Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 182 от 285 ПървиПърви ... 82132172180181182183184192232282 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4 526 до 4 550 от общо 7103

По подразбиране Re: Брексит - обща дискусия

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	dialog_warning.png
Разглеждания:	79
Размер:	6,4 КБ
ID:	8802
    Напомням на потребителите да се придържат към темата
    и в дискусията да атакуват аргументите на опонентите си, а не да преминават в лични нападки.
    Ако това не се спазва, темата ще бъде заключена.
    Това е официално предупреждение. Благодаря за разбирането.
    Потребителски договор за ползване на форума

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Дали вярвате на конспирации или не, лидерите на Новият Световен Ред искат англо-саксонският свят отделен от останалият.
    САЩ строят стена с Мексико, дори Тръмп допусна shutdown и беше готов да въведе военно положение за да намери пари за построяването й. Защо се строи, ако бежанците през мексико не са толкова много? Това е защита от Юг, а от другите страни са защитени от океани и арктически лед.

ЮК се отделят най-вече Юридически и имиграцционно от Европа - отново островна страна защитена по вода и имаща най-силната флота в Европа.
    На населението не му е много ясно защо се излиза от ЕС, но излизането ЩЕ стане.

Защо е това отделяне на англо света от останалият? Дали заради факта, че се очаква нечувано досега преселение на народите. От десетки до дори стотици МИЛИОНИ хора от Близкия Изток и Африка ще пристигат в Европа през следващите 10 години. Защо? Заради войните, сушата, глада, пренаселението и нищетата.

Излизането от ЕС може да спасението на ЮК.
    А защо не искат да излизат?
    https://www.independent.co.uk/news/u...-a8822176.html
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-47572703

Старо куче
    Post Thanks / Like

Музикален поздрав за всички:

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Музикален поздрав за всички:

Инфантилно.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Инфантилно.
    Това ли само е обвинението??????
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Обвинение ли?
    Виждам само констатация. С която съм съгласен, но не мога да „харесам”.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

8. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Обвинение ли?
    Виждам само констатация. С която съм съгласен, но не мога да „харесам”.
    Не бе тук ремейнърите толкова много мразят брекзитерите че едва ли не ще ги взривяват с ЕУ тротил ..... но пък Ицето каза че не мрази британ а нас тъпите брекситари,и много заблудени хора му благодариха, та затова ние брекситарите сме ъпсет и това е всичко, всичко ще си доиде на мястото,... не се притеснявай......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 15-03-2019 на 02:46
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Не бе тук ремейнърите толкова много мразят брекзитерите че едва ли не ще ги взривяват с ЕУ тротил ..... но пък Ицето каза че не мрази британ а нас тъпите брекситари,и много заблудени хора му благодариха, та затова ние брекситарите сме ъпсет и това е всичко, всичко ще си доиде на мястото,... не се притеснявай......
    Не знам - аз не мразя никого.
    Всеки има глава и … правото, да я чупи както намери за добре!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

11. Recommend DONALD TRUMP recommended this post

Какво обвинение бе човек. Ти приемаш всяко лично мнение срещу себе си. Ми, не ми харесва, като изключим, че е доста тъпа от към съдържание и хумор какво иска да покаже?
    Между инфантилната шутовщина и ексцентричността явно разликата е малка. На какво казват Ф.О в крайна сметка?

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не знам - аз не мразя никого.
    Всеки има глава и … правото, да я чупи както намери за добре!
    Това показва как въобще не разбираш и как приемаш нещата, това за което писах.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Абе много се филмирате някои. Аз съм римейнър, но чак пък да мразя брекситари - хайде бе! Имат си право на мнение, както и аз. В крайна сметка, това е само форум - и дори да беше наживо - това е само дискусия, диалог, демек - думи. Азси мисля, че всичко, което става сега, са някакви сценарии за филми, от които в нито един не ми се участва, ама няма как. Не съм сигурна дали ще се разпадне ЕС толкова скоро и затова някакси не ми се иска да ставам курбан за някакво евентуално светло бъдеще на свободна търговия без ЕС - първо не е ясно как, дали и кога ще стане, второ този филм "ако изстрадате сега, ще има светло бъдеще" - този филм вече е игран и се видя, че няма хепи ендинг. Но пък и другият сценарий за щастливо съвместно съществуване на всички страни в ЕС, бедни и богати, мързеливи и работливи, с развита индустрия и с неразвита такава, корумпирани и некорумпирани - този сценарий също ми се вижда филм за светлото бъдеще, което пак може да не дойде. Това, което виждам, е че докато се борят римейнъри и брекситари в парламента - а те според мен повечето имат лична финансова изгода в едната или другата посока - положението на страната не върви на добре. Несигурността не е добра за никого. В която и посока, да поемат най-сетне- че да се канализира енергията и да се гради нататък и да се излиза от разкаляния терен. А те седят и се*ат, с извинение, и разкалват терена още повече. Ще ме прощавате за клозетно-калното сравнение, но и на мен взе да ми писва.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

15. БЛАГОДАРЯ deijei, няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah, deijei, няма liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Какви реални действия искаш да направя айде кажи. .Ти верно съвсем си се овъртял с тоя брекзит.
    Май и ти така. Като гледам бая си активна и като ти чета коментарите, бая притеснена изглеждаш
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз новини за брексит не слушам много-много, освен да разбера как е минало някое гласуване, ама вчера случайно чух да цитират Доналд Тръмп - ей, хич не го харесвам, но много му се накефих на безумното самочувствие да обяснява в световен ефир, че той съветвал Тереза Мей какво да прави, ама ей на, тя не го послушала и сега страната била в раздори. Сякаш в неговата странавсичко е мирно и тихо в резултат на неговите действия - бяха блокирани всички летища и транспорт с дни точно поради него хехехе. Обаче човекът си е в неговия свят, където той е идеален и всички други - грешни и трябва да ги поучава...

Trump, who is friendly with the former UK Independence party leader Nigel Farage, has long been a cheerleader for Brexit and alive to its domestic parallels. During his presidential election campaign in 2016, he tweeted: “They will soon be calling me MR. BREXIT!”

Speaking in the Oval Office alongside the Irish prime minister, Leo Varadkar, on Thursday, Trump said: “It’s a very complex thing right now, it’s tearing a country apart, it’s actually tearing a lot of countries apart and it’s a shame it has to be that way but I think we will stay right in our lane.”

Last summer, during a visit to the UK, Trump told the Sun newspaper that he told Theresa May “how to do” Brexit but “she didn’t listen to me”. May has previously indicated that Trump told her to “sue the EU” and “not go into negotiations”.

Trump said on Thursday: “I’m surprised at how badly it’s all gone from the standpoint of a negotiation. I gave the prime minister my ideas on how to negotiate it and I think you would have been successful.

“She didn’t listen to that and that’s fine – she’s got to do what she’s got to do. I think it could have been negotiated in a different manner, frankly. I hate to see everything being ripped apart now.”
    https://www.theguardian.com/us-news/...ks-latest-news

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

18. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah, deijei liked this post

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Май и ти така. Като гледам бая си активна и като ти чета коментарите, бая притеснена изглеждаш
    Какво човъркаш в личното пространство. Искаш да питаш нещо, или просто си правиш констатации?
    Един ден когато имаше дете ще ме разбереш.

20. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Абе много се филмирате някои. Аз съм римейнър, но чак пък да мразя брекситари - хайде бе! Имат си право на мнение, както и аз.
    Aз пък съм брекзитър(което никой тук не знае, предполагам), но съм на страната на римейнърите, защото тя е добрата за страната и света в момента! И съвсем други са важните и необходими стъпки, от които ЕС има нужда! Но копейчиките са на служба тук и нека не им се сърдим, защото тяхната борба за хляба(или стакана?) също е важна за самите тях!

22. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Име:	vg.jpeg
Разглеждания:	71
Размер:	20,3 КБ
ID:	8803

някой все още да мисли че референдума беше добра идея?

24. ХАРЕСВАМ! Мила, Kearny liked this post
    Нов потребител Аватара на tonii
    Post Thanks / Like

Здравейте, аз само да питам че не ми е много ядно какво става с този Брекзит.... та искаме да пътуваме за БГ на 31/03 за две седмици.... дали ще имаме проблем при идването обратно на острова? Все още не сме подавали за никакви документи... Благодаря предварително..

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tonii Виж мнението
    Здравейте, аз само да питам че не ми е много ядно какво става с този Брекзит.... та искаме да пътуваме за БГ на 31/03 за две седмици.... дали ще имаме проблем при идването обратно на острова? Все още не сме подавали за никакви документи... Благодаря предварително..
    Виж, че снощи гласуваха да го отложат ... евентуално.
    Самите политици не знаят какво става - ти искаш някой тук да ти отговори.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tonii Виж мнението
    Няма да имате проблеми да влезете в страната с биометрични български паспорти. Ако нямате - извадете си като си ходите до България. Личните карти така или иначе ще престанат да бъдат достатъчни за влизането в Обединеното кралство. Цитирам едно към едно отговора на Хоум Офис от семинара, на който присъствах.

Гугъл търсачка на форума

28. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Няма да имате проблеми да влезете в страната с биометрични български паспорти. Ако нямате - извадете си като си ходите до България. Личните карти така или иначе ще престанат да бъдат достатъчни за влизането в Обединеното кралство. Цитирам едно към едно отговора на Хоум Офис от семинара, на който присъствах.
    Чак сега се замислих...За влизане в UK лятото (ако съм в БГ) ще си извадя паспорт какъвто трябва, до тогава ще е известно какъв.
    Какво става на излизане от UK лятото, като съм само с лична карта. Имам резиденция, нямам UK паспорт... май чак сега ще усетя разликата, че на времето не поисках да взема UK паспорт...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението

Име:	vg.jpeg
Разглеждания:	71
Размер:	20,3 КБ
ID:	8803

някой все още да мисли че референдума беше добра идея?
    Моля някой да ми каже че това е майтап.......все едно Ицето (примерно) като неможе да си идентифицира пи.ката и не е добра идея да му се дава право да гласува а?!?!?!?!
    EC=WC
    -George Orwell

31. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Чак сега се замислих...За влизане в UK лятото (ако съм в БГ) ще си извадя паспорт какъвто трябва, до тогава ще е известно какъв.
    Какво става на излизане от UK лятото, като съм само с лична карта. Имам резиденция, нямам UK паспорт... май чак сега ще усетя разликата, че на времето не поисках да взема UK паспорт...
    Българските паспорти, издадени след 29 март 2010, са биометрични. Няма да имаш проблем с излизането от ЮК с лична карта. С български паспорт, който ще извадиш сега, ще влизаш безпрепятствено през границата. Засега не виждам предимство на британските паспорти пред българските, освен безвизовото пътуване или по-лесното получаване на визи за някои страни.

Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Българските паспорти, издадени след 29 март 2010, са биометрични. Няма да имаш проблем с излизането от ЮК с лична карта. С български паспорт, който ще извадиш сега, ще влизаш безпрепятствено през границата. Засега не виждам предимство на британските паспорти пред българските, освен безвизовото пътуване или по-лесното получаване на визи за някои страни.
    Ясно, излизането от UK с лична карта, влизането обратно с паспорт, който ще направя лятото като дойда в БГ, защо да го правя сега...

34. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ква стана тя?

36. БЛАГОДАРЯ няма, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny, Мила, няма liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Премиерът на Унгария Виктор Орбан заяви днес, че неговият народ желае след евроизборите Европа да има нови лидери и "нов старт", за да бъде предотвратен упадъкът на континента, предадоха Асошиейтед прес и Ройтерс, цитирани от БТА.
    По думите му трябва да бъде сложен край на "кошмара Съединени щати на Европа", така че Европа отново да принадлежи на европейците. Орбан каза, че е горд със заслугата на Унгария за възпирането на "нашествието на мигранти" през 2015 г.

Той подчерта, че без християнската култура "в Европа няма да има свободен живот"

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2019...-evropa.404761

38. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
Страница 182 от 285 ПървиПърви ... 82132172180181182183184192232282 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми