Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 386 от 390 ПървиПърви ... 286336376384385386387388 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 9 626 до 9 650 от общо 9740
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Този е непоправим и явно ще бъде такъв докато не го баннете......къв е тоя кретен да продължава да опява : 17 милиона британци гласуваха за брекзит благодарение на омразата им към източно европейските граждани !!!!! ..........Ние въобще нямаше да сме тук сега, 5 години след като 17 милиона британци са гласували и след като брекзит се случи ......Още веднъж моля модератора да спре достъпа на този паразитен потребител лъжец
    От тия 17 милиона половината незнаеха какво е брекзит. Иначе аз съм си доволен от ес, Брюксел ми плати климатици за цялата къща, плюс магазина, на стойност 5 бона.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

https://youtu.be/kwcU2N2DfMc !!!! Хахаха , още ли вярвате на брекзитарите !!!!!!! Съгласен съм напълно с Дими от 17 милиона гласували за Брекзит , половината изобщо не разбират какво е брекзит !!!! Брекзит не е да изгоним източноевропейците , защото ги мразим !!!!! Хахаха !!! Случи се точно обратното самоизолираха се , но какво се учудвам познавам англичани , които цял живот са живели на социал и не са излизали от Лондон никога !!! Това им е електората на брекзитарите !!! Същото е и в България против Европейския съюз са само некадърниците !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-06-2021 на 19:19

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    https://youtu.be/kwcU2N2DfMc...Случи се точно обратното самоизолираха се...
    Изолация, ама само в мечтите ти!
    Знеш ли утре кой ще идва за среща във Великобритания? Да си чувал за Г-7?

„Среща на върха на Г-7, Корнуол, Обединеното кралство, 11–13 юни 2021 г.

Срещата на върха на Г-7, чийто домакин ще бъде тазгодишното британско председателство на Г-7, ще се проведе от 11 до 13 юни в Карбис Бей, Корнуол.“

В Г-7 влизат:
    Канада;
    Франция;
    Германия;
    Италия;
    Япония;
    Обединеното кралство;
    САЩ.

Да им се чудиш на германци, французи и италианци, що не си седят в Европата, ами ще бият път до тази изолирана държава?

https://www.consilium.europa.eu/bg/m...2021/06/11-13/
    Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

4. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/kwcU2N2DfMc !!!! Хахаха , още ли вярвате на брекзитарите !!!!!!! Съгласен съм напълно с Дими от 17 милиона гласували за Брекзит , половината изобщо не разбират какво е брекзит !!!! Брекзит не е да изгоним източноевропейците , защото ги мразим !!!!! Хахаха !!! Случи се точно обратното самоизолираха се , но какво се учудвам познавам англичани , които цял живот са живели на социал и не са излизали от Лондон никога !!! Това им е електората на брекзитарите !!! Същото е и в България против Европейския съюз са само некадърниците !!!
    Лъжец оплиташ се като канарче (патка) в калчища в лъжите си: един път брекзитарите са живеели в дълбоката провинция а друг път не са излизали от Лондон...... и в България само некадърниците немогат да живеят без крадене от ЕС.
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Лъжец оплиташ се като канарче (патка) в калчища в лъжите си: един път брекзитарите са живеели в дълбоката провинция а друг път не са излизали от Лондон...... и в България само некадърниците немогат да живеят без крадене от ЕС.
    Ти се оплиташ като патка в кълчища и си измосляш какво съм казал , това което съм го казал го покажи с цитат !!! Кажи нещо твое , не можеш , Иванка е опитала !! Твоите руски братя , руската политическа олигархия как крадат от руския народ без да са в Европейския съюз !!! Най малко корупция има в повечето държави на ЕУ . В България не искат да сме в Европейския съюз само некадърниците !!! В лондон 62 % гласуваха за оставане , но имаме 38 % гласували за напускане , имено тези на социални помощи гласуваха за напускане !! Това не отменя факта , че глупавите селендури от английската провинция гласуваха за брекзит от омраза към източно европейците , за тези малоумници брекзит е това !!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-06-2021 на 06:02

Старо куче
    Post Thanks / Like

Иванке прочела ли си договора за Брекзит между УК и ЕУ .УК и британските граждани са в изолация от Европейския континент , самоизолация !!!! Политическите глобални сили във формата Г7 е нещо съвсем различно . Политическия формат Г7 няма да отмени визите за британски граждани като посещават Европа за повече от 90 дни за шенген , а това са много държави !! Франция , Испания , Португaлия , Гърция , Нидерландия , Белгия , Австрия Германия и още много други почти цяла Европа!! А митниците , които се поставиха между УК и Европа , абсолютна самоизолация на УК от Европейския континент!! Колкото и парадоксално да звучи в момента Българския паспорт дава повече възможности от британския паспорт в континента Европа !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-06-2021 на 06:04

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Не ми пука. Изобщо не ни пука. Ние сме UK, длъжни са да се съобразяват с нас.

Ударихме шамар на Макрона смешен. Хората на го иска да управлява Франция, той за Европа се гласи. Те не го пускат в селото, то пита за попската къща....

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Днес беше развенчан мита за Европейската прокуратора, че може да свърши нещо и да помогне на България.

RIP EU

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Не ми пука. Изобщо не ни пука. Ние сме UK, длъжни са да се съобразяват с нас.

Ударихме шамар на Макрона смешен. Хората на го иска да управлява Франция, той за Европа се гласи. Те не го пускат в селото, то пита за попската къща....
    Много яко ще ти запука , когато в българския парламент се приеме законопроект да се разрешава двойно гражданство само между България и държава от ЕУ . Тогава българските турци живеещи в Турция трябва да избират българско или турско гражданство , а ти британско или българско гражданство !!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Днес беше развенчан мита за Европейската прокуратора, че може да свърши нещо и да помогне на България.

RIP EU
    Матейчо , какво искате вие бе , България да е извън Европейския съюз , да сме отново в 16та глуха както бяхме при Виденов !!!

Post Thanks / Like

Откакто съм в УК (1995) никога досега не съм получавал повече предложения за високоплатена инженерна работа, откакто УК напусна ЕС.....за днес само (засега) 21 предложения от хубаво та по- хубаво, дори ме питат какво ме задържа на сегашната работа за да могат да предложат по- добра оферта.....така че БРЕКЗИТ е най- доброто нещо което се случи в Англия откакто съм тук.....Цените са същите както и преди и о чудо... ЕС стоките са по- ниски от преди защото се конкурират със световните (пример: Испанските лимони са по- евтини от Египетските защото са с по- ниско качество) но пък за всеки консуматор си има продукт....Театрите, кината, музеите и галериите отвориха врати и т.н. Въобще живота в Англия в момента поне е долче- вита и надали има по- проспериращо място от Англия.......хм освен ако не го разглеждаш от на "канаринапред" мозъчно обременена реалност!
    Разбира се че човек без образование на който му дават радиостанция, периметър, и стол на който да стои (секЮрити) и му плащат минимално- легалната заплата или да премества разни куненски предмети, ще си гризе ноктите от яд и ще злобее до откат затова че образованите хора успяват.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 11-06-2021 на 20:08
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Откакто съм в УК (1995) никога досега не съм получавал повече предложения за високоплатена инженерна работа, откакто УК напусна ЕС.....за днес само (засега) 21 предложения от хубаво та по- хубаво, дори ме питат какво ме задържа на сегашната работа за да могат да предложат по- добра оферта.....така че БРЕКЗИТ е най- доброто нещо което се случи в Англия откакто съм тук.....Цените са същите както и преди и о чудо... ЕС стоките са по- ниски от преди защото се конкурират със световните (пример: Испанските лимони са по- евтини от Египетските защото са с по- ниско качество) но пък за всеки консуматор си има продукт....Театрите, кината, музеите и галериите отвориха врати и т.н. Въобще живота в Англия в момента поне е долче- вита и надали има по- проспериращо място от Англия.......хм освен ако не го разглеждаш от на "канаринапред" мозъчно обременена реалност!
    Разбира се че човек без образование на който му дават радиостанция, периметър, и стол на който да стои (секЮрити) и му плащат минимално- легалната заплата или да премества разни куненски предмети, ще си гризе ноктите от яд и ще злобее до откат затова че образованите хора успяват.
    На 27 април 1990 г. Академичният съвет (АС) решава ВИИ „Карл Маркс“ да се преобразува в Университет за национално и световно стопанство. Значи Доналд е завършил този институт преди 1990 година , следователно Доналд е стар комунист , едно време децата на партийните секретари и внуци на партизани , , ги приемаха без изпит в институтите .Доналд понеже не е успял да се реализира в УК около 2007 ма година се прибира в България от УК . След като остава без пари в България , Доналд отново е принуден да се върне в УК .В повечето случаи е бил безработен и на социални помощи !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-06-2021 на 22:45

Post Thanks / Like

На 27 април 1990 г. Академичният съвет (АС) решава ВИИ „Карл Маркс“ да се преобразува в Университет за национално и световно стопанство.
    Това е много добре ама ТИ какво общо имаш със събитието!?!?!? шофиор на чистачката ли си бил!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

За мен ли искаш да говорим , аз съм богат човек .Сега в понеделник си отивам в апартамента ми на слънчев бряг и ще пускам всеки ден видео от там !!!!

Post Thanks / Like

За мен ли искаш да говорим , аз съм богат човек .Сега в понеделник си отивам в апартамента ми на слънчев бряг и ще пускам всеки ден видео от там !!!!
    На бас че от понеделник ще почнат оправдания как не си могъл да пускаш всеки ден видеа тук.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

На бас че от понеделник ще почнат оправдания как не си могъл да пускаш всеки ден видеа тук.
    Не се притеснявай от понеделник започват видеата !!!

Post Thanks / Like

Не се притеснявай от понеделник започват видеата !!!
    Good Luck
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/d9AJgltnMdI . Абсолютно вреден за България политик , Матейчо ето ви човека за когото ще гласувате с Доналдчо !!!! Американците и англичаните ни оставиха в ръцете на болшевишката червена армия на 09.09.1944 !!! А сложиха ръка върху Гърция тогава !!!! Запазиха Гърция от червената чума !!!! Превърнаха България в червен концлагер ограден с телени огради , без свобода абсолютно никаква !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-06-2021 на 05:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/kwMNkEBWvg0 !!! Гледайте и слушайте наглеците какво говорят , ако не сме в НАТО и Европейския съюз отново ставаме мръсна болшевишка държава , червен концентрационен лагер !!!!!!!

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Матейчо , какво искате вие бе , България да е извън Европейския съюз , да сме отново в 16та глуха както бяхме при Виденов !!!
    Искам Реформиран ЕС!!

УК се опита да го реформира, но видя, че не става и затова го напусна... БГ е малка държава и икономика и няма алтернатива за жалост!

Post Thanks / Like

Искам Реформиран ЕС!!

УК се опита да го реформира, но видя, че не става и затова го напусна... БГ е малка държава и икономика и няма алтернатива за жалост!
    Сега птичето ще пусне плочата със "свободно" движение на стоки, услуги, капитали, цигани...и тн булшит
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Сега птичето ще пусне плочата със "свободно" движение на стоки, услуги, капитали, цигани...и тн булшит
    Заблуденото птиче си ти , защото си израснал на село , лошо комунистическо възпитание , баща партиен секретар , това остава за цял живот !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Искам Реформиран ЕС!!

Искаш разпад на Обединена Европа и Доналд Тръмп го искаше и Путин го иска , но няма да ви се получи , поне ти до като си жив в следващите 20 години !! В момента българина е свободен човек , кеф му отива да си пие кафето на пратера във Виена или да работи , където пожелае без ограничения !!! Да реформа трябва да има , трябва да станем СЪЕДИНЕНИ ЕВРОПЕЙСКИ ЩАТИ , всички граници митници и ограничения да паднат изцяло , да сме една държава !!! Една държава с една армия , с една прокуратура с една съдебна система с една централна банка , тогава най накрая България ще заприлича поне малко на швейцария !! А младите българи ще бъдат наистина свободни хора И такива като фараж няма да храчат по източно европейците и да насаждат омраза и разделение в Европа !!! Брекзит беше продукт на омразата , омразата насадена от такива , като Фараж .Няма как това да е положително . Няма как да се върнем в 20 век , век на войни !!! 80 % от британците гласуваха за брекзит защото бяха водени от омразата към източно европейците !!! Дори самия референдум беше манипулиран , да не би да победи оставането , беше забранено на британски граждани живели повече от 15 години извън УК ДА ГЛАСУВАТ !!! Защо не позволиха на младите британци над 16 годишна възраст да гласуват на референдума , защото точно тези млади хора са най засегнати от последиците !! Защо Камерън не отложи малко този референдум , не залови всни правила за провеждането му , например да е валиден при гласували поне 80 % от имащите
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-06-2021 на 06:40

Старо куче
    Post Thanks / Like

право на глас британци !!! Такова важно реше ние трябва да се вземе минимум от 3/4 от имащите право на глас , отделно референдума няма законова валидност по законодателството на УК !!! Референдумите във Великобритания нямат стойност , те са статистическо проучване , така е по британското законодателсво !!! Усещането беше , че се тласкаше УК към брекзит , Камерън и правителството нищо не направиха , стояха като свидетели отстрани и не обясниха на хората !!! Оставиха основната пропаганда , да изгоним източно европейците .Повече от половината британци не знаеха за какво гласуват !!! Основната теза на брекзитарите беше , не може да приемаме по 300 000 нетна миграция от Европа на година , тезата за миграцията извади УК от ЕУ !!! Храченето по източно европейците беше основния аргумент на брекзитарите !!! А намаляването на нетната миграция от Европа се решава много лесно , въвежда се адресна регистрация , както са го направили в Германия , Белгия и цяла западна Европа !!! Ако Великобритания беше въвела задължителна адресна регистрации , нетната миграция от Европа щеше да паднe от 300 000 на 100 000 на година !!! Ходиш на интервю за национален иншуранс номер и предоставях доказателства за адрес , така е и до сега за банки и други институции , за откриване на фирми !!!!! Прехвърлят си сметки за вода или за ток само за да отворвт банкови сметки , да имат доказателство за адрес , това е първобитна система !!! Куцо и сакато отиде в Англия , разграден двор беше , а после другата крайност , дайте сега да се самоизолираме на самотен остров !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-06-2021 на 07:24

Post Thanks / Like

Искаш разпад на Обединена Европа и Доналд Тръмп го искаше и Путин го иска , но няма да ви се получи , поне ти до като си жив в следващите 20 години !! В момента българина е свободен човек , кеф му отива да си пие кафето на пратера във Виена или да работи , където пожелае без ограничения !!! Да реформа трябва да има , трябва да станем СЪЕДИНЕНИ ЕВРОПЕЙСКИ ЩАТИ , всички граници митници и ограничения да паднат изцяло , да сме една държава !!! Една държава с една армия , с една прокуратура с една съдебна система с една централна банка , тогава най накрая България ще заприлича поне малко на швейцария !! А младите българи ще бъдат наистина свободни хора И такива като фараж няма да храчат по източно европейците и да насаждат омраза и разделение в Европа !!! Брекзит беше продукт на омразата , омразата насадена от такива , като Фараж .Няма как това да е положително . Няма как да се върнем в 20 век , век на войни !!! 80 % от британците гласуваха за брекзит защото бяха водени от омразата към източно европейците !!! Дори самия референдум беше манипулиран , да не би да победи оставането , беше забранено на британски граждани живели повече от 15 години извън УК ДА ГЛАСУВАТ !!! Защо не позволиха на младите британци над 16 годишна възраст да гласуват на референдума , защото точно тези млади хора са най засегнати от последиците !! Защо Камерън не отложи малко този референдум , не залови всни правила за провеждането му , например да е валиден при гласували поне 80 % от имащите
    Птиченцето ми прилича на социалист- утопист от края на 17-ти началото на 18-ти век когато е било модерно да се смята че собствениците на манифактурите са длъжни да строят общежития в които да живеят в комунизъм и собствениците и работниците със семеиствата им в хармония и в мир и лЮбоф!!! За справка: Социалисти- Утописти: Шарл Фурие, Роберт Оуен ....и др.Но дотук свършва приликата- за времето си тези хора са били образовани и умни макар и безкрайно наивни а наш канар е само безкрайно наивен
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 13-06-2021 на 10:01
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Страница 386 от 390 ПървиПърви ... 286336376384385386387388 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми