Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Question Простор за сушене на дрехи на открито и при дъжд

Счупи ми се простора за дрехи, временно го скъсихме и мога да простирам, но трябва да купя нов. За първи път ще купувам,та разглеждам всякакви, там има голям избор - повече от достатъчен, тук има преглед на най-добрите уж - но видях, че има и покривала, които да предпазват дрехите, ако завали дъжд. Засега намирам няколко модела.

Clothesmac
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	product_green.jpg
Разглеждания:	46
Размер:	40,0 КБ
ID:	8351

Друг, който сякаш най-много доверие ми вдъхва - на Rotaire Dryline,

Име:	rotaire-concerto-with-dryline_MED.jpg
Размер:	9,9 КБ
ID:	8353
    тук са продуктите на собствения им сайт, а тук ги продава ecowashinglines.com изглеждат същите. Първите два са комбинация на простор с покривало (единият е привършил за продажба), а другите са само покривала.

Ирландци са създали дори и автоматичен, който усещал дъжда и се отварял и затварял автоматично, но изглежда не са стигнали до етап масово производство, защото има много видеота, но не намирам да се продава.

Имате ли подобни простори, можете ли да препоръчате?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Простор за сушене на дрехи на открито и при дъжд

От известно време се чудех как да реша този проблем когато вали а то имало елементарно решение
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    От известно време се чудех как да реша този проблем когато вали а то имало елементарно решение
    Този втория, който съм харесала, е правил опити пред Dragon's Den, гледах видеото, но те не харесали дизайна и не му дали шанс... Чудя се само защо не правят прозрачно горното покривало - ще се получи парников ефект и ще е по-ефективно сигурно? Защо трябва да е зелено или друг цвят?

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Странно наистина , аз лично не бих сложил нещо различно от някакъв прозрачен материал ако ги правех тези
    Последно редактирано от deijei : 13-08-2017 на 13:54
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Странно наистина , аз лично не бих сложил нещо различно от някакъв прозрачен материал ако ги правех тези
    Имахме такъв простор за хотела.Дъждът не беше единствения проблем. Птиците също цапаха много.
    Купихме зеленото покривало.След няколко дни намерихме сушилката напълно деформирана и счупена, а покривалото се развяваше, разкъсано на парцали. Не бяхме помислили въобще за вятъра.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

9. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Имахме такъв простор за хотела.Дъждът не беше единствения проблем. Птиците също цапаха много.
    Купихме зеленото покривало.След няколко дни намерихме сушилката напълно деформирана и счупена, а покривалото се развяваше, разкъсано на парцали. Не бяхме помислили въобще за вятъра.
    Не я ли прибирахте? мисля, че когато няма пране, би трябвало да се прибира, особено ако е много ветровито. Аз не прибирам моята, но тя е само с жици де...

Гугъл търсачка на форума

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не я ли прибирахте? мисля, че когато няма пране, би трябвало да се прибира, особено ако е много ветровито. Аз не прибирам моята, но тя е само с жици де...
    Не я прибирахме.Просто винаги имаше пране.Всеки ден по около 5 перални.Стараех се да разпределям тежестта на дрехите равномерно, но се случи гореописаната случка. Не можехме да си повярваме на очите. Всичко огънато и накъсаното платно се развява ли, развява.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

12. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Счупи ми се простора за дрехи, временно го скъсихме и мога да простирам, но трябва да купя нов. За първи път ще купувам,та разглеждам всякакви, там има голям избор - повече от достатъчен, тук има преглед на най-добрите уж - но видях, че има и покривала, които да предпазват дрехите, ако завали дъжд. Засега намирам няколко модела.

Clothesmac

Име:	product_green.jpg
Размер:	40,0 КБ
ID:	8351

Друг, който сякаш най-много доверие ми вдъхва - на Rotaire Dryline,

Име:	rotaire-concerto-with-dryline_MED.jpg
Размер:	9,9 КБ
ID:	8353
    тук са продуктите на собствения им сайт, а тук ги продава ecowashinglines.com изглеждат същите. Първите два са комбинация на простор с покривало (единият е привършил за продажба), а другите са само покривала.

Ирландци са създали дори и автоматичен, който усещал дъжда и се отварял и затварял автоматично, но изглежда не са стигнали до етап масово производство, защото има много видеота, но не намирам да се продава.

Имате ли подобни простори, можете ли да препоръчате?
    Хани, юнийддат- http://www.currys.co.uk/gbuk/househo...-criteria.html
    Иначе дреи се сушАт на радиаторите, парапета на стълбището, вратите, прозорците, столовете и на всяко друго место, къде мое да се окесат...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от chikshirik Виж мнението
    Хани, юнийддат- http://www.currys.co.uk/gbuk/househo...-criteria.html
    Иначе дреи се сушАт на радиаторите, парапета на стълбището, вратите, прозорците, столовете и на всяко друго место, къде мое да се окесат...
    Аз имам сушилня и съм доволна от нея, редовно я използвам зимата - но сега питам са простор на двора.
    Змейчо, благодаря за информацията, ако купя такъв, ще трябва да внимавам да прибирам покривалото, не съм се сещала, че може да стане така. Аз не прибирам самия простор, той си остава разпънат и никога не се е случвало нищо, но когато има буря, може да е доста силна, вероятно заради покривалото се е счупил. Моят заден двор уж е защитен, пуснах иглолистните по оградата да израстат към 2 метра, обаче когато е буря, е буря.

Чудя се дали Brabantia обаче са по-здрави, били от алуминий и не ръждясвали, ми обясняват тука. Може би ще взема от тях, пък покривалото ще го мисля после - дали - или. Някой друг да има някакви препоръки?

Гугъл търсачка на форума

15. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Бури, вятър, дъжд, сняг...
    От Carlsberg във форум Общ форум
    Отговори: 51
    Последно мнение: 30-04-2016, 14:48
  2. Киселинен дъжд над България в сряда
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 5
    Последно мнение: 31-03-2011, 10:59
  3. Молитва за дъжд за България
    От dolphain във форум Общ форум
    Отговори: 26