Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 27
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Бизнес идея - сайт за хазарт !

Така значи дойде ми една идея в главата е така от нищото . Та значи интересува ме някой дето е много навътре с компютрите да обясни може ли да се направи сайт като онлайн букмейкърите ... да може да си превежда човек пари ... да играе .... и да си ги връща пак по сметката евентуално ... само ,че с тая разлика ,че тук играта ще е като тото кажи речи .... през 2-3 минути да кажем ще стартира отново и отново демек на всеки 2-3 минути ще може да се залага . Сайта трябва да може да се отваря от почти всяка държава т.е. да е " .сом " . И най-интересния въпрос ... трябва ли играта която аз съм си измислил да се лицензира някъде ? Не съм наясно с тия неща .... колко според вас ще струва подобна инвестиция и реално може ли да се осъществи !

Die Another Day Аватара на veny74
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бизнес идея - сайт за хазарт !

Must be, must be- licence + trade mark in to the EU, Other ways you are fucked up. Good lack.
    Не вярвай на никого, понякога дори и на себе си, че като затвориш едното око не виждаш всичко.

GalyaR
    Guest

Цитирай Първоначално написано от veny74 Виж мнението
    Good lack.
    Не бих казала, че е най-доброто пожелание в случая

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Бизнес идея - сайт за хазарт !

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Сайта трябва да може да се отваря от почти всяка държава т.е. да е " .сом " .

Пич, очевидно хал хабер си нямаш какво искаш да направиш и как да го направиш. С питане по форуми със сигурност няма да стане, тъй че продължавай да си ходиш на работа и спри да мислиш глупости
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Бизнес идея - сайт за хазарт !

Е така е ... изобщо си немам на представа ..... по-добре да има кой да ми го прави като партниор по-добре ще е !

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

хахахахаххах, просто No comment.
    вземи се събуди, ако си се дрогирал. а ако не си, вземи иди се почерпи една бира и си намери някакви други занимания
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не виждам кое му е странното или смешно ама ме резнахте много брутално просто имам една идея в главата и рекох да попитам за нея ама айде

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Бизнес идея - сайт за хазарт !

Не виждам кое му е странното или смешно ама ме резнахте много брутално просто имам една идея в главата и рекох да попитам за нея ама айде
    Ох идеи аз имам милиони, но изпълнението им за да стане е друг въпроса, ако не можеш сам да направиш нещо трябва да имаш на някой да платиш и да ти го направи.
    Питайки във форум ти има опастност да издадеш идеята и ако наистина е оригинална някой да ти я открадне.

Сайтове и хазарт не е толкова лесно, отделно конкуренцията е голяма и без капитал опит и финанси забрави.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е точно,че аз не мога да си го направя сам и питам колко горе долу би струвало направата на това ... идеята си я не казвам обаче ... само основните неща !

Град
    Post Thanks / Like

Е точно,че аз не мога да си го направя сам и питам колко горе долу би струвало направата на това ... идеята си я не казвам обаче ... само основните неща !
    Казвам ти като човек имащ доста сайтове. Не е лесно да го направиш, програмист свестен не се намира лесно. Приготви не малко пари, после и да се направи ще има доста да се тества и оправя.
    След това сайта трябва да се рекламира и наложи. Всички останали сайтове за хазарт са работещи с доста потребители и реклами.
    Ти човека който не разбираш нищо и чакащ някой да ти обясни във форум... хммм няма да имаш шанс пред тях.
    Казвам ти го с добро намерение... просто ще си една малка рибка в океана, дори да предположим, че имаш идея и е супер според теб.
    За да популяризираш сайта и накараш хора да ти повярват и дадат пари срещу идеята, че случайно могат да спечалят ще ти трябват десетки хиляди паунди.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Имам само 30 000 лева . А требва да ги мисля какво да ги правя,че ще идат за Мак Доналдс и Кока Кола дет се вика ! Разбирам те какво ми казваш защото и аз доста съм мислил вътрху тези неща които изброи ,тя идеята ми не е дошла вчера и веднага да съм я пуснал във форума просто исках съвет ама то я ясно ,че нема как да извадя пари на некой да ми направи целата работа и накрая да му кажа ... чао мерси от тук поемам аз . Всеки който може да го направи това би си го направил за него си !

dondido
    Guest

като, човек работещ за такъв сайт мога да кажа, че е възможно ако имаш парите

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Що някой да не би да е казал че е невъзможно.
    Повервай ме че ако имаше парите немаше да пито в бгхелп. Та затова го режем в зародиш

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Що някой да не би да е казал че е невъзможно.
    Повервай ме че ако имаше парите немаше да пито в бгхелп. Та затова го режем в зародиш
    Съдейки по отговорите ти оставам с впечатлението ,че немаш лев да се прекръстиш..... 30 бона много пари ли са ? Пък и защо да не питам тук...нали все някъде требва да се пита,а тук има много комп. грамотни хора !

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Немам бе човек.

чакам ти да додеш от бгто с твойта кола, да я паркираш под моето дърмо на което живея и да ми дадеш некой лев

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е какво се сърдиш...първо намекваш,че карам некъв дръгел ... като разбра ,че не е така почна да викаш ама кой .. аз ли ... никога не съм се заяждала .... сега тук ще ми пишеш No comment ... като казвам колко пари имам ще ми викаш ..... тоя ако има толко пари нема да пита тук ... е па да те питам аз теб ... кое те кара да мислиш ,че ги немам ,а и защо да не питам точно ТУК ... та само пишеш като да не е без теб темата ... твоите коментари за нищо не стават не знам защо само си не четеш без да пишеш по темите на хората ! Режем ги вика в зародиш... ало Хюстън .. имаме проблем... кой пък ти ще режеш в зародиш...разбирам да е некой комп.грамотен и да каже не не може да стане ... ма ти къде съм сигурен,че изобщо не знаеш за какво става на въпрос..можеш ли да ми кажеш защо изобщо пишеш в темата ?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

хаахаха. много си зле мойто момче.
    първо да ти кажа за колата - разбрах че караш евтина кола и няма смисъл да я докарваш тук. да не би случайно да си помисли че съм се възхитила на колата ти.

второ: нещо не си разбрал за парите, защото явно не си погледнал аватара ми. та да ти обясня. някой си ти казва че е възможно да осъчествип идеята си ако имаш достатъчно пари. като казва достатъчно пари, повярвай ми става въпрос за няколко пъти тези които ги имаш. та аз казах, че никой не е казал че е невъзможно , ние всички знаем че е възможно и знаем какви пари са необходими които са многократно над това което имаш. в този смисъл ако ти имаш многократно повее от 30к никога нямаше да си допрял да питаш във форум това което питаш. ето това казах.
    а ти пък взе че реши че съм се впечатлила от твоите 30к, че не ти и вярвам че ги имаш.
    изобщо не ме интересува колко пари имаш и за какво ще ги използваш. само малко те свалям на земята че нещо си полетял в неща от които не ти разбира мозъчето.

дали моите коментари в този форум стават за нещо или не времето е показало през последните 10 години.

хайде поживьом увидим твоите за какво стават, освен да разсмиват хората.

бегай си намери някакво по-интересно занимание

Град
    Post Thanks / Like

първо да ти кажа за колата - разбрах че караш евтина кола и няма смисъл да я докарваш тук. да не би случайно да си помисли че съм се възхитила на колата ти.

второ: нещо не си разбрал за парите, защото явно не си погледнал аватара ми. та да ти обясня. някой си ти казва че е възможно да осъчествип идеята си ако имаш достатъчно пари. като казва достатъчно пари, повярвай ми става въпрос за няколко пъти тези които ги имаш. та аз казах, че никой не е казал че е невъзможно , ние всички знаем че е възможно и знаем какви пари са необходими които са многократно над това което имаш. в този смисъл ако ти имаш многократно повее от 30к никога нямаше да си допрял да питаш във форум това което питаш. ето това казах.
    а ти пък взе че реши че съм се впечатлила от твоите 30к, че не ти и вярвам че ги имаш.
    изобщо не ме интересува колко пари имаш и за какво ще ги използваш. само малко те свалям на земята че нещо си полетял в неща от които не ти разбира мозъчето.

дали моите коментари в този форум стават за нещо или не времето е показало през последните 10 години.

Кажи сега ти колко пари имаш.... и каква е колата ти

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Aйде щом и Наско се включи значи ще си ги мериме
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Старо куче
    Post Thanks / Like

Интересно ми е за 10 години не можа ли да се научиш да пишеш правилно ? Също така ми е интересно защо изобщо ми пишеш в темата ? Разбираш ли нещо от компютри ? И накрая да те попитам ... ако една кола я купиш примерно 2010 година за едни пари ... 2013 ще е евтина за останалите хора нали ... 2010 била ли е евтина ? Като и от коли не разбираш .... Ко Прайм ?

Post Thanks / Like

Мадлена, остави го , щото и 300к нема да мустигнат. Да не казваме, че само лиценза ще е около 300к. Амикапитала дето го искат за хазартните игри? Ами той от де ще си направи банка да покрива печалбите? Ами застраховкате? И хиляди неща още. За него по-добре е да си живее в матрицата и да се кефи, кво толкова- още един дето мисли, че всяка муха дето лети може да е вкусна, ееее, нека си ги яде.
    Не вярвай на никого, понякога дори и на себе си, че като затвориш едното око не виждаш всичко.

Post Thanks / Like

Интересно ми е за 10 години не можа ли да се научиш да пишеш правилно ? Също така ми е интересно защо изобщо ми пишеш в темата ? Разбираш ли нещо от компютри ? И накрая да те попитам ... ако една кола я купиш примерно 2010 година за едни пари ... 2013 ще е евтина за останалите хора нали ... 2010 била ли е евтина ? Като и от коли не разбираш .... Ко Прайм ?
    А ти миличък нещо не си добре. Пускаш глупава тема във форум дето пренадлежи на некои друг и има модс, дето са длъжни да проверяват всяка една тема. Относно каква кола караш - проблема си е твой. Ама от опит ще ти кажа- колата е кола когато върви добре и ти върши работа. Всичко друго е простащина, като твоята идея. Хайде вместо да си губиш времето тук, иди направи сайта, че да залагаме. Нали пари ти требват я?

Старо куче
    Post Thanks / Like

По принцип доста умни неща написа за които не бях мислил ..... ама в стремежа си да защитиш некои хора се изложи .... това " Относно каква кола караш - проблема си е твой. Ама от опит ще ти кажа- колата е кола когато върви добре и ти върши работа. " мисля,че не требваше да го пишеш на мен

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Душа не пиша правилно,защото пиша от телефона си и все пак съм във форум а не на изпит. Въздържай се от такъв тип забележки защото няма какво друго да кажеш.

За мен човек който идва в цивилизована държава и пита има ли къде да си паркира колата и такъв който смята че с 30к ще направи хазартен бизнес е или трол, или в матрицата както вени каза. С такива хора освен да се бъзикам и иронизирам не ввиждам какъв друг разговор бих могла да водя.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

първоначалната инвестиция ще е минимум 3 000 000 в англииска валута. да точно така минимим 3 000 000.

26. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Доходи от онлайн хазарт ?
    От frendy във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 2
    Последно мнение: 03-04-2012, 20:11
  2. Идея за сайт
    От p.r.s във форум Интернет и компютри
    Отговори: 13
    Последно мнение: 10-01-2010, 10:10
  3. Идея?
    От tokty във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 1