Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 20 от общо 20
    Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

По подразбиране Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Това ме "хвърли в тъч" - Британци пребиха до смърт имигрант - ето я статията http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...-smyrt-6058239
    Полякът Аркадиуш Йозвик ядял пица с двама приятели на улицата в Харлоу, графство Есекс, в събота, когато бил нападнат от банда тийнейджъри и пребит зверски, съобщава „Дейли мирър”.
    Йозвик – работник във фабрика, получил сериозни контузии по главата и починал в болница.
    Според свидетели, бандата била от 20-тина непълнолетни, сред които имало и момичета. Младежите се настървили, когато чули тримата мъже да си говорят на полски.
    Полицията е арестувала шестима заподозрени за фаталното нападение. Те са на възраст между 15 и 16 години.
    Братът на жертвата Радек посети местопрестъплението и каза, че полицията го е информирала как Арек е нападнат, само защото говорел на родния си език.
    Местен съдържател на ресторант разказва, че всички знаят кои са тези младежи, но не се вземат мерки, а те са необуздани.
    Той видял лежащия на земята Арек Йозвик, който кървял силно. Още един 43-годишен мъж е пострадал при нападението. Той има счупвания на ръцете и хематоми в областта на корема, но вече е изписан от болница. Полицейското разследване продължава.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    Това ме "хвърли в тъч" - Британци пребиха до смърт имигрант - ето я статията http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...-smyrt-6058239
    Полякът Аркадиуш Йозвик ядял пица с двама приятели на улицата в Харлоу, графство Есекс, в събота, когато бил нападнат от банда тийнейджъри и пребит зверски, съобщава „Дейли мирър”.
    Йозвик – работник във фабрика, получил сериозни контузии по главата и починал в болница.
    Според свидетели, бандата била от 20-тина непълнолетни, сред които имало и момичета. Младежите се настървили, когато чули тримата мъже да си говорят на полски.
    Полицията е арестувала шестима заподозрени за фаталното нападение. Те са на възраст между 15 и 16 години.
    Братът на жертвата Радек посети местопрестъплението и каза, че полицията го е информирала как Арек е нападнат, само защото говорел на родния си език.
    Местен съдържател на ресторант разказва, че всички знаят кои са тези младежи, но не се вземат мерки, а те са необуздани.
    Той видял лежащия на земята Арек Йозвик, който кървял силно. Още един 43-годишен мъж е пострадал при нападението. Той има счупвания на ръцете и хематоми в областта на корема, но вече е изписан от болница. Полицейското разследване продължава.

shit happens ...to everyone ...не се притеснявай тебе няма да те набият..........

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Ъпаат фрoм дис , но подобно нещо все някога трябваше да се случи. Невероятно нагла нация са в това число и рускоговофрящите слагам. Понякога и мен ме е хващало бяс и съм бил на косъм от това да стана по време на обедната почивка и да ги заритам наред. Седнали една тумба на една маса и си дерат гърлата , колкото сила имат на полски , кикотят се , като караконджули и зеят. На съседната маса шотландски менджъри , не знам на тях какво им е било , мен ме хванаха бесовете , а за тях не знам. Хубаво не искате да показвате уважение към домакина си , искате да говоритъе само родните си езици , но поне да го правят така , че да не се чува на 20 метра.
    Румънците по принцип имат характерна черта да говорят на доста висок глас, направо си викат един на друг , като чобани , нищо че са на един метър един от друг. Но и те ще си го отнесат рано или късно.

4. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

имам хора,които питат,някой,някъде да е подочул нещо за децата или да е видял снимки?едни полски приятели живо се заинтересуваха.
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

6. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Ъпаат фрoм дис , но подобно нещо все някога трябваше да се случи. Невероятно нагла нация са в това число и рускоговофрящите слагам. Понякога и мен ме е хващало бяс и съм бил на косъм от това да стана по време на обедната почивка и да ги заритам наред. Седнали една тумба на една маса и си дерат гърлата , колкото сила имат на полски , кикотят се , като караконджули и зеят. На съседната маса шотландски менджъри , не знам на тях какво им е било , мен ме хванаха бесовете , а за тях не знам. Хубаво не искате да показвате уважение към домакина си , искате да говоритъе само родните си езици , но поне да го правят така , че да не се чува на 20 метра.
    Румънците по принцип имат характерна черта да говорят на доста висок глас, направо си викат един на друг , като чобани , нищо че са на един метър един от друг. Но и те ще си го отнесат рано или късно.
    интересно,какви очаквания имаш от строители на строителен обект? маниери,като за чай при кралицата ли?
    разбирам,че искаш да наблегнеш на факта,че присъствието ти сред това общество е едно недоразумение и плод на сарказма на съдбата,но що не си спестиш несгодите и не си намериш подобаващо на интелекта и социалния статус занимание?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

8. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, lordm, Мила, Staki, itso liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    изпитото не остава неплатено!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    изпитото не остава неплатено!
    прав си , поляците че имат да плащат

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

И аз не съм им фен на поляците, но това не ме прави привърженик на убийства... утре някой тъп англичанин, ще обърка полска с българска реч и сънародник, може да си отиде от тоя свят!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

12. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Става опасно далече от родината.Пазете се!
    Не,че в БГ е по-спокойно,но поне за говорене на български никой няма да те нападне....
    Жалко за момчето.
    Да почива в мир.
    Последно редактирано от amigo7674 : 01-09-2016 на 09:55

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Цитирай Първоначално написано от amigo7674 Виж мнението
    Става опасно далече от родината.Пазете се!
    Не,че в БГ е по-спокойно,но поне за говорене на български никой няма да те нападне....
    Зависи какво говориш, ако е за на някой майката... има голяма вероятност да те нападнат
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е то за майки като се говори,могат да те нападнат навсякъде...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Интересно...Аз пък точно българска и полска реч не чувам толкова често ,но пък ot Африка и от Азия колкото искаш!!!!!!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    И аз не съм им фен на поляците, но това не ме прави привърженик на убийства... утре някой тъп англичанин, ще обърка полска с българска реч и сънародник, може да си отиде от тоя свят!
    Ама те си мислят,че всички източно европейци говорят един и същи език. Силно се съмнявам,че могат да различат различните езици. Мен са ме спирали на улицата с въпроса дали съм испанка,защото тя учила испански и моя език и се е сторил познат. Не мисля ,че националността на човек е повод за неговото убийство. Не разбирам и на кого се сърдят ,че има толкова поляци при условие ,че те самите им дадоха всички права -работя о живеят абсолютно легално тук.

18. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Британци пребиха до смърт имигрант?! Къде е британското възпитание, морал...

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Ти сериозно ли? Мигар допускаш, че тази местна гной различава чужди езици?!?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Това е ужасен престъпен акт, и моля пишещите по-горе и изказващи се против поляци, румънци и други, да не забравяме, че утре тия същите гаменчета може и нас да претрепят, защото говорим или изглеждаме различно. Не трябва да се толерира каквато и да е дискриминация и насилие защото тия малки престъпници ще продължът да си правят каквото искат с човешкия живот. Строги присъди и силно негодувание от страна на различните общности в Англия е това, което трябва да се направи. И здравия разум, подсказва че ние чужденците на тоя остров не трябва да се делим, а де се подкрепяме срещу всякакви актове на насилие, расизъм, етническа дискриминация и всякакви подобни престъпления.

21. БЛАГОДАРЯ няма, anix, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма, anix, itso, Kearny, valeria_north and 1 others liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Polyksena Виж мнението
    Това е ужасен престъпен акт, и моля пишещите по-горе и изказващи се против поляци, румънци и други, да не забравяме, че утре тия същите гаменчета може и нас да претрепят, защото говорим или изглеждаме различно. Не трябва да се толерира каквато и да е дискриминация и насилие защото тия малки престъпници ще продължът да си правят каквото искат с човешкия живот. Строги присъди и силно негодувание от страна на различните общности в Англия е това, което трябва да се направи. И здравия разум, подсказва че ние чужденците на тоя остров не трябва да се делим, а де се подкрепяме срещу всякакви актове на насилие, расизъм, етническа дискриминация и всякакви подобни престъпления.
    новината мина като халеева комета през медиите.направи впечетление и я потурчиха,да не би случайно да не дигне рейтинга на корбин!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

batristio
    Guest

новината мина като халеева комета през медиите.направи впечетление и я потурчиха,да не би случайно да не дигне рейтинга на корбин!
    По скоро се страхуват от посланието, което отправят към не британците по света, какви расисти и гостоприемни ора са....
    Тази година има голям спад в туризма и посещенията в Кралството...

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    По скоро се страхуват от посланието, което отправят към не британците по света, какви расисти и гостоприемни ора са....
    Тази година има голям спад в туризма и посещенията в Кралството...
    амммм...ми точно в момента отбелязват пик на туризъма,следствие на евтиния паунд...а и тука не иде реч за нацията,колкото класово разслоение в него и огромните пропасти между класите
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

25. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Ти сериозно ли.....да не би англичаните, които живеят в България да говорят на български помежду си(не визирам смесените бракове). И к'во да ги зашамариме или по-лошо да ги погваме с колове и камъни и бой докато дишат щото не ни уважават ли....И да, наистина е грозно граченето по-телефона в градският транспорт, ама без значение на какъв език е. Що си мислиш, че ме кефи да слушам в транспорта някаква крещяща ,пияна,татуирана и т.н англичанка...

27. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk liked this post
    batristio
    Guest

амммм...ми точно в момента отбелязват пик на туризъма,следствие на евтиния паунд...а и тука не иде реч за нацията,колкото класово разслоение в него и огромните пропасти между класите
    Мхм, излиза статистиката до юни само, но парите са по малко от лани и това преди Брекзита...
    Нека излязат данните за годината и ще коментираме...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 18
    Последно мнение: 01-12-2014, 22:29
  2. помощ - съвет за аудит за моргич
    От P&V във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 14
    Последно мнение: 29-11-2007, 00:12
  3. Непълнолетни пребиха до смърт 40 годишен мъж в Момчилград
    От boki във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-10-2007, 19:16
  4. Ј2000 да станеш имигрант в Uk