Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 70
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Взрив на летището в Бургас

Три автобуса с израелски туристи са се взривили на бургаското летище в кв. "Сарафово", съобщава БНР. По непотвърдена информация има загинали. Започнало е извеждане на туристите от него. Първоначално беше съобщено само за един горящ автобус.

Взривът е станал малко след 17:00 ч., информира e-burgas.com. Три пожарни коли гасят пламъците.
    Лекарски екипи изнасят на носилки телата на пострадалите.

Пожарите вече са загасени.

Според таксиметров шофьор, работещ в района на летището, взривното устройство е било поставено в автобус. Паниката на бургаското летище е голяма, тъй като по това време има много пристигащи и заминаващи туристи.

От МВР-Бургас отказват подробности за момента. Летищните власти отказват коментар по случая. Според органите на реда има жертви, но все още се уточнява техният брой. Полицията смята, че става въпрос за атентат, съобщава bTV.

На мястото на експлозията има няколко екипа на МВР и пожарната. Районът е отцепен.[/QUOTE]

http://news.ibox.bg/news/id_1613025868
    Последно редактирано от Doondie : 18-07-2012 на 18:04
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

2. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Взрив на летището в Бургас

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    туку що съобщиха по БНТ че се е взривил автобус превозващ еврейски туристи. има жертви
    3 жертви ...за сега....

http://www.focus-news.net/?id=n1677155
    Последно редактирано от elicka : 18-07-2012 на 16:26
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Взрив на летището в Бургас

Автобус, пълен с израелски туристи, е бил взривен на летището в Бургас, предаде БНТ. Според агенция "Фокус" има трима загинали и много ранени.

Не е ясно и дали става дума за терористичен акт и дали взривът е свързан с летния туристически сезон, който е в разгара си.

Предполага се, че израелските туристи са пристигнали с полет на "Еър Виа" от Тел Авив. Справка в сайта на Летище Бургас показва, че самолетът е кацнал в 16 часа и 50 минути. По информация на очевидци, цитирани от "Дневник", след пристигането си туристите са били качени на автобус за Слънчев бряг. Взривът е станал малко след това на паркинга на летището.

По информация на БНР са били взривени общо три автобуса на паркинга на летището. Паниката е повсеместна, тъй като паркингът е пълен с леки автомобили, таксита и летовници, предават агенциите. "Навсякъде има човешки части, потресаващо е", коментирал свидетел на случилото се пред сайта Burgas24.

Според БНТ взривът е станал на Летище Бургас малко след 17:30 часа. Екипи на "Бърза помощ" вече са на мястото на инцидента, а местните болници са в готовност да поемат веднага пострадалите.

В момента екипите на "Пожарна безопасност и защита на населението" гасят пожара. Някои от ранените са транспортирани с частни коли към близките болници, допълва БНТ.

Агенция "Фокус" цитира кмета на Бургас Димитър Николов, който е потвърдил новината за взрива.
    България | Извънредно: Автобус с израелски туристи е взривен на летището в Бургас | По непотвърдена информация има жертви и много ранени -

някой май се опитва да ни вкара в световните новини

Post Thanks / Like

Дано да не е вярно това,което говорят по новините....Дано ...

глиган Аватара на vaskolini
    Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

все ме беше страх кога точно ще го направят и къде.......ужас-ключовата дума е' Израелски' туристи .....
    Колкото повече опознавам хората-толкова повече си заобичвам кучето.

7. БЛАГОДАРЯ Vanilia thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

нещо много случки станаха около този доклад от ЕК

Post Thanks / Like

Не ми харесва,че се пести информация...Имало разпръснати човешки части навсякъде....Страхотия...Толкова хора са били в този момент там..

http://pravda.bg/20-%D0%B7%D0%B0%D0%...1%D1%83%D1%80/
    Последно редактирано от elicka : 18-07-2012 на 17:20

10. БЛАГОДАРЯ Vanilia thanked for this post
    Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Взрив на летището в Бургас

Цитирай Първоначално написано от elicka Виж мнението
    Не ми харесва,че се пести информация...Имало разпръснати човешки части навсякъде....Страхотия...Толкова хора са били в този момент там..

20 загинали и над 100 ранени при взрива в Бургас!
    Преди няколко месеца се пусна предупреждение от Израел за подготвяни атентати,но Бойко професионално отреагира че сме имали много дюнерджийници които ни пазели,явно не стигат.Жалко за жертвите.

12. БЛАГОДАРЯ Foxy, mila_2, Firefly77s, shopska salata, Vanilia thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

вече сме в новините на скай.
    Seven people have reportedly been killed and many more injured in an explosion on a bus carrying Israeli tourists in Bulgaria.
    'Seven Dead' In Bulgaria Bus Explosion

Напреднал
    Post Thanks / Like

BBC News - Deadly blast hits Israeli tour bus in Bulgaria и на първа страница тук.
    Дано не стават повече жертвите и силно се надявам да не е атентат, но едва ли

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

още една ключова дума -

He also pointed out that that it is exactly 18 years since the bombing of an Jewish community centre in Buenos Aires, Argentina, which killed 85 people.

In 2006, prosecutors in Buenos Aires formally charged Iran and the terrorist group Hezbollah with the bombing, accusing the Iranian authorities of directing Hezbollah to carry out the attack.
    начи са чардянали иранска групировка със случката...
    което значи...че сами си нагласят атентатчето сега, че да могат да обвинят иранците за случката...
    БГ разбира се, както винаги служи само за изтривалка...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

16. БЛАГОДАРЯ Toni Figg, няма thanked for this post
    търсеща Аватара на mila_2
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    вече сме в новините на скай.
    Seven people have reportedly been killed and many more injured in an explosion on a bus carrying Israeli tourists in Bulgaria.
    'Seven Dead' In Bulgaria Bus Explosion
    Веднага бяхме добавени и като Извънредна новина в сайта на ББС, оказва се, че още януари Израел е поискал засилени мерки за сигурност за израелските туристи, преминаващи с автобуси през България. А може и съвсем друга да е причината, теории на конспирацията ще има доста, предполагам!
    Говори, за да те видя...

18. БЛАГОДАРЯ deijei, Vanilia thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Ужас......жалко за човешките жертви и жалко,че ще пострада имиджа на страната ни.
    Ще рефлектира върху туристическият сезон обезателно .

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Напреднал Аватара на Toni Figg
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Подкрепям коментара на RNOH и мисля, че израелското правителство отдавна си търси сериозен повод, за да нападне Иран. Допускам, че ако не го намери, може да го изфабрикува. Съжалявам за невинните жертви и техните семейства.

Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Дали ще рефлектира върху туристическият сезон е най-незначителната въпросителна от всички. Далеч по-сериозно е, това, че отсега нататък на нас ще се гледа много по-сериозно като заплаха веднъж за Нато, после за ЕС и накрая за самите евреи от Израел и където и да било другаде. Смятайте как ще ни плюят...

Ние го допуснахме да се случи и тове е на-неприятният от всички факти. Сега за всеки от нас - обикновените български граждани, секюрити контролът навсякъде ще се увеличи, да не говорим с какво око ще ни гледат и това е особено неприятно.

За калпавата ни държавица с незначителни възможности за самозащита, примесени с изключителна некадърност и безхаберие, да се случи нещо такова бе само въпрос на време.

Сами си направете сметка колко разузнаването ни е в състояние да набира информация, а специалните ни части за борба с тероризма и полицията - да ни пазят...
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

22. БЛАГОДАРЯ Vanilia thanked for this post
    Fortune favors the brave Аватара на adelante
    Град
    London
    Post Thanks / Like

От МВР твърдят, че не са получавали по официален път предупреждение от Израел за терористични актове.

Куфарите които са експлоадирали са пристигнали от Израел - т.е.
    самолетът е трябвало да гръмне във въздуха преди да кацне в БГ.

Не знам кой крив, кой прав, но в шпионските романи пише,
    че единствената сигурна защита е, когато си я организираш сам.

Съжалявам за това, че някой някъде си е заминал млад и зелен,
    преди да е сбъднал мечтите си към които се е стремял активно
    но реално цяла Европа е мюсулмански протекторат
    и в този случай е редно израелците да не ходят там
    или да си подсигурят солидна защита.

Кадафи изкара много дълго след Локърби, а и САЩ днес пуснаха
    информация - всичките им граждани да напуснат Сирия ВЕДНАГА, така че
    следващото място от което ще прави оборот ХАЛИБЪРТЪН е Сирия.

Иран - да ще го нападнат и унищожат и него, но първо е Сирия.

Sorry :-(

24. БЛАГОДАРЯ mila_2, Vanilia thanked for this post
    безпристрàстен Аватара на dunava
    Post Thanks / Like

Надявам се на откриването на Олимпиадата другия петък да няма такива жертви тук породени от крайни ислямисти или изфабрикувани от МИ5/ЦРУ, че нещо почнаха да откриват в последният момент "терористи" из УК, пък и този едноок маскот много илюминатно гледа.
    Ако изборите променяха нещата, политиците първи щяха да забранят изборите.

26. БЛАГОДАРЯ gomorrah thanked for this post
    Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    още една ключова дума -

начи са чардянали иранска групировка със случката...
    което значи...че сами си нагласят атентатчето сега, че да могат да обвинят иранците за случката...
    БГ разбира се, както винаги служи само за изтривалка...
    Най-притеснителното е че това става на летище ,предполага се че това е зона с най-висока сигурност,утре може да стане в Козлодуй.Не ми се вярва куфарите да са качени от Израел,телавивското летище е цитадела,с безумни мерки за сигурност,а и няма никакъв смисъл.От друга страна подозрително бързо и удобно разкриха Хизбула,които никога не са признавали атентат и по принцип се водят паравоенна ,а не терористическа групировка.Ще има интересно разследване и ще хвърчат глави вкл израелски.

28. БЛАГОДАРЯ gomorrah thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ryan Виж мнението
    От МВР твърдят, че не са получавали по официален път предупреждение от Израел за терористични актове.

Куфарите които са експлоадирали са пристигнали от Израел - т.е.
    самолетът е трябвало да гръмне във въздуха преди да кацне в БГ.

...........
    няма как бомбата да е пристигнала от израел при всичките мерки за сигурност. взрива е поставен в бг. вижте и какъв е вида на взрива, максимално да нарани тези които са вътре в автобуса но и не тези отвън

съмняваща се Аватара на krasi_sot
    Post Thanks / Like

На летището във Варна съм.Мерките за сигурност са драконовски, навсякъде е пълно с полицаи.Колата ми не я допуснаха до паркинга, връщат още от бариерата,наложи се да вървя до терминала, където не допускат изпращачи, а на терминала е пълно с пътуващи пренасочени от Бургас.Слава богу няма паника.Полетите се изпълняват навреме или с малко закъснение.
    Надявам се да съм била полезна на пътуващите от и до Варна.
    И пак ме има ,и пак е синьо ,макар и боядисано

31. БЛАГОДАРЯ mila_2, Vanilia thanked for this post
    Post Thanks / Like

Само да не е някоя нашенска ,вътрешна история,че съвсем ще станем за резил...
    Избори се задават...

33. БЛАГОДАРЯ DrunkBuda, Vanilia thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    LONDON
    Post Thanks / Like

Аз бях там.На метри от горящия автобус.Видях всичко доста време преди да дойде пожарната.Разкъсани хора инаше,имаше части от тях на стенета на летището чак.Видях и неадекватната реакция на службите.Мятаха се като мухи без глави във всички посоки.Ядосана сам,изплашена и незнам дали някога ще се отърся от гледката на този микс от човешки останки.Стана това, което само във световните новини сме гледали и цакали с език с плюене в пазвата,,добре че не се случ на нас"Сега не съм в състояние да пиша повече,когато се успокоя ще пиша пак

35. БЛАГОДАРЯ mila_2, krasi_sot, Vanilia thanked for this post
    Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nesity Виж мнението
    Аз бях там.На метри от горящия автобус.Видях всичко доста време преди да дойде пожарната.Разкъсани хора инаше,имаше части от тях на стенета на летището чак.Видях и неадекватната реакция на службите.Мятаха се като мухи без глави във всички посоки.Ядосана сам,изплашена и незнам дали някога ще се отърся от гледката на този микс от човешки останки.Стана това, което само във световните новини сме гледали и цакали с език с плюене в пазвата,,добре че не се случ на нас"Сега не съм в състояние да пиша повече,когато се успокоя ще пиша пак
    Това е сериозна психо травма,дано да се възстановиш бързо.Може би ще ни светнеш в кой точно автобус е станала белята.В този който отвежда пътниците от самолета до терминала или този който ги отвежда до хотела?
    Има доста объркване в новините,а това са две различно охранявани зони.

37. БЛАГОДАРЯ Vanilia thanked for this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Взрив на летището в Бургас

Цитирай Първоначално написано от nesity Виж мнението
    Ужас...

Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Взрив на летището в Бургас

Цитирай Първоначално написано от elicka Виж мнението
    Само да не е някоя нашенска ,вътрешна история,че съвсем ще станем за резил...
    Не е.
    Терористът в Бургас е бил камикадзе - Vesti.bg

и "Израел е изправен пред световна терористична вълна, спонсорирана от Иран", заяви днес израелският министър на отбраната Ехуд Барак.

Това, че сега използват вълната няма да помогне на евреите да започнат офанзива срещу Иран. След 9.11 и Лондон, номерът се знае вече от всеки разумен човек на планетата и не минава.

Русия, след като се озъби открито на НАТО за Сирия, започна да превъоръжава ПВО системите на Арабската държава, нещо, което отдавна е направила с Иран. Китай и Германия ясно заявиха, че са против офанзивната политика в Региона и против намесата на НАТО в местните конфликти.

Няма условия да се постигне на друго освен медиен шум, но и това за силите жадуващи трета глобална война е крачка напред към успеха на планът им.
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 28-10-2011, 20:56
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 15-07-2011, 18:55
  3. Задължителен ли е паспорт на летището?
    От m_maggy19 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 15-02-2009, 12:00
  4. Обслужват ни два пъти по-бързо на летището
    От Suzanne във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-12-2006, 08:18
  5. Големият взрив
    От lady във форум Политика
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-04-2006, 09:10

Отметки