Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: помощ

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране помощ

Хора, моля ви за помощ, малкият ми син му поставиха диагноза ,,дегенерация на макулата,, извършхми две интервенций и на 20 декенври трябва и третата и последна да се стартира събрахме много трудно 13000лв. много хора се отзоваха, всички документи и парични средства са преведени вече в очна клиника в Мюнхен.останаха само 2500 да съберем и заминаваме , моля ви ако някой има възможност да помогне, няма откаде вече да вземем всичко продадохме, отпуснаха и дарения, и фонда за лечение на деца ни отпусна средства, сам тази сума не ни достига който има възможност и желание нека помогне знам в тези тежки времена никой неразполага с излишни средства, просто незнам от каде да взема вече. БЛАГОДАРЯ от сърце на отзовалите се !!! оставам моята сметка: BG88BPBI79381060460801 BIC: BPBIBGSF ,Петрова
    помощ

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: помощ

...сега , сигурно ще бъда обвинен в коравосърдечност , но аз не вярвам на този апел...
    Защо ? :
    ...ами много просто:
    1. наблюденията ми от две години / тук в БГхелп/ са че се активират апели за помощ около Коледа./ ако някой има наблюдения , може да ги сподели /
    2. Извинете, ако наистина се нуждая от помощ , профилът ми ще бъде изцяло открит ...вие да виждате нещо такова?
    3. Ако наистина имам нужда от помощ /отново моля да ме извините/, бих потърсил контакт с Управляващите този сайт, за да бъде наистина организирана кампания ...а те не биха отказали,ако наистина е така ...
    ...няма да продължавам повече, че се ядосах ...пускам си батко Леми/Моторхед/...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

3. ХАРЕСВАМ! jhoro, ilianaL liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

За да се получат средства, в този форум се изисква да има публична кампания, с качени снимки от епикризи, всякакви изследвания и (раз)решения за лечение в чужбина, както и къде ще се провежда.

Не искам да звуча коравосърдечно, но мен ме е молила за помощ жена, уж майка на дете, болно от рак, без да подозира, че познавам и често се срещам с детето и много добре знам коя е майка му.... Както и са ми идвали уж с официални документи в офиса да искат пари за дарения на детски дом в планинско селце, само дето колежката ми беше от от онзи край, та знаеше, че в това селце изобщо няма никакъв детски дом...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ musi, jhoro, lordm, ilianaL thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор, jhoro, lordm liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Втори опит

хора внимавайте,моля погледнете линка от долу и прочетете текста има страшни идиоти дето измислят всякви начини да крадът пари от хората..дано греша ма не ми се верва...

https://www.facebook.com/photo.php?f...0652164&type=3

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, незнаех сега ще се обърна към админите, а моля г-н radipopa не ми закачайте чужди снимки, аз не ви мамя и затова ще процедирам както е написала дамата Мила, благодаря за отзивите

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от помощ Виж мнението
    Здравейте, незнаех сега ще се обърна към админите, а моля г-н radipopa не ми закачайте чужди снимки, аз не ви мамя и затова ще процедирам както е написала дамата Мила, благодаря за отзивите
    ...би трябвало да знаете, след като вече сте събирали пари по подобен начин. Няма как да ви повярват , ако не се покажете и не докажете ...аз лично ще повярвам на Наско и Мила и на ...RNOH , ако реши да даде повече информация за заболяването ...
    Perfect stranger

9. ХАРЕСВАМ! jhoro, lordm liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Еми качете епикризата и предложението от клиниката в Мюнхен с точната сума - аз живея в Германия, пуснете документите на немски
    6.500 евро ? - за каква интервенция става дума?
    Моите пациенти с дегенерация на макулата получават инжекции в окото

Пуснете документи и пак ще говорим
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

11. БЛАГОДАРЯ jhoro, никанор thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, jhoro, никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

има ли докюменти или още пътуват има задръстване заради коледа сигурно.
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от radipopa Виж мнението
    има ли докюменти или още пътуват има задръстване заради коледа сигурно.
    Не вярвам. Немските болници винаги правят и пращат предложението за лечение с точна сметка предварително и очевидно по имейл не са нужни дни за "доставката".
    Начина по който е написан постинга ме кара да мисля че вече е започнало лечението и се събират пари за последната процедура , т.е. предложението с точната цена отдавна трябва да е било получено
    искам обаче и епикризата

Преди време една подобна молба беше за клиника по физиотерапия в Германия за луди пари , при положение че в бг за тия пари ще бъде осигурена физиотерапия за поне 2 години
    жената на мой близък приятел в софия е очен лекар в частна клиника в софия - пуснете епикризата и ще питам дали това лечение не е възможно в софия. Шефът на очната клиника в софия всъщност е съсед от родния ми град , мога да съдействам ако има възможност лечението да се проведе в София.
    не мога да разбера защо се хвърлят луди пари на вятъра , верно че чужди пари лесно се харчат , ама дали е по-добрия вариант за пациента е отделна тема

Чакам епикризата и писмото от болницата в Мюнхен

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

14. БЛАГОДАРЯ lordm, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор, Charlotte, jhoro liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Сумата е събрана,с помоща на кмета на нашит град. След помалко от 5 часа заминаваме, благодаря на всички за отзивите.Пожелавам ви Весели празници!

16. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от помощ Виж мнението
    Сумата е събрана,с помоща на кмета на нашит град. След помалко от 5 часа заминаваме, благодаря на всички за отзивите.Пожелавам ви Весели празници!
    Аз още повече не вярвам, нито разбрахме кой е града, кой е кмета ...
    Ми то така всеки който се сети, може да публикува една сметка и да чака някой друг да я пълни ...
    Аз продължавам да смятам че това беше опит измама...
    Perfect stranger

18. ХАРЕСВАМ! RNOH, jhoro, Charlotte liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Ми то така всеки който се сети, може да публикува една сметка и да чака някой друг да я пълни ...
    и аз така
    и понеже поискахме документи, се оказа 4е за 1 работен ден се събра сумата и пи4овете за 5 4аса ве4е са на път към Мюнхен, което е абсурдно по 1 при4ина - това не е спе6ен слу4ай и за подобни пациенти се иска предварително уговаряне с болницата за да е сигурно 4е има легло и запазен 4ас за интервенцията , което няма как да бъде направено за 1 ден
    да не говорим 4е до миналия ден нямаха парите, с което е ясно 4е е нямало как да потвърдят ле4ението

абсолютно сме6ен опит за измама

20. БЛАГОДАРЯ никанор, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор, jhoro, Charlotte liked this post
    Recommend никанор, jhoro recommended this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    и аз така
    и понеже поискахме документи, се оказа 4е за 1 работен ден се събра сумата и пи4овете за 5 4аса ве4е са на път към Мюнхен, което е абсурдно по 1 при4ина - това не е спе6ен слу4ай и за подобни пациенти се иска предварително уговаряне с болницата за да е сигурно 4е има легло и запазен 4ас за интервенцията , което няма как да бъде направено за 1 ден
    да не говорим 4е до миналия ден нямаха парите, с което е ясно 4е е нямало как да потвърдят ле4ението
    абсолютно сме6ен опит за измама
    Абе свиркайте си - нека да си мислят, че ядем доматите с колците.
    Колкото до опитите - всеки има право да опита, но не и да успее.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

22. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 34
    Последно мнение: 06-11-2013, 00:57
  2. Зов за помощ!
    От lordm във форум Съобщения
    Отговори: 2
    Последно мнение: 02-08-2006, 12:49
  3. Помощ!
    От beautyfrog във форум Интернет и компютри
    Отговори: 12
    Последно мнение: 09-01-2006, 21:36
  4. зов за помощ!