Здравейте благодарение на този прекрасен форум разбрах за смяна на банка и получаване на 100 паунда сега станаха 125 към Halifax. Ta искам да направя switch обаче имам проблем с английския език и искам да помоля за съвет какво да правя мисля ,че може онлайн да стане ,защото имам имейли от халифакс и там има линк за свич в моя случай HSBC->Halifax , но не мога да си го преведа точно .Хората ми пишат пощенския код, името ми, номера на акаунта и има информация ,кояте ме е страх онлайн да попълня да не би да объркам.Според вас какво да направя да отида да говоря в банката мисля ,че ще се справя ако не е много дълга процедурата.Аз ходих в банката и казах ,че имам в HSBC и искам да мина към тях и вече имам карта , но се обърках имам имейли с линкове за свич казах им ,че искам да мина към тях и да затворя HSBC акаунта.Да чакам ли или да действам.Взеха ми данни от HSBC картата и ми искаха документ за кансел.Аз казах ,че нямам и ми поискаха банково извлечение (банк статемент)Дадох им всичко и днес ми дойде картата .HSBC карта и тя си работи .
Ако е по лесно онлайн да подам заявление ще ви помоля за превод на снимки ,които пусна и разяснение кое да отбележа на въпроса да или не.
http://imgur.com/a/STM2K