Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Най-често задаваните въпроси преди да заминем в UK и техните отговори.

Какво се пита, най-често всеки един от нас преди да замине за UK?
    Какви бяха въпросите ви които ви вълнуваха. Успяхте ли да намерите отговор на тях преди да заминете в Обединеното кралство? намерихте ли отговор когато пристигнахте?

Нека споделя нещата които вълнуваха мен.

Заслужава ли си да емигрирам във Великобритания?

Бях вече пробвал Чехия и бях разочарован от количеството труд което полагах и заплащането за него.
    За месец отслабнах 10 килограма, справях се с работата си, но имаше проблеми с плащането и парите бяха нищожни.
    Знаех си, че има по добър вариант, имах приятел в Англия и от него бях научил доста. Знаех някоя дума английски, искаше ми да науча повече и реших, че Англия е дестинацията за мен. Сега вече са минали 14 години и определено Отговора е ДА.
    Имах и избора- зелена карта за САЩ, посетих САЩ видях сравних и се убедих, че за мен местото е Англия.

Сега въпроса е как можем да отговорим на многото които се питат. Нека аз се опитам да го направя в две-три изречения.

Ако искате да имигрирате в Европа, Великобритания е една от най-предпочитаните дестинации от Българи а и много източно еврпейци. Избора къде ще отидете е личен, но Великобритания се е доказала като правилния избор за много сънародници. Прочетете книгата запознайте се повече с UK и прецебете сами за вас.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Най-често задаваните въпроси преди да заминем в UK и техните отговори.

Колко пари са ми нужни за начало?

Това според мен е друг, често задаван въпрос от сънародниците.
    Пак е трудно да се даде точен отговор, можем да препоръчаме разумния минимум, при който няма голяма опастност да се получи да изпаднете в неблагоприятни положения. Ще пунем анкета да попитаме вие при идването в UK с колко пари сте пристгнали и така може до накаква степен да видим какво ще се получи като резултат.
    Последно редактирано от lordm : 12-09-2013 на 12:47

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Най-често задаваните въпроси преди да заминем в UK и техните отговори.

Не знам английски, дали ще го науча лесно в Англия?

Факта, че ще дишате английски въздух няма да ви помогнете да научите лесно английски. Опита показва, че отнема време и усилия да се научи език, подгответе се от България с ниво на английски, не разчитайте на като дойтете в Англия да го почвате и учите.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ECS карта - въпроси и отговори
    От jhoro във форум Self-Employed
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-03-2013, 02:48
  2. Кратки въпроси и отговори
    От Мила във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 10-08-2012, 07:56
  3. Въпроси и отговори за vBookie
    От Charlotte във форум Игри и залагания
    Отговори: 21