Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 21 от общо 21
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Хрумна ни, да започнем да помагаме на българите да намерят най-изгодно да си купят неща които искат.
    Екипът на сайта EastESale.co.uk ще ви помогне да намерите най-изгодно това което търсите.
    Ще имаме специална форма която попълвате EastESale.co.uk ,пускате запитване и няколко човека ще се впуснат да търсят това което Ви трябва. Гогато сме готови ще ви отговорим с линкове , потребители също ще могат да се включват и помагат с впечатления и предложения.

Друг начин да ползвате услугата ни е да пуснете отделна тема в този форум с това което искате и ние ще задействаме нещата.

Имаме човек, чиято работа е да търси изгодни неща така или иначе, защо да не го прави безплатно лично за вас.
    Последно редактирано от Scorpzou : 19-01-2014 на 16:21
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ aliani thanked for this post
    reality is dreaming Аватара на Kamen
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Защо да предпочета вас при наличието на HotUKDeals - Deals, Discounts & Voucher Codes - дългогодишен сайт с традиции и десетки хиляди души, които правят точно същото нещо, но много по-ефективно

Въпроса ми е напълно сериозен
    Ever tried? Ever failed? No matter. Try again! Fail again! Fail better!

It's the way we see the world!
    http://www.youtube.com/watch?v=eChdxmjHoMw

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Защото много от хората, които идват тук да работят, заради недостатъчния си английски не успяват да се справят със сайтове като хотюкдиълс и др.подобни. Отговорът ми е напълно сериозен.

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

5. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Цитирай Първоначално написано от Kamen Виж мнението
    Защо да предпочета вас при наличието на HotUKDeals - Deals, Discounts & Voucher Codes - дългогодишен сайт с традиции и десетки хиляди души, които правят точно същото нещо, но много по-ефективно

Въпроса ми е напълно сериозен
    Хаха, интересен въпрос, ами защо пишеш тук а не в друг форум?!
    Защото услугата ни ще е лична, ще е от човек и ще е на български, това е.
    За всеки влак си има пътници.
    Защо има Андроид телефони след като има ИФОН?
    Защо има толкова много шоколади, щом като има Милка?!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Защото много от хората, които идват тук да работят, заради недостатъчния си английски не успяват да се справят със сайтове като хотюкдиълс и др.подобни. Отговорът ми е напълно сериозен.
    Защото има хора от 10 години са тук и не използват сайтове на английски... Мила е права.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

А аз най-сериозно ще Ви посъветвам да престанете, и Вие лично мадам, да вземате хората, "които идват тук да работят" за неграмотници!

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Ти сериозно ли? Това е обява от преведената версия на сайта.

....

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Хаха, интересен въпрос, ами защо пишеш тук а не в друг форум?!
    Защото услугата ни ще е лична, ще е от човек и ще е на български, това е.
    За всеки влак си има пътници.
    Защо има Андроид телефони след като има ИФОН?
    Защо има толкова много шоколади, щом като има Милка?!
    Кой ти каза, че не пиша и в друг форум? За българския..погледни точно няколко сантиметра по-нагоре Смешно е чак.

Защото правят иновативни неща. Вие толкова безочливо сте изкопирали HotUKDeals, че чак е смешно и жалко това защитаване в момента. Да бяхте направили нещо собствено щеше да е много по-различно.

Това е една от най-грубите кражби на идеи и на код, които някога съм виждал. И преди да кажеш не е така...ами, така е Дори има неща, които сте 'пропуснали' да промените на външен вид каквато явно е идеята. Открадни работата на хората, които са го градили това нещо с години години, промени му малко визията и хоп - нов сайт Кокошкарски истории.

Най-малкия пример

EastESale:

Оригналния HotUKDeals

Да бяхте променили текста поне...
    Та на вас дори единия линк към социални мрежи не работи

Да та си повторя въпроса отново.

Защо да предпочета вас пред тях?

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Защото има хора от 10 години са тук и не използват сайтове на английски... Мила е права.
    Е аз все още не мога да разбера защо тези хора са тук!
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Ти сериозно ли? Това е обява от преведената версия на сайта.

....

Кой ти каза, че не пиша и в друг форум? За българския..погледни точно няколко сантиметра по-нагоре Смешно е чак.

Защото правят иновативни неща. Вие толкова безочливо сте изкопирали HotUKDeals, че чак е смешно и жалко това защитаване в момента. Да бяхте направили нещо собствено щеше да е много по-различно.

Това е една от най-грубите кражби на идеи и на код, които някога съм виждал. И преди да кажеш не е така...ами, така е Дори има неща, които сте 'пропуснали' да промените на външен вид каквато явно е идеята. Открадни работата на хората, които са го градили това нещо с години години, промени му малко визията и хоп - нов сайт Кокошкарски истории.

Най-малкия пример

EastESale:

Оригналния HotUKDeals

Да бяхте променили текста поне...
    Та на вас дори единия линк към социални мрежи не работи

Да та си повторя въпроса отново.

