Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 1 от общо 1
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Мога ли да започна работа само със Student Internship permit?

Здравейте, името ми е Иван Маринов. Студент съм в Холандия и последната година от обучението ми, трябва да премине в стаж в истински хотел. Проведих интервю с компания "Fairmont" и бях нает за housekeeping в техния курорт в Св. Андрюс. Наложи се да чакам договора си доста дълго време, дори още не е пристигнал, и реших да се запозная с процедурата за издаване на разрешително за работа. За мой ужас разбрах, че процедурата не се извършва в София, както първоначално си мислех. В последсвтие разбрах за всички останали изисквания (подадена от работодателя молба и т-н) опитах се няколко пъти да се свържа с работодателите си и да ги попитам, дали са предприели, нужните стъпки, за да ми издадът разрешително за работа, но за сега нямам успех,а трябва да започна работа на 12/09/2013. Видях, че има така наречени Student Internship разрешителни, на чийто изисквания аз отговарям. Исках да попитам, възможно ли е да започна работа, ако имам само издаден Student Internship permit, или задължително ми трябва Worker Accession Card. Предварително благодаря !
    С уважение:
    Иван Маринов
    Последно редактирано от BGHelp : 22-08-2013 на 00:26 Причина: Мнението е обособено в отделна тема и озаглавено от модератор

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Work Permit Student Internship
    От shtekman във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 0
    Последно мнение: 12-12-2012, 10:14
  2. Мога ли да започна работа
    От panda77 във форум Въпроси към посолството
    Отговори: 5
    Последно мнение: 16-11-2010, 19:23
  3. Student internship scheme - какво представлява?
    От iliana753 във форум Студенти
    Отговори: 2
    Последно мнение: 26-12-2008, 00:29
  4. мога ли да започна работа с WORK PERMIT?
    От ПРИЯТЕЛ във форум Self-Employed
    Отговори: 5
    Последно мнение: 23-05-2007, 22:41
  5. мога ли да започна друга работа с Work Permit
    От dondido във форум Registration Certificates
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-01-2007, 21:38

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове