Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Нотариално заверена Декларация.

Здравейте всички.
    Имам следният проблем. Явявам се наследник на една прастара кола която просто не е отписана навремето в КАТ и продължава да трупа данъци и задължения. Сестра ми която е един от другите наследници ми каза че за да бъде отписана напълно и бракувана трябва и моето съгласие. Аз живея в Лондон понастоящем и нямам планове за скорошно прибиране към България.
    Има ли някой идея за решение на проблема? Предполагам единствените които могат да ми помогнат са Българското посолство. Погледнах страницата им и единственото което що годе може да свърши работа е да направя пълномощно. На прав път ли съм или има и друго решение?

Благодаря предварително на отзовалите се.
    Последно редактирано от Nikk_ : 03-08-2012 на 11:43

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Нотариално заверена Декларация.

Пусни пълномощно като отидеш до българското консулство като предварително виж нейде в сайта им кои точно им са почивните дни че то.....

пълномощно на същия ден ще ти е към 30 паунда, плаща се задължително кеш.

упълномощаваш еди кой си да те представлява пред всички необходими институции в това число КАТ във връзка с отписването и бракуването на МПС с регистрационен номер еди кой си.
    Предварително се обади на КАТ в българия да ги питаш ще се съгласят ли да пратиш човек със заверено от консула пълномощно.

Пълномощното да е безсрочно и да може упълномощения да преупълномощава (за всеки случай)
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

3. БЛАГОДАРЯ Nikk_, KOCMOHABT thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря за съвета Korry.
    Пълномощното си го тегля и попълвам сам, така ли? Те само подписват или те го изготвят на място като при нотариус в България?
    Някаква идея как трябва да звучи това преупълномощаване (признавам че съм доста бос в тази област и някои неща са ми малко странни.)

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

внимавай с текста защото тези в БГ са ужасни. хващат се за всяка буква.

аз доколкото знам, вече не могат да се издават генерални пълномощни. може само пълномощно за точно определено нещо иначе съответната служба в БГ си прави интерпретации каквито си иска.
    много са зле.

ако живееш в лондон и не ти е проблем да идеш до посолството, по добре отиди там на място, тя там са същите льольовци като в БГ и най-добре знаят какво да напраеиш. даже портиера на вратата е най-отворен, той ще ти обясни всичко
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

6. БЛАГОДАРЯ Nikk_ thanked for this post
    because of me Аватара на Foxy
    Град
    W7 London
    Post Thanks / Like

няма да навреди да си носиш и твоя вариянт разпринтен да го погледнат и удобрят. Ако не ти трябва спешно пълномощното за същия ден, може да избегнеш дрането за експресна поръчка като си платиш обикновена поръчка и си дадеш предплатен плик с адреса да ти го пратят по пощата като стане готово. Поне до скоро така ставаше номера.
    ''Там, където поставят криле, обикновено има и ножици.''
    Sympathy helps, but empathy is more important!
    ''Същественото е невидимо за очите.''
    Голямата истина се крие в малкия шрифт

8. БЛАГОДАРЯ Nikk_ thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря на всички за съвета.
    Ще отида с моят вариант, пък на място квото стане. Ще видим. И ако става с предплатен плик става, ако не ще ходя пак. Пари няма да им наливам за нищо на мошениците.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Нотариално заверена Декларация.

Има ли някой идея за решение на проблема? Предполагам единствените които могат да ми помогнат са Българското посолство. Погледнах страницата им и единственото което що годе може да свърши работа е да направя пълномощно. На прав път ли съм или има и друго решение?
    Unlock the key of your success by Dumps - ccna security and braindumps.com 200-101 By using our latest www.ciis.edu and ju study material, you can easily pass www.rasmussen.edu

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Нотариално заверена Декларация.

В тази тема има предложено решение за проблема, то не ти ли харесва?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Данъчна декларация
    От bmuradov1 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 5
    Последно мнение: 23-03-2012, 13:00
  2. Нотариално заверено пълномощно на български в UK????
    От meden linzer 90 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-02-2012, 20:20
  3. майчинство-Дан.декларация
    От ilona_angelova във форум Правна
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-10-2011, 12:29
  4. Текст на декларация
    От borisovamilena във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 29-08-2008, 23:15
  5. Декларация за зависимостта на САЩ
    От Мила във форум Вицове, забавни истории и линкове