Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 60
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Взрив на концерт в Манчестър (22.05.2017)

Към полунощ местно време снощи е избухнало взривно устройство в Манчестър. До момента се съобщава за 22 загинали и 60 ранени.

rex-manchester-incident-05-jc-170522_4x3_992.jpg
    Аварийни екипи на полиция, пожарна и спешна помощ на мястото.

Терористичният акт се е случил в края на концерт на Ариана Гранде в Manchester Arena. Органите на реда препоръчват да се избягва районът на залата. Намиращата се в непосредствена близост автогара Victoria също е евакуирана. Не се съобщава официална информация за извършителя.

Взривът е станал, докато зрителите - предимно млади хора - са се отправяли към изходите в края на концерта. Някои дори помислили, че това е част от представлението, но скоро след това настанала паника.

2. БЛАГОДАРЯ jhoro, lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Взрив на концерт в Манчестър (22.05.2017)

Не е предполагаем, а е suicide bomber. Що за издорд ще погуби толкова детски животи? Що за изродиииииииииииииии?
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

4. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

19 убити и повече от 50 ранени. Притесних се за Зара...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. ХАРЕСВАМ! jhoro, zhb liked this post
    Post Thanks / Like

22 убити. Току що новините. над 60 с опасност за живота. Птвърдено е че е male attacker carrying an explosive device. преи минутка.

8. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Взрив на концерт в Манчестър (22.05.2017)

Лошо, лошо, поредното доказателство, че не ние от източна Европа сме най големия проблем на Кралството...Тая вътрешната министърка, нещо се изложи... досега удържаха нещата и покрай избори и Брексит май забравиха , че врагът не спи.

Ние иначе преди дни дъщерята ми говореше, че иска да отидем на концерта на Ариана Гранде , който скоро ще е в Лондон.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

След Брекзита, шибаните башубузуци ще останат, нас ще ни изгонят.
    Там горе резняка-атентатор, не 72 девици, а 72ма резани манафа да го посрещнат.
    Него, и всички Еврогейове, които съсипват Европа !!!
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

11. ХАРЕСВАМ! Virginblack, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

13. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

добре де
    в сащ австралия корея и япония няма ли смахнати бедни изнудени и тн да се гърмят в тълпата
    тва все европа горе русия и ислямската азия обираме последните години
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

15. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    добре де
    в сащ австралия корея и япония няма ли смахнати бедни изнудени и тн да се гърмят в тълпата
    тва все европа и ислямска азия обираме
    там "мигранти" няма. в момента по доста телевизии върви версията, че полицията е знаела, че ИСИС планира нещо точно там, дори са имали обучение преди дни на място. Когато във Виена имаше такава заплаха, за два дена ги изловиха тримата манафи. Минали през границата като сиройци, но оттук отишли до Париж, посе се бяха върнли във Виена.
    Сега знят кой е гръмнал експлозията в Манчестър, но умишлено не се казва името му. Ако беше някой изперкал фен или някой прихясал тийн, щях да кажат. но щефът на полоцията казва да не се спекулира с имена, понеже мисията е много деликатна. Свикват Кобра. Това какво ти говори?

17. ХАРЕСВАМ! geleto, jhoro, Stanley9, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

След снощният ужас в Manchester Arena всички лигавни в Туитър, Фръцбук и подобните им трябва да спрат и да се започнат реални действия. Съболезнованията от знайни и незнайни, от обикновени хора до висши политици, няма да помогнат на семействата на ранените и загиналите. Все пак става дума за загинали деца. Дори Мафията има някакъв морален кодекс и не убива деца. Това, което става снощи е варварщина.

Рано или късно, както винаги досега, ще стане ясно кой е извършителят или извършителите на атентата. Винаги е ставало ясно – от бомбените атентати в метрото през юли 2005-а, до прегазването на пешеходците на Westminster Bridge през март тази година.

Поразяващото е, че винаги извършителите са родени във Великобритания, но не са с английски корени. Много поразяващо е, че те никога не са християни! Още по-поразяващото е, че всички близки и познати на терористите отричат да са забелязали нещо странно в поведението им. Поразяващи глупости.

Не може да прекарваш времето си с човек, който постепенно се радикализира и да не го забележиш, това просто е невъзможно. Мълчанието обаче е по-страшно престъпление от самото действие, защото така се помага на бъдещия терорист.

Нещата ще се оправят само с радикални действия – радикални като терористичните актове. Писал съм го и преди – единственият вариант да се предотвратят бъдещи трагедии е само един – екстрадиране без право на обжалване на всички преки и непреки роднини на терористите и отнемане на британското гражданство на тези, които го имат. Същите мерки трябва да се приложат и към всички, които доказано са имали нещо общо с подготовката на терористичните актове – приятели и познати на извършителите, както и техните преки и непреки роднини. Службите имат достатъчно ресурси за да проследят тези телефонни или интернетни връзки.

Когато върнеш 300 човека, свързани с един терорист по родните държави, нещата ще се оправят. Заплахата да не можеш повече да живееш на гърба на британските данъкоплатци ще те накара мислиш повече за собствената си социална сигурност и да започнеш да „виждаш“ радикалните елементи около себе си, пък били те и роднини.

Възможността да се върнеш там, където няма безплатни общински жилища и социални помощи, е достатъчен стимул, за да почнеш да мислиш по-европейски.

О, пропускам съскането, който ще тръгне от „защитниците на правата на човека“. Всички подобни организации да идат и да обяснят на семействата на загиналите и ранените колко добри хора са терористите и свързаните с тях, които пък с бездействията си са станали съучастници в терористичните актове.

Галин Люцканов

Още от автора на www.lyutskanov.co.uk

19. БЛАГОДАРЯ Virginblack, jhoro, Stanley9 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, April, Stanley9, strelec liked this post
    Sarah
    Guest

абсолютно, с терористи не се преговаря. с вербални също.

21. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Затова хард Брекзит и никакви преговори с хората, които допускат терористите в Европа - Ангела Меркел, Жан-Клод Юнкер, Мануел Барозо, Херман ван Ромпой, Ханс-Герт Пьотеринг и останалите апаратчици от Брюксел.

От 2013 насам атентатите са повече, отколкото за всички години от съществуването на ЕС преди това.

23. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Geleto, щом пишеш, значи си добре. Теб няма да те мисля. Синът ми и той е добре. Докато му чуя гласа по телефона бяха кошмарни секунди.........
    Остава Zara да пише. Нея я мисля сега.

25. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    добре де
    тва все европа горе русия и ислямската азия обираме последните години
    Много точно мнение!
    Някои хора, така и не разбраха, че въпроса не е към терористите. Луди и радикални хора има във всяка една точка на света. Само в ЕС обаче тези луди/радикализирани индивиди се докопват до такова оръжия и експлозиви, до европейски паспорти и финансиране. Защо? Защото това е изгодно на някои кръгове, които дирижират процесите в самия ЕС.

Докато има предатели отвътре, никога няма да са наред нещата. Аз съм убеден, че в Брюксел знаят рецептата за спиране на тероризма, но работят под чужда команда, за чужди интереси и господари.
    Two Scottish girls missing after Manchester terror attack

Laura MacIntyre and Eilidh MacLeod, from Barra, were at the Ariana Grande concert last night in Manchester Arena where an explosion left 22 dead and at least 59 injured.

Family members said the girls had not been heard from since the explosion.
    Бесен съм! Има жертви между 8 и 18-годишна възраст. Близо 60 ранени!

Никога няма да простя на тези, които допускаха отваряне на ислямски училища и настаняваха бъдещи терористи дошли без документи в общински жилища. Никога.

27. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Stanley9, Christina liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Много точно мнение!
    Някои хора, така и не разбраха, че въпроса не е към терористите. Луди и радикални хора има във всяка една точка на света. Само в ЕС обаче тези луди/радикализирани индивиди се докопват до такова оръжия и експлозиви, до европейски паспорти и финансиране. Защо? Защото това е изгодно на някои кръгове, които дирижират процесите в самия ЕС.

Докато има предатели отвътре, никога няма да са наред нещата. Аз съм убеден, че в Брюксел знаят рецептата за спиране на тероризма, но работят под чужда команда, за чужди интереси и господари.

Бесен съм! Има жертви между 8 и 18-годишна възраст. Близо 60 ранени!

Никога няма да простя на тези, които допускаха отваряне на ислямски училища и настаняваха бъдещи терористи дошли без документи в общински жилища. Никога.
    как ли ще се оправят без твойта индулгенция?!

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Много точно мнение!
    Просто не е етично да се експлоатира трагедията и страха на хората за необоснованата ти анти-EU пропаганда...

30. ХАРЕСВАМ! няма, jhoro, zhb, deijei, Мила liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Sarah
    Guest

камикадзето 22 годишен, роден в Манчестър с либийски произход, що ли не се учудвам.

променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Бог да пази роднините на загиналите и онези, пострадалите, дето цял живот ще живеят с последиците, физически и психически.

Аз научих по време на Семинар в Университета. Забранила съм си достъп до информационни сайтове, че се провалих на изпит и ще си опропастя бъдещето с моята емоционална натура.

Не мога да повярвам как го приех! Живяла съм 2 и половина години в Манчестър. Все едно някой от моето семейство са убили!

Губи ми се способността да изразя яростта си, щото съм още в тази фаза!

Дето някой по-горе каза: Бесна съм!

Какво ли не ни наричат нас, източноевропейците, особено българи и румънци! Ох, че боли!

Извинете за възклицателните знаци, ама просто отвътре крещя!
    Be prepared to walk the extra mile...

33. БЛАГОДАРЯ zhb, jhoro, Christina thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    Geleto, щом пишеш, значи си добре. Теб няма да те мисля. Синът ми и той е добре. Докато му чуя гласа по телефона бяха кошмарни секунди.........
    Остава Zara да пише. Нея я мисля сега.
    Благодаря на всички, които ме мислят. Бях в центъра на Манчестър снощи, но атентата е станал след като съм се прибрала. Всички са шокирани, колеги, приятели, звънят ни от БГ да питат как сме. Атмосферата е напрегната. На гара Виктория ходя, когато не съм с колата. Паркинга който ползвам обикновено е близо до Арената.....гледам снимките ИЗ медиите и всичко ми е познато и съм била по тези места.

Света не отива на добре.

35. БЛАГОДАРЯ jhoro, lordm, Doondie, Мила, няма and 4 others thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Virginblack, jhoro, zhb, mate, Christina liked this post
    Recommend mate recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Смахнати радикали винаги е имало и ще има. Има достатъчно зомби мозъци без грам критично мислене и приемат всичко което им се каже за истина. Виждал съм психопати вегани, фитнес маниаци, православни, евангелисти, знахари и т.н. Всичките те имат специфичен зомби поглед в очите и са готови с пяна на уста да ти доказват някакви идиотщини.
    Въпросът е всички тези зомбита докъде могат да стигнат в бутането на моралните си граници.

Тук трябва да се действа от две страни. От една страна имаме хора, на които нещо им липсва в живота или имат някаква силна дилема. Например млад мюсюлманин, който расте в традиционно ислямско семейство в голям ЮК град - забранени му са пъбове, клубове, жени и прочие младежки радости - е как няма да изперкаш?!?!
    От друга страна са професионалните подстрекатели и радикалисти - тези се ловят най-вече чрез следене, оперативна информация и т.н.

Пускането на непроверени мигранти от близкият изток или ЕС определено пречи на такъв по-добър контрол и наблюдение, така че с брекзит поне ще има повече варианти да изтикат някой хейт причър било то към ЕС или по родните места (игнорирайки ЕСПЧ).
    Естествено Интернет също спомага за разпространяването на радикални учения. Тук един добър мониторинг няма да е излишен, естествено без ЕС легислациите ще е по-лесно да се постигне.

Отделно ЮК трябва да се определят във външната си политика кое е по-голям враг за тях - ислямското нашествие или Русия. Когато руснаците почти изчистиха ИГИЛ от Сирия, САЩ и ЮК се скъсаха да пищят и да помагат на сирийската опозиция, помощ която почти 100% от случаите попада в ръцете на ИГИЛ.

37. БЛАГОДАРЯ Virginblack, Zara thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...anchester.html

Обърнах внимание на ЖЪЛТОЧЕРНИЯ ансамбъл, който бе избран като облекло за кралското семейство за да се изкажат съболезнования
    жълто черно в природата е сигнал за опасност

иначе защо с оред вас кралицата ще си сложи жълто

сещам се за един низък роман на долнопробниа Дж Х Чейс

"Не я Дразни"

P.S. to yell(ow), to scream
    Последно редактирано от korry : 24-05-2017 на 00:20
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението
    След като съкратиха 20 000 полицаи откакто са на власт консерваторите не им достига персонал и нямат друг избор освен да включат и армията.

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Благодаря на всички, които ме мислят. Бях в центъра на Манчестър снощи, но атентата е станал след като съм се прибрала. Всички са шокирани, колеги, приятели, звънят ни от БГ да питат как сме. Атмосферата е напрегната. На гара Виктория ходя, когато не съм с колата. Паркинга който ползвам обикновено е близо до Арената.....гледам снимките ИЗ медиите и всичко ми е познато и съм била по тези места.

Света не отива на добре.
    Не те познавам лично, но почуствах някакво облекчение като разбрах, че не си била около мястото на атентата. Дори тези, които са се спасили, но са били наблизо са преживели страхотен шок.

43. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, lordm, Zara, zhb and 2 others liked this post
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. парламентарни избори 2017 26-03-2017
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 66
    Последно мнение: 07-04-2017, 19:54
  2. Взрив на летището в Бургас
    От deijei във форум ТОП НОВИНИ
    Отговори: 69
    Последно мнение: 26-07-2012, 07:33
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 28-10-2011, 20:56
  4. Отговори: 3