Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 54
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Нужда от чуждо мнение

Здравейте. В момента съм студент 2 курс в УНСС.Винаги съм искал да живея в Англия и да се занимавам с инвестиции (акции).Чета книги за търговията с акции и колкото повече чета, толкова повече искам да се занимавам с това.Искам един ден да съм успешен и винаги съм си представял как седя в кафене и чувам как някой се споделя, че няма пари да пусне детото си да учи и аз отивам, и пиша на този някой чек за повече пари от колкото му трябват.Искам да съм финансово независим,да съм си сам шеф и да помагам на нуждаещите се.Прочетох около 10 книги през последната година на тема как да бъдеш успешен,психологията на успелите хора и т.н.Докато съм в университета обаче не мога да отделя достатъчно време за изучаването на сферата, с която искам да се занимавам, а също така университета ми носи единствено разходи.Ако работя докато уча няма да имам никакво време да изучавам търговията на акции.Все повече мисля да напусна университета и да започна работа с цел да спестявам пари и малко, по малко да почна да правя по-дребни инвестиции и постепенно да изградя богатство.Не съм глупав, до сега с каквото съм се захванал съм постигал усехи,включително и в университета съм един от най-добрите студенти.Първоначално плановете ми бяха да завърша бакалавър тук и да запиша магистратура в Англия, но това ще ми донесе само повече разходи.Нямам нищо против висшето, но в моя случай става все по излишно да го имам.Мисля да се пробвам като Au-pair за 1 година в Англия с цел след това да получа синя карта и да започна работа там.През тази една година ще имам време да изуча много и важна информация за акиите.Също така рисувам много хубаво,от 1 до 7 клас съм бил със засилено изчаване на изобразително изкуство и си мислех,че може би през почивните дни докато съм там ще мога да продавам картини ?Какво мислите ? Има ли добри алтернативи, ако започна работа след тази 1 година в Англия да сместявам някакви пари ?Всякакви мнения ще са ми от полза.

Нов потребител
    Град
    Sidcup. Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Нужда от чуждо мнение

Здравей mgm92!
    Само бих ти казала едно голямо " БРАВО". Мисля, че ще се получат нещата, които си замислил. Личи си, че си умен човек, който ще постигне много, но внимавай и вярвай само на себе си. Давай смело напред и не се плаши от нищо.

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Мтого ми хареса хъса ти,хареса ми последователноста на мислите ти в переспектива,хареса ми и желанието да постигнеш целта си.
    Смени само страната-Англия.Живее се добре тук,но да се правят спестявания от заплата за да можеш да започнеш това за което говориш е малко вегоятно-висок стандарт,данъци и високи наеми ще ти изяждат по-голямата част от парите
    Хубаво и като идея,но в Англия.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mgm92 Виж мнението
    Здравейте. В момента съм студент 2 курс в УНСС.Винаги съм искал да живея в Англия и да се занимавам с инвестиции (акции).Чета книги за търговията с акции и колкото повече чета, толкова повече искам да се занимавам с това.Искам един ден да съм успешен и винаги съм си представял как седя в кафене и чувам как някой се споделя, че няма пари да пусне детото си да учи и аз отивам, и пиша на този някой чек за повече пари от колкото му трябват.Искам да съм финансово независим,да съм си сам шеф и да помагам на нуждаещите се.Прочетох около 10 книги през последната година на тема как да бъдеш успешен,психологията на успелите хора и т.н.Докато съм в университета обаче не мога да отделя достатъчно време за изучаването на сферата, с която искам да се занимавам, а също така университета ми носи единствено разходи.Ако работя докато уча няма да имам никакво време да изучавам търговията на акции.Все повече мисля да напусна университета и да започна работа с цел да спестявам пари и малко, по малко да почна да правя по-дребни инвестиции и постепенно да изградя богатство.Не съм глупав, до сега с каквото съм се захванал съм постигал усехи,включително и в университета съм един от най-добрите студенти.Първоначално плановете ми бяха да завърша бакалавър тук и да запиша магистратура в Англия, но това ще ми донесе само повече разходи.Нямам нищо против висшето, но в моя случай става все по излишно да го имам.Мисля да се пробвам като Au-pair за 1 година в Англия с цел след това да получа синя карта и да започна работа там.През тази една година ще имам време да изуча много и важна информация за акиите.Също така рисувам много хубаво,от 1 до 7 клас съм бил със засилено изчаване на изобразително изкуство и си мислех,че може би през почивните дни докато съм там ще мога да продавам картини ?Какво мислите ? Има ли добри алтернативи, ако започна работа след тази 1 година в Англия да сместявам някакви пари ?Всякакви мнения ще са ми от полза.
    имаш най тъпия дейт на действие за който се сещам.ще си зарежеш следването и ще отидеш към настоящия момент за 1 година в англия да бършеш насраните задници на английските пенсионери за да може след като изтече тая една година да можеш да вземеш някаква цветна карта която ти дава право на работа на острова.
    ми то след малко по вече от 1 година на 01.01.2014 ограниченията на работа за българи и румънци отпадат и не ти трябват никакви цветни карти за да упржняваш правото си на труд.
    замисли се при тия обстоятелства не е ли тъпа идеята да зарежеш следването си и не е ли по добре да изчакаш още 1 год в българия докато британците си отворят напълно тр. пазар за теб без да ти се налага 1 година да дундуркаш бебета или пенционери
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

5. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    myse
    Guest

Внимавай какви книги четеш най-напред ще ти кажа.
    В днешно време всички искат да са независими.

Тук ще бъдеш приятно изненадан не само от Лондон ай и Шард, а и от работат както ти споделиха по горе.
    За жена е по вероятно да чисти и гледа старци, да дундури бебета.
    За мъж не видиш ли има доста строежи, а се съмнявам да разбираш от бъркане на вар, лепене на плочки и ред други...
    Като студент ще имаш малко по интересен избор от сервитьорство до обикаляне на улиците по 10 часа на ден (понякога и в дъжда) с раница рекламки...
    Грабне ли те "машината", оставаш само с идеите, защото сам без да усетиш си се заробил, мислейки че ... мислейки че...

Та, страната като цяло е добра, но и това е вярно че не и Пука за никой - нямаш пари за наема - мостовете. Наемите са половната от целият ти приход, слогаш транспорт, храна и др. и се усмихваш, защото не Кафе ами и книгите си няма да имаш време да четеш.

Долу горе мои забележки са това, има няма от година съм тук, намразваш и голяма част от сънародниците си забравих да отбележа, сложно е.

Но всеки има своят шанс,
    трябва да знаеш че тук с идването си започваш от НУЛАТА, като забравяш за живота който си живял досега. И всичките ти умения са без значения.

Надявам се критика и подобни думи можеш да разчиташ, поне на това съм сигурен че си се научил от въпросните книги, да влечеш ползата и от лошото.

Поздрави!

7. БЛАГОДАРЯ d17 thanked for this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    имаш най тъпия дейт на действие за който се сещам.ще си зарежеш следването и ще отидеш към настоящия момент за 1 година в англия да бършеш насраните задници на английските пенсионери за да може след като изтече тая една година да можеш да вземеш някаква цветна карта която ти дава право на работа на острова.
    ми то след малко по вече от 1 година на 01.01.2014 ограниченията на работа за българи и румънци отпадат и не ти трябват никакви цветни карти за да упржняваш правото си на труд.
    замисли се при тия обстоятелства не е ли тъпа идеята да зарежеш следването си и не е ли по добре да изчакаш още 1 год в българия докато британците си отворят напълно тр. пазар за теб без да ти се налага 1 година да дундуркаш бебета или пенционери
    Дрънкаш глупости, както обикновено. Момчето иска да е аu pair, а не care assistant. Ще се занимава с разни дечурлига, и ако има късмет ще попадне в добра обстановка. Освен това, този е сигурен начин да вземе синя карта ако издържи... няма да e 1 година, а повечко, щото картите се бавят, но да се спекулира с идеята, че картите няма да са нужни след година е глупаво. Щото ако някой те послуша, а ограниченията не паднат - най-малкото ще отнесеш един виртуален кютек.
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Здравейте. ...
    .....Мисля да се пробвам като Au-pair за 1 година в Англия с цел след това да получа синя карта и да започна работа там.През тази една година ще имам време да изуча много и важна информация за акиите.Също така рисувам много хубаво,от 1 до 7 клас съм бил със засилено изчаване на изобразително изкуство и си мислех,че може би през почивните дни докато съм там ще мога да продавам картини ?Какво мислите ? Има ли добри алтернативи, ако започна работа след тази 1 година в Англия да сместявам някакви пари ?Всякакви мнения ще са ми от полза.
    Помисли върху следното:
    Парите за седмица са Ј65-80 седмично, зависи от семейството доколко е заможно. Освен това има семейства които дават бонуси по празници... Та значи, ако си аu pair тези пари са ти на печалба, щото няма да плащаш храна и квартира, и консумативи. Не те знам колко си пестелив, но тези пари годишно ще са ти в порядъка на Ј3300-4200 чисти, да кажем половината ще изхарчиш за глезотии... Ако си в Лондон - тези пари ще се стопят преди да си ги видял. В столицата е няколко пъти по-скъпо от в провинцията. А има доста съблaзни предразполагащи към харчене... Така че се ориентирай към някой провинциален град. След като имаш художнически заложби, може би ще е добре да се ориентираш към град с туристически традиции - (Макар че и в проазаичните големи градове ги има); - там ако излизаш следобед по пешеходната зона със сигурност ще попаднеш на музиканти и художници. Само че, не зная дали плащат тротоарно право.
    Помисли И върху следното:
    1 година може да не ти стигне за да вземеш синя карта - бавят се твърде дълго. Вероятно ще ти отидат поне година и половина. Обаче не знам, като получиш лилавата карта с каква дата ще ти дойде - дали от датата посочена в писмото от семейството, придружаващо формуляра; или с начална дата непосредствено преди получаването.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    Дрънкаш глупости, както обикновено. Момчето иска да е аu pair, а не care assistant. Ще се занимава с разни дечурлига, и ако има късмет ще попадне в добра обстановка. Освен това, този е сигурен начин да вземе синя карта ако издържи... няма да e 1 година, а повечко, щото картите се бавят, но да се спекулира с идеята, че картите няма да са нужни след година е глупаво. Щото ако някой те послуша, а ограниченията не паднат - най-малкото ще отнесеш един виртуален кютек.
    да ама след година и 2,-3 месеца като отпадната ограниченията за работа и се окаже ,че момчето си е губило времето 1 година да бърше детски насрани задници навместо да си завърши образованието в българия виртуалните кютеци ще ги отнесете вие които му пълните главата с вашите си глупости
    плюс това е в такава млада възраст,че 1 година още да почака в българия докато се уредят нещата с отварянето на трудовия пазар за българи няма да повлияе негативно на развитието и реализацията на начертаните му планове за неговото бъдеще,даже и да се случи някакъв сакатлък да не ни пуснат правата от началото на 2014 в което аз лично не вярвам да се случи

11. БЛАГОДАРЯ dobri39 thanked for this post
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    да ама след година и 2,-3 месеца като отпадната ограниченията за работа и се окаже ,че момчето си е губило времето 1 година да бърше детски насрани задници навместо да си завърши образованието в българия виртуалните кютеци ще ги отнесете вие които му пълните главата с вашите си глупости
    плюс това е в такава млада възраст,че 1 година още да почака в българия докато се уредят нещата с отварянето на трудовия пазар за българи няма да повлияе негативно на развитието и реализацията на начертаните му планове за неговото бъдеще,даже и да се случи някакъв сакатлък да не ни пуснат правата от началото на 2014 в което аз лично не вярвам да се случи
    Дали 1 година ще си го губи в унито, където не му се стои в очакване отпадането на рестрикциите, които може и да HE отпаднат, или 1 година ще се мотка в някое семейство, за евентуална карта, която МОЖЕ и да му трябва... би ли ми казал кое е по-полезно в случая?

Post Thanks / Like

Дали 1 година ще си го губи в унито, където не му се стои в очакване отпадането на рестрикциите, които може и да HE отпаднат, или 1 година ще се мотка в някое семейство, за евентуална карта, която МОЖЕ и да му трябва... би ли ми казал кое е по-полезно в случая?
    естественно,че залагам 1година на опитите за умственно развитие в унито отколкото 1 година умственно затъпяване в опитите за смяна на детски памперси
    то предполагам и всеки трезво мислещ човек да споделя моето мнение,ама ти като го насърчаваш навместо да се образова да ходи да бърше осрани детски задници нека така да бъде.нека да ходи да си чупи главата,щото с бърсане на ***** сток брокерс едва ли ще стане,най малкото заради експирианса и препоръките на които може да се надява евентуално пред някой бъдещ работодател добити от извършваната му дейност през последната му година на развитие

14. БЛАГОДАРЯ April thanked for this post
    myse
    Guest

То пак има "зависи", поради факта че след Унито ще се наложи да работник по професията си (евентуално).

За една година...
    за една година може да работиш като роб някъде, но в свободното си време да се научиш на нещо, как, какво, и хиляди други. Които могат да ти дадът много по добро бъдеще от това което предлага "даскалото".

До човек си е, разни хора-разни идеали.

Обърнахме тази тема на говорилня, а дефакто реалният живот е Всичко... не на няколко човека мислите.

16. БЛАГОДАРЯ d17, Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И как ще стане, ще скъсат договора за присъединяване на БГ или ще излязат от ЕС? Просто ми е интересно като казваш че ограниченията може и да НЕ отпаднат, на кой от горните варианти залагаш, ще се радвам да чуя и за трети или четвърти... ако има такива.

myse
    Guest

Зет, Времето друже... времето е най-ценно и мъдро.
    То казва какво става и какво не, всички предположения, гаранции и прочие са Нищо.

Утре може панаира ЕС да се пръсне и да минем на Щати, както в запада, кой знае ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

До 31.12.2013 няма време

Ами Сега? - YouTube

Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Z1 Виж мнението
    И как ще стане, ще скъсат договора за присъединяване на БГ или ще излязат от ЕС? Просто ми е интересно като казваш че ограниченията може и да НЕ отпаднат, на кой от горните варианти залагаш, ще се радвам да чуя и за трети или четвърти... ако има такива.
    Как не, всеки има глава на раменете и си преценява сам за себе си. Колкото за питащия в първи пост, той самият е казал, че не му се стои в унито. Пък ти ако искаш иди му набий в канчето да стои там. След като иска да идва в UK - няма безкрайно много варианти за легален престой, така че той сам ще си прецени - дали да бачка по строителството плащайки наем, храна и др. разходи, или да иде да гледа деца където квартирата и храната са му осигурени, + поне Ј65 седмично. Ако някой ден рестрикциите отпаднат, теб какво те тревожи? Картата няма да му е нужна тогава и ще си я сложи в рамка, но ако не отпаднат? Ти отде си 100% сигурен, че ще отпаднат?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Точно така!
    CAN BOY e прав! Аз и сега съм в Англия,и смятам че не трябва да си зарязваш следването.
    Догодина ( е януари 2014) ще си дойдеш тука като победител.
    Не се тревожи,времето минава бързо!

Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Хахаха много се смях. Я сега си признайте кой го написа? Монев ти ли си бре момко?
    И аз искам да пиша чекове на хората и да ги правя щястливи. И аз искам да съм независим. Хахах
    Хубаво си писал мгм92 , да мечтаеш е едно от най-хубавите неща. Безплатно е, а и може да мечтаеш каквото си пожелаеш.
    Но е реалността е много гадна. Тя е нещо различно, от всичко розово, от всичко което ни е в главите. Реалността представлява постоянен труд и себераздаване за това да постигнеш нещо, а дали ще стигнеш до мечтите си вече никой не може да каже дали ще се случи.
    Да, безсмислено е образованието в БГ. И аз като много други, си държа дипломата в една папка, ама не ми върши никаква работа тук. НИто пък ми свърши в БГ. Това че четеш книги е хубаво, браво, похвално е. Но само с четене не става. Трябва практика, нямаш ли практика, нямаш ли кой да ти покаже как няма да стане. Освен ако не си някой изобретател. АКо измислиш нов начин за инвестиране, за работа с акции просто не виждам какво ще правиш без практиката.
    Това да дойдеш тук и да работиш една година, че да спестиш и след това да почнеш да играеш е леко казано, пълна загуба на време, на сили, на средства. Тук ще попаднеш в един водовъртеж от който ттрябва доста повече време от 1 година за да излезеш. Особено ако си Оу пеър.
    Замисли се, колко пари са вложили вашите в обучението ти. Все пак си възпитаник на УНСС а там таксите не са като в Свищов.
    Помисли над това дали нямаш шанс да работиш по специалността, дали нямаш познати които да ти помогнат да научиш тези неща. НЕ очаквай тук някой костюмар да дойде при лапетата които гледаш и да каже ти си много добър в това идвай да работиш и да се учиш при мен.
    Я ми кажи честно работил ли си ? АКо да какво си работил? Имаш ли опит в някаква финансова сфера?
    АБе много почнах да пиша и ще се изгубя в собствените си мисли, а има още толквоа да се каже.
    Абе какво ли пиша и аз, всеки си преценява, ти ако си решил да го правиш ще го направиш без да слушаш някакви хора във форум.
    Всеки има глва и преценява по кой път да хване и как да си подкара живота. Някой хващаме малко по заобиколния, други директния. Всеки път си има рискове, всеки път си има и предимства.
    Ай драпайте убавци :Д
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

23. БЛАГОДАРЯ bubi83 thanked for this post
    Post Thanks / Like

е ,сега след като чу толкова мнения какво реши.ще ставаш ли бавачка в англия за една година за да можеш следващата да започнеш да реализираш намеренията си да инвестираш в акции.
    моето мнение е дерзай.може би ти ще си новия милен велчев или настоящия симеон дянков.

Нов потребител
    Град
    Turnpike Lane
    Post Thanks / Like

Направо се хванах за главата като изяетох всичката простотия която се е изляла тук. Някои от вас наистина само си пишат мненията без въобще да знаят за какво става на въпрос. Първо - Аu Pair отдавна не работят за 65-80 паунда, минимума е 100 даже има и семейства, които предлагат up to 150. Друг е въпроса колко часа на седмица ще трябва да работиш, колко деца ще гледаш и т.н. Имай впредвид, че за това повечето семейства да имат Au pair е евтиният еквивалент на Nanny, Housekeeper и Cleaner 3 в 1. От теб самия зависи дали ще можеш да учиш в свободното време, което ще ти остава. Но пак казвам - от семейство до семейство разлика огромна - всичко е въпрос на риск и късмет.
    Относно следването ти - спокойно можеш да си завършиш годината и да продължиш тук - няма проблем с приравняването на дипломите, признават ги, НО самото следване е доста скъпо - вече е 9000 паунда на семестър/за което дават заеми/.
    Относно синята карта - една година работа като Аu Pair без прекъсване /а ако смениш семействата можеш спокойно да имаш gap от 30 дни между тях, което няма да повлияе на общия период от 12 месеца т.е. зачитат го това време/ и си вземаш картата. Тези слухове, че ограниченията ще отпаднат ги имаше и миналата година и преди това/. Така, че синята карта си е най-сигурния вариант засега.
    Надявам се да съм помогнала.
    Успех!

26. БЛАГОДАРЯ padina.pavonia thanked for this post
    Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Драга Мира, ти прочете ли хубаво за какво става на въпрос? Какво толкова сме казали? Изказахме си мнението. Той не иска да учи тук , а да става паралия разбираш ли! Да играе на борсата, а-у големи неща. А това за падането на ограниченията друг изход нямат. Щото не паднат ли ще има наказания, ако ли не пък ще напуснат ЕС, а това няма да стане повярвай ми!
    Айде радвайте се на живота, че скоро идва края на света така, че ако ще правите нещо го правете бързо
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

28. БЛАГОДАРЯ dobri39 thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    Turnpike Lane
    Post Thanks / Like

Ама нали се сещаш, че за да играе на борсата и "а-у" големите неща, за които говориш първо трябва да поучи малко - без сертификат и experience няма как да стане, но в крайна сметка решението си е негово. Лондон е пълен със строители и т.н., а аз просто казах неща за Аu PAIR и документите, които знам от личен опит.

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от mira.tsankova Виж мнението
    Ама нали се сещаш, че за да играе на борсата и "а-у" големите неща, за които говориш първо трябва да поучи малко - без сертификат и experience няма как да стане, но в крайна сметка решението си е негово. Лондон е пълен със строители и т.н., а аз просто казах неща за Аu PAIR и документите, които знам от личен опит.
    Дипломата е инструмент на работника (Сертификати също), че мога да ти дам примери за енстусиасти Милионери повечето от които БЕЗ документ за завършено образование, ами и в реалният живот всички бизнесмени които познавам са самоуки...
    ...Поради простата причина че в училище те учат как да Работиш за някой, не за себе си - сеш се ?

Говори ти инженер с 4 години стаж по професията си, престижно нали ?
    Костваше ми 5-6 години учение - на края за 10 годни - К*р гърбат, панимаеш ? Че гърбат гърбат ами и нищо интересно насреща... Зависиш, разбираш ли?

Евала на пича че има такива мисли,но от него зависи дали ще се реализира, не от нашите коментари (И вашите) които ще го объркат.

ПП:
    Както казва Влад, енджой дъ лайф.
    Стига все компетенции като говорим за хората, а за нас Самочувствие и всезнание - НЕ е правилно!
    Това че ние не можем, не значи че всички НЕ могат.

Поздрави
    Последно редактирано от BGHelp : 16-10-2012 на 01:31 Причина: т. 3 от Правилата на форума.

31. БЛАГОДАРЯ s_nikolova thanked for this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Направи си SWOT анализ
    Използвай наученото на практика
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Нов потребител
    Град
    Turnpike Lane
    Post Thanks / Like

Това вече беше добро - SWOT анализ - адмирации

Старо куче
    Post Thanks / Like

За теб е вече късно да идваш тук и да играеш в играта на големите. Там случайни хора не допускат. Само за да влезеш във финансовата система ти трябва висше от престижен английски университет и перфектен английски. И то ако си късметлия или познаваш правилните хора.

Но все пак ако дойдеш насам сега, то след 6-10 години ако се постараеш ще имаш горе долу сносна работа в ситито и кой знае, може би един ден твоето дете ще играе на борсата, защо не? Така че, действай!

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Имам нужда от мнение на гинеколог
    От smiley във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 26
    Последно мнение: 02-11-2013, 16:45
  2. мнение за ILR
    От barabatag във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 9
    Последно мнение: 24-01-2010, 21:10
  3. нужда от вашето мнение
    От iva_kordeva във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-03-2007, 01:07

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си