Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 93 от общо 93
    working & studying mammy Аватара на desito07
    Град
    PORTSMOUTH
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Детски градини

аз плащам по 37.50 паунда на ден за нашето нърсъри за дете на 2г. Доволна съм, регистрирани са по офстед, около 25 деца са общо, не е голямо, но е близо до нас и ми е удобно, чисто е и стаф-а е френдли. Рая се чувства добре, а това е най-важното. Започнахме на 1г и 4м защото започнах работа и не съжелявам, виждам разликата в комуникацията. Сега сме на етап разграничаване на езиците, говори и на бг и на ен, и бабълси. Голямо сме шоу. Това е за Портсмут. Успех на всички мамита ...
    Няма нищо по-хубаво от това да си победител и нищо по-лошо от това да си извън играта!!!!

2. БЛАГОДАРЯ tsvetkova_elica thanked for this post
    Нов потребител Аватара на tsvetkova_elica
    Град
    Folkestone
    Post Thanks / Like

Ами аз го правя най-вече заради комуникацията.Тук сме от 6 месеца и тя няма нито едно приятелче.Майките си дърпат децата ако искат да се заиграят с някоя наша играчка.А така няма как и Анита да се заиграе с детето.Бяхме на гости за три дни на позната с дете на 3 години.Ами Анита направо цъфна-прегръща я, целува я, ходеше само след нея.Просто си личи, че й липсва игра с деца.

Нов потребител Аватара на tsvetkova_elica
    Град
    Folkestone
    Post Thanks / Like

Момичета а как се адаптираха децата първите дни.Започнахте с по няколко часа ли?А дали пускат мама вътре поне първият път?
    Предполагам ще е стрес за Анита, защото освен, че ще я оставя с непознати, ще й говорят и на английски.А тя не е чувала много, много около нея да се говори на английски.
    Иначе за самия език нямам притеснения.Знам че ще го научи без дори да го осъзнае.Сигурно ще започне и вкъщи да ни говори на английски, докато разграничи двата езика

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tsvetkova_elica Виж мнението
    Момичета а как се адаптираха децата първите дни.Започнахте с по няколко часа ли?А дали пускат мама вътре поне първият път?
    Предполагам ще е стрес за Анита, защото освен, че ще я оставя с непознати, ще й говорят и на английски.А тя не е чувала много, много около нея да се говори на английски.
    Иначе за самия език нямам притеснения.Знам че ще го научи без дори да го осъзнае.Сигурно ще започне и вкъщи да ни говори на английски, докато разграничи двата езика
    ами моя син се адаптира супер,ама беше на 5 месеца. Иначе можеш да я заведееш за няколко сесии и да стоиш с нея докато свикне.

6. БЛАГОДАРЯ tsvetkova_elica thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,мами, дъщеря ни е на 2,1 год., до няколко месеца (най-късно ранна пролет) тръгваме на тодлърс, някакви мнения, препоръки, съвети за Източен Лондон,по-конкретно Дагенам. Благодаря Ви предварително!.....някакви контакти за БГ детски градини в района.....

Старо куче Аватара на elitsa_beykova
    Град
    walthamstow
    Post Thanks / Like

Отворили са българска детска градина и в walthamstow.една позната ми каза,че се намира до стейшъна ,130 паунда на седмица е таксата,вземат бебета над 3 месеца,но за момента няма свободни места,има лист с чакащи
    ако някой се интересува телефона е : 07809469532
    breackfast club and afterschool club
    "Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното

"Бъди себе си... Защото оригинала винаги си заслужава повече от което и да е копие"

"Да се роди, да живее, да яде, да пие и накрая да умре – това може и насекомото. Човек трябва да живее живот, полезен за останалите."

Старо куче Аватара на elitsa_beykova
    Град
    walthamstow
    Post Thanks / Like

Писах в другата тема,затова си изтривам поста тук..извинявам се
    "Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното

"Бъди себе си... Защото оригинала винаги си заслужава повече от което и да е копие"

"Да се роди, да живее, да яде, да пие и накрая да умре – това може и насекомото. Човек трябва да живее живот, полезен за останалите."

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Търся детска градина в източен Лондон. Мерси

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от idosev Виж мнението
    Търся детска градина в източен Лондон. Мерси
    ima поне хиляда уебсайта къдто има списък на детски градини по райони.
    за съжаление в този сайт няма такъв списък.
    ако беше о конкретен, да кажеш къде какво точно търсиш, някой можеше да се включи да говори от личен опит.

ето ти един сайт със списък на детски градини

Ofsted home / Ofsted - Ofstedо

tuk w детска гради на не се записва от днес за утре ам има waiting lists според района, чакането може да отнеме и няколко години.
    градините са платени от 40 -до 140 лири на ден отново в зависимост от района. (последното предполагам че не го знаеш, щом преди време си питал как да взимаш помощи, затова реших да ти го напиша)
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

12. БЛАГОДАРЯ alexts thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна предстои ни да заминаваме за англия със моето семейство имам дъщеричка на 4год и половина първо трябва да я запиша на детска градина или може веднага на у4ивище,училищата заплащат ли се,трябва ли да сме живели в англия определен период от време че да я запишем или веднага можем благодаря много приятели

Mod. edit: Моля, пишете на кирилица!
    Последно редактирано от Doondie : 30-07-2011 на 17:21

Напреднал Аватара на malkia mao
    Град
    zone 7
    Post Thanks / Like

[QUOTE=pvvladov;472306]здравейте ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна предстои ни да заминаваме за англия със моето семейство имам дъщеричка на 4год и половина първо трябва да я запиша на детска градина или може веднага на у4ивище,училищата заплащат ли се,трябва ли да сме живели в англия определен период от време че да я запишем или веднага можем благодаря много приятели QUOTE]

Тук децата тръгват на училище от 4 навършени години ( в подготвителен клас към училището). Държавните училищата не се заплащат. За учебната 2011/2012 година мина срокът за избор на училище. Така, че трябва да подадеш документи в общината по местоживеене и те да ви предложат място в някое у-ще, където има свободни места.

За 2011/2012 уч.година в предучилищен клас тръгват децата, родени между 1.09.2006 и 31.8.2007г.

Поразгледай във форума има писано още за започване на училище в УК и в други теми.
    успех
    Последно редактирано от malkia mao : 30-07-2011 на 18:00

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Тази тема силно вълнува и мен, но четейки инфото по нея ми възникват и някои въпроси, ще съм Ви благодарна, ако ми отговорите.
    1. Възможно ли е дето ми да посещава state nursery/full time/, а не за 2,30 мин.
    2. За да го запиша в държавна детска градина, какви док. трябва да имаме, аз и то?/регистрация в общината може би или...!?/
    3. Това че не говори английски би ли било проблем при према?
    4. То в момента е на 2 г., за да го приемат на 3г. кога според Вас е добре да подадем док.?/в една от темите се споменава за 6 мес. по-рано/
    5. Знате ли коя е най-близката държавна датска градина до Brent Cross/NW London, Cricklewood/?

Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Детски градини

Цитирай Първоначално написано от lory Виж мнението
    Тази тема силно вълнува и мен, но четейки инфото по нея ми възникват и някои въпроси, ще съм Ви благодарна, ако ми отговорите.
    1. Възможно ли е дето ми да посещава state nursery/full time/, а не за 2,30 мин.
    2. За да го запиша в държавна детска градина, какви док. трябва да имаме, аз и то?/регистрация в общината може би или...!?/
    3. Това че не говори английски би ли било проблем при према?
    4. То в момента е на 2 г., за да го приемат на 3г. кога според Вас е добре да подадем док.?/в една от темите се споменава за 6 мес. по-рано/
    5. Знате ли коя е най-близката държавна датска градина до Brent Cross/NW London, Cricklewood/?
    1.Не знам дали има изобщо държавни градини,но и да има те ще работят като частните т.е плаща се било на час било на ден.Тези2.5 часа които имаш предвид предполагам за безплатните часове които се полагат на 3+ год.

2.Ами при нас не искаха документи ,но градината ни е частна.

3.Не е проблем,ще се справи,някои деца кликват по бързо други по бавно ,но персонала е свикнал да работи с такива деца особено около Лондон.

4.Най добре говори директно с градината,зависи в колко натоварен район е ,при нас стана от днес за утре.

5.Най добре потърси в :

Ofsted | Find an early years and childcare inspection report

Успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Детски градини

здравейте.имам нужда от помощискам да замина с дъщеря ми в лондон,но съм толкова объркана.мога ли веднага да е запиша на нърсери и бг или държавните са по-евтини?колко излиза на ден?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

ако дъщеря ти е до 3 год, няма държавни градини.

цените варират в зависимост от района - грубо около 50-60 лири на ден. иначе е малко съмнително че можеш да я запишеш веднага. обикновено се чака поне няколко месеца.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

доста скъпо излизатова ли е единственият вариант за детето?а ако е над 3?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

ако е над 3, има безплатни 15 часа на седмица (по 3 часа на ден)

училише ( 9-15) започва септември след като навърши 4

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    дъщеря ми е на 2г. и 4 месеца, искам да я запиша от януари 2014 на детска градина 5 дни по 3 часа ( имам предвид безплатните 15 часа седмично), защото тогава ще е на 3г. и 2 месеца. Но не знам как се процедира, още сега ли трябва да отида в общината ( доколкото разбрах се чака доста ) и какво точно трябва да направя. Живея на Тутинг Бек, до нас има детска градина Люкинг Глас, къде мога да проверя дали там ще може да ходи дъщеря ми 15 безплатни часа?
    Благодаря Ви предварително!
    Последно редактирано от tanq0202 : 17-03-2013 на 18:07

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Детски градини
    От biberon във форум Childcare
    Отговори: 10
    Последно мнение: 31-01-2011, 21:09
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 13-04-2009, 08:07
  3. Детски градини
    От dani80 във форум Childcare
    Отговори: 1
    Последно мнение: 22-10-2008, 21:28
  4. Отговори: 2