Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 100
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Нов атентат в Лондон

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз не знам защо смяташ, че има неглижиране на проблема от страна на мюсюлманските общности? Всъщност се оказва, че от самите мюсюлмански общности и близки на терористите са сигнализирали, обаче сигналите не са били преценени правилно от съответните служби. Сега впоследствие някои тук се опитват да изкараме целите общности криви, а излиза, че когато е имало сигнали - и за двата атентата, в Лондон и в Манчестър - съответните служби са го прозяпали. Лесно е да се сочи с пръст, но на службите това им е работата и затова получават сериозни пари от бюджета, мисля, че те носят основната отговорност. Както каза един коментатор по радиото - не съм чул точно тези служби да се оплакват от недостиг на средства, защо тогава става така - дават им се сигнали, те разработват сигнала и след това твърдят, че човекът е с "нисък риск" - пък той помила после сума ти народ.
    би ли ни показала тук, от къде черпиш тази информация, защото твоят коментар граничи с абсурда

2. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Разбира се. Бели, гладко избръснати (както дейли мейл го описа) хора не може да са терористи
    Според Supreme Leader May, обаче е терористичен акт.
    http://www.telegraph.co.uk/news/2017...bit-sickening/
    Как не те е срам. Абсолютен цинизъм е след всички пръстъпления на ордите в Лондон, Париж и по света изобщо да надигаш глас в полза на тезата "всеки може да е терорист, исляма не е виновен". А в Пакистан гледаш ли какво става? Колко още хора трябва да загинат? Ако децата ти не се върнат от училище един ден, дали така ще мислиш и ще философстваш?

Това е все едно някой да те причаква и пребива всеки път преди/след работа поне 10 пъти в месеца, но ако след 10 години него някой го пребие, да излезе и да каже: "виждате ли, че не само аз съм агресивен побойник?".
    Истината е, че всички актове на терор на нашия континент са дело на ИСЛЯМСКИ терористични групировки, споделящи възгледите на не малка част от мюсюлманите по света!
    Ислямистите са си ислямисти, но за мен хора като теб са пълен потрес и носят не по-малка вина за случващото се.

4. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Dislikes няма disliked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    би ли ни показала тук, от къде черпиш тази информация, защото твоят коментар граничи с абсурда
    Ами това се коментираше дни наред по всички радиостанции и ясно се вижда в линка, който пусна Staki няколко поста по-горе. За мен граничи с абсурда хора, които се интересуват от тази проблематика, да не са го чули или прочели, то това си е най-големия скандал.

@mate, пак ни занимаваш с твоите морални оценки на пишещите в този форум, а те не са много интересни. Струва ми се, че не си си направил труда да чуеш всички ислямски лидери и обикновени хора, които са точно толкова възмутени от ставащото, колкото и ние, че и повече. Вчера един от тях коментира по радиото наглостта, с която терористите "has hijacked islam" и го представят като първопричина за действията си... Направи си труда да потърсиш колко мюсюлмани са убити от ИДИЛ и колко християни, ще останеш изненадан.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    То пък един терорист,мани,мани.За малко да не успее да прегази почти умрял човек.
    Гледам новини всеки ден по различни канали,такова стълпотворение от политици начело с шефката и другата с красивата фамилия,да не забравя и кмета,не е имало след нито един истински терористичен акт.Всяка втора дума е "терорист","тероризъм" и производните им.Кога е имало толкова интервюта с очевидци преди?А сетих се,няма толкова живи очевидци!
    Винаги е имало и интервюта с очевидци и стълпотворение на политици. И лесно може да се провери. Поне в този век всичко написано остава.

Не може ли да се допусне,че е чиста провокация?Според мен може.
    Млада майка се скъса да повтаря,че вече улиците не били сейф,страхувала се за децата си.Откога бе джанъм,ами от както умря мюсуманина.Значи когато белите ванове,карани от мюслита мачкат,няма проблем,тогава улиците бяха сейф!Това как се категоризира по скалата на стандартите-единичен,двоен,троен...?
    Двойния стандарт е, че осъждаме само едните случаи (и то не само преките извършители и терористичните организации отговорни за тях, а всички мюсулмани по света), а другите ги оправдаваме... "Той пък един терорист", "Дали не може да е провокация" и т.н. Всъшност, почти съм сигурен съм, че скоро ще излезе, че е психично болен и всички ще въздъхнат с облекчение.
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Винаги е имало и интервюта с очевидци и стълпотворение на политици. И лесно може да се провери. Поне в този век всичко написано остава.

Двойния стандарт е, че осъждаме само едните случаи (и то не само преките извършители и терористичните организации отговорни за тях, а всички мюсулмани по света), а другите ги оправдаваме... "Той пък един терорист", "Дали не може да е провокация" и т.н. Всъшност, почти съм сигурен съм, че скоро ще излезе, че е психично болен и всички ще въздъхнат с облекчение.
    Толкова много интервюта не е имало,не си криви душата!
    И не,не го оправдавам,просто с този си акт наля доста вода в мелницата на заблудените.Сега ти си имаш твоя контра-пункт и никой не може да го обори.Какво остава за милионите"мирни молещи се",които повтарят цитати от корана като изоглавени и няма нормална мисъл,която да ги доближи на километри разстояние!
    Предлагам ти алтернатива-няма да бъде изкаран психично болен,ще бъде сурово осъден,ще се разкайва за необмислената си постъпка публично,общо взето ще бъде използван за назидание!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Как не те е срам. Абсолютен цинизъм е след всички пръстъпления на ордите в Лондон, Париж и по света изобщо да надигаш глас в полза на тезата "всеки може да е терорист, исляма не е виновен". А в Пакистан гледаш ли какво става? Колко още хора трябва да загинат? Ако децата ти не се върнат от училище един ден, дали така ще мислиш и ще философстваш?

Това е все едно някой да те причаква и пребива всеки път преди/след работа поне 10 пъти в месеца, но ако след 10 години него някой го пребие, да излезе и да каже: "виждате ли, че не само аз съм агресивен побойник?".
    Истината е, че всички актове на терор на нашия континент са дело на ИСЛЯМСКИ терористични групировки, споделящи възгледите на не малка част от мюсюлманите по света!
    Ислямистите са си ислямисти, но за мен хора като теб са пълен потрес и носят не по-малка вина за случващото се.
    И твоя отговор е да изтребим всички мюсулмани по света? Моятa теза не е "всеки може да е терорист, исмляма не е виновен", а "всеки терористичен акт е отвратителен" , колкото и да ти се иска да го четеш по твоя начин. И примера ти изобщо не е адекватен и коректен. Ти пак персонифицираш и обединяваш всички (мюсулмани) в един побойник. Въпреки, че смятам себе си за хуманист и атеист и не одоброявам нито една религия, не мисля, че отговора е да избием всички различни.
    while (2+2 == 4) {
    }
    gotoAndStop ("bed");

10. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Post Thanks / Like

Толкова много интервюта не е имало,не си криви душата!
    И не,не го оправдавам,просто с този си акт наля доста вода в мелницата на заблудените.Сега ти си имаш твоя контра-пункт и никой не може да го обори.Какво остава за милионите"мирни молещи се",които повтарят цитати от корана като изоглавени и няма нормална мисъл,която да ги доближи на километри разстояние!
    Ами за мен описваш всички фанатизирани около дадена религия, идея и т.н. Аз не одобрявам нито една.

Предлагам ти алтернатива-няма да бъде изкаран психично болен,ще бъде сурово осъден,ще се разкайва за необмислената си постъпка публично,общо взето ще бъде използван за назидание!
    Възможно е. Да видим.
    while (2+2 == 4) {
    }
    gotoAndStop ("bed");

batristio
    Guest

И твоя отговор е да изтребим всички мюсулмани по света? Моятa теза не е "всеки може да е терорист, исмляма не е виновен", а "всеки терористичен акт е отвратителен" , колкото и да ти се иска да го четеш по твоя начин. И примера ти изобщо не е адекватен и коректен. Ти пак персонифицираш и обединяваш всички (мюсулмани) в един побойник. Въпреки, че смятам себе си за хуманист и атеист и не одоброявам нито една религия, не мисля, че отговора е да избием всички различни.
    Стаке, колко и да не ни се иска, един ден, и то не много далечен, ще се хванем за гушите и разделим цивилизационно!
    Щото иначе, ще ни изколят доде спим някоя нощ...
    Не може да се живее с тях, особено, кога станат повечко и земат да си показват рогцата и табиетите...
    Справка Босна,Египет,Ливан,Сирия,Турция,Македония,Косово и тн.

