Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 37
    Нов потребител Аватара на DVJ
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мнения за мобилния оператор Three

Здравейте, какво е мнението ви за Three и предоставяните от оператора услуги? Критики, похвали, всичко е добре дошло. Можете да ги оставите както тук, така и в сайта ни за Отзиви, който можете да посетите като кликнете тук.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мнения за мобилния оператор Three

Аз вече повече от година ги ползвам, договора сега ми е за 20 паунда 30Гб интернет и без ограничение минути и съобщения.
    Сигнала им е Ок, за customer service използвал съм ги 2-3 пъти за 1 година, доволен съм. Не бих ги сменил за никой.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

3. ХАРЕСВАМ! dobri39, treven liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мнения за мобилния оператор Three

Цитирай Първоначално написано от DanielJordanov Виж мнението
    Здравейте, какво е мнението ви за Three и предоставяните от оператора услуги? Критики, похвали, всичко е добре дошло. Можете да ги оставите както тук, така и в сайта ни за Отзиви, който можете да посетите като кликнете тук.
    мнението ми е уклончиво
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Мнения за мобилния оператор Three

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз вече повече от година ги ползвам, договора сега ми е за 20 паунда 30Гб интернет и без ограничение минути и съобщения.
    Сигнала им е Ок, за customer service използвал съм ги 2-3 пъти за 1 година, доволен съм. Не бих ги сменил за никой.
    Аз също се замислих дали да не мина към тях, но имам договор на 18 паунда всичко ънлимитед с ЕЕ. Three не предлагат такъв договор, доколкото знам. Вярно, че пътувам доста в Европа, но не знам дали си струва да плащам по-висока месечна цена заради все пак ограничени пътувания. Иначе имам карти на Три на таблета си и на стария ми телефон, който ползвам само за гугъл навигация и Уейз. Нямам оплаквания и на двата. Преди доста време си говорих веднъж с услуги за клиента - много бяха любезни, ама не знаеха отговора на въпроса ми и не можаха да ме ориентират.

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

6. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Състоят - супер зле. То хубаво любезни,но като са безполезни...
    Вдигат им скандали да престанат да ми се обаждат...не помогна...
    Накрая си счупи тела и реших като ми се обадят да видя какво предлагат.
    Обадиха се след няколко дни - след 1 час по тел уж всичко ток и си задача телефона...е,не пристигна. Обадих се,човека вика ще те свържа с финансовия отдел...те викат няма нищо при нас...прехвърлена ме пак при първите,а те пак при вторите. И така няколко пъти...развиват им се по едно време,а накрая затворих.
    Свързах се с онлайн спорта им. Мацката беше първия и последен компетентен служител от три с които съм говорил.
    Както и да е. Тя ми се обади,провери едно друго и ме свърза с финансовия отдел. От там ми казаха,че ми искат депозит(беше около 100 лири) плюс 40 за не знам си какво,и следващата седмица още 40 вноска и такса...неща които първия път не ми ги споменаха...тогава ми казаха 40 напред и 40 такса след 3 седмици. ядосах се,честно,но не за парите,а за разиграването...никога повече тия.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Мнения за мобилния оператор Three

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Състоят - супер зле. То хубаво любезни,но като са безполезни...
    Вдигат им скандали да престанат да ми се обаждат...не помогна...
    Накрая си счупи тела и реших като ми се обадят да видя какво предлагат.
    Обадиха се след няколко дни - след 1 час по тел уж всичко ток и си задача телефона...е,не пристигна. Обадих се,човека вика ще те свържа с финансовия отдел...те викат няма нищо при нас...прехвърлена ме пак при първите,а те пак при вторите. И така няколко пъти...развиват им се по едно време,а накрая затворих.
    Свързах се с онлайн спорта им. Мацката беше първия и последен компетентен служител от три с които съм говорил.
    Както и да е. Тя ми се обади,провери едно друго и ме свърза с финансовия отдел. От там ми казаха,че ми искат депозит(беше около 100 лири) плюс 40 за не знам си какво,и следващата седмица още 40 вноска и такса...неща които първия път не ми ги споменаха...тогава ми казаха 40 напред и 40 такса след 3 седмици. ядосах се,честно,но не за парите,а за разиграването...никога повече тия.
    Нещо не може да схвана какво точно е станало!?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

9. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Синът ми е 6 години с 3 - три от тях на PAYG, след това та договор. Няма никакви проблеми. Единия си телефон го беше даляр с нещо - ремонтираха му го без уговорки. Безплатно.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Няма и месец предподписах нов договор. Това което търсих само тройката го предлага на добра цена.

13. ХАРЕСВАМ! lordm, dobri39, treven liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Мнения за мобилния оператор Three

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Нещо не може да схвана какво точно е станало!?
    Ако се разберете за нещо(телефон в случая)след близо един час на телефона,и това нещо не пристигне и ни вест,ни кост от тях,а след това още около два часа пак на тел и безкрайни прехвърляния,ти как би реагирал? И на всичко отгоре излиза,че не били компютри,ами компоти...
    Ee и те не са кой-знае колко По-добри,но поне не ти говорят врели-некипели.и в рамките на няколко дни оправят проблема...без да се налага да им звъня и да прекарвам часове на телефона. Всеки с патилата си.

Напреднал
    Град
    Sunderland
    Post Thanks / Like

Вече шеста година съм с тях и за мен това е оператора. Никога съм нямял проблеми , а и получавам това от което имам нужда на добра цена.Скоростта на нета е безупречна, да не казвам най-добрата. Лично мнение.

16. ХАРЕСВАМ! treven, lordm liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

За 8 дена холидей с непрекъснато използване на говор и нет ми отчете 0.26 p
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

18. ХАРЕСВАМ! treven, dobri39 liked this post
    Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

Здравейте,

Да се включа и аз.Мисля че имаше подобна тема и преди.
    Вече четвърта година съм абонат на Three и нямам никакви забележки към тях.Добро покритие,бърз Интернет трафик и любезен съпорт.
    Моят план е с неограничен Интернет опция.
    Не съм убеден че има друг оператор в ОК да предлага всичко това за 18 лири.
    Влюбен в Нова Зеландия...
    ... И отблизо е прекрасна!.......

Напреднал Аватара на amatoria
    Post Thanks / Like

И аз съм без оплаквания от тях вече 10 години.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от treven Виж мнението
    Здравейте,

Да се включа и аз.Мисля че имаше подобна тема и преди.
    Вече четвърта година съм абонат на Three и нямам никакви забележки към тях.Добро покритие,бърз Интернет трафик и любезен съпорт.
    Моят план е с неограничен Интернет опция.
    Не съм убеден че има друг оператор в ОК да предлага всичко това за 18 лири.
    Моят договор с T-mobile е също с unlimited data, ама е от доста години, като изплатих един телефон, даунгрейднах на 16 лири тогава, всичко unlimited - минути, СМС-и и интернет. Постепенно качиха цената стотинка по стотинка, през годините, сега е 18. От година и нещо се оглеждам за подобен план с Три, заради безплатния роуминг, обаче не съм намерила.

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

аз съм на 123 план,пей аз ю го и с 10 кинта карам по 3-4 месеца,даже гледам,че сега дават 200мб безплатни на месец.
    обаче като се замисля,то говоренето по телефн и браузването ми са близки до нула,така че и с всеки друг оператор бих карал по 3-4 месеца с 10 кинта
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

Здравей Мила,

Моят Договор се казава All-Eat-Data,не зная дали все още се прдлага.За последно го подновявах през Август миналата година.А преди това се казваше One Plan. За роуминг не съм се интересувал как стоят нещата,но по-горе е споменато.

24. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Моят договор с T-mobile е също с unlimited data, ама е от доста години, като изплатих един телефон, даунгрейднах на 16 лири тогава, всичко unlimited - минути, СМС-и и интернет. Постепенно качиха цената стотинка по стотинка, през годините, сега е 18. От година и нещо се оглеждам за подобен план с Три, заради безплатния роуминг, обаче не съм намерила.
    Мила, провери първо дали ще имаш обхват. Аз сключих договор с 3- добър план с добър телефон, но си смених адреса и на новото място нямах обхват.
    Развалих договора и им върнах апарата.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

26. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз съм с три от 4 години. В момента плащам 15£ на месец за неограничен нет с 4гб тетеринг, 2000мин към три и 200 към всички останали.
    Преди седмица получих писмо, че едногодишния договор свършва и ако искам същите условия цената е 19£ вече...
    Отдавам вдигането на цената на брекзита

Sent from my I phone

Post Thanks / Like

Здравей Мила,

Моят Договор се казава All-Eat-Data,не зная дали все още се прдлага.За последно го подновявах през Август миналата година.А преди това се казваше One Plan. За роуминг не съм се интересувал как стоят нещата,но по-горе е споменато.
    Предлага се, ама на цена на 33 и 36 паунда Змейчо, имам обхват, аз имам две сим-карти на 3, едната на телефон, другата на таблет. Ами роумингът как стои - ползваш си включените минути в европейските страни, които са обхванати, включително и България вече, като съм в чужбина, ползвам сим-картата PAYG.

Гугъл търсачка на форума

Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

Предлага се, ама на цена на 33 и 36 паунда Змейчо, имам обхват, аз имам две сим-карти на 3, едната на телефон, другата на таблет. Ами роумингът как стои - ползваш си включените минути в европейските страни, които са обхванати, включително и България вече, като съм в чужбина, ползвам сим-картата PAYG.
    Здравей Мила,

В бързината съм изял две думи от името на Договора,казва се "All-You-Can-Eat-Data",но ти си го намерила.��Изненадан съм от порасналата цена......

30. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

Здравей Мила,

В бързината съм изял две думи от името на Договора,казва се "All-You-Can-Eat-Data",но ти си го намерила.��Изненадан съм от порасналата цена......
    Аз се оглеждам от миналото лято още, ама си е все в тоя порядък. Затова си кютам на Т-мобилката, защото съм на някакъв стар договор, който периодично увеличават, ама със стотинки, на практика. Е, интернетът ми не е 4Г, ама нали имам други сим-карти в мене, ако някъде закъсам, ползвам. Има обаче райони, в които нито едните, нито другите дават чатлак, Змейчо е много права, че трябва да се проверява конкретно. Говоря за райони в Голямо Глазгоу, т.е. за голям град - не за някакви кърища.

Гугъл търсачка на форума

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ами роумингът как стои - ползваш си включените минути в европейските страни, които са обхванати, включително и България вече, като съм в чужбина, ползвам сим-картата PAYG.
    Мила, с малко закъснение, но гледан никой не е отговорил. Няма вече роуминг на Tree за 42 дестинации, включително България. Има The Feel At Home - без значение на абонаментен или предплатен план сте. Тоест - каквото ползвате и на каквито цени го ползвате в ЮК - по същия начин и в тези държави.
    Последно редактирано от jhoro : 10-11-2016 на 15:56
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Сега лятото за месец в бг, звънял съм през три на бг мобилни номера, кажи речи всеки ден по някоя и друга минута. Накрая сметката ми беше някакви смешни 3-4 паунда отгоре. Миналото лято пак беше така

Sent from my I phone

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Сега лятото за месец в бг, звънял съм през три на бг мобилни номера, кажи речи всеки ден по някоя и друга минута. Накрая сметката ми беше някакви смешни 3-4 паунда отгоре. Миналото лято пак беше така
    Sent from my I phone
    Първо - България е включена в този списък от средата на септември.
    Второ - сори, днес малко ми е заспало. Обажданията към бг номер се таксуват по 3,9 ppm

http://www.three.co.uk/support/roaming/bulgaria

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Мила, с малко закъснение, но гледан никой не е отговорил. Няма вече роуминг на Tree за 42 дестинации, включително България. Има The Feel At Home - без значение на абонаментен или предплатен план сте. Тоест - каквото ползвате и на каквито цени го ползвате в ЮК - по същия начин и в тези държави.
    Как си го написал ще си помислят хората че е около хилядарка.....
    100 мин. на български номер е около 5 паунда а при положение че всеки има вайбър или нещо друго през интернета е без кинти....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 3
    Последно мнение: 05-06-2014, 20:15
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 24-03-2014, 23:44
  3. Мобилния интернет в България
    От lordm във форум Интернет и компютри
    Отговори: 7
    Последно мнение: 12-08-2012, 21:36
  4. Търся мобилния на Данчето от UBS
    От svetlitu във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 25-05-2009, 12:12
  5. Без кои екстри на мобилния не можете?
    От Charlotte във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 38
    Последно мнение: 04-02-2006, 08:30

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker