Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 43
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Препоръчайте хотел в Париж

Предстои ми за пръв път да отидем в Париж и преспим.
    Искам да си изберем хотел на поносими цени, който да има паркинг и е близо до метро.
    Някой да препоръча нещо?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Препоръчайте хотел в Париж

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    GalyaR
    Guest

По подразбиране Относно: Препоръчайте хотел в Париж

Ето този хотел/хостел си бях харесала преди време. Не съм го ползвала, още не съм преспивала в Париж, само за два часа съм била (колкото да се раздразня ). Смятам, че изборът ми е бил добър. Перфектно разположение в Монмартр, цени повече от прилични, без да е мизерия. Не съм привърженик на скъпите преспивания, освен когато не иде реч за специални случвания. Остава и да ти хареса, но и да има свободни места.

Hostel in Paris - Paris Hostel

Поздрави!

5. БЛАГОДАРЯ lordm, mivanova1 thanked for this post
    sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Препоръчайте хотел в Париж

Преди няколко години и аз търсих хотел близо до центъра с възможност за паркиране и резервирах ето този през www.booking.com
    http://www.hotels-francepatrimoine.c...l/en/acces.htm
    Хотелът е добър, големи стаи в сравнение с малките хотелчета, които са точно по центъра. Платих 80-90 евро на вечер за двойна стая. Хотелът предлагаше паркинг срещу заплащане, обаче един от рецепционистите тогава ми каза, че на някаква съседна уличка се паркира безплатно уикенда, така че ни излезе безплатно. Но за всеки случай, ако решите за този хотел, им се обадете за паркинга да кажат точно. Има в близост метро, но Айфеловата кула е на около 10-15 минути пеша.
    Последно редактирано от Charlotte : 05-09-2012 на 10:36
    Wild is the wind

7. БЛАГОДАРЯ victor07, lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Предстои ми за пръв път да отидем в Париж и преспим.
    Искам да си изберем хотел на поносими цени, който да има паркинг и е близо до метро.
    Някой да препоръча нещо?
    Лорде , кажи за теб какво означава "поносима цена" ?

Знаем че имаш деца - ще ходите ли в Дисниленд?

За колко дни отивате?/нищо лично!/

И ще ти помогнем с инфо!
    Париж е един от любимите ми градове бил съм там много пъти . Ако искаш някакво инфо питай.

.
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

9. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от victor07 Виж мнението
    Лорде , кажи за теб какво означава "поносима цена" ?

Знаем че имаш деца - ще ходите ли в Дисниленд?

За колко дни отивате?/нищо лично!/

И ще ти помогнем с инфо!
    Париж е един от любимите ми градове бил съм там много пъти . Ако искаш някакво инфо питай.

.
    Не е за Дисниленд, просто да поразгледаме централен Париж.
    Поносима цена е 80-90 евро на вечер.
    За две вечери ще отидем.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не е за Дисниленд, просто да поразгледаме централен Париж.
    Поносима цена е 80-90 евро на вечер.
    За две вечери ще отидем.
    Има голяма вероятност това което ще кажа да не ти хареса?

Не искам да звучи грубо но за два дни в Париж ..... толкова път и масраФ не си струва!!!

За да почувстваш Париж отиди поне за 4-5 дни!!! Само за да се качиш на Кулата ще загубиш половин ден! За да отидеш например до Монмартър ще загубиш още минимум половин ден! За да разгледаш Лувъра съвсем отгоре и повърхностно още минимум един ден ... и то свърши!!! Ами Трокадеро, Операта , галери Лафайет, Роден мюзеум , Двореца Люксембург, Бастилията, Шанз Елисе /или както е правилно да се пише/, площад Вандом, Нотър Дам, Латинският Квартал задължително да отидете да вечеряте в някое ресторнтче ..... , разходка с лодка по Сена! ............. За Двореца Версай един цял ден! Но да не досаждам повече!

80 - 90 евро е добра цена за хотел. Хотела който е дала Шарлота ми се струва добър!
    В Париж аз обикновенно използвам хотели от Hotel Reservation : Book hotels online with Accorhotels.com има хотели от 30 евро до 300 евро, съветвам те да използваш "Ибис" или "Меркюр" 99% са направо до спирката на метрото и са с паркинг.

Незабравимо изкарване и дано да намериш начин пътуването да е поне 4-5 дни!!!

.
    Последно редактирано от victor07 : 05-09-2012 на 21:34
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

12. БЛАГОДАРЯ lordm, violinivo, musi, elicka thanked for this post
    London
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

аз вчера резервирах този ..за 2 нощи -125,00 паунда .а от предната си визита знам че в хотела се прибираш към полунощ за няколко часа и пак се впускаш на обиколки така че няма нужда от много лукс .. а и този все пак има закуска (рядкост вече в Париж-обикновенно искат екстра 8-10 евро..

Ajiel Hotel, Eiffel Tower Area | Hotels4u.com

паркинг фрее на 4 преки .иначе (12 еуро на ден).метро на 10 мин на 2.5 километра от кулата
    Последно редактирано от otvorko : 05-09-2012 на 21:37

14. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов човек Аватара на violinivo
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Препоръчвам ти нещо по-различно като алтернатива.

Преди месец бяхме в Париж и направихме следното. Запазихме си хотел в едно от предградията на Париж Корбевие (Courbevoie) - това е един чудесен и спокоен квартал долепен до Парижкото Сити или финансовия дистрикт La Defense.

Има хотели тип апартаменти с кухня и Self-catering, от ранга на Ibis които предлагат добри условия на много прилични цени. Влез в Гугъл и напиши квартала и веднага ще ти излязат поне четири или пет опции на хотели от този тип.

Паркираш спокойно там (цените за паркинг са поносими), и вземате метрото - Линия 1 е последна станция на финансовия дистрикт, и минава през всички по-известни забележителности, и за 15 - 20 минути сте в центъра. Там се движите само с пеш или с метро, няма смисъл да ходиш с колата щото си е лудница за паркиране, и т.н. А иначе с метрото си рахат и не е скъпо, мисля около 1 евро беше за едно пътуване.

Аз поне така направих и не съжелявам че не се набътах на някой хотел в центъра!
    A Failure is to be successful аt the things which don't matter.

16. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от violinivo Виж мнението
    А иначе с метрото си рахат и не е скъпо, мисля около 1 евро беше за едно пътуване.

Аз поне така направих и не съжелявам че не се набътах на някой хотел в центъра!
    Може да се купят еднодневни карти за пътуване, включват всички видове градски транспорт, струват 6.50 евро на човек, а иначе цената на пътуването зависи от разстоянието, както е и тук, в ЮК.

Има голяма вероятност това което ще кажа да не ти хареса?

Не искам да звучи грубо но за два дни в Париж ..... толкова път и масраФ не си струва!!!
    Напълно съм съгласна, но имай предвид, че престоят в Париж може да е на път за нещо друго, а и Париж е относително близо - може да се ходи и по-често, понякога пускат промоции за самолетни билети и излиза почти без пари да отидеш дотам за уикенда, например.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Може да се купят еднодневни карти за пътуване, включват всички видове градски транспорт, струват 6.50 евро на човек, а иначе цената на пътуването зависи от разстоянието, както е и тук, в ЮК.

Напълно съм съгласна, но имай предвид, че престоят в Париж може да е на път за нещо друго, а и Париж е относително близо - може да се ходи и по-често, понякога пускат промоции за самолетни билети и излиза почти без пари да отидеш дотам за уикенда, например.
    Здравейте,имате ли идея,кой е най удобния транспорт от Charles de Gaulle Airport до центъра?Ровя се из разни сайтове,ама нищо полезно.....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от miod Виж мнението
    Здравейте,имате ли идея,кой е най удобния транспорт от Charles de Gaulle Airport до центъра?Ровя се из разни сайтове,ама нищо полезно.....
    Влак - RER и метро!!!

Пътуването е около 30 минути.Зависи кое за теб е център.

.
    - Не знам, ага.

Народе ????

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от miod Виж мнението
    автобус/шалет,шатъл/.гледай табелките преди да излезеш с надпис bus-centre ville и излез през този изход.автобусите спират отпред.иначе най удобно с такси-40 евро до центъра.бакшиши бол.
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Старо куче
    Post Thanks / Like

- Не знам, ага.

Народе ????

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    автобус/шалет,шатъл/.гледай табелките преди да излезеш с надпис bus-centre ville и излез през този изход.автобусите спират отпред.иначе най удобно с такси-40 евро до центъра.бакшиши бол.
    С такси е удобно само между 01.00 и 05.00 часа!!!

И беше 40 евро преди 6-8 години !!!
    - Не знам, ага.

Народе ????

Post Thanks / Like

С такси е удобно само между 01.00 и 05.00 часа!!!

И беше 40 евро преди 6-8 години !!!
    ок.може би съм бил симпатичен на алжиреца щото му говорех на френски преди 3 гогини,че ме чарджи само 40

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ходихте ли вече до Paris?
    единия ни консултант по анестезиология е мега фен на Paris и пътува до там по не знам си колко пъти на година, та ми направи списък с хубави места където може да се оtcедне + хубави/класови ресторанти в Paris. сега не мога да ти кажа името на единия /щот не съм удома/, ама и шефа ми е бил там и каза че е супер як и ти сервират в стил все едно си некъв английски lord, та ако искаш да се почувстваш като lord за няколко часа...
    ако още не сте ходили, да взема да го сканирам списъка и да ви го пусна в темата?

кви таксита за по 40-60 евро ви гонят из Paris той бaхти смешната по размери столица в сравнение с Лондон - всичко може да се обиколи пеша и ако сте в хотел в централната част - вземете се разходете среднощно & романтично, изобщо няма да имате нужда от таксита
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Като гледам колко хотели ще трябва да изпробваш - 2 нощувки ще са ти недостатъчни.
    Не поглеждай с гняв назад.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    единия ни консултант по анестезиология е мега фен на Paris и пътува до там по не знам си колко пъти на година, та ми направи списък с хубави места където може да се оtcедне + хубави/класови ресторанти в Paris. сега не мога да ти кажа името на единия /щот не съм удома/, ама и шефа ми е бил там и каза че е супер як и ти сервират в стил все едно си некъв английски lord, та ако искаш да се почувстваш като lord за няколко часа...
    ако още не сте ходили, да взема да го сканирам списъка и да ви го пусна в темата?
    Пусни, пусни, то е близко и сигурно доста хора ще ходят и за в бъдеще, ще е полезен.

Такситата мисля, че от летището ги коментираха. Иначе, аз намирам за много романтична и разходката по Сена вечер с корабче. Много ми харесаха светлините на нощен Париж оттам - а Айфеловата кула е невероятна със светлинното шоу.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Напреднал
    Post Thanks / Like

кви таксита за по 40-60 евро ви гонят из Paris той бaхти смешната по размери столица в сравнение с Лондон - всичко може да се обиколи пеша и ако сте в хотел в централната част - вземете се разходете среднощно & романтично, изобщо няма да имате нужда от таксита
    Благодаря,ние сме там за Нова година,повече инфо ми идва добре

Post Thanks / Like

ми ако тръгнеш от CDG сутринта и вървиш бързо към вечерта може и да стигнеш до центъра.
    човека пита не как да се разхожда из центъра,а как да се предвижи от летището до центъра,ковто са си едни 15-20 км,ако не са и по вече.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ето тук съм сканирала това което консултанта ми даде - той всъщност е направил списък с това което може да се прави / програмка за разглеждане на Paris в рамките на 5 дни
    отдолу съм написала съответствието на немските думи на английски
    якия ресторант за който става дума е Bofinger - и консултанта и шефа се изказаха с абсолютни суперлативи за него, задължително ще го посетим догодина http://www.bofingerparis.com/en/

Spisyk_Paris.bmp Picture

Tag 1 = Day 1
    Essen - to dine / to eat
    Abendessen = dinner
    Wenn Sonntag = on sunday
    Wenn Wochetag = on a weekday
    Sonst = or else
    Mittagessen = lunch
    Weitere Restaurants = other restaurants
    Последно редактирано от RNOH : 27-11-2012 на 17:49

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Post Thanks / Like

ето тук съм сканирала това което консултанта ми даде - той всъщност е направил списък с това което може да се прави / програмка за разглеждане на Paris в рамките на 5 дни
    отдолу съм написала съответствието на немските думи на английски
    якия ресторант за който става дума е Bofinger - и консултанта и шефа се изказаха с абсолютни суперлативи за него, задължително ще го посетим догодина Bofinger - Traditional Brasserie in Paris, Bastille

Spisyk_Paris.bmp Picture

Tag 1 = Day 1
    Essen - to dine / to eat
    Abendessen = dinner
    Wenn Sonntag = on sunday
    Wenn Wochetag = on a weekday
    Sonst = or else
    Mittagessen = lunch
    Weitere Restaurants = other restaurants
    ма то това кф ресторант е.тва си е бирария-бирарията хубавия пръст-брасери/brasserie

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    ма то това кф ресторант е.тва си е бирария-бирарията хубавия пръст-брасери/brasserie
    не знам за какво изобщо коментираш - за да преведеш името на мястото?

споделила съм мненията на 2-ма колеги, които предвид нивото и позициите им /един консултант и шефа ми който е професор/, много се съмнявам да си измислят.
    името на мястото няма никво значение.
    и мястото където ще ни е коледното парти с колегите по името ми се видя няква немска бирария, ама като погледнах за каква обстановка и стил става дума за да преценя как трябва да съм облечена, се оказа че е съвсем различно...
    та, мерси за превода, ако нямаш с кво кoнструктивнo да се включиш - моля те, спести ми празнословието си.
    мерси

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Препоръчайте ми Windows
    От satanata32 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 6
    Последно мнение: 10-05-2012, 18:07
  2. Препоръчайте ми козметичка
    От the light във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0
    Последно мнение: 16-04-2011, 15:06
  3. Препоръчайте лекар
    От kjosev във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 1