13. БЛАГОДАРЯ Ego sum thanked for this post

И на мен ми направи впечатление, че има много интервюта, много изкавания от среди на мюсюлманската ообщност, стана след пожара и след тоя с вана.
    Една птичка пролет не прави, ама има разбуждане. Бритишите не, че не знаят как да провокират де.
    Не вярвам да има тука хора да обвиняват всички мюслими заради няколко, на мен лично нито ми пречат, нито пък имам някаква неприязън или да не мога стана приятел с човек от каквато и да било религия, нашето семейство в бг имаме такива приятели, и в къщата са ни спали и т.н да не влизам в подробности, нека си се гъзят и се молят колкото си искат, чудя им се на някои неща, но пък света е шарен и различен и това ми харесва.
    Обаче няма да си обърна и другата страна да ми ударят шамар и да се правя, че не забелязвам прекалената толеранция и криворазбрана също така и да я оправдавам .

Post Thanks / Like

Ами за мен описваш всички фанатизирани около дадена религия, идея и т.н. Аз не одобрявам нито една. .
    Случайно или не,фанатиците са концентрирани около една точно религия.
    Разбира се,отчитаме и терористи-будисти,с някаква си тяхна идеология искат да подобрят света(къде са тръгнали!) и особено опасните Дзен-терористи,тия пък са каймака на терора!
    Дали няма да видим гнева Господен или другояче казано-човешката простотия в действие-справка притчата за Вавилонската кула!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Факт ли е, че терорисичните атака в 90 процента от случайте са извършени от мюсюлмани? За това Мила смятам.
    Мисля, че и за това трябва да има по голяма бдителност в тези общества и ангажираност на семействата.
    "Сега впоследствие някои тук се опитват да изкараме целите общности криви" КОй се опитваме, кажи конкретно. Аз не смята, че се опитвам.
    Иначе не се смятам и за грам ограничен и тесногръд човек, най малко да слагам етикети. Фатите са факти и както и да го извъртаме не се променят.
    Точно защото не се смяташ за ограничен или тесногръд човек, и защото аз също не те смятам за такава, се обърнах към тебе, а не към тези, които се опитват да изкарат цели общности криви - и изобщо не съм имала предвид да те обвинявам в нещо, то няма в какво, гледната ти точка ми се вижда балансирана. Кои са тези "някои"? Ами те са очевАдни в този форум, какво да ги назовавам, всяка тема във форума се опитват да превърнат в анти-мюсюлманска, и например смятат, че "няма да е никак зле ако някой тир се надъни здраво в джамията на финсбъри парк" и че радикализирането ставало в джамиите и затова да ги махнем всичките и т.н. И не се усещат, че това е принципът на Сталин - има човек - има проблем, няма човек - няма проблем, затова като убием човека (или елиминираме повечето от тях, от "врага"), и проблемът ще изчезне... Ами това е мисленето на терориста, но не на ислямския фундаменталист, а с обратен знак... На тях какво да им обяснявам, който може да напише подобно нещо, без да усеща, че подобни заявления са wrong on so many levels, там опитите за диалог са просто безсмислени.

И аз като тебе съм доволна, че има раздвижване из мюсюлманските микрообщества, защото това е полезно, действително повече бдителност ще е винаги много полезна. То не че я е нямало досега - аз затова съм много гневна, защото този терорист, за който писах на Дими по-горе, той МНОГОКРАТНО е бил репортван и службите уж го разследвали, обаче накрая му понижили нивото на опасност на "ниско" - и той взе, че помля сума ти народ. Ами тези рапорти и тази информация откъде са дошли, нали не си мислим, че той ходи да си гука с християните и да си споделя с тях одобрението за терористични атаки и другите неща? Повечето информация излиза от техните си общества, просто защото в много случаи те си общуват по-концентрирано в тях. Въпросът е, какво се прави с тази информация след това.

Вчера един коментатор каза по радиото, че терористични атаки от ислямски фундаменталисти в ЮК са започнали (май зачестили), след като Блеър е взел решение ЮК да влезе във войната с Ирак. Дотогава е било почти само IRA, та не е съвсем без значение фактът, че Кралството си има своята вина, че се е правило на световен полицай и за разбъркването на световната каша с тероризма.

Но най-вече мисля, че когато разсъждаваме на тези теми, трябва да си даваме сметка за нещо друго, а не само да си проветряваме устата и да си чешем клавиатурите. Когато се насъскаме срещу всички мюсюлмани като резултат от терористичните атаки, всъщност правим услуга на ислямските фундаменталисти. Огромната маса от мюсюлманите са мирни хора, които нямат нищо общо с тероризма и исляма, който изповядват, е истинският, мирен ислям, а не изкривената версия на фундаменталистите, която не знам защо някои тук смятат за истинската. Но когато една цяла етническа група бива обявена за виновна за такова тежко нещо като тероризма, тя се усеща като жертва, несправедливо обвинена в нещо, за което няма вина - и това прави радикализирането на нестабилни нейни членове значително по-лесно. Всички знаят как се чувстваха, когато българите в Кралството бяха на топа на устата, без вина - обаче нямат нищо против да го направят срещу друга група... и да наливат вода в мелницата на тези, които търсят удобни жертви за живи бомби.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами това се коментираше дни наред по всички радиостанции и ясно се вижда в линка, който пусна Staki няколко поста по-горе. За мен граничи с абсурда хора, които се интересуват от тази проблематика, да не са го чули или прочели, то това си е най-големия скандал.

@mate, пак ни занимаваш с твоите морални оценки на пишещите в този форум, а те не са много интересни. Струва ми се, че не си си направил труда да чуеш всички ислямски лидери и обикновени хора, които са точно толкова възмутени от ставащото, колкото и ние, че и повече. Вчера един от тях коментира по радиото наглостта, с която терористите "has hijacked islam" и го представят като първопричина за действията си... Направи си труда да потърсиш колко мюсюлмани са убити от ИДИЛ и колко християни, ще останеш изненадан.
    ако теб един арабин те хване например и те разчекне на улицата и после арабската общност в Шотландия осъди това негово действие, какво ще ти е отношението към арабите след това, май ще те тресат нервите като видиш някой такъв в магазина до вас. Това че са излезнали някакъв малък процент, само прах в очите. Нали видяхме колко излезнаха в Лондон, някакви три жени , хайде не ми ги прехвалвай пък толкова

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

ако теб един арабин те хване например и те разчекне на улицата, после арабската общност в Шотландия осъди това негово действие, какво ще ти е отношението към арабите след това, май ще те тресат нервите като видиш някой такъв в магазина до вас. Това че са излезнали някакъв малък процент, само прах в очите. Нали видяхме колко излезнаха в Лондон, някакви три жени , хайде не ми ги прехвалвай пък толкова
    Не си разбрал какво написах по-горе. Прочети го пак.

Гугъл търсачка на форума

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Идват в християнския свят, нанасят се трайно, строят си джамии и колкото да не ви се иска тероризират местните, освен това са супер нагли в тези си действия. Това се е случвало още през османската империя и всички ние го знаем. Хайде някой да се опита да се пресели в техния свят и да си построи черква да видим да ли ще се получи тази работа. Мой познат са го наръгали с нож в Либия, само защото му се е показало кръстчето през ризата и то през 90- те години. Тази желана толерантност е еднопосочно разбрана и няма изключения за добри мюсюлмани. Тяхната религия не може да мели брашно с нашата. Колкото по- рано го осъзнаем толкова по- добре. Те ще се погрижат да го осъзнаем

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от marianone1 Виж мнението
    Идват в християнския свят, нанасят се трайно, строят си джамии и колкото да не ви се иска тероризират местните, освен това са супер нагли в тези си действия. Това се е случвало още през османската империя и всички ние го знаем. Хайде някой да се опита да се пресели в техния свят и да си построи черква да видим да ли ще се получи тази работа. Мой познат са го наръгали с нож в Либия, само защото му се е показало кръстчето през ризата и то през 90- те години. Тази желана толерантност е еднопосочно разбрана и няма изключения за добри мюсюлмани. Тяхната религия не може да мели брашно с нашата. Колкото по- рано го осъзнаем толкова по- добре. Те ще се погрижат да го осъзнаем
    Някои никога няма да го осъзнаят.Мирно съвместно съществуване е само понятие,реално в живота не съществува.Според "м",повечето са мирни и добри граждани,а дали е така!На "мирните"им демонстрации,където участват озверели мъже,забулените им жени и дори непълнолетни,призивите са за война,плакатите са как исляма ще владее света и т.н.Участниците са стотици хиляди "мирни и добри" граждани.В нета е пълно с такива репортажи
    Когато избиха журналистите във френското списание,слушах радио.Обаждаха се десетки "добри" мюсулмани,които казваха че не подкрепят убийствата,BUT......Точно това but определя поведението и мислите на такива хора.Не ми се занимава сега да търся какъв беше процента на мълчаливо одобрение сред младите и старите мюслита,но цифрите бяха високи,по-високи сред младите!!!!!
    А някои участници,без да им споменаваме имената,всички знаем кои са,ще продължават да стоят в позата на щрауса и да ни учат на тяхната истина,като че ни интересува незначителността им.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Нов атентат в Лондон

За тези дето не мислят понякога какво пишат в нета http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-40347813 този коментар е довел до арест
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: Нов атентат в Лондон

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    За тези дето не мислят понякога какво пишат в нета http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-40347813 този коментар е довел до арест
    Сигурен ли си, че си превеждаш коректно текста в линка, който си постнал?!
    Поздрави и вземи го наУчи тоя английски вече..

променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Нов атентат в Брюксел:http://www.dailymail.co.uk/news/arti...l-station.html
    Be prepared to walk the extra mile...

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Нов атентат в Лондон

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Сигурен ли си, че си превеждаш коректно текста в линка, който си постнал?!
    Поздрави и вземи го наУчи тоя английски вече..
    Comments made by an account under the name of Richard Gear Evans Facebook, which were then shared by others on Twitter, read: "Glad I'm not running the van hire the police wouldn't like what my answer would be.
    "It's my dad's company I don't get involved it's a shame they don't hire out steam rollers or tanks could have done a tidy job then."Police said a 37-year-old, believed to be the son of an owner of the Rhondda Cynon Taff company whose van was used in Monday's attack, is in custody.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Нов атентат в Лондон

Comments made by an account under the name of Richard Gear Evans Facebook, which were then shared by others on Twitter, read: "Glad I'm not running the van hire the police wouldn't like what my answer would be.
    "It's my dad's company I don't get involved it's a shame they don't hire out steam rollers or tanks could have done a tidy job then."Police said a 37-year-old, believed to be the son of an owner of the Rhondda Cynon Taff company whose van was used in Monday's attack, is in custody.
    ...не им се връзвай , като гледам колко го знаят английския "разбирачите" ...че чак пък забравят българския/може пък толкова и да го знаят/, почвам да набирам самочувствие/относно моят английски/.
    По темата /извън коментара във Фейсбук, щото нямам профил/ ...очаквам да се окаже неуравновесен/атентатора/ с повечко алкохол или дрога в кръвта. Това обаче е много много тъпо, най малкото, защото по нищо не се различава от другите идиоти...с брадите...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

26. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Post Thanks / Like

нещо свободата на словото хич я няма.

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

нещо свободата на словото хич я няма.
    ,,Свободата, Санчо, е на върха на копието ми''
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    ,,Свободата, Санчо, е на върха на копието ми''
    Едно време Живков вкарваше в затвора за виц, тия сега ако напишеш нещо в фейсбук, е.б.е.м ти и демокрацията.

Post Thanks / Like

Нов атентат с нови мюсулмански жертви !
    Man Tasered by police at mosque - BBC News
    https://apple.news/AbjhaIs1fTqS7taB5Pi6gWg

32. Dislikes krasi_sot disliked this post
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кървав атентат в Турция
    От Wolf във форум Други новини
    Отговори: 1
    Последно мнение: 31-10-2010, 14:11
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 16-07-2005, 17:47
  3. Атентат срещу влака Грозни-Москва
    От 3dimensional_ME във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 13-06-2005, 01:16

Отметки