Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Post Египтянин пише книга за Кирил и Методий

Пишат първата книга за братята Кирил и Методий на арабски език. Със задачата се е заел египтянин, преподавател по история.

Той е един от участниците в открития днес във ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий" 35-ти международен летен семинар по български език за чужденци и идва от университета в Мансура, където преподава средновековна история

Това е трети семинар за мен във Великотърновския университет и когато гледам колко много хубава е България, колко много приятни българи има и мисля да правя нещо, да имам контакт с България, споделя преподавателят, цитиран от БНР.

Той е пленен от живота на светите братя. По думите му в Египет има отделни секции, посветени на Кирил и Методий, но не и цяла книга за тях. Четивото ще бъде готово след година.

news.bg

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

2. БЛАГОДАРЯ elicka thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Египтянин пише книга за Кирил и Методий

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Пишат първата книга за братята Кирил и Методий на арабски език. Със задачата се е заел египтянин, преподавател по история.

Той е един от участниците в открития днес във ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий" 35-ти международен летен семинар по български език за чужденци и идва от университета в Мансура, където преподава средновековна история

Това е трети семинар за мен във Великотърновския университет и когато гледам колко много хубава е България, колко много приятни българи има и мисля да правя нещо, да имам контакт с България, споделя преподавателят, цитиран от БНР.

Той е пленен от живота на светите братя. По думите му в Египет има отделни секции, посветени на Кирил и Методий, но не и цяла книга за тях. Четивото ще бъде готово след година.

news.bg
    Срещнах тази статия преди дни и мислех да я постна,после ме хвана срам....
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

4. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно мнение: 14-04-2012, 13:55
  2. Отговори: 2
    Последно мнение: 11-05-2009, 14:33
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 17-07-2008, 23:04
  4. За Кирил и Методий
    От sashaaa във форум Собствени творби
    Отговори: 4
    Последно мнение: 02-05-2008, 00:48
  5. честит имен ден - Св. Св. Кирил и Методий