Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Говорилня - лаф-мохабет и сладки приказки

На кой да се оплача от шибания пъб отсреща - на полиция, на каунсил или на арменскоя поп. Надули някви музики в полунощ, няква банда забива явно, жива музика, инструментал, някви кънтрита, че отворили и вратата нарочно, чува се на 100 метра сигурно все едно си вътре. Иде ми да им запратя един камък по джамовете, ше им еб. майката

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    На кой да се оплача от шибания пъб отсреща - на полиция, на каунсил или на арменскоя поп. Надули някви музики в полунощ, няква банда забива явно, жива музика, инструментал, някви кънтрита, че отворили и вратата нарочно, чува се на 100 метра сигурно все едно си вътре. Иде ми да им запратя един камък по джамовете, ше им еб. майката
    Я по-добре си купи едни „тапи за уши“ и си решаваш проблемите!!!

Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Че аз без тапи за уши не мога да спя от години, не само от както дойдох в Англия, където няма спокойствие, всичко набутано гъз до гъз и вдига врява когато му скимне, ами в БГ живеех на павирана улица и като минаваха камиони и рейсове все едно ти минават през главата...
    Питането ми е специално за тези, че ме дразнят сериозно, в България ако някой вдига прекалено много шум след 23ч. се обаждаш в полицията, сигурно и тука трябва да има подобен закон. То вярно, че няма жилищни сгради около нас, заобиколени сме от магистала, катедрала, общината и точно срещу нашата сграда тоя шибан пъб. Почти всяка вечер отпред спира Mobile patrol, което предполагам, че е като нашенския СОТ, някой път намалят врявата като че ли, но май много не се впечатляват.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Че аз без тапи за уши не мога да спя от години, не само от както дойдох в Англия, където няма спокойствие, всичко набутано гъз до гъз и вдига врява когато му скимне, ами в БГ живеех на павирана улица и като минаваха камиони и рейсове все едно ти минават през главата...
    Питането ми е специално за тези, че ме дразнят сериозно, в България ако някой вдига прекалено много шум след 23ч. се обаждаш в полицията, сигурно и тука трябва да има подобен закон. То вярно, че няма жилищни сгради около нас, заобиколени сме от магистала, катедрала, общината и точно срещу нашата сграда тоя шибан пъб. Почти всяка вечер отпред спира Mobile patrol, което предполагам, че е като нашенския СОТ, някой път намалят врявата като че ли, но май много не се впечатляват.
    https://www.gov.uk/how-to-resolve-ne...to-the-council

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. ХАРЕСВАМ! jhoro, П.Димитров liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нощен труд
    От Bupyc във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 28-06-2007, 07:15
  2. Къде бихме могли да се оплачем от Estate agency?
    От Maya Markova във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 02-12-2006, 16:47
  3. Зеленият чай - мощен антиоксидант
    От musholina във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 13
    Последно мнение: 21-09-2006, 18:48
  4. как да постъпя - шумни съседи
    От zheko във форум Общ форум
    Отговори: 58
    Последно мнение: 24-06-2006, 10:06
  5. Къде трябва да се оплача ако не съм доволна от услугите на автосервиз?
    От RNOH във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 26-10-2005, 14:25

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker