеем след големите лъжци брекситарите"
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Уви темата отдавна не е актуална и трябва да бъде заключена. Брекзит е реалност от 4 месеца и някои зли бабички няма да променят нещата колкото и неистово да вият.....препоръчвам ти да основеш съпортваща група в твойта психитрична клиника: " как да оцелеем 50-те години на болшевизма" и "как да оцелеем след големите лъжци брекситарите"
    Брекзит е най актуалната тема сега , защото сега се видяха големите лъжи на Брекзитарите .А и нищо не е свършило , тепърва започва !!! Ти трябва да основеш психиатрична група как да оцелеем след брекзит , защото ти живееш в изолираната от Европа островна държава !!!! Всичко прекрасно тепърва предстои !!!! Изгледа ли видеото с големите расисти , ти трябва да се оправяш с тяхната омраза в условията на невиждана икономическа криза , която тепърва започва !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-04-2021 на 08:15

Страница 371 от 380 ПървиПърви ... 271321361369370371372373 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 6 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми