Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    Нов потребител Аватара на latimore
    Post Thanks / Like

Post Kак да се свържем с ХО - работещи телефони и имейл адреси?

Опитах се да търся тел/имейл-ите на ХО в предните теми, но не ми стигна търпението да прелистя всички страници. И след като едва ли съм единствената, на която й трябват, предположих че ще е добре да има отделна тема само за това, вместо да се ровим с часове из другите.
    Ако някой знае други телефони, моля пост-нете ги, аз поне съм в отчаяна нужда от телефон който да работи...

---------------------------------------------------------------------
    Enquiries about Bulgarian and Romanian work permits
    There are two email addresses, depending on whether or not you have already applied. Please choose the correct one. Do not email both addresses.

For advice before you apply please email:
    [email protected]
    If you have already applied please email:
    [email protected]
    Please give us your name, nationality (Bulgarian or Romanian), your date of birth, and your reference number, if we have given you one.

We aim to respond to your email in less than 7 days.

We cannot give you an update on the progress of your application unless you applied more than 6 months ago.

Customer Contact Centre (CCC)
    Telephone: 0114 207 4074
    Fax: 0114 207 4000
    E-mail: [email protected]

Аppointmentс at public enquiry office (PEO) in Croydon.
    Telephone: 0870 606 7766

If you need to ask us to return your documents urgently, please e-mail your request, together with scanned supporting evidence, for example proof of travel (such as copies of airline tickets or ferry tickets), to [email protected]KBA.gsi.gov.uk.

И тези двата някога работиха, но последно като им звънях така и не успях да се свържа
    08450105200 и 08706067766

2. БЛАГОДАРЯ Мила, LittleMissSunshine, g_v, mhantova, Dorito and 7 others thanked for this post
    Нов потребител Аватара на LittleMissSunshine
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Kак да се свържем с ХО - работещи телефони и имейл адреси?

We aim to respond to your email in less than 7 days.
    Да, ама не е точно така.

Delta Machine Аватара на EmiliyaB
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Kак да се свържем с ХО - работещи телефони и имейл адреси?

На мен на втория ден ми отговориха на мейла, но да ги намериш по телефона си е мисия невъзможна

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Когато писах на [email protected] отговориха за 2 работни дни, но без особена информативност в отговора.

Писах и на [email protected] получих веднага автоматичен отговор , който съдържаше SPAM в заглавието със следното съдържание:
    ------------------------------
    Thank you for your e-mail to the UKBA Bulgaria and Romania Casework Enquiries Mailbox. We aim to respond to your enquiry as soon as possible.

We regret that we cannot provide e-mail responses to progress enquiries, urgent treatment requests or requests for confirmation of receipt of applications.
    ...
    ----------------

Въпреки това, автоматиката зад [email protected], препраща съобщенията към [email protected] откъдето получих доста по-смислен отговор.

Оставам с впечатление, че писма до [email protected] се разпределят до много различни служители, всеки със съответна компетентност.

Advanced user
    Град
    What's the weather like today..?
    Post Thanks / Like

ето кои номера намерих аз: 09014350712 и 02070354848
    "True education is to learn how to think,not what to think." Krishnamurti When lives gives you lemons,ask for salt and tequila .

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Nor4e Виж мнението
    ето кои номера намерих аз: 09014350712 и 02070354848
    А пробва ли ги?

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Advanced user
    Град
    Post Thanks / Like

да.
    "True education is to learn how to think,not what to think." Krishnamurti When lives gives you lemons,ask for salt and tequila .

9. БЛАГОДАРЯ musi thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

и записа ли си час за интервю

Нов потребител
    Post Thanks / Like

или тези номера са за нещо друго?

Нов потребител Аватара на IndianSun
    Post Thanks / Like

Защо всички сте се хванали за тоя Кройдън, след като виждам работата там е много бавна, да не кажа невъзможна. ---->> Тук някой пробвал ли е?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от IndianSun Виж мнението
    Защо всички сте се хванали за тоя Кройдън, след като виждам работата там е много бавна, да не кажа невъзможна. ---->> Тук някой пробвал ли е?
    хванали са се за кройдон защото там разглеждат този тип апликации

ти да не би да реши че току що откри америка, с това че има и други public enquiry offfices

ам като четете нещо, поне четете всичко, а не се изказвайте неподготвени и не пъл;нете форума със спам
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител Аватара на IndianSun
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    хванали са се за кройдон защото там разглеждат този тип апликации

ти да не би да реши че току що откри америка, с това че има и други public enquiry offfices

ам като четете нещо, поне четете всичко, а не се изказвайте неподготвени и не пъл;нете форума със спам
    Е, не ми се карайте де. Аз ако разбирах нямаше да питам Това ли е единствената опция за цяла Англия?!

П.С. Аз не спамя г-жо, задавам въпрос. А вие можехте да отговорите и без допълнителното заяждане и фамилиарниченето, което никак не подобава на който и да е, особено пък модератор!
    Последно редактирано от IndianSun : 05-11-2012 на 16:06

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Преди няколко дена ми трябваше адреса на УКБА и на страницата им UK Border Agency | Contact е малко по-различен от горния [email protected] Изпратих писмо, но получих автоматичен отговор "Deliver Status Notification-Failure" и така 2 пъти... Обаче като пробвах на ХО [email protected] нямах проблеми. Странна работа, но може и аз нещо да съм объркал...

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Kак да се свържем с ХО - работещи телефони и имейл адреси?

Цитирай Първоначално написано от irelavv Виж мнението
    Преди няколко дена ми трябваше адреса на УКБА и на страницата им UK Border Agency | Contact е малко по-различен от горния [email protected] Изпратих писмо, но получих автоматичен отговор "Deliver Status Notification-Failure" и така 2 пъти... Обаче като пробвах на ХО [email protected] нямах проблеми. Странна работа, но може и аз нещо да съм объркал...

Email: [email protected]

Web: UK Border Agency | Home Page

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Напреднал
    Post Thanks / Like

Здрасти форум,

СитуациЯ:1. Изпратил съм си документите в Хоме Офис и нямам никакъв референс.
    2.След време научих,че здравната застраховка за студенти е задължителна и си направих. Получих полицата.
    3. Сега искам да им изпратя полицата от здравната ми застраховка като допълнение към остатъка който вече е при тях.

Проблем: 1.Незнам къде да го изпратя
    2. Незнам какъв референс да им там, като не са ми дали никакъв
    3.Незнам как да изглежда молбата ми за приемане на адишанъл документс.
    Солюшън:1.
    2.
    3.

Ще съм ви благодарен ако помогнете с последните три точки

Advanced user
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Kак да се свържем с ХО - работещи телефони и имейл адреси?

Цитирай Първоначално написано от PEPA NEVENA Виж мнението
    или тези номера са за нещо друго?
    Да, за друго са.За информация основно и когато искаш да си смениш адреса например.По Вьпроса' Кройдан' има много теми вьв форума. Лесно ще откриеш това ,което те интересува.Аз не си запазих час на тези телефони,но....винаги можеш да пробваш ...ХО не е в Кройдан......

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Единбург-имейл
    От Misho92 във форум Образование в UK
    Отговори: 9
    Последно мнение: 29-01-2011, 08:25
  2. ЕС пуска имейл за пътници в затруднение
    От Suzanne във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-11-2008, 14:57
  3. ДC++ адреси
    От piglet във форум Интернет и компютри
    Отговори: 5