Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    Напреднал Аватара на EastSideMan
    Post Thanks / Like

По подразбиране Регистрация на новородено в УК

Здравейте. Скоро станах баща на най-прекрасното бебче на света, и сега ми предстои оправянето на документите. По принцип знам какво трябва да направя, но изкочи проблем. Извадих акт за раждане и сега трябва да го пратя във фореин офиса за легализация. И тук идва проблема. На саита им има форма за изтегляне която трябва да пратиш попълнена. Свалям я, отварям, и .. нъцки. Немога да я отворя с абоба. Изтеглих друг пдф риидър и пак сащото, дава ми повреден фаил. Някои с идея какво да правя?

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Регистрация на новородено в УК

Цитирай Първоначално написано от EastSideMan Виж мнението
    Здравейте. Скоро станах баща на най-прекрасното бебче на света, и сега ми предстои оправянето на документите. По принцип знам какво трябва да направя, но изкочи проблем. Извадих акт за раждане и сега трябва да го пратя във фореин офиса за легализация. И тук идва проблема. На саита им има форма за изтегляне която трябва да пратиш попълнена. Свалям я, отварям, и .. нъцки. Немога да я отворя с абоба. Изтеглих друг пдф риидър и пак сащото, дава ми повреден фаил. Някои с идея какво да правя?
    Изпрати ми някакъв емаил на лично и ще ти я изпратя с прикачен word файл.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Изпрати ми някакъв емаил на лично и ще ти я изпратя с прикачен word файл.
    Дали няма да ти е възможно да качиш документа като прикачен файл и тук, за да могат да го ползват и други родители? Благодаря.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Да, това ще е най-добрия вариант. King, писах ти на лично.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Дали няма да ти е възможно да качиш документа като прикачен файл и тук, за да могат да го ползват и други родители? Благодаря.
    Нещо не ми се получава. Не знам как да го прикача тук. Пробвах, но явно не намирам опцията. Мила, ако ми изпратиш ти някакъв емаил бих могъл да ти го пратя на теб и да го качиш

6. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Glitchy Pigeon Аватара на Pusher
    Post Thanks / Like

New_LO-app-form-Word-2013.doc

До бутона, Пусни има бутон Разширен изглед, в новата страница ще видиш много повече опции на поста - като вид и размер шрифт. Огледай се за иконка кламерче, от там се закача файл.

Честито на новия татко, да ти е живо и здраво детенцето и много радост да ви носи
    Последно редактирано от Pusher : 19-04-2014 на 17:37
    “I'm not strange, weird, off, nor crazy, my reality is just different from yours.”

8. БЛАГОДАРЯ King, Мила, EastSideMan, Plovdiv thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Това е формата за легализация. Благодаря за напътствието по качването.
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    Последно редактирано от King : 19-04-2014 на 17:55

10. БЛАГОДАРЯ Мила, EastSideMan thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Нещо не ми се получава. Не знам как да го прикача тук. Пробвах, но явно не намирам опцията. Мила, ако ми изпратиш ти някакъв емаил бих могъл да ти го пратя на теб и да го качиш
    Pusher е била по-бърза от мен, благодаря и честито и от мен на таткото!

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. БЛАГОДАРЯ EastSideMan thanked for this post
    Post Thanks / Like

Благодаря много за фаила. И благодаря също за пожеланията. Малката се роди на 13 април точно на рожденният ми ден. Беше незабравим ден.

14. БЛАГОДАРЯ Plovdiv, Pusher, King thanked for this post
    Post Thanks / Like

Бързо споделям, защото този месец и аз се занимавах със същите документи. Нашата малка точица се роди на 12.02 и прекрасно си представям еуфорията, щастието и любовта която изпитвашв момента (а и до края на живота си)
    “I'm not strange, weird, off, nor crazy, my reality is just different from yours.”

Post Thanks / Like

Охоо ми честито и на теб с малко закъснение. Може ли да ми кажеш за след колко време ти дадоха час в посолството от момента когато им званна. Аз ще трябва тая седмица да се обаждам.

Post Thanks / Like

Благодаря

Съжалявам, но тук вече не мога да ти дам инфо. Нашия случай е на обратно - британче което ще регистрирам в БГ, но септември като ходим на гости на бабата и дядото. Дори да има глоби за закъснение, здраве да е.

Post Thanks / Like

Аха, ти значи си лесен Спокойно няма да има глоби, срока за регистрация е до 1 година след раждане.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от EastSideMan Виж мнението
    Охоо ми честито и на теб с малко закъснение. Може ли да ми кажеш за след колко време ти дадоха час в посолството от момента когато им званна. Аз ще трябва тая седмица да се обаждам.
    С това се занимавахме и ние миналата година. Първо се опитах да го запазя часа по телефона. Казват ти направете го online. Започвам online, а то часове за след три месеца. Накрая отидохме до посолството директно и се оправихме с всичко което трябваше на момента.

20. БЛАГОДАРЯ EastSideMan thanked for this post
    Post Thanks / Like

Добре си направил ти, ама как да рискувам да ида и да ме върнат като съм на 400км от Лондон. Незнаех че може и онлаин да запазваш час. Ще пробвам, ако не във вторник ще звъня.

Post Thanks / Like

Оп, с малко закъснение ако някои мисли да запазва час да знае че няма никакъв смисъл. Два пъти ходим и си свършваме работа без никакви проблеми. Само гледаите да сте на място когато отварят.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. пасаван за новородено
    От jana888 във форум Правна
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-05-2011, 07:37
  2. пасаван за новородено
    От jana888 във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-05-2011, 01:08
  3. Рег. сертификат за новородено
    От NDM във форум Registration Certificates
    Отговори: 8
    Последно мнение: 17-02-2008, 02:58
  4. Документи на новородено
    От cabalco във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 6
    Последно мнение: 06-03-2006, 14:48

Отметки

Правила за публикуване