Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 20 от общо 20
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране За кого ще гласувам аз? Защо? Вижте тук. А вие за кого ще гласувате?

България се проваля да премине към зелена енергия. А е напълно възможно според мен. Без ценови шокове за населението и да е съпроводено даже и с увеличаване на доходите. Може да стане и с правилно използван кредит от МВФ. Защо се получават тия катаклизми? Напълно реално е да постигнем енергийна обезпеченост за всеки дом, за всяка община от соларни панели плюс системи, които пълнят водородни клетки през деня за да се използват нощем. Напълно възможно е да построим захранвани от тази енергия транспортни системи като лифтови кабинки над пътищата (майната им на пътищата, отдолу ще са слънчогледи, гори и туристически алеи) Всичко това може да стане сега. Финансовите механизми също го позволяват. Ще се налее истинска енергия в икономиката, нови пари, мотора ще запали и ще забоботи и ще почне да произвежда стоки и услуги. Всичко това е напълно възможно и нямаме акъл да го направим. Щото не мога да го направя аз - самичък. Трябва колективно решение, политика. Кой политик говори за това? ПАРТИЯ ЗЕЛЕНИТЕ. Цялостна страгия за развитие на цялата територия и населението й (плюс стратегия за защита от външни атаки) Може би само партия ЗЕЛЕНИТЕ имат капацитет, желание и ще го направят. Моят рационален избор за изборите са те. За тях отидох да гласувам и на предните избори. Те не са екофашисти, които ще жертват хората - социално отговорни са, защото са всъщност от асъл "гражданите". Няма олигарси там, защото имат морал и знаят, че са следени от гражданството. Аз искам да ни управлява партия Зелените и да имам спокойствие, защото не може от мен да се иска да съм човека оркестър и да съм хем политик, хем енергиен стратег, хем да водя сто дела срещу банки, хем да работя, хем да уча, хем деца да гледам. Искам всеки да си върши работата. Спокойно. С доверие към ближния. И с хубава визия за светло бъдеще. И ще стане. Какво мисли бгхелп за политическата ми ориентация?
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

2. БЛАГОДАРЯ акъл много thanked for this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: За кого ще гласувам аз? Защо? Вижте тук. А вие за кого ще гласувате?

ай като се приземиш в реалния свят пак ще говорим по въпроса за ориентациите ти
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

4. БЛАГОДАРЯ Piter, victor07, Ivan II, merry thanked for this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: За кого ще гласувам аз? Защо? Вижте тук. А вие за кого ще гласувате?

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    България се проваля да премине към зелена енергия. А е напълно възможно според мен. Без ценови шокове за населението и да е съпроводено даже и с увеличаване на доходите. Може да стане и с правилно използван кредит от МВФ. Защо се получават тия катаклизми? Напълно реално е да постигнем енергийна обезпеченост за всеки дом, за всяка община от соларни панели плюс системи, които пълнят водородни клетки през деня за да се използват нощем. Напълно възможно е да построим захранвани от тази енергия транспортни системи като лифтови кабинки над пътищата (майната им на пътищата, отдолу ще са слънчогледи, гори и туристически алеи) Всичко това може да стане сега. Финансовите механизми също го позволяват. Ще се налее истинска енергия в икономиката, нови пари, мотора ще запали и ще забоботи и ще почне да произвежда стоки и услуги. Всичко това е напълно възможно и нямаме акъл да го направим. Щото не мога да го направя аз - самичък. Трябва колективно решение, политика. Кой политик говори за това? ПАРТИЯ ЗЕЛЕНИТЕ. Цялостна страгия за развитие на цялата територия и населението й (плюс стратегия за защита от външни атаки) Може би само партия ЗЕЛЕНИТЕ имат капацитет, желание и ще го направят. Моят рационален избор за изборите са те. За тях отидох да гласувам и на предните избори. Те не са екофашисти, които ще жертват хората - социално отговорни са, защото са всъщност от асъл "гражданите". Няма олигарси там, защото имат морал и знаят, че са следени от гражданството. Аз искам да ни управлява партия Зелените и да имам спокойствие, защото не може от мен да се иска да съм човека оркестър и да съм хем политик, хем енергиен стратег, хем да водя сто дела срещу банки, хем да работя, хем да уча, хем деца да гледам. Искам всеки да си върши работата. Спокойно. С доверие към ближния. И с хубава визия за светло бъдеще. И ще стане. Какво мисли бгхелп за политическата ми ориентация?
    аз не не мога да се произнеса от името на бгхелп,но мога да изразя личното си мнение.
    та да не ти губя времето мисля си че си пълен кукумицин .политическата ти ориентация не ме интерисува,ако изобщо имаш такава.само не бъркай половата ориентация като те засърби гъза с политиката.потърси си друго поприще да си начешеш крастата и с политика не се занимавай,че не ти е по гъза/ума.
    лично мнение,нищо лично
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

6. БЛАГОДАРЯ Piter thanked for this post
    Post Thanks / Like

пюър хейт
    без обосновка
    браво мерси че ми дигате темата
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    аз не не мога да се произнеса от името на бгхелп,но мога да изразя личното си мнение.
    та да не ти губя времето мисля си че си пълен кукумицин .политическата ти ориентация не ме интерисува,ако изобщо имаш такава.само не бъркай половата ориентация като те засърби гъза с политиката.потърси си друго поприще да си начешеш крастата и с политика не се занимавай,че не ти е по гъза/ума.
    лично мнение,нищо лично
    някакси така да усещаш че напоследък се изразяваш много тъпо? какво ти пречи мнението на някой. не ти харесва отминаваш. някой да те натиска та звъниш?
    предложение към модераторите. сложете знак "-" да може гребой да цъка минуси колкото си иска а не да спами
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

9. БЛАГОДАРЯ Decatur, merry thanked for this post
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

този форум е сободна трибуна и по всички правила на демокрацията всеки има възможност да изрази личното си мнение както го правим аз,ти и останалите участници.моля те не ме връщай преди 60 години когато единственната правилна линия която с бой и кютек беше тая на партията която трябваше всички да следваме.ако се чувстваш неудобно значи не ти е тук местото,потърси си някой северно корейски или венецуелски форум и раздавай справедливост там на кило.
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Старо куче
    Post Thanks / Like

и си нагъл отгоре на това. справедливост не раздавам аз само предлагам. взимаш отношение по теми при положение че изобщо не си и стъпвал в юк.
    да не си ти тази която работи BBC? някакси си пасвате с това което пишеш и това което искат да ни изрисуват в пресата
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

trakon
    Guest

Не знам що захващате тая тема със зелената енергия и политиката, но понеже аз леко
    попреминах покрай тая сфера, та -полУжението е следното (за който го интересува де, щото дето има политика, фактите са маловажни). Та-
    1-Зелената енергия е няколко пъти по скъпа от другата поради цената на технологиите - панели, турбини и т.н. (т.е- идеята Кори е не "да боботят машини", а да боботят по-малко кумини), - обосновката не е икономическа а екологична.
    2- След като няма икономическа обосновка някой да изгради такива централи с цел печалба, то логично е неговата дейност
    да бъде подпомагана, като продукта на тая дейност да се отчита не само като количество пройзведен ток, а и като тонове
    спестени на планетата въглеродни емисии. Самата апаратура на еко-централите го позволява като отчита Мегавати ток и тонове въгледвуокис. Тока е логично да се продава като всеки друг на пазарни цени, а въглероните емисии да се заплащат също по някаква тарифа допълнително както се заплаща за всяка друга услуга.
    3- За да има кой да плаща за тези емисии, държавите съгласно споразуменията от Киото превеждат суха народна пара (спестена от здравеопазване и пенсии) в
    Световната банка за възстановяване и развитие, срещу което получават квоти за въглеродни емисии. Тея "купончета" ,които държавата е получила срещу бели пари може същата тая държава да реши образно казано да ги изгори в котлите на частните американси марици и да изпушат от кумина като въгледвуокис срещу пройзведен ток. Или може да ги даде на еко-централи срещу отчетените на инверторите им тонове спестен въгледвуокис, срещу което те да получат обратно парите от световата банка. Тука идва интересното - като всеки от нас, който е дал нещо в банка и е чакал
    да си го получи обратно е установявал че това нещо е станало наполовина или даже се е превърнало в чаша студена вода, така и с цената на емисиите- "купончетата за емисии" не са равни на парите . Тея купончета се търгуват на фондовата борса създавайки далаверка на братчедите евреи и в най-добрия случай можеш да получиш част от парите си, в най-лошия-нищо.
    4- Държавата въобще не ги дава тея въглеродни купончета на пройзводителите на зелена енергия за които са предназначени, а ги подарява на ЕВН, ЧЕЗ и Енерго про, допълнително- взе участие в монополизиране преди година на мрежите от тези дружества като им продаде без търг държавните дялове от мрежите- с други думи - направи невъзможно пройзводителите на зелена енергия да си пренесат тока ,без да минат през ЕВН, ЧЕЗ и Енергопро. Много скоро след това ЕВН, ЧЕЗ и Енергопро събраха пройзводителите на зелена енергия и им връчиха едностранен договор, според който да им удържат до 40 % от пройзведената енергия като такса пренос... Много зелени пройзводители започнаха да фалират.
    5- За да компенсира пройзводителите за откраднатите им въглеродни купончета, регулатора задължи НЕК да изкупува тока
    на зелените пройзводители на завишени надпазарни цени, като сложи част от това завишение в сметките на хората като добавка зелена енергия, а друга част почна да я поема самата държавна НЕК и така постепенно взе да повлича крак към фалит. Когато зелените пройзводители излезнаха на протест, министъра на икономиката контраатакува като няколко пъти по телевизията настройваше открито населението срещу зелените пройзводители. В белите държави на това му викат Виктимизация.
    6- От цялата ситуация най-печеливши изглеждаха ЕВН, Чез, Енергопро и частните американски тецове. Хайде познайте кой ако не българските политици имат тайни акции в тея дружества. Примерно- в Мариците 80 % са на американския АЕС, регистриран като офшорка на о. Мавриций и другите 20 са на бг. политици. Същото е и с енергоразпределителните дружества. Същите, които заявиха ,че национализация на тези дружества е абсурд.
    Най-губещите -народа, НЕК и зелените пройзводители, които бавно и систематично бяха подготвени за фалит и усвояване.
    На софиянци сметките за отопление бяха изкуствено заНижени, като собствениците на тецовете бяха компенсирани с изкупуване от НЕК на тока от същите тецове на заВишени цени.
    Всички загуби на НЕК бяха хакнати в електромерите на хората като реактивна енергия.
    Нек с цялата си инфраструктура и далекопроводи ще бъде изкупен за един лев от тея, за които чуждите посланици в страната лобират. След тях -зелените централи- за един лев. Тея които са вложили свои пари за панели и турбини, ще загубят, тея които са вложили народни пари от банките - ще избягат. Спестяванията на хората - ще изчезнат. Политиците - ще станат много богати.
    Последно редактирано от trakon : 20-03-2013 на 01:06

13. БЛАГОДАРЯ Мила, deijei, korry, merry thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от trakon Виж мнението
    Не знам що захващате тая тема със зелената енергия и политиката, но понеже аз леко
    попреминах покрай тая сфера, та -полУжението е следното (за който го интересува де, щото дето има политика, фактите са маловажни). Та-
    1-Зелената енергия е няколко пъти по скъпа от другата поради цената на технологиите - панели, турбини и т.н. (т.е- идеята Кори е не "да боботят машини", а да боботят по-малко кумини), - обосновката не е икономическа а екологична.
    2- След като няма икономическа обосновка някой да изгради такива централи с цел печалба, то логично е неговата дейност
    да бъде подпомагана, като продукта на тая дейност да се отчита не само като количество пройзведен ток, а и като тонове
    спестени на планетата въглеродни емисии. Самата апаратура на еко-централите го позволява като отчита Мегавати ток и тонове въгледвуокис. Тока е логично да се продава като всеки друг на пазарни цени, а въглероните емисии да се заплащат също по някаква тарифа допълнително както се заплаща за всяка друга услуга.
    3- За да има кой да плаща за тези емисии, държавите съгласно споразуменията от Киото превеждат суха народна пара (спестена от здравеопазване и пенсии) в
    Световната банка за възстановяване и развитие, срещу което получават квоти за въглеродни емисии. Тея "купончета" ,които държавата е получила срещу бели пари може същата тая държава да реши образно казано да ги изгори в котлите на частните американси марици и да изпушат от кумина като въгледвуокис срещу пройзведен ток. Или може да ги даде на еко-централи срещу отчетените на инверторите им тонове спестен въгледвуокис, срещу което те да получат обратно парите от световата банка. Тука идва интересното - като всеки от нас, който е дал нещо в банка и е чакал
    да си го получи обратно е установявал че това нещо е станало наполовина или даже се е превърнало в чаша студена вода, така и с цената на емисиите- "купончетата за емисии" не са равни на парите . Тея купончета се търгуват на фондовата борса създавайки далаверка на братчедите евреи и в най-добрия случай можеш да получиш част от парите си, в най-лошия-нищо.
    4- Държавата въобще не ги дава тея въглеродни купончета на пройзводителите на зелена енергия за които са предназначени, а ги подарява на ЕВН, ЧЕЗ и Енерго про, допълнително- взе участие в монополизиране преди година на мрежите от тези дружества като им продаде без търг държавните дялове от мрежите- с други думи - направи невъзможно пройзводителите на зелена енергия да си пренесат тока ,без да минат през ЕВН, ЧЕЗ и Енергопро. Много скоро след това ЕВН, ЧЕЗ и Енергопро събраха пройзводителите на зелена енергия и им връчиха едностранен договор, според който да им удържат до 40 % от пройзведената енергия като такса пренос... Много зелени пройзводители започнаха да фалират.
    5- За да компенсира пройзводителите за откраднатите им въглеродни купончета, регулатора задължи НЕК да изкупува тока
    на зелените пройзводители на завишени надпазарни цени, като сложи част от това завишение в сметките на хората като добавка зелена енергия, а друга част почна да я поема самата държавна НЕК и така постепенно взе да повлича крак към фалит. Когато зелените пройзводители излезнаха на протест, министъра на икономиката контраатакува като няколко пъти по телевизията настройваше открито населението срещу зелените пройзводители. В белите държави на това му викат Виктимизация.
    6- От цялата ситуация най-печеливши изглеждаха ЕВН, Чез, Енергопро и частните американски тецове. Хайде познайте кой ако не българските политици имат тайни акции в тея дружества. Примерно- в Мариците 80 % са на американския АЕС, регистриран като офшорка на о. Мавриций и другите 20 са на бг. политици. Същото е и с енергоразпределителните дружества. Същите, които заявиха ,че национализация на тези дружества е абсурд.
    Най-губещите -народа, НЕК и зелените пройзводители, които бавно и систематично бяха подготвени за фалит и усвояване.
    На софиянци сметките за отопление бяха изкуствено заНижени, като собствениците на тецовете бяха компенсирани с изкупуване от НЕК на тока от същите тецове на заВишени цени.
    Всички загуби на НЕК бяха хакнати в електромерите на хората като реактивна енергия.
    Нек с цялата си инфраструктура и далекопроводи ще бъде изкупен за един лев от тея, за които чуждите посланици в страната лобират. След тях -зелените централи- за един лев. Тея които са вложили свои пари за панели и турбини, ще загубят, тея които са вложили народни пари от банките - ще избягат. Спестяванията на хората - ще изчезнат. Политиците - ще станат много богати.
    в енергийната стратегия на зелените (на страницата им) са записали, че се борят за енергийна независимост на домакинствата
    ако ни бяха управлявали те, въобще поначало нямаше да се създадат енергийни монополи, а щяха да направят свободен пазар или да запазят държавен естествен монопол и плавен преход.
    ако не искаме горния сценарий да се случи, те са хората според мен.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

в енергийната стратегия на зелените (на страницата им) са записали, че се борят за енергийна независимост на домакинствата
    .
    Ми ходи да събираш дърва за зимата, вземи си 40 кошера да си имаш восък за свещи и си изхвърли компа през прозореца, тамън нема да ръсиш глупости из форума.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Post Thanks / Like

.
    Да, де ама американците не го ратифицираха Киото и Канада се отказа, щото се сетиха как хем да си намалят въглеродните емисии, хем да не участват в далаверата с купончетата, която си е по цел свет, не само в България, хем да си съживят икономиката, хем да не дават грешни пари на диктаторски режими, хем да постигнат енергийна независимост

Surprise Side Effect Of Shale Gas Boom: A Plunge In U.S. Greenhouse Gas Emissions - Forbes

В България обаче "зелените" тикви, които отвътре са червени, се дигнаха на протести и вследствие на това България е единствената страна в света дето не ще и да знае как да стане това, ами дори е забранено и с решение на НС.

И туй не е само за газ в САЩ, ами и за нефт от шистови формации, като вече ОПЕК си коригира квотите съобразно производството на нефт в Северна Дакота. Прогнозите са до 7 години САЩ да задминат и Русия и СА по добив и на петрол и без да са ратифицирали Киото и плащали грешни пари да са много по "зелени" от ЕС.

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Да, де ама американците не го ратифицираха Киото и Канада се отказа, щото се сетиха как хем да си намалят въглеродните емисии, хем да не участват в далаверата с купончетата, която си е по цел свет, не само в България, хем да си съживят икономиката, хем да не дават грешни пари на диктаторски режими, хем да постигнат енергийна независимост

Surprise Side Effect Of Shale Gas Boom: A Plunge In U.S. Greenhouse Gas Emissions - Forbes

В България обаче "зелените" тикви, които отвътре са червени, се дигнаха на протести и вследствие на това България е единствената страна в света дето не ще и да знае как да стане това, ами дори е забранено и с решение на НС.

И туй не е само за газ в САЩ, ами и за нефт от шистови формации, като вече ОПЕК си коригира квотите съобразно производството на нефт в Северна Дакота. Прогнозите са до 7 години САЩ да задминат и Русия и СА по добив и на петрол и без да са ратифицирали Киото и плащали грешни пари да са много по "зелени" от ЕС.
    мадя! топки ама топки. САЩ сериозно изостават от зелена европа. скандинавието и германия са първенци, французи, италианци, испанци всички натам отиват. къв САЩ бе? Норвегия е 99% на зелена енергия. САЩ първенци. кой говори глупости? в УК дет грам слънце не виждат слагат соларки.

още малко ще ми кажеш че вятърните перки изсушавали почвата като оная пикла дет се беше изцепила в българия веднъж (била експертка даже) тя си представя че перките са вентилатори. те не са вентилатори, ма, пикло! точно обратното. те се въртят щото има вятър и го правят електричество. те не консумират електричество да правят вятър че да си сушиш чорапите...много са прости хората, честно.

както и да е. партия Зелените знаят за какво става въпрос НАИСТИНА. за тях ще гласувам...
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Аз традиционно ще подкрепя приятел-светльо и венци мицов от светльо и легендите! От вчера партията им "глас народен " има съдебна регистрация и отиват на избори!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

19. БЛАГОДАРЯ korry thanked for this post
    because of me Аватара на Foxy
    Град
    W7 London
    Post Thanks / Like

Да помогнем на ''ЗЕЛЕНИТЕ'' да влязат в следващия парламент

Искате ли да има различна политика в следващото Народно събрание? Стига са управлявали държавата едни и същи корумпирани и крадливи мутри от 23 години насам, абонирани за депутатската скамейка. Вкючете се в набирането на 10 000 подписа и 10 000 лв до 25 март, за да бъде регистрирана партия ЗЕЛЕНИТЕ в предстоящите избори на 12 Май 2013г.. За да стане възможно участието и на изборите и да и се даде шанс да влезе в следващия парламент, можете да се вкючите и вие .Повече инфо за политиката и платформата на партията може да намерите на официалната и страница: ЗЕЛЕНИТЕ Може да попълните бланката ( Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ ) на партия ЗЕЛЕНИТЕ ( трите имена , ЕГН и подпис) собственоръчно и да съберете подписи от вашите роднини и приятели, който иска да се влючи в събирено на подписи да пусне запитване към Пламен Атанасов,член на изпълнителния съвет на ЗЕЛЕНИТЕ до [email protected], за да ви обяснят как да пратите събраните подписи.

Партия ЗЕЛЕНИТЕ е регистрирана по закона за личните данни и няма да използва за други цели ващите ЛИЧНИ ДАННИ .
    Както е видно от банера на страницата на ЗЕЛЕНИТЕ ( ЗЕЛЕНИТЕ ), до сега са събрани 4762лв. от общо 10 000лв. : Повече инфо как може да дарите тук : Дарения | ЗЕЛЕНИТЕ
    дарения се приемат чрез:
    чрез ePay.bg
    чрез банков превод
    чрез PayPal
    чрез skrill.com
    на зелените щандове

Повече подробности за събитието и организирането по градове тук : http://www.facebook.com/#!/events/139746966203994/
    Може да свалите и разпечатате бланката за събиране на подписи в подкрепа на Зелените за предстоящите избори от тук : Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ
    Също можете да приканите вашите близки в България да подкрепят инициативата и да се подпишат и те. Сборните пунктове са организирани в по-големите градове. Ето къде :

За София - На Попа, пред Булбанк на метростанция Сердика, входа на НДК откъм бул. Витоша, входа на Южния парк. Всеки ден в групата ще се публикува график на щандовете за София. За контакт Андрей Ралев

За Варна - пл. Севастопол за контакт с организаторите на щанда звъннете на Надя на тел. 0876/655-424.

За Благоевград - ул. Даме Груев №3, магазин за селскостопанска техника ЕТ "Зоопродукт", Цеца и Петър Георгиеви (на фасадата на магазина има голям трансперант Зелените)

Предстои да отворим щандове или места за подписване в Сливен, Русе и Пловдив.

Живеещите в по-малките градове могат да организират нови пунктове. Всеки може да разпринти бланката(Може да свалите и разпечатате бланката за събиране на подписи в подкрепа на Зелените за предстоящите избори тук: Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ до 25 март 2013.Моля предайте събраните подписи в Офиса на Зелените на улица Бисер N7, гр. София или изпратете на адрес: Зелените П.К. 1554,София 1000.

Колкото повече, толкова повече!
    Последно редактирано от Мила : 20-03-2013 на 14:21 Причина: по молба на авторката
    ''Там, където поставят криле, обикновено има и ножици.''
    Sympathy helps, but empathy is more important!
    ''Същественото е невидимо за очите.''
    Голямата истина се крие в малкия шрифт

21. БЛАГОДАРЯ korry, акъл много thanked for this post
    trakon
    Guest

Може да стане и с правилно използван кредит от МВФ. Защо се получават тия катаклизми?
    Вижте сега господа, предайте на вашите аверчета -"Зелените" няколко безплатни съвета от мен, изкопчени против волята ми чрез нахалство:

1- Да си преработят програмата в стил "Учебник по спешна реанимация - точка едно- чисти дихателни пътища, точка две - обдишване, точка три- циркулация на кръвта. Точка 4 вече идва в
    повече- ако дотук не са изпълнили 1,2,3, да считат пациента (т.е.- народа ) за умрял.

2- Като правят записи на събиранията си, да си преразгледат "политиката на очен контакт помежду си и да гледат хората в очите. Ква е моята роля на техните събрания, освен тая на воайор на чуждо секс парти.

3- От пръв поглед си личи, че въобще не са се блъскали със живота и нямат никакъв житейски опит
    настрана от опита на мамини синчета на служби, които в свободното време тренират обноски за сваляне на лесни мадами. Да походят малко по чужбината, да постоят без заплата, да се борят за разни безсмислени карти, без които местните могат да ти нарушават човешките права, да почетат закони на езици, които не разбират добре. Ако ги домързи да ги прочетат тея закони, да полежат в затвора с наркомани и проститутки, да се сбият с опасен психопат и да му надделеят . Да се забъркат сами в пустинята и да намерят пътя... Да заколят кокошка, за да нахранят някой гаден...
    Да отсекат дърво, което са посадили, за да запалят огън за премръзнал. После ще вземат да разбират проблемите на тея, които ще "оправят" и няма да имат стигане.

4- Напълно да забравят за "заем от МВФ", иначе ще взема една дрянова тояга и за нула време от "Зелени", ще ги направя "Червени и пембяни".

23. БЛАГОДАРЯ Decatur thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Foxy Виж мнението
    Да помогнем на ''ЗЕЛЕНИТЕ'' да влязат в следващия парламент

Искате ли да има различна политика в следващото Народно събрание? Стига са управлявали държавата едни и същи корумпирани и крадливи мутри от 23 години насам, абонирани за депутатската скамейка. Вкючете се в набирането на 10 000 подписа и 10 000 лв до 25 март, за да бъде регистрирана партия ЗЕЛЕНИТЕ в предстоящите избори на 12 Май 2013г.. За да стане възможно участието и на изборите и да и се даде шанс да влезе в следващия парламент, можете да се вкючите и вие .Повече инфо за политиката и платформата на партията може да намерите на официалната и страница: ЗЕЛЕНИТЕ Може да попълните бланката ( Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ ) на партия ЗЕЛЕНИТЕ ( трите имена , ЕГН и подпис) собственоръчно и да съберете подписи от вашите роднини и приятели, който иска да се влючи в събирено на подписи да пусне запитване към Пламен Атанасов,член на изпълнителния съвет на ЗЕЛЕНИТЕ до [email protected], за да ви обяснят как да пратите събраните подписи.

Партия ЗЕЛЕНИТЕ е регистрирана по закона за личните данни и няма да използва за други цели ващите ЛИЧНИ ДАННИ .
    Както е видно от банера на страницата на ЗЕЛЕНИТЕ ( ЗЕЛЕНИТЕ ), до сега са събрани 4762лв. от общо 10 000лв. : Повече инфо как може да дарите тук : Дарения | ЗЕЛЕНИТЕ
    дарения се приемат чрез:
    чрез ePay.bg
    чрез банков превод
    чрез PayPal
    чрез skrill.com
    на зелените щандове

Повече подробности за събитието и организирането по градове тук : http://www.facebook.com/#!/events/139746966203994/
    Може да свалите и разпечатате бланката за събиране на подписи в подкрепа на Зелените за предстоящите избори от тук : Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ
    Също можете да приканите вашите близки в България да подкрепят инициативата и да се подпишат и те. Сборните пунктове са организирани в по-големите градове. Ето къде :

За София - На Попа, пред Булбанк на метростанция Сердика, входа на НДК откъм бул. Витоша, входа на Южния парк. Всеки ден в групата ще се публикува график на щандовете за София. За контакт Андрей Ралев

За Варна - пл. Севастопол за контакт с организаторите на щанда звъннете на Надя на тел. 0876/655-424.

За Благоевград - ул. Даме Груев №3, магазин за селскостопанска техника ЕТ "Зоопродукт", Цеца и Петър Георгиеви (на фасадата на магазина има голям трансперант Зелените)

Предстои да отворим щандове или места за подписване в Сливен, Русе и Пловдив.

Живеещите в по-малките градове могат да организират нови пунктове. Всеки може да разпринти бланката(Може да свалите и разпечатате бланката за събиране на подписи в подкрепа на Зелените за предстоящите избори тук: Бланка за събиране на подписи за регистрация на Зелените за избори 2013 | ЗЕЛЕНИТЕ до 25 март 2013.Моля предайте събраните подписи в Офиса на Зелените на улица Бисер N7, гр. София или изпратете на адрес: Зелените П.К. 1554,София 1000.

Колкото повече, толкова повече!
    току що дарих 25 евро и имаше и бележка с каква цел и аз написах това
    stop corporate banksters, psychopaths and corruption
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

25. БЛАГОДАРЯ Foxy, акъл много thanked for this post
    Post Thanks / Like

Вижте сега господа, предайте на вашите аверчета -"Зелените" няколко безплатни съвета от мен, изкопчени против волята ми чрез нахалство:

1- Да си преработят програмата в стил "Учебник по спешна реанимация - точка едно- чисти дихателни пътища, точка две - обдишване, точка три- циркулация на кръвта. Точка 4 вече идва в
    повече- ако дотук не са изпълнили 1,2,3, да считат пациента (т.е.- народа ) за умрял.

2- Като правят записи на събиранията си, да си преразгледат "политиката на очен контакт помежду си и да гледат хората в очите. Ква е моята роля на техните събрания, освен тая на воайор на чуждо секс парти.

3- От пръв поглед си личи, че въобще не са се блъскали със живота и нямат никакъв житейски опит
    настрана от опита на мамини синчета на служби, които в свободното време тренират обноски за сваляне на лесни мадами. Да походят малко по чужбината, да постоят без заплата, да се борят за разни безсмислени карти, без които местните могат да ти нарушават човешките права, да почетат закони на езици, които не разбират добре. Ако ги домързи да ги прочетат тея закони, да полежат в затвора с наркомани и проститутки, да се сбият с опасен психопат и да му надделеят . Да се забъркат сами в пустинята и да намерят пътя... Да заколят кокошка, за да нахранят някой гаден...
    Да отсекат дърво, което са посадили, за да запалят огън за премръзнал. После ще вземат да разбират проблемите на тея, които ще "оправят" и няма да имат стигане.

4- Напълно да забравят за "заем от МВФ", иначе ще взема една дрянова тояга и за нула време от "Зелени", ще ги направя "Червени и пембяни".
    за заема от МВФ да ти обясня. Може и без него, имаме пари НАШИ!!!
    4,5 млрд са в пенсионните фондове и в момента се използват да висят в кирливите банки и да купуват ДЦК на кирливи правителства...
    и без чужди пари можем, пари ИМАМЕ! НАШИ!

чакай да си допълня аз от фейсбука, че аз и там вилнея.

аз да напиша, че е необходимо да впрегнем ползотворно ресурса в частната пенсионна система да инвестира в запалването на икономиката. ама трябва да си разчистим енергийните монополи отдолу. Има 4,5 млрд лева в пенсионните фондове дето висят в разни корумпирани банки или финансират корумпирани правителства. трябва да намерят пътя си към реалната гражданска икономика и по-малките бизнеси. за да се гарантира по-нисък риск предлагам нещата да минават през общински облигации, а общината да стане като корпоративна шапка на местните частни бизнеси. ние имаме традиции и демократичен контрол над общините в някаква степен. то трябва и хубава и силна местна - регионална преса, която без свян да задава неудобни въпроси. най ме е яд, че пари имаме, но работите ще опрат до това да ги търсим назаем от чужбина. и всичко заради банките и енергийните монополи - не можеш да градиш реална икономика без евтина и достъпна енергия, и не можеш да градиш реална икономика без паричната финансова технология да е в добри ръце и в служба на обществото. наистина смятам, че имаме всичко на разположение да станем богати и щастливи - някъде около върха около главата на рибата обаче някой е толкова невеж за истинските последици от следването на алчността си и "традициите" и ...това е резултата. тълпи от беден и гладен озверял пролетариат. българчетата са расисти - те не само използват "циганин" без да се замислят, те използват и "пенсия" негативно. с "*******" нещата са малко по-добре щото малко или много по интернета прониква знание за това. "селянин" се използва като обидна дума. освен това всички смятат че музикален жанр е причината, а не следствието. И въпреки това има надежда и можем да се оправим. аз ще гласувам за паритя Зелените, засега в тях виждам да говорят неща подобни на това, което искам да се случи и вярвам че няма да лъжат и ще се опазят от олигархическата поквара.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Post Thanks / Like

пюър хейт
    без обосновка
    браво мерси че ми дигате темата
    мадя! топки ама топки.
    ...
    в УК дет грам слънце не виждат слагат соларки.

...
    Стила ти и аргументацията ти са типични за "зелените глави".

Соларки и ветрени мелници нема проблем да се наслагат и в мазетата, стига да има кой да плаща за това.

Където и да ги слагат те са средство за измъкване парите на данъкоплатците, чрез по-високи цени и държавни субсидии и източник на огромни проблеми:

The more a country depends on such sources of energy, the more there will arise – as Germany is discovering – two massive technical problems. One is that it becomes incredibly difficult to maintain a consistent supply of power to the grid, when that wildly fluctuating renewable output has to be balanced by input from conventional power stations. The other is that, to keep that back-up constantly available can require fossil-fuel power plants to run much of the time very inefficiently and expensively (incidentally chucking out so much more “carbon” than normal that it negates any supposed CO2 savings from the wind).

Both these problems have come home to roost in Germany in a big way, because it has gone more aggressively down the renewables route than any other country in the world. Having poured hundreds of billions of euros in subsidies into wind and solar power, making its electricity bills almost the highest in Europe, the picture that Germany presents is, on paper, almost everything the most rabid greenie could want. Last year, its wind turbines already had 29GW of capacity, equivalent to a quarter of Germany’s average electricity demand. But because these turbines are even less efficient than our own, their actual output averaged only 5GW, and most of the rest had to come from grown-up power stations, ready to supply up to 29GW at any time and then switch off as the wind picked up again.
    Germany's wind power chaos should be a warning to the UK - Telegraph

България има нужда от истински природозащитни организации, които да се държат отговорно, а не като четиригодишни деца, които само повтарят "няма пък".

Пример за такива има в Пенсилвания и Илинойс например:

In an unlikely partnership between longtime adversaries, some of the nation's biggest energy companies and environmental groups have agreed on a voluntary set of standards for gas and oil fracking in the Northeast that appear to go further than existing state and federal pollution regulations.
    ...

In addition to Shell and Chevron, the participants include the Environmental Defense Fund, the Clean Air Task Force, the Heinz Endowments, EQT Corp., Consol Energy and the Pennsylvania Environmental Council, and the organizers hope to recruit others.

It may be part of a trend. Earlier this month a coalition of industry and environmental groups in Illinois announced that they worked together on drilling legislation now pending there. But the Pittsburgh project, which has been in the works for nearly two years, would be voluntary.

"We believe it does send a signal to the federal government and other states," said Armand Cohen, the director of the Boston-based Clean Air Task Force. "There's no reason why anyone should be operating at standards less than these."

The new standards include limits on emissions of methane, a potent greenhouse gas, and the flaring, or burning off, of unwanted gas; reductions in engine emissions; groundwater monitoring and protection; improved well designs; stricter wastewater disposal; the use of less toxic fracking fluids; and seismic monitoring before drilling begins.
    Energy companies, environmentalists agree on new fracking standards - Free - Peoria, IL - pjstar.com

Като те чета теб, не мисля, че нема шанс да видим скоро в България зрели "зелени"

Целта е да се набутат Сендов, Марияна Христова и още неколко "екоталибана" в парламента с гласовете на лапнишарани.

because of me Аватара на Foxy
    Град
    W7 London
    Post Thanks / Like

От днес до 11 април българите в чужбина подават заявления за гласуване. За да могат повече хора да упражнят правото си на глас и да намалеят опашките подавайте завления за отваряне на още секции! 100 завления за населено място извън Лондон = нова секция. 1000 заявления за Лондон = втора Лондонска! Трябва да се отпечата бланката и да се изпрати по пощата или занесе в посолството: Посолство на Република България във Великобритания

подавянето на заявления започна днес и е до 12 април 2013.
    Министерство на външните работи - Заявление за гласуване
    Последно редактирано от Foxy : 21-03-2013 на 21:40
    ''Там, където поставят криле, обикновено има и ножици.''
    Sympathy helps, but empathy is more important!
    ''Същественото е невидимо за очите.''
    Голямата истина се крие в малкия шрифт

myse
    Guest

Дявола като нямал работа си прашал х*я, и си е*ял децата.

Половината интелектуалци изкоментирали ако само знаехте що за "брак" сте, ама уви, във вашите глави сте първо качество... какъв зарзават вече зависи от други фактори. Лукови глави, картофи, репи или тикви... ама все на лумпени сте определими.

Бай ви Ганя.ком (виртуален)

И да, всичко отчаяно се нуждае от природосъобразие, че така подкарал я света - към края си е.

О да, и хората... време е за чистка, от *****вози файдица няма, продуктивни хора са нужни, никак готовани произвеждащи фекалии в математическа прогресия.
    Едно дърво дава повече от група хора, визорам отново опозицията в кофти аргументации срещу автора.

Прост народ, слаба държава.
    Споко, не е константа, един ден българина ще стане велик гражданин на света...

Никак не ми липсва този форум в ежедневието да допълня, главните герои във всяка тема са толкова банални, че чак е безобразие.

Мишлета

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Защо няма да гласувам на 05/07/2009?
    От Rumi69 във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 182
    Последно мнение: 30-08-2009, 14:49
  2. За кого ще гласувате на предстоящите избори?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 261
    Последно мнение: 09-07-2009, 18:31
  3. Вижте новото лого на Microsoft :) hahaha
    От komshiqta във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 22-10-2008, 07:22
  4. За кого няма да гласувам
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 30
    Последно мнение: 05-06-2005, 22:36

Отметки