Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 282 от 285 ПървиПърви ... 182232272280281282283284 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 026 до 7 050 от общо 7121
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Nigel Farage has threatened to report No10 to the police tonight for allegedly phoning his candidates to bribe them with peerages if they stand aside in the general election.

Johnson denies offering peerages to ‘buy off’ Brexit Party in candidates scandal.

Форумните брегзитари, помагайте. На кого да вярваме?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Nigel Farage has threatened to report No10 to the police tonight for allegedly phoning his candidates to bribe them with peerages if they stand aside in the general election.

Johnson denies offering peerages to ‘buy off’ Brexit Party in candidates scandal.

Форумните брегзитари, помагайте. На кого да вярваме?
    Аз вярвам на Фарадж. Той поне каквото е обещал го е изпълнил...

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Фараж е долен измамник . Той дори не му пука нито за УК , нито за каквото и да било . Интересуват го само личните облаги . Защо децата му имат немски паспорти

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    А ти какъв си . Британец Путинофил . Великобритания и Русия се мразят и са постоянно в скандали . Последния Скрипал
    Това ли е твойто мнение за мен- Британец Путинофил??? Според твоите крайно ограничени разбирания би трябвало това да е обидно........Великобритания и Русия ни най- малко се мразят.....от Наполеоновите войни до победата над Хилеристката чума 2-те страни си сътрудничат непрекъснато, .....а това за Скрипал са политически маневри..... на които се хващат наивниците като теб и керни който пише в тоя форум благодарение на електричество произведено от руски газ!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Post Thanks / Like

Фараж е долен измамник . Той дори не му пука нито за УК , нито за каквото и да било . Интересуват го само личните облаги . Защо децата му имат немски паспорти
    Фараж струва много повече от всички взети заедно в европеидния панаир (пардон парламент) както много пъти го е доказвал......а на въпроса ти защо децата му имат немски паспорти?!?!?! Ами питаи тях.....предполагам че искат да бъдат "уърлд ситизан"........все едно да питаме Рон Пол защо синът му Ранд Пол не изповядва същите идеи като него и да го държим виновен за това...... Въобще хората задаващи такива въпроси все още са в родовообщиния строи.
    EC=WC
    -George Orwell

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Фараж струва много повече от всички взети заедно в европеидния панаир (пардон парламент) както много пъти го е доказвал......а на въпроса ти защо децата му имат немски паспорти?!?!?! Ами питаи тях.....предполагам че искат да бъдат "уърлд ситизан"........все едно да питаме Рон Пол защо синът му Ранд Пол не изповядва същите идеи като него и да го държим виновен за това...... Въобще хората задаващи такива въпроси все още са в родовообщиния строи.
    Nigel Farage in the queue at the German embassy with me and my fellow European citizens. I guess he realised he really kinda screwed us over and is quickly trying to also get some dual citizenship. I say we start a petition to NOT ALLOW THIS.
    Последно редактирано от kanarinapred : 16-11-2019 на 06:58

На почивка
    Post Thanks / Like

Заради Брексит в ЕУ трябва да се приеме закон . Можеш да имаш двойно гражданство само в друга държава на ЕУ . Ако държавата е извън ЕУ избираш само едното гражданство . Така е в Германия . Ако си с турски произход роден в Германия . На 18 години избираш или турско или германско гражданство . Така че Доналд избирай или британско или българско гражданство . Британците след като не се чустват европейци нямат право на двойно гражданство в държава от ЕУ .
    Последно редактирано от kanarinapred : 16-11-2019 на 07:26

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Заради Брексит в ЕУ трябва да се приеме закон . Можеш да имаш двойно гражданство само в друга държава на ЕУ . Ако държавата е извън ЕУ избираш само едното гражданство . Така е в Германия . Ако си с турски произход роден в Германия . На 18 години избираш или турско или германско гражданство . Така че Доналд избирай или британско или българско гражданство . Британците след като не се чустват европейци нямат право на двойно гражданство в държава от ЕУ .
    Не мога да се начудя къде намирате дълбока мисъл и интересни мнения у Канарите. Аз освен злоба към УК и приемане на желаното за действително - друго не виждам.
    Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Дотолкова, доколкото обещанията му го водят към личен негов успех в изборите. Обещава това, което ще помогне да спечели срещу Камерън. След това - срещу БоДжо. Първо е UKIP, след това, като разбра, че това не е корабът към успеха му, а моторетка, която не е нито много бърза, нито много удобна - хоп - Брексит Парти. Защо? Той лично проведе грозна и много лъжлива кампания срещу българите, като ги представи като цигански народ, който кара каруци и много се стреми да дойде в УК, за да може да използва настроенията, които той усърдно създаде за собствените си цели. Как един българин да не го уважава за това... (сигурно усещаш иронията ми). Типично поведение на нарцисист. Изобщо, да - много е последователен в обещанията си, които ще го изведат към личния му политически и финансов успех. Той твърди, че родителите му били лъгани, защото Общия пазар нямало да отнеме суверенитета на Кралството и трябвали 45 години, за да се види, че това не е така. Да де, ама никой не успя да обясни в какво точно се състои отнемането на суверенитета на Кралството, при положение, че то винаги е имало право на вето. Например, още през 2016 г. ясно е заявено, че Кралството ще си упражни правото на вето срещу създаването на армия на ЕС. Та къде е проблемът? Че ЕС започва да въвежда мерки против офшорките, в които си крият парите британските богаташи - и там е проблематично как да сложиш вето, без да обясниш, че си богаташ, който не иска да плаща данъци... Изобщо, докато хората не прогледнат как биват манипулирани от нарцисисти като Найджъл, БоДжо, Тръмп и доста други политици, ще продължават да ги избират и да им стават жертви.

Контрол над границите? Че ЮК винаги го е имала. Всеки гражданин от всяка страна, освен Ирландия, е длъжен да си показва документа за самоличност на границата на ЮК. И ЮК има право да откаже на гражданин от ЕС да влезе в страната, ако има данни за него, че е престъпник или е заплаха за сигурността, ЮК може да го изведе от страната след 3 месеца, ако не е започнал да работи и т.н. Друг е въпросът, че никоя управляваща партия досега не се е напънала да упражнява тези инструменти, защото нямаше регистрация на гражданите на ЕС и никой не следеше какво става. С други думи, инструменти има, но не са ползвани. И цялата тази истерия за Брексит всъщност пълни джобовете на малка част безскрупулни богаташи, но цените се повишават за всички, работните места намаляват - и това се понася от целия народ.

Ето мнението на един мислещ бивш гласуващ за излизане, което много ясно обяснява защо иска втори референдум. Тези, които се запъват да защищават първия си избор, защото нямат дупе дори да допуснат мисълта, че може да са направили грешен избор - те за мен не са интересни. Интересни са мислещите хора като този, които стават жертви на масовите лъжи и измами, които доведоха до това положение сега. И на които никой не дава шанс да поправят грешката си, в резултат на това, че са били излъгани от политиците.

"As a swing voter am I not allowed my democratic right to review all the evidence in front of us now, look at all the options of the options on the table, and actually say with all of the truth and all of the deceit that has come out of the Leave campaign, not necessarily from yours, but from others, that actually the best thing we can do is stay in the European Union."

"Adamant leavers will still adamantly vote Leave, adamant remainers will adamantly vote Remain, but there are people like me that sit in the middle that want to make an informed decision. Now I believe I did last time and I was lied to. Now I am owed my democratic right to change my mind."

"You can't implement something which has fragmented the country, to such a degree that nobody knows left from right, up or down anymore.

"We are currently talking about the possible leader of this country being up on criminal charges for evidence he produced to help me make my decision."
    https://www.theneweuropean.co.uk/top...lies-1-6083312
    И, Мотовилков, ако ме извиниш, аз разбирам, че лично теб брексит няма особено да те засегне. Мен - вероятно също няма да ме засегне особено. Аз и семейството ми имаме варианти и при единия, и при другия изход - както и ти. Тук си чешем клавиатурите, общо взето, но не мога да не призная, че гнусното манипулиране на народа, което се разигра през последните години и явната морална нечистоплътност на хора като Найджъл Фараж и Борис Джонсън ме карат да се потрисам и да се чудя дали в крайна сметка не е все едно дали ще имаш българския Боко за управник или БоДжо... При Боко нещата са по-видими поне. Разликите не са в управниците и качеството им като такива, разликите са в базата, от която тръгват двете държави и от малко по-различната политическа система и в това, че в Кралството все още има хора, които се опитват да ползват възможните механизми за политическа борба, за да постигнат откритост и справедливост за по-голямата част от народа. Към момента, без особен успех, за жалост.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. ХАРЕСВАМ! Pieroni liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Малобританците позволиха на шепа клоуни да ги измамят и сътвориха перфектнaтa политическа буря за себе си и за 500 000 000 европейци!
    Сега, както подрастващите им предстои да разберат, че всяко човешко действие има ПОСЛЕДИЦИ И ЦЕНА!!!
    ЧЕСТИТ БРЕКЗИТ!!! - : Страхотно мнение на един приятел

На почивка
    Post Thanks / Like

Въпреки че преди брексит беше по добре всичките ми приятели живееха в източен лондон или около уд грийн на запад .Дървените къщи в Лoндон са отвратителни , влага мухал . Незнам как моите приятели живееха там . Аз живеех близо до уипс крос хоспитал . Там имаше горичка . често ходехме с жена ми и сина ми там . Като стъпваш по тревата им все едно стъпваш върху торф . , а дърветата им едни криви гадни , клонките се чупеха лесно . Не мирише на гора , а на блато . Самия въздух трудно се дишаше . Нищо общо с българските гори , природата им беше гадна като хората им британците . В Лондон е имало и хубави моменти , преди брексит чуствах една свобода там . Но след насрочването на референдума , видях изкривените им от злоба лица . Те ни мразеха . Мислите ли че като останете там след брексит това ще се промени . Защо да оставам там . Да дишам гадния им въздух . Да няма достатъчно слънчеви дни . Да ме болят костите от влагата . Да им гледам кривите мутри или да чакам мизерната им пенсия . Живота е един , нямa как да си го пропилея по торфените поля на Британията
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-11-2019 на 07:32

Напреднал
    Post Thanks / Like

Костите са те болели от мъкненето на гардероби и скринове по 15 пъти на ден. Сега по цял ден изгърбен на плантацията в БГ по-малко ли боли? Та в другия форум в който се кри 1 месец и от който копираш мнения беше казал, че догодина напускаш УК, та да не знае на коя история да вярва човек.

13. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Костите са те болели от мъкненето на гардероби и скринове по 15 пъти на ден. Сега по цял ден изгърбен на плантацията в БГ по-малко ли боли? Та в другия форум в който се кри 1 месец и от който копираш мнения беше казал, че догодина напускаш УК, та да не знае на коя история да вярва човек.
    Добър ден , благодаря че поне си спрял с обидите , има напредак при теб . Костите болят от влагата . От 2011 до 2017 съм работил само секюрити в Ук . щом те кефи Ук след брексит остани там . Това е твое виждане върху нещата и аз уважавам мнението ти . Незнам от колко време си в УК , не ти е омръзнало . Аз за нищо на света не бих си пропилял живота в УК докато остарея да взема пенсия от там .
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-11-2019 на 16:41

Post Thanks / Like

Въпреки че преди брексит беше по добре всичките ми приятели живееха в източен лондон или около уд грийн на запад .Дървените къщи в Лoндон са отвратителни , влага мухал . Незнам как моите приятели живееха там . Аз живеех близо до уипс крос хоспитал . Там имаше горичка . често ходехме с жена ми и сина ми там . Като стъпваш по тревата им все едно стъпваш върху торф . , а дърветата им едни криви гадни , клонките се чупеха лесно . Не мирише на гора , а на блато . Самия въздух трудно се дишаше . Нищо общо с българските гори , природата им беше гадна като хората им британците . В Лондон е имало и хубави моменти , преди брексит чуствах една свобода там . Но след насрочването на референдума , видях изкривените им от злоба лица . Те ни мразеха . Мислите ли че като останете там след брексит това ще се промени . Защо да оставам там . Да дишам гадния им въздух . Да няма достатъчно слънчеви дни . Да ме болят костите от влагата . Да им гледам кривите мутри или да чакам мизерната им пенсия . Живота е един , нямa как да си го пропилея по торфените поля на Британията
    https://youtu.be/XVSRm80WzZk
    EC=WC
    -George Orwell

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    https://www.theguardian.com/film/201...an-republicans . . Robert De Niro on Donald Trump: 'I can't wait to see him in jail'

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не мога да се начудя къде намирате дълбока мисъл и интересни мнения у Канарите. Аз освен злоба към УК и приемане на желаното за действително - друго не виждам.

Дотолкова, доколкото обещанията му го водят към личен негов успех в изборите. Обещава това, което ще помогне да спечели срещу Камерън. След това - срещу БоДжо. Първо е UKIP, след това, като разбра, че това не е корабът към успеха му, а моторетка, която не е нито много бърза, нито много удобна - хоп - Брексит Парти. Защо? Той лично проведе грозна и много лъжлива кампания срещу българите, като ги представи като цигански народ, който кара каруци и много се стреми да дойде в УК, за да може да използва настроенията, които той усърдно създаде за собствените си цели. Как един българин да не го уважава за това... (сигурно усещаш иронията ми). Типично поведение на нарцисист. Изобщо, да - много е последователен в обещанията си, които ще го изведат към личния му политически и финансов успех. Той твърди, че родителите му били лъгани, защото Общия пазар нямало да отнеме суверенитета на Кралството и трябвали 45 години, за да се види, че това не е така. Да де, ама никой не успя да обясни в какво точно се състои отнемането на суверенитета на Кралството, при положение, че то винаги е имало право на вето. Например, още през 2016 г. ясно е заявено, че Кралството ще си упражни правото на вето срещу създаването на армия на ЕС. Та къде е проблемът? Че ЕС започва да въвежда мерки против офшорките, в които си крият парите британските богаташи - и там е проблематично как да сложиш вето, без да обясниш, че си богаташ, който не иска да плаща данъци... Изобщо, докато хората не прогледнат как биват манипулирани от нарцисисти като Найджъл, БоДжо, Тръмп и доста други политици, ще продължават да ги избират и да им стават жертви.

Контрол над границите? Че ЮК винаги го е имала. Всеки гражданин от всяка страна, освен Ирландия, е длъжен да си показва документа за самоличност на границата на ЮК. И ЮК има право да откаже на гражданин от ЕС да влезе в страната, ако има данни за него, че е престъпник или е заплаха за сигурността, ЮК може да го изведе от страната след 3 месеца, ако не е започнал да работи и т.н. Друг е въпросът, че никоя управляваща партия досега не се е напънала да упражнява тези инструменти, защото нямаше регистрация на гражданите на ЕС и никой не следеше какво става. С други думи, инструменти има, но не са ползвани. И цялата тази истерия за Брексит всъщност пълни джобовете на малка част безскрупулни богаташи, но цените се повишават за всички, работните места намаляват - и това се понася от целия народ.

Ето мнението на един мислещ бивш гласуващ за излизане, което много ясно обяснява защо иска втори референдум. Тези, които се запъват да защищават първия си избор, защото нямат дупе дори да допуснат мисълта, че може да са направили грешен избор - те за мен не са интересни. Интересни са мислещите хора като този, които стават жертви на масовите лъжи и измами, които доведоха до това положение сега. И на които никой не дава шанс да поправят грешката си, в резултат на това, че са били излъгани от политиците.

И, Мотовилков, ако ме извиниш, аз разбирам, че лично теб брексит няма особено да те засегне. Мен - вероятно също няма да ме засегне особено. Аз и семейството ми имаме варианти и при единия, и при другия изход - както и ти. Тук си чешем клавиатурите, общо взето, но не мога да не призная, че гнусното манипулиране на народа, което се разигра през последните години и явната морална нечистоплътност на хора като Найджъл Фараж и Борис Джонсън ме карат да се потрисам и да се чудя дали в крайна сметка не е все едно дали ще имаш българския Боко за управник или БоДжо... При Боко нещата са по-видими поне. Разликите не са в управниците и качеството им като такива, разликите са в базата, от която тръгват двете държави и от малко по-различната политическа система и в това, че в Кралството все още има хора, които се опитват да ползват възможните механизми за политическа борба, за да постигнат откритост и справедливост за по-голямата част от народа. Към момента, без особен успех, за жалост.
    Само че,ако има втори референдум, доста ще бъдеш изненадана, защото процентите за излизане ще са много повече. На европейските избори Фараж обра най много проценти, не ти ли светва лампичката.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Само че,ако има втори референдум, доста ще бъдеш изненадана, защото процентите за излизане ще са много повече. На европейските избори Фараж обра най много проценти, не ти ли светва лампичката.
    На европейските избори системата е пропорционална , на изборите за британски парламент е мажоритарна едномандатна . Но на теб не ти са ясни тези неща . Брвксит партията на Фараж ще загуби катастрофално на тези избори , запиши си го това на видно място

