Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: до zara

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране до zara

Нашето приятелство започна в този форум преди 10 години. Смятам че и тук трябва да завърши затова ти пиша тук.
    Искам да ти кажа НЕ МЕ ТЪРСИ ПОВЕЧЕ

какво ти пука за децата дали ще се виждат.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Motovilkov
    Guest

По подразбиране За: до zara

Ха ха ха.. Една дума само: жени

3. БЛАГОДАРЯ KOCMOHABT thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

.........
    ...и никакви черни магии,змейове или вещици не могли да развалят това приятелство.Заживяли,както преди,дори станали още по-добри приятелки.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Муси, ти си следващата........

6. БЛАГОДАРЯ musi thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Хахаха,не забравяй,че аз разказвам приказката и избирам края

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тука става Биг Брадър! Make love, not war!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Нашето приятелство започна в този форум преди 10 години. Смятам че и тук трябва да завърши затова ти пиша тук.
    Искам да ти кажа НЕ МЕ ТЪРСИ ПОВЕЧЕ

какво ти пука за децата дали ще се виждат.

Ми телефона ми не е променен,....можеше и да ми се обадиш поне......чак пък толкова да е страх от мене..

10. БЛАГОДАРЯ Qgelo thanked for this post
    Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: до zara

Интересна е предисторията

Слагам пуканките...
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: до zara

Цитирай Първоначално написано от CYPER Виж мнението
    Интересна е предисторията

Слагам пуканките...
    Що? Няма ли други атракциони? Те са ще се разберат, или са се разбрали, ние няма да седим да правим сеир, нали така? Намерили са, че това е мястото да се разберат по техни си причини, ние не сме тези, които трябва да съдим, при положение, че има такива велики теми, като: какъв телефон да си купя или как да се преборя с акнето. Човек трябва да знае къде да се меси, къде е удачно да се изказва, и къде е безсмислено да дава акъл, пък има и къде да слага пуканки.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

13. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Напреднал Аватара на bgflorance
    Post Thanks / Like

Това някакъв майтап ли е? Нали съм отскоро на острова, та не разбирам още от бритиш хумор. Ако пък е истина избрали сте интересен начин да си оправяте взаимоотношенията, съвсем по български

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

повредени кукли, изцапан лексикон,шчупено камионче.Santa Джиро, 300 дяволи и бутилка ром!

опсс.. две момичета 2-ри клас, последното междучасие.
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link
    http://www.bghelp.co.uk/forums/members/rosepetal.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C2%F...%E9%EA%E0.html

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: до zara

Аз да си мълча, че и аз съм се запознал с Мадлена чрез сайта и току виж хоп както е ядосаня и мен ми прати предизвестие.
    И как ще обясня на дъщеря ми, че на рождения и ден на Мадлена децата ги няма?!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

СМИ -A Аватара на Qgelo
    Град
    [email protected]
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: до zara

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз да си мълча, че и аз съм се запознал с Мадлена чрез сайта и току виж хоп както е ядосаня и мен ми прати предизвестие.
    И как ще обясня на дъщеря ми, че на рождения и ден на Мадлена децата ги няма?!
    ще внимаваш когато си играйкате,
    Последно редактирано от Qgelo : 05-11-2013 на 21:47
    Да подкрепим Силвия/rosepetal/ като се регистрираме чрез нея във фирма за заплащане на ток,телефон, вода, газ, интернет,телевизия .Обадете се на лични съобщения на Силвето.на този link
    http://www.bghelp.co.uk/forums/members/rosepetal.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C2%F...%E9%EA%E0.html

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Аре да не ми раздавате правосъдие как да си изяснявам взаимоотношенията с някого. Така съм преценила, така съм направила

It's a Beautiful Day Аватара на Axxxel
    Post Thanks / Like

Аз пък ще раздавам.
    Мадлена, тебе единствено съм те хвалил от тоя форум, щото не знам дали помниш, ама преди няколко годинки мноооогоо ми помогна, по телефона даже стана работата, ама си пекан човек в представите ми.
    Щом си решила, че дадено приятелство трябва да свърши във форум, твоя си работа, ама е изключително плоско е обществено достояние. Пиши на човека на лична и не прави сеир на хората. Като им е скучно, да си пускат бг телевизийка с турските теленовели.
    По принцип даже и избягвам да чета подобни теми (то тука, ако няма мрънкания и караници...ще има разбирачи и от ядрена енергетика), ама показността не е нещо, пред което да си трая.
    Трийте темата и си се разбирайте на лични или по телефона. Какви са тея пуберски изяви.
    Животът се състои от ридания, подсмърчания и усмивки.Преобладават подсмърчанията...

Напреднал Аватара на bgflorance
    Post Thanks / Like

Аре да не ми раздавате правосъдие как да си изяснявам взаимоотношенията с някого. Така съм преценила, така съм направила
    Ама това е обществен форум все пак. Вие сте отворили цяла тема, не всъщност са две, една от Madlena и друга от Zara? Пък и аз всъщност не съм от правораздавателната система. И никого не съдя! Дори в началото си помислих, че си правите шегичка. Айде сега без лоши чуства...сдобрете се, това са 10 години познанство, как ще ги затриете за 10 минути момичета

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Още ми се бъзикаше ама пък не ми е приятно хора които ми имат доверие да се разочароват от мен.

та нали зара имаше една тума с подобна случка къдуто нуйна приятулка с която са всеки ден и изпратила съобщение в един друг форум който няма да споменавам за да й каже че повуче не иска да се виждат. И днес докато обсъждах това със зара, между другото аз познавам и въпросната приятелка, зара ме помоли ако ще се карам с нея поне аз да не го правя въм форума. Хахххаха и аз реших да я избъзикам.

Хаххахахаха ама се вързаха и други хора. Целта ми беше зара а не да разочаровам хората от себе си.

22. БЛАГОДАРЯ Axxxel thanked for this post
    It's a Beautiful Day Аватара на Axxxel
    Post Thanks / Like

Ще плюя 3 пъти в пазвата и ще спя спокойно .
    Животът се състои от ридания, подсмърчания и усмивки.Преобладават подсмърчанията...

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Още ми се бъзикаше ама пък не ми е приятно хора които ми имат доверие да се разочароват от мен.

та нали зара имаше една тума с подобна случка къдуто нуйна приятулка с която са всеки ден и изпратила съобщение в един друг форум който няма да споменавам за да й каже че повуче не иска да се виждат. И днес докато обсъждах това със зара, между другото аз познавам и въпросната приятелка, зара ме помоли ако ще се карам с нея поне аз да не го правя въм форума. Хахххаха и аз реших да я избъзикам.

Хаххахахаха ама се вързаха и други хора. Целта ми беше зара а не да разочаровам хората от себе си.
    Хахаха, знаех си аз, ама и аз реших за всеки случай да питам, де хехехе знам ли? АМа как успя да ги намуйкаш толкова "у"-та в едно изречение - и това си е рекорд

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Хахаха, знаех си аз, ама и аз реших за всеки случай да питам, де хехехе знам ли? АМа как успя да ги намуйкаш толкова "у"-та в едно изречение - и това си е рекорд
    сигурно е искала да напише това с трите букви и средната "у", ама го е написала така заобиколно . ама и ти не си по далече - намуйкаш, нещо не ми е ясна тая дума може ли превод плс
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

Дори за секунда не се усъмних,че е бъзик ))Добре те познавам и мисля,че би реагирала без да "цепиш басма"-"право куме в очи"-никакви форуми,телефони.По това си приличаме и затова толкова те уважавам.
    Да сте живи,здрави и двете .
    За малко да забраня на децата -сина ми да говори и играе с твойте.Как щях да нараня детската душа

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Абе не ги улучвам тези букви като пиша от телефона... да не говорим за преп знаци.

вчера 10 човека ми звъннаха да ме питат какво става и защо се излагам да пиша тези неща във форума.

всъщност то бъзика беше прозрачен за тези които са чели и на зара другата тема но все пак се съцраха и сеирджии с пуканки. Хаххахаха. Сайпо ще е следващият на мушката.

пък да ви кажа и една друга клюка. Навремето преди 10 год когато се сприятелихме в този форум, който далеч не беше тжва което е сега, ЕДНА ОТ МАЦКИТЕ ИМА ВЕЧЕ ЧЕТВЪРТО БЕБЧЕ. за всички които си спомнят Мел. Да й е живо и здраво. Аз обикновено раждам след нея. Хаххахахахаха.. та мможе и да ви изненадам скоро. Тя ме навиваше за трето и успя. Сега ще видим да четвъртото.
    Последно редактирано от madlena : 06-11-2013 на 10:00

Die Another Day Аватара на veny74
    Post Thanks / Like

Абе не ги улучвам тези букви като пиша от телефона... да не говорим за преп знаци.

вчера 10 човека ми звъннаха да ме питат какво става и защо се излагам да пиша тези неща във форума.

всъщност то бъзика беше прозрачен за тези които са чели и на зара другата тема но все пак се съцраха и сеирджии с пуканки. Хаххахаха. Сайпо ще е следващият на мушката.

пък да ви кажа и една друга клюка. Навремето преди 10 год когато се сприятелихме в този форум, който далеч не беше тжва което е сега, ЕДНА ОТ МАЦКИТЕ ИМА ВЕЧЕ ЧЕТВЪРТО БЕБЧЕ. за всички които си спомнят Мел. Да й е живо и здраво. Аз обикновено раждам след нея. Хаххахахахаха.. та мможе и да ви изненадам скоро. Тя ме навиваше за трето и успя. Сега ще видим да четвъртото.
    Е, това вече е добра новина. Ако имаш и четвърто ти позволяваме да казваш на всички нас да те не търсим повече. Жената с третото ме гонеше не само от леглото, а и от в къщи. Простено ти е. Целувки и чакаме новото бебе.
    Не вярвай на никого, понякога дори и на себе си, че като затвориш едното око не виждаш всичко.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Къде изчезна Zara?
    От Bupyc във форум Общ форум
    Отговори: 44
    Последно мнение: 18-05-2012, 20:07
  2. Честит Рожден Ден, Zara!
    От Charlotte във форум Честитки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 16-04-2005, 02:35

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми