Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 39 от 40 ПървиПърви ... 2937383940 ПоследнаПоследна
Резултати от 951 до 975 от общо 983
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Какво се изумявате това е България . Но всеки българин има поне един имот . Сивия сектор работи отлично . Така че се конпенсират нещата . Мога да давам апартаменти под наем на устна договорка , да не плащам данаци . Да си плюя по улицата без да ме глобяват . В България е свобода . Някак си да пиша по 18 страници договор за наем като в УК не ми е по вкуса .
    Браво, поздравления! Издигна се на нови висоти - радваш се, че сивият сектор в България работи отлично! Това, че сивият сектор не плаща данъци и оттам няма достатъчно за подпомагане на хората не те интересува. И че хората, работещи в сивия сектор, после не могат да получат дори и мизерните пенсии в България също не те интересува - брависимо! Апартаменти под наем на устна договорка се дават и в Кралството, но това не е в полза на наемателите, защото ако са социално слаби, не могат да получават достатъчно подпомагане за тях. Отделно, никой никого не задължава да дава договори по 18 страници, има и договори по 3 страници, както и в България. Както винаги, се опитваш да нагласиш фактите спрямо твоята теория, ама не си бил наемодател достатъчно дълго време, ако беше, щеше да оцениш британската система, но никога няма да си го признаеш, щото вече колко години се опитваш да оправдаеш пред този форум собствения си избор да напуснеш ЮК. Само дето това не ни интересува, а ти повтаряш като развалена латерна едни и същи неверни неща.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Recommend steve recommended this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

то обноски, то възпитание ,то интелект....

https://gospodari.com/mobile/бойко-б...eom177266.html

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    то обноски, то възпитание ,то интелект....

https://gospodari.com/mobile/бойко-б...eom177266.html
    Ужас! Фонтан на простотията! И пак го преизбират.

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ужас! Фонтан на простотията! И пак го преизбират.

нямам смислено обяснение ...

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Той си го каза отдавна,матрияла е ключа към загадката.

7. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Браво, поздравления! Издигна се на нови висоти - радваш се, че сивият сектор в България работи отлично! Това, че сивият сектор не плаща данъци и оттам няма достатъчно за подпомагане на хората не те интересува. И че хората, работещи в сивия сектор, после не могат да получат дори и мизерните пенсии в България също не те интересува - брависимо! Апартаменти под наем на устна договорка се дават и в Кралството, но това не е в полза на наемателите, защото ако са социално слаби, не могат да получават достатъчно подпомагане за тях. Отделно, никой никого не задължава да дава договори по 18 страници, има и договори по 3 страници, както и в България. Както винаги, се опитваш да нагласиш фактите спрямо твоята теория, ама не си бил наемодател достатъчно дълго време, ако беше, щеше да оцениш британската система, но никога няма да си го признаеш, щото вече колко години се опитваш да оправдаеш пред този форум собствения си избор да напуснеш ЮК. Само дето това не ни интересува, а ти повтаряш като развалена латерна едни и същи неверни неща.
    Напротив агенциите в УК те задължаваха да подпишеш 18 страници договор , чуствах се като затворник в наетото от мен жилище там . В УК законите са отвратителни . Или си роб на наемодателя или си роб на банката ,която ти е отпуснала кредита за ипотеката . Защото цените са огромни . Всичко което съм написал е истина . Свободата в България е в пъти повече . Аз съм давал апартаменти под наем б Пловдив от 1991 година насам . Така че разликата е огромна . В българия с устна уговорка , като му кажеш на наемателя да освободи жилището и до 30 дена го е осцободил . В УК не можеш с месеци да изгониш наемател . И защо си мислите че УК е центъра на света и Холандия и Белгия и Германия и тн е в пъти по хубаво от УК . А след брексит УК направо e ..... много зле . там по хубаво ли е от Пловдив или от Берлин !! За нищо на света не бих искал живота да ми мине в някаква шотландска провинция .
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-11-2019 на 14:17

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

... За нищо на света не бих искал живота да ми мине в някаква шотландска провинция .
    пич ти си ментъл хелт ишу как не разбра че не става въпрос какво ти искаш и въртиш един цикъл да убеждаваш хората колко си прав.за теб може да си си ок ,но хората търсят различни неща в живота и различен начин на живот. аз пък за нищо на света не бих искал да си прекарам живота в пловдив и въобще в откачената ни родина...ENOUGH IS ENOUGH!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Не ми харесва британската система с дoговорите за наем . Задушаваща е . Няма никаква свобода в нея . Пълен контрол на държавата в всеки аспект на живота . Липсва свобода в УК . Контрола е задушаващ
    Това което го пишеш са пълни глупости. Договорите наем се правят за да може и двете страни да са доволни и двете страни, както се казва, да е изяснен и най малкият детайл. А това ти какъв договор ще си направиш си е твой проблем. Казвам ти го, защото моите родители дават имоти под наем в София, една заложна къща, магазин, студиа и апартаменти за живеене и договорите са по няколко страници, за да няма утре, ама ние така не сме се разбирали, всичко е черно на бяло

11. ХАРЕСВАМ! steve, treven liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Това което го пишеш са пълни глупости. Договорите наем се правят за да може и двете страни да са доволни и двете страни, както се казва, да е изяснен и най малкият детайл. А това ти какъв договор ще си направиш си е твой проблем. Казвам ти го, защото моите родители дават имоти под наем в София, една заложна къща, магазин, студиа и апартаменти за живеене и договорите са по няколко страници, за да няма утре, ама ние така не сме се разбирали, всичко е черно на бяло
    Има огромна разлика в договорите за наем в УК и България . В УК ако ти влезнат младо семейство с малки деца в апартамента и спрат да ти плащат . По УК законите поне шест месеца не можеш да ги извадиш от апартамента си . В Пловдив в моя апартамент за 30 дена си отиват . При мен за 15 дена дори . Давам апартаменти под наем от 1991 година до днес . Никога не съм имал проблеми , няма и да имам
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-11-2019 на 19:37

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

И какво общо има договора със закона? Честно, много си зле.

14. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Има огромна разлика в договорите за наем в УК и България . В УК ако ти влезнат младо семейство с малки деца в апартамента и спрат да ти плащат . По УК законите поне шест месеца не можеш да ги извадиш от апартамента си . В Пловдив в моя апартамент за 30 дена си отиват . При мен за 15 дена дори . Давам апартаменти под наем от 1991 година до днес . Никога не съм имал проблеми , няма и да имам
    Не вярвам,ти си душа човек,как ще ги изхвърлиш на улицата!

16. ХАРЕСВАМ! steve, jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    И какво общо има договора със закона? Честно, много си зле.
    По закон в Англия Франция и тн не можеш да изгониш наемател от апартамента си без съдебно решение . Дори да не ти плаща . Изобщо не знаете законите в УК .

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Ние законите ги знаем. Кажи сега какво общо има това с 18-те страници договор? Ако договора е от само 2 реда, можеш ли да ги изгониш?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Не вярвам,ти си душа човек,как ще ги изхвърлиш на улицата!
    Защо на улицата . Апартаменти в Пловдив които се дават под наем има много . Местят се и толкова

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Вярно, че ти си хамалин, ще им пренесеш багажа в друг апартамент. И наема ще им платиш.

21. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Ние законите ги знаем. Кажи сега какво общо има това с 18-те страници договор? Ако договора е от само 2 реда, можеш ли да ги изгониш?
    А бе ти малоумен ли си . Английските агенции имат типови договори и докато не им подпишеш договора няма да те пуснат в апартамента..

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А в българските агенции договорите не са ли типови? И ако не подпишеш договора, ще те пуснат ли в апартамента?

24. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Вярно, че ти си хамалин, ще им пренесеш багажа в друг апартамент. И наема ще им платиш.
    Не , ако е такъв малоумник като теб , ще го изритам с шутове от апартамента . Ако искаш може да се пробваш

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Дай адреса.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Не , ако е такъв малоумник като теб , ще го изритам с шутове от апартамента . Ако искаш може да се пробваш
    И после наемателят ще ти счупи краката в някоя тъмна улица. В Булгаристан е така.
    Мен на младини също са ме гонили с мутри, макар и аз с нищо не съм ги подстрекавал наемодателите. Просто се мислеха за бабити.
    Аз обаче разбрах какви са ги намесили и ги пратих на съд, а единият от мутргените го намерихме с момчетата от клуба и си поиграхме малко с него

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И после наемателят ще ти счупи краката в някоя тъмна улица. В Булгаристан е така.
    Мен на младини също са ме гонили с мутри, макар и аз с нищо не съм ги подстрекавал наемодателите. Просто се мислеха за бабити.
    Аз обаче разбрах какви са ги намесили и ги пратих на съд, а единият от мутргените го намерихме с момчетата от клуба и си поиграхме малко с него
    ще ти отговоря , аз за 28 години никога не съм имал проблем с наемател . защото предварително съм откровен с тях .А УК имат идиотска система . Ако аз те помоля да си намериш друг апартамент под наем , при положение че в Пловдив има огромен избор за това ,,ще ми откажеш ли . Има си 30 дена предизвестие . Отделно при настаняването ти сме се разбрали че всеки може да се махне с 30 дена предизвестие . В УК има наематели ,които добре познават закона и се възползват . Живеят с месеци в апартамента ти без да плащат и можеш да ги изгониш само с съдебно решение . UK e идиотска държава , с идиотски закони . А между другото изобщо не се учудвам , че на младини са те гонили от квартирата . Не се учудвам и че си ходил по съдилища . ще попаднеш на правилния човек . Все някога .
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-11-2019 на 22:25

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Той си го каза отдавна,матрияла е ключа към загадката.
    Като се замисля,и тук си е така,матрял много-и газда си имат,и му се кланят,и той става все по-велик!Даже няма време да драсне 2-3реда(видеА).Толкова ми липсват.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз на съд не съм ходил, но няколко души изпратих.

ЮК е силно правова държава, тук най-полезният ти приятел е адвоката. Едно писмо от него и хората стават добри и послушни.

На почивка
    Post Thanks / Like

В УК може да си изпратил , но в България не предеш . Аз съм силно приближен към висшето ръководство на Герб . Имам близки роднини там .

Напреднал
    Post Thanks / Like

Това е доста интересно ако може да се вярва на този сайт:
    http://svoboden-narod.eu/375/4-%D0%B...L8KvRBwxMiPlQM

Страница 39 от 40 ПървиПърви ... 2937383940 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване