Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 18 от общо 18
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Българите в Maidstone!

Здравейте на всички, живеещи в този така красив град. Ще се радвам, ако се включат повече хора, живеещи тук, понеже аз съм от скоро в този град с моя приятел и ми е интересно дали има българи тук. също ще ми е интересно от женското съсловие да споделят някакъв опит относно намирането на работа тук, или пък ако знаят някаква такава да споделят, че ми е трудно в тази част. Надявам се, че повече хора ще се включат в темата и така можем да се поопознаем по-добре.
    Приятен ден на всички

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българите в Maidstone!

Цитирай Първоначално написано от aleksandrina76 Виж мнението
    Здравейте на всички, живеещи в този така красив град. Ще се радвам, ако се включат повече хора, живеещи тук, понеже аз съм от скоро в този град с моя приятел и ми е интересно дали има българи тук. също ще ми е интересно от женското съсловие да споделят някакъв опит относно намирането на работа тук, или пък ако знаят някаква такава да споделят, че ми е трудно в тази част. Надявам се, че повече хора ще се включат в темата и така можем да се поопознаем по-добре.
    Приятен ден на всички
    Здравей, аз съм в Maidstone или по-скоро там излизам. Мога да те насоча къда да намериш агенции за работа, все пак зависи какво търсиш….само не казвай каквото и да е….
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей, благодаря ти за бързия отговор. Търся в сферата на почистването, гладенето, гледането на деца, макар че ми е доста голям проблем, че нямам собствен транспорт, а на повечето места го изискват, но все пак ме насочи за агенции, моля

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Здравей, благодаря ти за бързия отговор. Търся в сферата на почистването, гладенето, гледането на деца, макар че ми е доста голям проблем, че нямам собствен транспорт, а на повечето места го изискват, но все пак ме насочи за агенции, моля
    Berry Recruitment - улицата срещу тоалетните на Fremlin Walk, на тази улица може да видиш и други агенции, на които не се сещам имената.
    Blue Arrow (до тоалетните на Fremlin Walk).

Успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Търся си квартира , след седмица две мисля да дойда и понеже ще съм без кола този път ще ми е нужно място където да се настаня.Работа съм намерил ,ако се намира свободно място моля нека да пише.Познавам града отлично. Агенции има на пудинг лайн еарл роад. Повечето са предимно в центъра.
    Последно редактирано от chaks : 24-04-2014 на 19:17

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Като слизаш от излезеш от Чекърс мола от долния изход, завиваш наляво и след около 20 метра има турски магазин с обяви на стъклото…успех...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

знам го магазина знам и другия български магазин до съб-уей но без кола няма да мога да ги обиколя и за това ми се иска да си намеря от тук.

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от chaks Виж мнението
    знам го магазина знам и другия български магазин до съб-уей но без кола няма да мога да ги обиколя и за това ми се иска да си намеря от тук.
    Разстоянието от единия до другия е точно 5-6 минути. Каква кола бре, та тези места са на пъпа на центъра…еййй….

Нов потребител
    Post Thanks / Like

уффф имам предвид да обикалям по квартирите да ги разглеждам.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Приятен ден на всички
    Здравейте
    Преместихме се тук преди няколко дни,съвсем пресни сме; )
    Ще се радвам да се запозная с някой

Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

Здравейте!
    Някой да знае за работа в някои пак хаус да търсят хора или някаква друга работа в Maidstone и околията.
    Благодаря!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от chaks Виж мнението
    Търся си квартира , след седмица две мисля да дойда и понеже ще съм без кола този път ще ми е нужно място където да се настаня.Работа съм намерил ,ако се намира свободно място моля нека да пише.Познавам града отлично. Агенции има на пудинг лайн еарл роад. Повечето са предимно в центъра.
    здравей, имам стая за отдаване под наем. намира се на 6 мин от центара, в апартамент. ако те интересува, пиши ми на [email protected].

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте от скоро сме в Мейдстоун и вече започнахме работа в района.Трима сме и си търсим квартира една тройна стая или една двойна и една единична ,но за момента удряме на камък.Ще сме много благодарни ,ако някой може да ни даде съвет или да ни насочи към правилните хора/агенции за намирането.Благодаря!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,средата на Януари и аз ще пристигам в Мейдстоун.Ще бъда благодарен ако ме насочите къде е най-добре да търся квартира.Имам човек там който може да ми я запази! Също така ще съм много благодарен,ако някой ме насочи за някаква работа…

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте ще помоля ако е възможно да насочите и нас,живеем в Linton на каравано ,но нямаме работа сезонът свърши бихме искали да намерим стая и работа в Maidstone.Нямаме собствен транспорт затова и не можем да останем тук.Звъняхме по агенци но няма резултат именно заради тэва че сме в нищото,ръцете са ни вързани.Моля за помощ ако е възможна такава,съвсем скоро положението ще стане още по-лошо,разчитаме единствено на заплатат а която ще вземем утре.и дори да платим за един месец след това ще(загинем).Не знам към кого да се обърна тук съм от 9 месеца преживяхме много катаклизми.Имаме документи всичко е редовно дори приятелят с който живея има CSCS карта,но ще се повторя живеем на място което не ни дава възможност да направим каквото и да е. Ще се радвам да получа отговор какъвто и да е положителе-отрицателен.
    Казвам се Десислава Трифонова ще оставя номерът си така че ако някой види поста ми и знае някакъв начин с който да ни помогне нека да ми звънне.
    07459905854

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Десислава Виж мнението
    Здравейте ще помоля ако е възможно да насочите и нас,живеем в Linton на каравано ,но нямаме работа сезонът свърши бихме искали да намерим стая и работа в Maidstone.Нямаме собствен транспорт затова и не можем да останем тук.Звъняхме по агенци но няма резултат именно заради тэва че сме в нищото,ръцете са ни вързани.Моля за помощ ако е възможна такава,съвсем скоро положението ще стане още по-лошо,разчитаме единствено на заплатат а която ще вземем утре.и дори да платим за един месец след това ще(загинем).Не знам към кого да се обърна тук съм от 9 месеца преживяхме много катаклизми.Имаме документи всичко е редовно дори приятелят с който живея има CSCS карта,но ще се повторя живеем на място което не ни дава възможност да направим каквото и да е. Ще се радвам да получа отговор какъвто и да е положителе-отрицателен.
    Казвам се Десислава Трифонова ще оставя номерът си така че ако някой види поста ми и знае някакъв начин с който да ни помогне нека да ми звънне.
    07459905854
    Деси, аз съм доста далеч от този район, но ако нямате работа, ще е много трудно да си намерите и квартира. Аз бих почнала от това да почнете работа някъде, за да сте сигурни, че ще имате пари и за наем. След това - търсете частни наемодатели, те по-лесно отдават квартири. Успех!

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Десислава Виж мнението
    07459905854
    Начин да ви помогне някой???? Не ме рабирай погрешно, ама, вие ако не си помогнете, едва ли ще дочакате някой друг да ви помогне.

Мейдстоун и Тънбридж Уелс са едни от големите градове в раойна. Доколкото знам (посещавал съм по 2 пъти и двата) има много българи( което е опция ако не сте добре с английския). Ако сте добре с езика, моят съвет е, единият (най-добре и двамата) да хваща автобус/влак и да обиколи 2,3 - 4 агенции за подбор на персонал из града, в който искате да отидете ( ако може след предварителна уговорка, все пак път ще биете до там). Според мен шанса на следващия ден да има работа е голям. Да, в някоя фабрика, завод или пакетажен цех, за 7.50 на час, но все пак работа. Намира/те си някой хостел в който да пренощува/те 3-4 дни докато намери/те стая за двама ви. Според мен стая в споделени къщи не е толкова трудно да се наеме ( особено от българи). Разбира се, трябва да имате поне някакви пари на първо време. Двойна стая из района (доколкото знам) върви 100 - 130 паунда на седмица, на за да се нанесете обикновенно се искат седмичен наем предплата и седмичен или два наема депозит. Ако нямате спестени пари, не сещам как ще се оправите, ( имате разходи за път, храна и намиране на квартира) тъй че ако утрешните ви заплати са единствените ви пари с които разпологате...... ич не се мотайте.
    По-миналата година (2016) аз и семейството ми живяхме в Тонбридж (малък град, близко до горепосочените) и доколкото знам в Тънбридж Уелс имало голям завод/фабрика за производство и пакетиране на салати. Работниците са предимно поляци, румънци и българи. Просто, някой ми го беше споменал, докато аз си търсих работа. Иначе са хубави градове и предполагам работа има достатъчно.

Горе главата и успех!!!

18. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте. Търся си работа в Мейдстоун. На 30 години съм. Имам всички документи без utr. 07961654570 - Димитър

20. БЛАГОДАРЯ FeliciaTMoore thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! FeliciaTMoore liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Българи в Chatham/Rochester/Maidstone
    От galymar във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 22
    Последно мнение: 12-12-2015, 20:17
  2. Детски градинu в Maidstone
    От orlovska във форум Childcare
    Отговори: 5
    Последно мнение: 07-04-2014, 17:22
  3. Maidstone(Kent)
    От orlovska във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 07-04-2014, 15:57
  4. Българите отсам и българите оттатък
    От jimmbo във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 15
    Последно мнение: 22-09-2012, 17:56
  5. Българи в Maidstone
    От hristov във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-11-2009, 18:14

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си