Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 163
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Обявите ни във форума са със сменен софтуер

От днес започнахме смяната на софтуера за обявите които излизат в сайта ни бгхелп.

Обявите които ще използваме са тези които са на сайта ни EastE Ads.

Tези обяви ще са вградени в сайта ни тук по няколко начина, първо ще са на адрес http://bghelp.co.uk/modules/ads/
    Второ на началната страница ще има 3 блока с обяви за работа един ще е за обяви за работа които ще са само за българи, втори обяви българи търсят работа и трети обяви за работа на английски които ще се пускат и от англичани.
    На началната ни страница ще има последните 5 Featured(важни) обяви които ще се появяват с картинки.
    Подобен ще е блока който ще е над формите ни.
    От 11.07 старите обяви ще бъдат спрени и ще работи само новата система.
    На адреса на старите обяви ще се отварят новите.
    Извиняваме се за неудобството което ще причиним на някои от вас но правим всичко това във ваш интерес и основната ни цел е обявите ви да имат по голям ефект и да се по лесни за пускане.
    В новата ни система няма да ви трябва регистрация да пуснете обявата, но ако искате да пускате често обяви ви препоръчваме да се регистрирате.
    При пускане на обява ще получавате емайл в пощата си за да я активирате, за тези които не успяват да направят това докато свикнете ние ще ви помагаме и ръчно ще активираме обявите.
    Последно редактирано от lordm : 08-07-2012 на 13:11
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Обявите ни във форума са със сменен софтуер

Моля ако някой нещо не му е ясно да попита тук и да разясняваме.

Всяка една категория обяви може да има собствени полета за направа.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

3. БЛАГОДАРЯ estir thanked for this post
    Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

Направи ми впечатление следното:
    Accounting for Bulgarians,
    Accounting for Moldovans,
    Accounting for Latvians, etc.

Непрофесионално звучи и ще е по-подходящо ако бъде заменено с Accounting Services само.

Същото се отнася и за Other Services..

И най-вече:
    Job Offers for Croations only, etc. (discrimination)
    Последно редактирано от s_nikolova : 08-07-2012 на 00:27
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

5. БЛАГОДАРЯ rosbg, mihata thanked for this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s_nikolova Виж мнението
    И най-вече:
    Чела ли си обява в български вестник или там където ги пишат...
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Чела ли си обява в български вестник или там където ги пишат...
    Не, не съм...
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Не, не съм...
    Мога да ти цитирам една по памет
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Град
    Post Thanks / Like

Направи ми впечатление следното:
    Accounting for Bulgarians,
    Accounting for Moldovans,
    Accounting for Latvians, etc.

Непрофесионално звучи и ще е по-подходящо ако бъде заменено с Accounting Services само.

Същото се отнася и за Other Services..

И най-вече:
    Ок ще го заменим това за счетоводните услуги иначе относно обявите за работа по националности не е дискриминация, ако условието е да се знае хърватски или друг език е логично да е с такава националност.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Добро утро,
    Искам да попитам в предишните обяви
    имаше отделна секция Avto and Moto Repaire
    Дали би могло да се направи пак същата секция?
    В голямо чудене съм къде да пусна обява за мобилен монтьор.

Напреднал Аватара на hero
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Имам,предчувствието че старият саит за обяви беше добър,този дори ми блокира и дава грешка 404.

12. БЛАГОДАРЯ My Soul Is Dead, joro12345 thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от hero Виж мнението
    Имам,предчувствието че старият саит за обяви беше добър,този дори ми блокира и дава грешка 404.
    Грешката сега е отстранихме беше зарди промяна на адреса ни тук.

Мисля, че това е само чувство, ще свикнете и ще видите, това, че е по добро.
    Ето ти примерна обява как е направена http://www.easteads.co.uk/index.php?...104&cityid=146 с полета информация, опция има за снимки...
    Последно редактирано от lordm : 08-07-2012 на 13:23

14. БЛАГОДАРЯ hero thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

здравейте имам проблем с новият сайт немога да се регистрирам и дори да публикувам обявата си. старият сайт според мен беше много по добър и лесен за работа. моля за малко информация как срава регистрациата. благодатя ви.

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mariana11 Виж мнението
    здравейте имам проблем с новият сайт немога да се регистрирам и дори да публикувам обявата си. старият сайт според мен беше много по добър и лесен за работа. моля за малко информация как срава регистрациата. благодатя ви.
    За да пуснете обява не Ви тарбва регистрация, но ако иксате регистрация Registration Information - EastE Ads тук се регвате

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

дори и без регистрация пак не мога да публикувам обява винаги ми дава грешка че не съм въвела правилен код за сигурност и ми изписва точно това:
    Следните грешки бяха открити, когато публикувате Вашата реклама. Моля да ги отстраним, за да продължите. Моля, имайте предвид, че вие ще трябва да въведете нов код за сигурност, както и да се съгласи с условията за ползване, за да направите вашия пост. • Грешен код за сигурност.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте колеги. Много се радвам и аз и другите съфорумници за вашата работа и усилия по сайта. Но, за да бъдем честни аз ще го кажа от името на всички :
    ТОЗИ НОВ САЙТ Е ПЪЛЕН ПРОВАЛ. ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПОБЪРКАХТЕ ХОРАТА , НИКОЙ НЕЗНАЕ КАК, КЪДЕ И КАК ДА ТЪРСИ, ПРЕГЛЕЖДА ИЛИ ПУСКА ОБЯВИ. ТОЛКОВА ЛИ СИ НЯМАТЕ РАБОТА, ЧЕ ДА УСЛОЖНЯВАНЕ И НАШАТА И ВАШАТА ? ПУСНЕТЕ ЕДНА НОВА ТЕМА И ПОПИТАЙТЕ ХОРАТА ОТ ФОРУМА КАК ПРЕДПОЧИТАТ САЙТА? КАКТО ПРЕДИ ИЛИ КАКТО СЕГА?
    ВИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ОТ ТЯХНОТО МНЕНИЕ, ЗАЩОТО САЙТА СЪЩЕСТВУВА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЯХ. БАС, ЧЕ АКО НЯКОЙ НАПРАВИ КОПИЕ НА СТАРИЯ ВИ САЙТ ЩЕ УСТАНЕТЕ БЕЗ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ
    Нейскам да обиждам или да нагрубявам никой просто изказвам общото мнение на глас. Благодаря за разбирането, поздрави и успех

19. БЛАГОДАРЯ elicka, joro12345, mihata thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Balabanov_Group Виж мнението
    Здравейте колеги. Много се радвам и аз и другите съфорумници за вашата работа и усилия по сайта. Но, за да бъдем честни аз ще го кажа от името на всички :
    ТОЗИ НОВ САЙТ Е ПЪЛЕН ПРОВАЛ. ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПОБЪРКАХТЕ ХОРАТА , НИКОЙ НЕЗНАЕ КАК, КЪДЕ И КАК ДА ТЪРСИ, ПРЕГЛЕЖДА ИЛИ ПУСКА ОБЯВИ. ТОЛКОВА ЛИ СИ НЯМАТЕ РАБОТА, ЧЕ ДА УСЛОЖНЯВАНЕ И НАШАТА И ВАШАТА ? ПУСНЕТЕ ЕДНА НОВА ТЕМА И ПОПИТАЙТЕ ХОРАТА ОТ ФОРУМА КАК ПРЕДПОЧИТАТ САЙТА? КАКТО ПРЕДИ ИЛИ КАКТО СЕГА?
    ВИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ОТ ТЯХНОТО МНЕНИЕ, ЗАЩОТО САЙТА СЪЩЕСТВУВА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЯХ. БАС, ЧЕ АКО НЯКОЙ НАПРАВИ КОПИЕ НА СТАРИЯ ВИ САЙТ ЩЕ УСТАНЕТЕ БЕЗ ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ
    Нейскам да обиждам или да нагрубявам никой просто изказвам общото мнение на глас. Благодаря за разбирането, поздрави и успех
    Да, интересуваме се от мненията на потребителите. Сайтът има нов софтуер, нормално е да изглежда различно и да е странно и непривично в началото.

Всички мнения на потребители, които съдържат препоръки за поправяне на нещо в новия сайт, ще бъдат послушани и с тях ще се съобразим, защото сайтът наистина е за потребителите. Вече оправихме първите неща, които бяха сигнализирани в тази тема.

Ако имате конкретни предложения как да се подобри работата на новия подсайт за обяви, моля, споделете ги. Ще помолим да не се използват само главни букви, защото това според нет етикета в интернет и според правилата на този сайт означава крещене, а с крещене нищо не се оправя.

След малко ще пуснем детайлни обяснения как да публикувате обява, упътването ще бъде придружено със скрийншотове (снимки), за да е по-лесно на тези, които не са виждали досега този софтуер. Всъщност, той е доста лесен, да си призная, и аз не очаквах такива реакции. Софтуерът е доста популярен, сайтът ни БГСтена е със същия, както и други популярни британски сайтове - кой знае каква разлика няма, но щом има хора, за които е трудно, сега ще напишем указания, няма проблем.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

21. БЛАГОДАРЯ ani atanasova, няма thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

дори и без регистрация пак не мога да публикувам обява винаги ми дава грешка че не съм въвела правилен код за сигурност и ми изписва точно това:
    Следните грешки бяха открити, когато публикувате Вашата реклама. Моля да ги отстраним, за да продължите. Моля, имайте предвид, че вие ще трябва да въведете нов код за сигурност, както и да се съгласи с условията за ползване, за да направите вашия пост. • Грешен код за сигурност.
    Сега пускам пробна обява, ще тестваме и ако има проблем, ще видим, малко търпение.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

и аз сащо като като потребителя balabanov group мисля че този нов сайт нещо не работи добре ние потребителите искаме нормален сайт с нормални условия за ползване сега когато сме побликували обяви никой не може да ги прочете и смисала на всичко се губи било за работа или квартири как ще се промени към по добро като отива на провал. ние не искаме бритнски сайтове а старият си да се оправи и да проработи. имаше един български сайт за българи който живееят в uk а сега вече и това ни отнехте с тези промени.

24. БЛАГОДАРЯ mihata thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Току-що публикувах тестова обява, ето я и обявата в сайта.
    Сега пускам скрийншотовете отдолу.

Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране хпгжтаож

Ето първите три скрийншота - картинки номер 1, 2 и 3. За да ги видите и прочетете инструкциите, кликнете на картинките отдолу, отляво надясно:
    Последно редактирано от Мила : 08-07-2012 на 20:01

Гугъл търсачка на форума

27. БЛАГОДАРЯ estir thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Тук са следващите 3 картинки - номер 4, 5 и 6. Кликнете върху тях и ги разгледайте, отново отляво надясно.

Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ето и последната серия картинки - номера 7, 8, 9 и 10, отново можете да кликате върху тях, за да ги разгледате по-подробно, отляво надясно.

Гугъл търсачка на форума

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ИСКАМ ДА ВИ ОТБЕЛЕЖА ЧЕ ПАК НЕ СТАВА С ПОБЛИКУВАНЕТО НА ОБЯВИ. НЕЗНАМ АЗ ЛИ НЕМОГА ДА СЕ СПРАВЯ ИЛИ СИСТЕМЕТА ВИ НЕ Е НАРЕД. НЕ ИСКА ДА ПРИЕМА КОДА ЗА СИГУРНОСТ И ТОВА Е. МОЖЕ ДА ДАВАТЕ ПРИМЕРИ ДО БЕЗКРАЙ НО ОБЯВИТЕ НЕ СЕ ПУБЛИКУВАТ.ДНЕСКА ПРОБВАМ ПОНЕ ЗА 30 ПЪТ И НЕ СТАВА И МИ ИЗПИСВА ЕДНО И СЪЩО ТО Е ЦИТИРАМ : The following errors were found when posting your ad. Please correct them to continue. Please note that you will have to enter the new security code as well as agree to the terms of use to make your post.

• Wrong security code
    ДО КОГА ЩЕ Е ТАКА С ТОЗИ ПРОБЛЕМ. И ОЩЕ НЕЩО НЕ МОГА И ДА АКТИВИРАМ РЕГИСТРАЦИЯТА СИ В ТОЗИ НОВ САЙТ ЗАЩОТО НЕ ПОЛУЧАВАМ ЙМЕИЛ ЗА АКТИВИРАНЕ НА АКАУНТА??????????????????????????????????????????? ??????

31. БЛАГОДАРЯ joro12345 thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Ако сте кирилизирали сайта било чрез Гугул в Chrome браузера си тогава кода които въвеждате ще е на кирилица сигурно това е проблема.
    За съжаление стария сайт беше редовно експолатиран от обяви едни и същи по няколко пъти на ден и в грешни категории.
    Омръзна ми да вървим след вас и да плащам на някого да ви предупреждава и да трие и мести всеки ден.
    Софтуера на новите обяви е като на най популярните сайтове за обави в Америка и Англия.
    Ще ви помагаме да свикнете и пускате обявите в новия сайт.
    Но връщане към стария няма. Като влезете в сайта изберете български език от сайта най-отгоре и тогава няма да се налага да кирилизирате с Гугъл.
    От месец сме пуснали сайта ни BG Stena
    Kaзахме ви, че предстои да се смени сайта с такъв софтуер да се пробвате научите и питате, не го направихте до сега някои от вас.
    на всеки един с проблем ще се опитаме да помагаме докато се научите, правим и видео упътване да видите как става.
    не е трудно, просто е по различно.
    ИСКАМ ДА ВИ ОТБЕЛЕЖА ЧЕ ПАК НЕ СТАВА С ПОБЛИКУВАНЕТО НА ОБЯВИ. НЕЗНАМ АЗ ЛИ НЕМОГА ДА СЕ СПРАВЯ ИЛИ СИСТЕМЕТА ВИ НЕ Е НАРЕД. НЕ ИСКА ДА ПРИЕМА КОДА ЗА СИГУРНОСТ И ТОВА Е. МОЖЕ ДА ДАВАТЕ ПРИМЕРИ ДО БЕЗКРАЙ НО ОБЯВИТЕ НЕ СЕ ПУБЛИКУВАТ.ДНЕСКА ПРОБВАМ ПОНЕ ЗА 30 ПЪТ И НЕ СТАВА И МИ ИЗПИСВА ЕДНО И СЪЩО ТО Е ЦИТИРАМ : The following errors were found when posting your ad. Please correct them to continue. Please note that you will have to enter the new security code as well as agree to the terms of use to make your post.

• Wrong security code
    ДО КОГА ЩЕ Е ТАКА С ТОЗИ ПРОБЛЕМ. И ОЩЕ НЕЩО НЕ МОГА И ДА АКТИВИРАМ РЕГИСТРАЦИЯТА СИ В ТОЗИ НОВ САЙТ ЗАЩОТО НЕ ПОЛУЧАВАМ ЙМЕИЛ ЗА АКТИВИРАНЕ НА АКАУНТА??????????????????????????????????????????? ??????

Град
    Post Thanks / Like

Вижте колко обяви има пуснати днес за квартири и колко добре изглеждат Houses,Flats,Rooms - London, London - EastE Ads
    42 потребителя са се справили да пуснат обява а Вие не сте, както Ви казвам ще ви помогнем доакто разрешим проблема Ви.
    Не съм очаквал че така лесно всички ще кажат ура лесно е супер е, преди ако знаете колко често имаше такива дето пък ми звъняха, че не можели да си пуанат обява не знаели как и какво ли не и казваха, че не струвала системата.

Град
    Post Thanks / Like

Факт е че ще се опитаме след две седмици да систематизираме всичко да е подредено, сега е малко разхвърлено или поне така изглежда, но скоро ще е друго и тези които търсят квартири ще го правят на обявите ни и в сайта EastEproperty.co.uk-rent or sell you property with us - Home
    До сега излизаше, че този който има най много време и пуска най-много обяви има най големи шансове да го забележат.
    Сега вече няма да е така.
    Пуснете обявата си професионално със снимка със района в който е с описание пълно с видео ако искате дори и тогава хората ще изберат вас.

Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. софтуер
    От smooth operator във форум Интернет и компютри
    Отговори: 2
    Последно мнение: 08-11-2011, 19:23
  2. Софтуер за отблокиране на GSM
    От Iv4eto във форум Интернет и компютри
    Отговори: 4
    Последно мнение: 25-10-2009, 18:42
  3. Търся софтуер за блутут
    От stelio-007 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 4