Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител Аватара на rusnakova92
    Post Thanks / Like

По подразбиране Пасаван проблем !

Въпросът ми е загубих си лични те документи /лична карта с друго не разполагам/ в Англия отидох в Българското ни посолство и си подадох заявление за издаване на нов ПАСПОРТ . Тъй след два дни ми се обадиха че не могат да ми извадят такъв. Причината е , имам старо дело което не е решено и е в застой , дойдох напълно легално тук минах 5 граници нямах никакъв проблем . Казаха , че ще ми извадят пасаван и в рамките на 5 дни трябва да се прибера . Въпросът ми е ще имам ли проблем на летището тъй като съм имал МЯРКА ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ , и само с самолет ли мога да се прибера , или мога и с кола . Ако темата не е за тук , то се извинявам но просто съм в безизходица и не знам какво да направя. Ако поне някои знае на кога трябва да се обадя да попитам на МВР ли на МВнР или на някоя паспортна служба !!!

Благодаря Предварително !!!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Пасаван проблем !

Цитирай Първоначално написано от rusnakova92 Виж мнението
    Въпросът ми е загубих си лични те документи /лична карта с друго не разполагам/ в Англия отидох в Българското ни посолство и си подадох заявление за издаване на нов ПАСПОРТ . Тъй след два дни ми се обадиха че не могат да ми извадят такъв. Причината е , имам старо дело което не е решено и е в застой , дойдох напълно легално тук минах 5 граници нямах никакъв проблем . Казаха , че ще ми извадят пасаван и в рамките на 5 дни трябва да се прибера . Въпросът ми е ще имам ли проблем на летището тъй като съм имал МЯРКА ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ , и само с самолет ли мога да се прибера , или мога и с кола . Ако темата не е за тук , то се извинявам но просто съм в безизходица и не знам какво да направя. Ако поне някои знае на кога трябва да се обадя да попитам на МВР ли на МВнР или на някоя паспортна служба !!!
    Благодаря Предварително !!!
    Щом да ти казали 5 дни - не е нужно да е само със самолет, за това време ще стигнеш и с кола/автобус.
    Какъв проблем очакваш на летището (тук е важно и каква ти е "МЯРКАта ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ")? На влизане едва ли ще те задържат, но за излизане - няма да те пуснат на никоя граница.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител Аватара на rusnakova92
    Post Thanks / Like

Може да влезеш но не и да излезеш , демек другата седмица ако тръгна на летището в Лутън ме задържат и един господ знае колко ще вися в някоя приемна докато решат да ме екстрадират . Така ли ?
    Последно редактирано от rusnakova92 : 04-03-2016 на 19:54

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rusnakova92 Виж мнението
    Може да влезеш но не и да излезеш , демек другата седмица ако тръгна на летището в Лутън ме задържат и един господ знае колко ще вися в някоя приемна докато решат да ме екстрадират . Така ли ?
    Не бе - в България ще можеш за да си влезеш (да се прибереш), но няма да те пуснат после да излизаш.
    На Лутън и където и да е извън България няма да те задЪржат - нали не си обявен за международно издирване? С червена бюлетина в Интерпол?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. пасаван за новородено
    От jana888 във форум Правна
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-05-2011, 07:37
  2. пасаван за новородено
    От jana888 във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-05-2011, 01:08
  3. Пасаван
    От syn4o-slyn4o във форум Форум за българското посолство
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-08-2010, 11:10
  4. пасаван до бг
    От ndd във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 10-07-2008, 22:50

Отметки

Правила за публикуване