Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

По подразбиране Сравняват българите от Острова с хлебарки

Листовка с обиден за българите надпис провокира реакцията на българския евродепутат Ивайло Калфин, съобщиха от неговия офис.

Ивайло Калфин писа на британския евродепутат и лидер на Британската партия на свободата (ЮКИП) Найджъл Фараж по повод ксенофобски материали, разпространявани сред живеещите в Обединеното кралство.

Поводът е получена информация от български студент във Великобритания за листовка срещу българите и румънците, оформена със знаците на ЮКИП.

„Нямам думи да опиша този абсурден и ксенофобски материал, подписан от вашата политическа партия”, пише Калфин.

Листовката показва снимка на мъж с надпис: „Румънците претендират, че изглеждат така. Българите изглеждат също така, но с по-странни очи”. Под нея има снимка на хлебарка с надпис: „Отидохме да проверим на място и установихме, че те изглеждат така – отвратителни, слаби чуждоземни насекоми”.

В писмото си Калфин настоява лидерът на Партията на свободата да потвърди авторството на листовката или ясно и публично да се разграничи от съдържанието й.

В отговор, изпратен днес до Ивайло Калфин, Найджъл Фараж отхвърля авторството върху агитационния материал. От ЮКИП смятат, че става въпрос за иронизиране на партията от интернет страница и изразяват съмнения, че листовката изобщо е разпространявана физически.

„Партията явно използва вдигането на ограниченията за работа на българи и румънци от 1 януари, като плаши, че те ще заемат работните места, социалните помощи и жилищата на британците, което беше потвърдено и в днешното изказване на лидера й Найджъл Фараж в пленарната зала на Европейския парламент в Страсбург. След като Фараж си прави популярност на наш гръб, не е изненада, че сбърканите му аргументи се хиперболизират. Интересно, ако не бяхме ние, на какво щеше да се крепи кампанията му”, коментира Калфин.

Цялата статия в dnes.bg >>>

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Сравняват българите от Острова с хлебарки

Къде я да я видим тази листовка?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на dvazharov
    Град
    Aylesbury
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Сравняват българите от Острова с хлебарки

няма такава листовка като агитационен материал,всеки ден ми пускаха материали в пощата от UKIP,бсе различни даже и CD имаше.

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

листовката не бе ли публикувана тук.
    аз съм я виждал.
    може и във Фейсбук.
    става въпрос за майтап. иронизират юкип.
    Дейли Мейл днеска публикува поредна манипулационна статия, в която премълча съществени неща и като резултат направо излъга около реалното положение на студентите от Румъния и България.

Само че да не ви пука! Гледайте си Булсаткома и "господарите на ефира" как се подиграват на циганите всеки ден. Гледайте и се радвайте на клипчета, в които се подигравате на хора, чийто майчин език не е български.

Ние си имаме индустрия в БГ изхранваща се почти само от това.
    В УК си имат индустрия, изхранващата се от нас, защото ние сме мангалите с акцента.

Преди няколко дена гледох старите серии на АЛФ как използват "мис България" като обидна дума и всички приятно се смееха

Гледам всеки ден как млади бг влогъри се подиграват на циганите в ютюб.

Като цяло мен ме е срам, че съм се родил мангал.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

5. БЛАГОДАРЯ merry thanked for this post
    Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    листовката не бе ли публикувана тук.
    аз съм я виждал.
    може и във Фейсбук.
    става въпрос за майтап. иронизират юкип.
    Дейли Мейл днеска публикува поредна манипулационна статия, в която премълча съществени неща и като резултат направо излъга около реалното положение на студентите от Румъния и България.

Само че да не ви пука! Гледайте си Булсаткома и "господарите на ефира" как се подиграват на циганите всеки ден. Гледайте и се радвайте на клипчета, в които се подигравате на хора, чийто майчин език не е български.

Ние си имаме индустрия в БГ изхранваща се почти само от това.
    В УК си имат индустрия, изхранващата се от нас, защото ние сме мангалите с акцента.

Преди няколко дена гледох старите серии на АЛФ как използват "мис България" като обидна дума и всички приятно се смееха

Гледам всеки ден как млади бг влогъри се подиграват на циганите в ютюб.

Като цяло мен ме е срам, че съм се родил мангал.
    То и в Руанда така започна ,обиди на тема хлебарка по радиото,после евтино мачете и накра май окочо милион артисаха.Тия от укип май ни сервират претоплена супа.

Post Thanks / Like

Migrants Told 'Speak English Or No Benefits'
    Those applying will have to answer more individually tailored questions, provide more detailed answers and submit more evidence before they can claim.

For the first time migrants will be quizzed about whether their English language skills will be a barrier to them finding employment and about what efforts they had made to find work before coming to the UK.
    Хахаха...хлебарките трябвао и английски да знаят...та аз българския не мога да оправя той щай ми иска ингилизки да еа......дънкане, бчатчеде ама не се сли сещате че хлибарките са най старото същество на тая земя и оцелява и малоумници като вас...следващите моля че тези ми стават скучни от простотиите си.

Нов потребител
    Град
    Oxford
    Post Thanks / Like

Ето това е:
    Последно редактирано от lordm : 14-12-2013 на 18:19

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Сравняват българите от Острова с хлебарки

Цитирай Първоначално написано от sheni Виж мнението
    Ето това е:

Това вече е удар под кръста.. Аз мога да гласувам и няма да гласувам за тях, тъпото е, че ще влезем, ще видят, че не сме опасност и при изборите хората ще ги забравят.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Сравняват българите от Острова с хлебарки

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

хората изразяват техното си мнение.ако се преровите във форума,сигурно многоще се изненадате от ксенофобските текстове тук!дето вика исус христос на уважаемото събрание,приготвило се да го убива с камъни-аре сега,ако оби4ате,който е безгрешен пръв да се сърди на лефлета!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

The Question Man
    Guest

Галфона Калфин пак разбрал, недоразбрал!
    Тая листофка дето я постнах тук преди няколко време е бъзик с ЮКИП-ама кой е грамотен та да се зачете какво пише!
    Първосигнални политици-реагиращи първосигнално!

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от The Question Man Виж мнението
    Галфона Калфин пак разбрал, недоразбрал!
    Тая листофка дето я постнах тук преди няколко време е бъзик с ЮКИП-ама кой е грамотен та да се зачете какво пише!
    Първосигнални политици-реагиращи първосигнално!
    Първо сигналния си ти!
    Да не сметнеш, че те обиждам - това беше и моята първа реакция.
    Публикувах реакция от втори ред на мисли.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 30-05-2010, 01:06
  2. Отговори: 82
    Последно мнение: 11-06-2008, 21:22
  3. Лондон убеждава българите да не пътуват за Острова
    От Zara във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 31-12-2006, 11:11
  4. Българите без визи за Острова още през декември?
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 35
    Последно мнение: 22-11-2006, 11:59
  5. Отговори: 30
    Последно мнение: 11-10-2006, 14:26

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •