Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 346 от 390 ПървиПърви ... 246296336344345346347348356 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 8 626 до 8 650 от общо 9740
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ех мечтиии, мечтиии, ще,ще,ще и нито едно едно от тези зложелания не се е изпълнило! А на мястото на Ковид 19 ще се появи Ковид 21....
    ДОБРЕ ДА ВИДИМ , ДАТИТЕ СА БЛИЗКО , БРЕКСИТ БЕЗ СДЕЛКА ДО ЕДНА СЕДМИЦА И ДЖО БАЙДЪН ПРЕЗИДЕНТ ДО 21.01.2021

Старо куче
    Post Thanks / Like

Като има брексит без сделка е добре , защото като видят опашките по митниците , колоните коли пред фериботите , по скъпата храна в Англия , обезценката на британския паунд , загубата на много работни места в Англия , обедняването в Англия , самите британци ще свалят престъпното управление на Торите . Тогава Великобритания с ново правителство на лейбъристите може да сключи договор с Европейския съюз подобен на този който е между швейцария и ЕC . И това ще е най разумното за Великобритания за да предотврати отделянето чрез референдуми на шотландия и северна ирландия . За да създаде малко повече работни места и да предотврати обезценката на паунда и икономическата катастрофа в Англия .ТЕ ДРУГ ИЗХОД НЯМАТ . British holidaymakers will be barred from the EU from 1 January as the European commission has indicated there will be no exemption for the UK from Covid-19 safety restrictions, apart from for Northern Ireland residents travelling to the Republic of Ireland. Можете да четете на английски нали ????
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-12-2020 на 07:53

Старо куче
    Post Thanks / Like

......
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-12-2020 на 08:18

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Алекс , на матейчо и доналд , нещо като не им отърва в написаното и започват да се заяждат след което преминават към откровени обиди , това го правят умишлено за да принудят опонентите си да спрат да пишат или изобщо да напуснат форума както беше случая със САРА , има още много такива хора
    Много от гейовете имат ментал ишу, знаеш колко убийства има между средите им, и на деца посягат, това си е сексуално отклонение, кротките са малко, Матейчо=Доналд само си търси внимание. Нема смисъл да му обясняваш, той е болен човек.
    Но да знаете Мате=Донал, да не му се връзвате.

Поправих се да съм политическии социално коректен.
    Да добавя пак, нямам нищо против никого, не съм човекомразец, но внимавайте, из нета е пълно със социопати, няма никава цедка като тука, им ахора податливи и чувствителни и за това и спряха да пишат. Призовавам модераторите да закрият тия теми и да му резнат на Матето ниовете, мен не ми дреме ако искатеме изтриите. Канари, нема смисъл да пишеш, няма кой да те разбере, той е болен човек. И никой не може да го спре да пише както и Дядо Коледа!
    Последно редактирано от LexAlex : 11-12-2020 на 10:18

5. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Борис Джонсън: Има голяма вероятност за "твърд Брекзит - Давай Борка , довърши го островчето !!!!!! четири години съм го чакал този кеф !!!!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-12-2020 на 10:08

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Много от гейовете имат ментал ишу, знаеш колко убийства има между средите им, и на деца посягат, това си е сексуално отклонение, кротките са малко, Матейчо=Доналд само си търси внимание. Нема смисъл да му обясняваш, той е болен човек.
    Но да знаете Мате=Донал, да не му се връзвате.

Поправих се да съм политическии социално коректен.
    Да добавя пак, нямам нищо против никого, не съм човекомразец, но внимавайте, из нета е пълно със социопати, няма никава цедка като тука, им ахора податливи и чувствителни и за това и спряха да пишат. Призовавам модераторите да закрият тия теми и да му резнат на Матето ниовете, мен не ми дреме ако искатеме изтриите. Канари, нема смисъл да пишеш, няма кой да те разбере, той е болен човек. И никой не може да го спре да пише както и Дядо Коледа!
    Аз мисля да излезна от форума за няколко седмици , наистина няма никакво сиво вещество тук , само лапачи , лицемери и наистина е време не само тази тема , но и целия сайт да се изтрие , след твърд брексит от този сайт няма нужда .

8. БЛАГОДАРЯ LexAlex thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! LexAlex liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Аз мисля да излезна от форума за няколко седмици , наистина няма никакво сиво вещество тук , само лапачи , лицемери и наистина е време не само тази тема , но и целия сайт да се изтрие , след твърд брексит от този сайт няма нужда .
    Отдавна трябваше да я закрият.

10. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Отдавна трябваше да я закрият. И всички теми на Мате също, не знам как не виждат провокацията и насърчават омразата. Има хора с чисти сърца, които им се вързаха.

12. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Освен сиво вещество, нямаш и достойнство.
    Да са те изгонили поне 10 пъти от форума с банове и ти пак да идваш тук, говори за липса на каквото и да е достойнство.
    Няма как хора като теб и като този душевно болен паразит ЛексАлекс да определят каквото и да е било. На вас единственото ви място да контактувате е тук явно.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Матейчо и Доналд са различни хора , хайде успокой се и си гледай празниците , кретените по света няма да свършат би им майката да се оправят , не ни интересува

Хаха, още по-зле, един идиот в повече. Абе да я затварят тая тема и и двамата да го духат.

15. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    За съжаление, Канари напред, си прав.

Днес, последният месец на февруари 2018, сме изключително близо до Брексит. Много, много 'твърд'.

Дано и двете страни да запазят спокойствие, ама нещо се съмнявам.

Междувременно, ако имате време, прочетете това (разбира се, особено коментарите!):eu-citizens-brexit-collateral-heartbreaking-tory-hardliners-fall-net-migration
    ....... Тази жена беше адвокатка , изгониха е с простотията си пак същите герои , много неща знаеше тя .

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    ... последният месец на февруари ...
    ... Тази жена беше адвокатка , изгониха е с простотията си пак същите герои , много неща знаеше тя .
    ???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

18. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Освен сиво вещество, нямаш и достойнство.
    Да са те изгонили поне 10 пъти от форума с банове и ти пак да идваш тук, говори за липса на каквото и да е достойнство.
    Няма как хора като теб и като този душевно болен паразит ЛексАлекс да определят каквото и да е било. На вас единственото ви място да контактувате е тук явно.
    Разгледай цялата тема бе , лицемер , там всичко е написано , кой провокира първи , кой обижда , кой сменя темата нарочно . Лицемер и долен човек . Аз съм тук за да се кефя на неуспехите на УК , това ми носи удоволствие , на загибата на Тръмп и това ми носи удоволствие .Ти не ме интересуваш
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-12-2020 на 15:00

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Тая адвокатка наистина много знаеше. Това последния месец на февруари, никой друг не е чувал даже за него. Ама на, тя си беше духовно извисена. Твърдеше също, че ще си запази българския паспорт, за да може да говори в роуминг в Европа безплатно. Не рзбрах само, сигурно се набира някакъв номер, диктуваш номера на паспорта и ти пускат аванта. Аз не разбрах, ама тя много знаеше.

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

And so we stumble onwards. The extension of trade talks between the EU and the UK should not be a surprise. For all Boris Johnson’s bravado about “prospering mightily”, the British prime minister knows that a “no deal” Brexit would be disastrous for the country. The EU would also suffer, but not nearly as much. So there will probably be a deal struck before the end of the year; if not, soon afterwards.

When an agreement is reached, it will largely be on Europe’s terms. The EU will doubtless makes some concessions on fisheries as part of last-minute haggling. But Britain will have to agree to the EU’s central demand, which is that there must be “level-playing field” rules — ensuring that the UK cannot undercut EU regulations on competition at will.

The reason that the deal will be done on the EU’s terms is the same reason why the whole Brexit process has been so painful for Britain — a fundamental asymmetry in power between the two sides. Britain sends*43 per cent of its exports*to the EU;*Germany, France and*Italy*all send around 6 per cent of their exports to Britain. The population of the UK is nearly 67m; that of the EU is 447m. Even without Britain, the EU has a single market comparable in size to that of the US or China.

Mr Johnson insists that the UK and the EU are “sovereign equals”. But, as long as the EU maintains its unity, they are not equals in terms of power. And that is what has mattered in these negotiations. It is why Britain has made a series of painful concessions over the past four years — most notably by agreeing to a*separate status for Northern Ireland, which will see customs checks on goods crossing the Irish Sea, effectively dividing the United Kingdom.

The British have always insisted there is a win-win deal that Brussels and London should both happily embrace. But they have failed to understand how the EU sees its own interests. The integrity and attractiveness of the European single market is the EU’s single most important strategic asset. Brussels is determined not to undermine that strength, by allowing the UK market access on terms that are too advantageous.

The Europeans also need to demonstrate to Eurosceptic forces within their own countries that leaving the EU is a bad idea. So they have always been much less sold on the idea that there can be a “win-win” outcome from Brexit.

Once the Europeans had decided that it was not in their interests to grant Britain the easy*access to the single market*that Mr Johnson had breezily promised to UK voters, relative power became crucial. Unfortunately, Britain’s Leavers have consistently*overestimated Britain’s power*— believing that the EU was about to fold or make concessions that never materialised.

Why did Britain make this mistake? Partly because Leavers have placed far too much faith in the fact that the EU enjoys a large trade surplus with the UK. They have forgotten that, on a global scale, Britain is only one market among many. For years, the British have been waiting for the German carmakers to arrive over the horizon — like Gebhard Leberecht von*Blucher at Waterloo*— and save the day. We are still waiting. Reduced access to the British market would be painful for German carmakers — but not so painful that it is worth undermining the integrity of the EU single market.

More broadly, Britain’s Leavers were guilty of swallowing their own propaganda. For decades, the belief that the EU (and/or the euro) is on the point of collapse has been a staple of British Eurosceptic discourse. A generation brought up on tales of British military victories over Germany and France finds it hard to envisage that “if it comes to it”, Britain will not ultimately prevail over those flaky Europeans.

This kind of jingoism was epitomised by the*recent remark*by Gavin Williamson, Britain’s education secretary, that we’re “a much better country than every single one of them”. This is the same man, who as defence secretary, once told the Russians to “shut up and go away”.

As their illusions have been stripped away, Brexiters have resorted to complaining that the EU is treating Britain unfairly. But students of international relations and trade negotiations could have pointed out to them that relying on the kindness of other countries is not a sound strategy. Nations, Britain included, look out for their own interests first.

Horror at the weakness of Britain’s position has led to an outbreak of xenophobia and empty bluster. One British newspaper this weekend, quoting an unnamed government minister, shouted — “Merkel wants Britain to crawl across*broken glass”.

The previous day, the same paper’s headline had screamed — “We’ll send in Gunboats”. The obvious response to that is — and then what? Confronting French fishermen with military force invites non-military retaliation from the whole of the EU — which brings Britain back to that awkward asymmetry in power.

In the two world wars — which have done so much to frame Brexiter thinking — the UK prevailed with the help of America. But the Biden administration will not ride to Britain’s rescue in a confrontation with the EU. A no-deal Brexit would result in not-very-splendid isolation. That is why a deal, largely on the EU’s terms, is by far the likeliest outcome.

https://www.ft.com/content/955dc9c9-...b-ef28c9f70e2c
    Последно редактирано от Bupyc : 14-12-2020 на 23:43

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

"The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Post Thanks / Like

Брекзит е национална трагедия, изградена върху химера. Обединеното кралство е на път да открие, че е разменило истинската сила да оформи съдбата си за илюзия, пропита с носталгия.

25. БЛАГОДАРЯ LexAlex thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! LexAlex liked this post
    Recommend LexAlex recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Брекзит е национална трагедия, изградена върху химера. Обединеното кралство е на път да открие, че е разменило истинската сила да оформи съдбата си за илюзия, пропита с носталгия.
    Кажи нещо за мухлясалите квартири и за блатото в което живеем а не празни мнения.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Motovilkov
    Guest

Four navy ships to help protect fishing waters in case of no-deal Brexit

https://www.theguardian.com/uk-news/...no-deal-brexit

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

ПОздрави на Живите,
    ДА сме живи и здрави и каквото трябва по добре!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Експерти да огледат видео репортажи от Дувър на колони от Тирове.17.12.2020..
    Природата е включила искане за блокаж на движението на опасни зверове с огнени режещи сканиращи фарове..Особено жестоки вреди нанасят автомобили с бели високо вредни радиоактивни скенери/led,xenon,halogen,lazer/монтирани на автомобили вместо доказано безвредни традиционни жълти фарове.
    Настоява се за пълна ликвидация на тия опасни движещи се средства..Има указания за пълен блокаж на границите ..
    Съвет ЗАБРАНА ЗА ДВИЖЕНИЕ С ВКЛЮЧЕНИ ФАРОВЕ ДЕНЕМ И С ВКЛЮЧЕНИ БЕЛИ РЕЖЕЩИ СКЕНЕРИ ДЕНЕМ И НОЩЕМ..За спасяване от откат ана природата.
    Скенерите са активирали милиарди аномални зони вкл Black death anomalous zones!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Кажи нещо за мухлясалите квартири и за блатото в което живеем а не празни мнения.
    Питай канарчето, той ги разбира тия работи най-много.

31. ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила liked this post
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/politics...e-news-updates

Оти ги ручахме жабетата?!?

Motovilkov
    Guest

Браво, упоритите британци устояха в преговорните войни. Сделката е добра новина. Британия е на път да се превърне в ХонгКонг на Европа!

34. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, mate liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Браво, упоритите британци устояха в преговорните войни. Сделката е добра новина. Британия е на път да се превърне в ХонгКонг на Европа!
    Кво си мислиха тея пейзани в Брюксел бе, щели да налагат на грейт бритън.....дрислювци, от всички държави в континентална европа САМО Франция може да казва напротив на великобритания (и то не след падането на Наполеон) всички останали са като приказката: видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак (включително Германия- само дават парите пък от тях нищо не зависи)
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Страница 346 от 390 ПървиПърви ... 246296336344345346347348356 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 30 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 30 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми