Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 113
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Посрами ли се село Розово, Казанлъшко?

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Светът не е Розово.
    то4но така едни се 4удят как да нахранят децата си след създадените от лихварите кризи , а тези които създадоха кризите имат 4астни самолети , яхти , дворци по десетина и десетки милиарди долари

Post Thanks / Like

Светът не е Розово.
    4овека по природа е уродливо същаство , кара себе подобните да са му роби , да ги унижава , да ги стресира

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Мислех да коментирам питекантропите от розово. Отказах се, не струват...
    Хахахах гледах ги и се чудех каква е разликата между тях и така наречените от тях цигани... визуално никаква разлика ... всичките с едни грозни мутри да се чудиш това ли е прехвалената българска красота
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Напреднал
    Град
    Оxford
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Посрами ли се село Розово, Казанлъшко?

Преди ние да дойдем тук, нас са ни поканили в ЕС, присъеднили сме се към този съюз, за което и държавата, респективно ние плащаме членски внос, който никак не е малък. Тук сме с редовни документи. Всеки полицай може да провери коя съм аз, откъде съм и т.н.
    Тези така наречени бежанци идват незнайно откъде. Не се знае кои са и какви са. Не виждам защо бългаите трябва да сме подлоги на всички чужденци- с хляб и сол да ги посещаме! Ти ако се скриеш в някой кораб и отидеш в САЩ дали ще те посещнат с хляб и сол?! По-скоро коричка хляб в местния арест!

Sarah
    Guest

А Asylum Seekers какво общо има с нашите права като Европейски граждани. Друг е въпроса, че нашата държава е бедна. Но пък от друга страна ЕС отпуска пари за тия хора. А отделен въпрос е докога ще останат в БГ.

6. БЛАГОДАРЯ merry thanked for this post
    Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Посрами ли се село Розово, Казанлъшко?

Цитирай Първоначално написано от beni7574 Виж мнението
    Преди ние да дойдем тук, нас са ни поканили в ЕС, присъеднили сме се към този съюз, за което и държавата, респективно ние плащаме членски внос, който никак не е малък. Тук сме с редовни документи. Всеки полицай може да провери коя съм аз, откъде съм и т.н.
    Тези така наречени бежанци идват незнайно откъде. Не се знае кои са и какви са. Не виждам защо бългаите трябва да сме подлоги на всички чужденци- с хляб и сол да ги посещаме! Ти ако се скриеш в някой кораб и отидеш в САЩ дали ще те посещнат с хляб и сол?! По-скоро коричка хляб в местния арест!
    Хахаха да бе поканили Приеха ни от немай къде! За това и още мрънкат за нас и едва тази година си отвориха труовите пазари за нас ...
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

8. БЛАГОДАРЯ Rosen77, King thanked for this post
    Напреднал
    Град
    Оxford
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Посрами ли се село Розово, Казанлъшко?

Доколкото зная никого не сме били по главата да ни приемат. Те не ни приеха от немай къде, а за да имат достъп до нашите пазари. Това решение се взема с единодушие, така че всички са се съгласили. Дали съжаляват- това е друг въпрос.
    А бежанците- доколкото са бежанци- това е друга бира

The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

Ти сериозно ли го мислиш това или просто ни зарибяваш тука ????
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

Sarah
    Guest

Съжаляват или не сме вътре и точно като еврпейска държава в ЕС сме длъжни да спазваме конвенцията за бежанците. Има комисия която отпуска пари за територията на ЕС за бежанците. Имаме права, имаме и задълженние.
    Направо да им сменят табелата от Розово на Посерково. Макар да съм сигурна, че има и хора дето се срамуват от това там.
    Добре де, защо да не са бежанци, какво е другата бира?! И от там ми възниква въпроса, от де да си вкараме някои високи стройни синеоки бежанци или бежанки.

12. БЛАГОДАРЯ Kearny thanked for this post
    Post Thanks / Like

Доколкото зная никого не сме били по главата да ни приемат. Те не ни приеха от немай къде, а за да имат достъп до нашите пазари. Това решение се взема с единодушие, така че всички са се съгласили. Дали съжаляват- това е друг въпрос.
    Кви пазари ние да не сме 100 милиона, я се осъзнай !!!! Пазари, боже тия хора живеят някъде другаде!!!!
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

14. БЛАГОДАРЯ няма, Kearny, King thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Vanilia liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Хахаха да бе поканили Приеха ни от немай къде! За това и още мрънкат за нас и едва тази година си отвориха труовите пазари за нас ...
    приеха ли н. , приеха ни , факт , то4ка

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Ти сериозно ли го мислиш това или просто ни зарибяваш тука ????
    да моми4ето мисли нормално , но теб мутренския преход в бг ти е повредил мисловния апарат , кое от това което каза моми4ето не е вярно , кое

Post Thanks / Like

Съжаляват или не сме вътре и точно като еврпейска държава в ЕС сме длъжни да спазваме конвенцията за бежанците. Има комисия която отпуска пари за територията на ЕС за бежанците. Имаме права, имаме и задълженние.
    Направо да им сменят табелата от Розово на Посерково. Макар да съм сигурна, че има и хора дето се срамуват от това там.
    Добре де, защо да не са бежанци, какво е другата бира?! И от там ми възниква въпроса, от де да си вкараме някои високи стройни синеоки бежанци или бежанки.
    разбрахте ли сега защо не ни приеха в шенген за да може ввси4ките ромляни от сирия и арабия да доидат в бг , воината е правят глобалистите лихвари , а ние да им прибираме последствията

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Ти кога работиш бе майна....????
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Посрами ли се село Розово, Казанлъшко?

супер адекватно и правилно мнение

Post Thanks / Like

Придържам се към 5 поправка )))

Post Thanks / Like

браво за мнението , напълно го споделям

Post Thanks / Like

И сто живота нема ни стигнат поздрав за всички които са наясно )))
    http://m.youtube.com/watch?v=VIkwkmCGw6I

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    никoй не е питал съгласни ли сме да прибираме бежанци, да не говорим че след толкоз години комуницъм не сме толкоз адаптивни. и като добавиш факта че самите сирийци не са от най-адаптивните и нито им се учи език, нито им се адаптира в нова среда...
    кво има да спорим??
    не им е мястото в бг, и са добре дошли да ходят някъде другаде, в държава с култура по-близка до тяхната просто защото:

1. ние НЕ сме първата държава в която влизат след напускане на родината си, откъдето нататък нямат право да получават статут на бежанци и съответно не сме задължени да ги прибираме
    2. след като те нямат намерение да се адаптират, не виждам що ние трябва да се променяме заради тях, това си е в крайна сметка нашата държава
    и
    3. сърдечен инфаркт може да получи всеки на всяка възраст, смятам че се спекулира и драматизира и се прави от мухата слон, абсолютно малоумен опит за емоционален blackmail!
    Кого трябваше да питат? Теб в Германия?
    Ти познаваш ли ги лично тези сирийци и откъде знаеш колко са адаптивни?
    Откъде знаеш каква е културата им?
    Германия и Швеция по-близки ли са до културата им и дали са първите страни в които са влезли?

Two years ago, 26-year-old Humam Skaik was moving through the dark streets of a Damascus suburb, trying to avoid Syrian army checkpoints and helping journalists make contact with those who were staging night-time protests against the regime.

Today, he’s wearing a toque and speaking Swedish with impressive fluency. The rumbles he hears on the streets are no longer government tanks, but an army of snowplows.

On the northern fringes of Europe, Sweden has offered its hand to more Syrian refugees than any other Western nation, granting those who make it here permanent residency.
    http://www.cbc.ca/news/world/bastion...gees-1.2508166

Прощавай, снизходителний читателю!

Прощавай и ти, бай Ганьо! ... Твоите братя, вярвам, не са такива, какъвто си изобразен ти, бай Ганьо, но те са засега на втори и трети план; те едва сега почват да заявяват за своето съществуване, а пък ти, ти си налице, твоят дух лети и обгръща целия обществен строй и дава свой отпечатък и на политика, и на партии, и на печат. Аз питая в себе си вяра, че ще дойде един ден, когато ти, ..., ще се позамислиш, ще въздъхнеш и ще речеш:

Европейци сме ний, ама все не сме дотам!...
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

24. БЛАГОДАРЯ merry, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

Държавата ще отпусне на село Розово средства за изграждането на стъклен похлупак, чрез който ще бъде запазена чистата българска кръв на населението там.

Така нашите сънародници, успели да изгонят три семейства бежанци, ще бъдат предпазени не само от чужденци със съмнително тъмна кожа. Благодарение на преградата ще бъдат спасени от ухапвания на комари с чужда принадлежност, които може преди това да са смукали от представител на някой друг етнос и така да замърсят чистата розвочанска кръв. Така, благодарение на казанлъшкото село, ще бъде съхранена българщината под формата на невежество и злоба, както и тоталното неразбиране накъде точно се движи светът.

http://inews.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D..._i.393056.html
    Последно редактирано от Ivan II : 02-05-2014 на 04:44

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

26. БЛАГОДАРЯ няма, rumi_066, merry thanked for this post
    Напреднал
    Град
    Оxford
    Post Thanks / Like

Никого не пиша нещо, което не мисля!

Post Thanks / Like

Прогонените от село Розово сирийски бежанци са настанени в град Крън, Казанлъшко. В сирийските бежанци не се усеща страх, че може да им случи същото, което преживяха. Хората разбраха, че случилото се в Розово е изключение. Аз и хората, които бяхме при тях, се постарахме да ги окуражим, като им обяснихме, че това е инцидент. Това не е България; нещо се е случило, но какво и защо - не мога да коментирам, понеже аз не знам. Това каза за Агенция „Фокус” Теменужка Люцканова, кмет на гр. Крън, където са настанени изгонените от с. Розово сирийски бежанци. „За радост на всички, настроенията на жителите на гр. Крън са добри. Тази сутрин посетихме адреса, на който живеят бежанците. Получи се нещо импровизирано, на което аз искрено се насладих като кмет. Дойдоха хора, които бяха приготвили домашни закуски, пълни торби с хранителни провизии, една от жените донесе и дрехи за възрастните бежанци. Винаги съм вярвала, че хората от Крън са добронамерени и единни, при нас няма етническо напрежение. Няма как, някой да не се разчувства на такова обгрижване, хората бяха толкова изненадани, аз лично за първи път ги видях толкова усмихнати. Бежанците бяха посрещнати много гостоприемно в гр. Крън”, добави Люцканова.

http://www.focus-news.net/news/2014/...topriemno.html

29. БЛАГОДАРЯ няма, Rosen77, musi, rumi_066, merry thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dgidgo Виж мнението
    християнската и ислямската религия не трябва да живеят под един покрив , твоите деца ще го разберат , ако са британски граждани след около 30 години на гърба си тук в УК
    Оди се пери некъде. Християнска и ислямска религия са живели и ще живеят в България заедно.

Още преди тъпото преименуване на турците в България като войник в Гоце Делчев имах нещо като квартира у турци, които до тогава нито бях виждал и чувал - напълно безплатно. Място, където като излеза в градска отпуска да се изкъпя, да се преоблека и да почина. Бабата, която почти не знаеше български ми беше изплела вълнени чорапи, сърдеха се, ако не вечерям у тях и ако имах нужда от нещо идваха да ми го донесат в казармата или ми го пращаха по техен съсед, който работеше в поделението.

Жалко за детето ти.

31. БЛАГОДАРЯ Rosen77, musi, rumi_066, merry, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Оди се пери некъде. Християнска и ислямска религия са живели и ще живеят в България заедно.

Още преди тъпото преименуване на турците в България като войник в Гоце Делчев имах нещо като квартира у турци, които до тогава нито бях виждал и чувал - напълно безплатно. Място, където като излеза в градска отпуска да се изкъпя, да се преоблека и да почина. Бабата, която почти не знаеше български ми беше изплела вълнени чорапи, сърдеха се, ако не вечерям у тях и ако имах нужда от нещо идваха да ми го донесат в казармата или ми го пращаха по техен съсед, който работеше в поделението.

Жалко за детето ти.
    българските турци от живково време е съвсем разли4но нещо , кадафи го каза ,, исляма ще победи в европа без да гръмне една пушка ,, знаеш ли какво е закон на шериата , когато те станат пове4е в процентно състояние , ще го наложат , но явно много хора в този форум не могат да видят деиствителноста

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Прогонените от село Розово сирийски бежанци са настанени в град Крън, Казанлъшко. В сирийските бежанци не се усеща страх, че може да им случи същото, което преживяха. Хората разбраха, че случилото се в Розово е изключение. Аз и хората, които бяхме при тях, се постарахме да ги окуражим, като им обяснихме, че това е инцидент. Това не е България; нещо се е случило, но какво и защо - не мога да коментирам, понеже аз не знам. Това каза за Агенция „Фокус” Теменужка Люцканова, кмет на гр. Крън, където са настанени изгонените от с. Розово сирийски бежанци. „За радост на всички, настроенията на жителите на гр. Крън са добри. Тази сутрин посетихме адреса, на който живеят бежанците. Получи се нещо импровизирано, на което аз искрено се насладих като кмет. Дойдоха хора, които бяха приготвили домашни закуски, пълни торби с хранителни провизии, една от жените донесе и дрехи за възрастните бежанци. Винаги съм вярвала, че хората от Крън са добронамерени и единни, при нас няма етническо напрежение. Няма как, някой да не се разчувства на такова обгрижване, хората бяха толкова изненадани, аз лично за първи път ги видях толкова усмихнати. Бежанците бяха посрещнати много гостоприемно в гр. Крън”, добави Люцканова.

http://www.focus-news.net/news/2014/...topriemno.html
    напротив , границата ни с турция беше добре охранявана с двоини клунове , не можеше пиле да прехвръкне от там , защо демократи4ните ни правителства разрушиха това , трябваше позицията да е , първо да ни приемат в шенген , после да ни казват да бутаме огради на границата с турция , сега тръгнали да строят на ново , българската политика е сбъркана в последните 24 години , никога не сме гонили българския интерес

Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 25-04-2013, 08:51
  2. Потоп в село Бисер взе жертви
    От vladur1 във форум Новини от и за България
    Отговори: 48
    Последно мнение: 08-02-2012, 13:40
  3. Руски арт елит изкупува родопско село
    От elicka във форум Новини от и за България
    Отговори: 77
    Последно мнение: 15-04-2011, 15:14
  4. Небесно Сияние Над Видинско Село