Защо да предпочета вас пред тях?
    Защото не го правим за теб само а, за много други. Hotukdeals няма да рекламират на българския пазар, нито имят версия на бг език, ние ще имаме и версия на този език.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Цитирай Първоначално написано от ggeoreto Виж мнението
    Е аз все още не мога да разбера защо тези хора са тук!
    То има и хора и по 30 години , ами защото същите хора и други неща не използват.

Сложни са нещата, не карам никого да използва това което предлагаме има го и за момента има хора които го исползват и посещават, ще има и още.

Новинарския ни сайт за една година покачи посещенията си двойно примерно и всеки един ден около 1000 човека го посещават.
    Аз не мисля толкова, защо господих X не го посещава, а, че 1000 други го посещават и леко полеко по принципа на интернет ще се увеличават потребителите.
    Както казах ще имаме нова услуга който иска да я използва.

То ако се замисли човек едно врем създателя на Facebook се е чудил, зашо да го прави след като има Myspace , ама сега някой ще каже кои.
    Камене радвам се че имаш мнение ....благодаря за него, но изказах моите доводи и според мен та са ми достаъчни да продължа да правя това което правя, дори 10 човека на ден да го ипзолзват този сайт за това което искаме аз съм happy, не искам от никого пари тъй че който иска използва, който не иска не използва.

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Защото не го правим за теб само а, за много други. Hotukdeals няма да рекламират на българския пазар, нито имят версия на бг език, ние ще имаме и версия на този език.
    Вашата версия на български е повече на английски, от колкото на български

И пак ще се повторя, аз много уважавам нещата, които правите, защото съм сигурен, че правят живота на много хора по-лесен. Пък това е целта все пак

Колкото до създателя на фейсбук - той е толкова успешен, защото е направил нещо различно от myspace. А не е копирал myspace и само да му смени цветовете.

И нищо не каза за плагиатстването? Това ми е мисълта Много лошо говори да крадеш чужд труд и да го представяш за свой.
    Последно редактирано от Kamen : 19-01-2014 на 00:58

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

О да в голяма помощ е сайта, особено когато линка води към сайта, но и към самия продукт... добре че ви се направи забележка
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

chef Аватара на erric
    Град
    LDN
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Ужас...
    Тотален copy/paste от Hotukdeals!
    Oправдавате се като Станишев за Пеевски(total nonsense)
    И как ще си го купи като "не знае" английски ...
    Пък и превода е без коментар"7 нощувки в х-л Хилтон 4*"
    Падението е бавно и мъчително...

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Цитирай Първоначално написано от erric Виж мнението
    Ужас...
    Тотален copy/paste от Hotukdeals!
    Oправдавате се като Станишев за Пеевски(total nonsense)
    И как ще си го купи като "не знае" английски ...
    Пък и превода е без коментар"7 нощувки в х-л Хилтон 4*"
    Падението е бавно и мъчително...
    Ясно, ти няма да го ползваш.
    Опитът ми, със сайтове, хора и живота в UK, ми казва друго. благодаря за мненията.

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Ясно, ти няма да го ползваш.
    Опитът ми, със сайтове, хора и живота в UK, ми казва друго. благодаря за мненията.
    Продължаваш да не казваш нищо за плагиатстването.

Това ли е новата политика?

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Продължаваш да не казваш нищо за плагиатстването.

Това ли е новата политика?
    Не няма политика, няма да открия топлата вода.
    Заглавието на темата е, че ние ще имаме опция лично, човек да отдели час минимум и да ти потърси и намери това което търсиш. Това не знам да го има в Hotukdeals. Иначе да има неща които приличат на гореспоменатия сайт. Както yahoo mail. hotmail, gmail,mail.bg, abv.bg си приличат.
    Сайта ни е нов и постоянно ще се развива с неща, днес има още повече посещения от нормалното.
    А хот юк деалс не е това което си мислиш. Там както и в тези сайтове за сравнения на услуги много неща не са както изглеждат.
    Веднъж ми махнаха сделка, защото била от амазон маркет плеис, не ме интересува от къде е важното е, че е сделка.
    Идеята ни основната е да имаме неща на български, неща за специални продукти като български и източно европейски, както и билдърски такива.
    Иска ми се българи да се научат за оферти и продукти които могат да си купят изгодно.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ами не исках да се намесвам, ама май я з съм на същото мнение...
    той Камен нали тва се опитва да ти каже, че повечето обяви за сделки
    1. не са на български и
    2. дори да ги пуснете на бг, после самото купуване/поръчване изисква да се направи от сайт на английски и така просто се обезмисля цялата история с преводите, много време и усилия за нищо...

3. по-добре пуснете инфо за таква сайтове като hotukdeals където с филтри се намира каквато оферта ти трябва и обяснете как се търси и купува от такива сайтове, че английски-неграмотните да могат въпреки това да се оправят. според мен ще има много повече смисъл от превода на единични оферти за неща дето никoй не търси в момента.

4. махнали са ти офертата щото не е била оферта за намаление ами продукт, който някой е бил пуснал cheaper kato single produkt
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Не няма политика, няма да открия топлата вода.
    Заглавието на темата е, че ние ще имаме опция лично, човек да отдели час минимум и да ти потърси и намери това което търсиш. Това не знам да го има в Hotukdeals. Иначе да има неща които приличат на гореспоменатия сайт. Както yahoo mail. hotmail, gmail,mail.bg, abv.bg си приличат.
    Сайта ни е нов и постоянно ще се развива с неща, днес има още повече посещения от нормалното.
    А хот юк деалс не е това което си мислиш. Там както и в тези сайтове за сравнения на услуги много неща не са както изглеждат.
    Веднъж ми махнаха сделка, защото била от амазон маркет плеис, не ме интересува от къде е важното е, че е сделка.
    Идеята ни основната е да имаме неща на български, неща за специални продукти като български и източно европейски, както и билдърски такива.
    Иска ми се българи да се научат за оферти и продукти които могат да си купят изгодно.
    Всичкото това го разбирам и добре. Но ти продължаваш да отбягваш въпроса за плагиатството.

Не са неща, които приличат на гореспоменатия сайт. Неща, които са откраднати от там е. Разликата е огромна.

Чудно ми е как ще реагирате тук, ако някой някъде изкопира сайта като идея и копира директно идеи/информация от него и ги представя за свои... обяснявайки как нещата видиш ли просто си приличали.
    Нямаш капка доблест и достойнство.

Колкото до това това какво е HotUKDeals... със сигурност е точно това, за което си мисля. Имам директен контакт с хора работещи там. Дори ако имаш желание мога да ти кажа как точно се поддържа уебсайта имайки предвид, че на него _няма_ реклами - но хората са иновативни, не крадат чуждия труд Колкото до линковете от amazon marketplace.. те не вървят по същата причина, поради която не вървят линкове от eBay. С всичкия ти натрупан онлайн опит, трябва да знаеш много добре за какво говоря

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Всичкото това го разбирам и добре. Но ти продължаваш да отбягваш въпроса за плагиатството.

Не са неща, които приличат на гореспоменатия сайт. Неща, които са откраднати от там е. Разликата е огромна.

Чудно ми е как ще реагирате тук, ако някой някъде изкопира сайта като идея и копира директно идеи/информация от него и ги представя за свои... обяснявайки как нещата видиш ли просто си приличали.
    Нямаш капка доблест и достойнство.

Колкото до това това какво е HotUKDeals... със сигурност е точно това, за което си мисля. Имам директен контакт с хора работещи там. Дори ако имаш желание мога да ти кажа как точно се поддържа уебсайта имайки предвид, че на него _няма_ реклами - но хората са иновативни, не крадат чуждия труд Колкото до линковете от amazon marketplace.. те не вървят по същата причина, поради която не вървят линкове от eBay. С всичкия ти натрупан онлайн опит, трябва да знаеш много добре за какво говоря
    Знам как се подържа сайта.
    Нищо няма крадено правено е всичко самостоятелно, някои неща си приличат съгласе съм. То и при Андроид и Апъл има неща които си приличат. както казах нещата при нас са в развитие и ще заприличат съвсем по различно.. идеята цялостно е по друга.....

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Стартираме нова услуга, да ви помагаме да намерите най-добрите сделки.

Знам как се подържа сайта.
    Нищо няма крадено правено е всичко самостоятелно, някои неща си приличат съгласе съм. То и при Андроид и Апъл има неща които си приличат. както казах нещата при нас са в развитие и ще заприличат съвсем по различно.. идеята цялостно е по друга.....
    Е как да няма нищо крадено, като дори линковете от вашите сделки ги копирате от там а не ги търсите? :D

Като знаеш как се поддържа сайта, предполагам също така знаеш, че като се кликне на линк от вашия сайт, в момента им правите пари на тях?

Или тук те изненадах?

Не било крадено

Град
    Post Thanks / Like

Решихме да съберем всичко на един сайт за тази опция. http://iskam.co.uk/

Трябва ви нещо да си купите, поръчвате ни и ние ви го намираме изгодно, даваме ви линк и вие си го купувате ако искате.
    Не ви коства нищо да пробвате, услугата е безплатна.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Използвайте www.bghelpmap.com за да намерите българи наблизо!
    От lordm във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 76
    Последно мнение: 06-05-2015, 20:26
  2. Най-горещите сделки за деня от www.eastesale.co.uk
    От rumi_pp във форум Пазаруване
    Отговори: 350
    Последно мнение: 31-07-2014, 20:37
  3. Най-евтините парфюми – как да ги намерите на половин цена
    От lordm във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0
    Последно мнение: 04-06-2008, 21:02

Отметки