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не мога да,разбера … защо изобщо му обръщате внимание. Освен, ако не е служебно.
    Лично аз рядко чета и не цитирам негови постове!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не мога да,разбера … защо изобщо му обръщате внимание. Освен, ако не е служебно.
    Защото стрелите на истината удрят право в сърцето . . Не може само да се говори хубаво за УК и британците . Извинявам се много за това което ще кажа , но ти си лицемерен човек . Нито УК , нито България има нужда от безгръбначни хора . Има нужда от дебат , защото нова е опрял до кокала и живеем в интересни времена
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2019 на 12:30

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Я, още един дето е чел Винету. Само.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Я, още един дето е чел Винету. Само.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Ама цялата книга, или само … заглавието?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Някой като каже ,,не ме интересува тоя какво пише във форума " ,това е сигурен знак, че му чете коментарите и не е съгласен с тях.

На почивка
    Post Thanks / Like

Великобритания води отвратителна политика , която е против Европа и европейските граждани , но това ще се върне като бумеранг към самата Великобритания .

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Няма да има втори референдум . Но ако торите не спечелят с абсолютно мнозинство кризата ще се задълбочи . Политическата класа в УК няма да разреши на британците втори път да гласуват за излизане . Борис с неговата сделка е тръгнал към софт брексит . И това е така , защото Франция и Германия са взели твърда позиция , а Борис много добре знае че излизане без сделка е катастрофа за УК .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2019 на 14:04

Напреднал
    Post Thanks / Like

Добър ден , благодаря че поне си спрял с обидите , има напредак при теб . Костите болят от влагата . От 2011 до 2017 съм работил само секюрити в Ук . щом те кефи Ук след брексит остани там . Това е твое виждане върху нещата и аз уважавам мнението ти . Незнам от колко време си в УК , не ти е омръзнало . Аз за нищо на света не бих си пропилял живота в УК докато остарея да взема пенсия от там .
    Това вече сме го дискутирали. Повтаряш едни и същи неща като латерна. Аз съм имал артрит който по всяко време може да се активира и мога да ти кажа, че костите/ставите от влагата тук не болят. Могат да те заболят от студа и от физическо натоварване. Ето затова са те болели, щото си носел много тежки предмети почти всеки ден и болката не изчезва дори след като си спрял хамалската работа. Мен са ме болели с години след като артрита уж е бил излекуван и не съм можел да ходя нормално без да се наблъскам с аулини. Нали уж 2016г. Напусна Англия? Сега пък 2017, а преди няколко дни разправяше, че наскоро банкомата ти пускал паунди с поредни номера...

На почивка
    Post Thanks / Like

2017 напуснах УК . След това сам ходил два пъти на ескурзия до там . Един път да се видя с счетоводителя ми в лондон . втория път с приятели . . Тази година до 18.09 беше 31 градуса на морето BG. После в пловдив до края на октомври слънчево 27 градуса . Никви болки . Но заваля ли сега и болките отново . Влажния климат влияе на кокалите . Но най вече на белите дробове . За това и в УК и Белгия има най много асматици . Отделно облачно време без слънце депресира . А като гледам и цветнокожите в метрото ми се повраща . Толкова ми са влезнали в подсъзнанието . Аз не съм виновен че не мога да ги понасям , подсъзнателно е . И друго , няма как да искам благополучие на тази долна блатна държава . Слава богу реалностите са че империята потъва като титаник . Ако бях в топла държава дори в по бедната испания последните 10 години ,а не в УК нямаше да се махна . А и испанците имат по добра политика към 52 + people . Топла слънчева държава , няма и дискриминация към българите . ЕУ са .
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-11-2019 на 08:36

Страница 282 от 285 ПървиПърви ... 182232272280281282283284 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 5 гости)

1. dimi_m

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване