Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране за равенството на българите в България

Ром да си в България - Равни ли сме всъщност? - beu.bg

Е тва си е истината! Българите си плащаме навсякъде,ци*аните НЕ.

"Подариха им жилища! Какво направиха „онеправданите”? Буквално ги обезкостиха за дни! Опънаха чергите и каруците, надуха кючеците и хайде пак като в махалата! Защо не подарят жилища и на социално слаби българи?! А те също не са малко, повярвайте ми. И те имат нужда от „интеграция”. Не да бъхтят от сутрин до вечер и с малко късмет да изплащат двустайна панелка цял живот!"

2. БЛАГОДАРЯ Haud yer gab!!!, Petko_Tomrushki, Canadaboy, Wolf, Demy thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: за равенството на българите в България

Много си прав, но темата за обратната дискриминация съм забелязал, че не се приема особено радушно във форума.
    И за мене е невероятно, че им дават жилища, още по-невероятно ми е, като изникне поредната ситуация с протестиращи цигани, които размахват брадви срещу спиращите тока им,без да се вземе предвид как е възможно да натрупат неплатени сметки от по 10-12 хил.лв в продължение на години. В същото време българското семейство, чието момченце беше убито в едно видинско село пред месеци, тъне в пълен мрак, защото не си плаща тока. Такива парадоксални примери има хиляди...
    Направо ми се повдига, като се заговори за ''циганската'' тема, болна ми е... Най-ми е жал за възрастните хорица по селата, защото там положението с циганските безчинства наистина е страшно.

4. БЛАГОДАРЯ Petko_Tomrushki, Canadaboy, MyleneFarmer thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Обратната дискриминация не се приема никъде не само тук. Този който свикна остана в България другият предпочете роб на други но не и на "свой".. Е тука нещо за релаХ
    kattoo - place3 - YouTube

6. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Тониовата Майка Аватара на edin balgarin
    Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от No_Shame Виж мнението
    Ром да си в България - Равни ли сме всъщност? - beu.bg

Е тва си е истината! Българите си плащаме навсякъде,ци*аните НЕ.

"Подариха им жилища! Какво направиха „онеправданите”? Буквално ги обезкостиха за дни! Опънаха чергите и каруците, надуха кючеците и хайде пак като в махалата! Защо не подарят жилища и на социално слаби българи?! А те също не са малко, повярвайте ми. И те имат нужда от „интеграция”. Не да бъхтят от сутрин до вечер и с малко късмет да изплащат двустайна панелка цял живот!"
    Не съм любител на мургавите братя ама мога да кажа само едно в тяхна полза. Обединили са се и се борят.
    А българина се е превърнал на селяндур'е'ски путьо маринкин!!! Нека му е!!!
    ...га пили пеяли - га плащали плакали!
    "Чисти като децата" но не наивни като тях!
    Не може - курец у дупе и душа у 'Рая'!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

съгласна съм че ромите се подкрепят повече отколкото българите, но и държавата ги подпомага повече отколкото трябва защото те са неблагодарни и немогат да оценят това което им се дава на готово, докато едно социално слабо семейство ще оцени едно жилище или парична помощ, повече от едно ромско семейство.

The glass is half full. Аватара на Tegmentum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vili_ Виж мнението
    съгласна съм че ромите се подкрепят повече отколкото българите, но и държавата ги подпомага повече отколкото трябва защото те са неблагодарни и немогат да оценят това което им се дава на готово, докато едно социално слабо семейство ще оцени едно жилище или парична помощ, повече от едно ромско семейство.
    И как очакваш примитивния добитък с маймунски мозък да оцени какво му се дава?!
    Приматите като ги тресне хормона и няма мислене, няма спиране- пръвични инстинкти- да се наяде, да се напърди да опне циганката и да чака някой да го хрантути щото е много убав!
    Само от неокастрена, здрава тояга разбират- все пак са добитък!
    Жалко, че няма политици с топки в БГ да ги поставят на място със законни средства!
    "It is not who you are that holds you back, it is who you think you're not."
    Unknown

"It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not!"
    Andre Gide

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ннннда който е от Пловдив може да каже какво им дадоха на ромите до КАТ до руския пазар -двуетажни мезонети по 80 хил евро единия. а аз живях във ведомствен апартамент 31 квадрата-и работя не съм си оставил детето не крада- а за тях -дават-за да не крадяли да не вдигали незаконни къщи да не си изоставяли децата-ми аз ако си оставя детето дали ше ми дадат пари та да си го гледам

Напреднал Аватара на Canadaboy
    Post Thanks / Like

дордее е мъничка змияяяята, главичката да и строшимммммм
    По добре здрав и богат -- отколкото болен и беден

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Електорат-бъдещи гласоподаватели кво да ги правиш.На сапун не дават,прародината ги не ще,дпс-то бди правата тяхни някои да не накърни хер Хитлер отдавна спи...
    Ще си ги гледаме кво да правиш.

13. БЛАГОДАРЯ Wolf, Haud yer gab!!! thanked for this post
    Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от hadjiata Виж мнението
    ...
    Ще си ги гледаме кво да правиш.
    Наградиха младежи, опълчили се срещу цигански набези

Награди от ВМРО получиха двама младежи от добруджанското село Батово. Николай Михайлов и Валентин Желев са проявили доблестта и решителността да оглавят недоволството на живеещите в населеното място срещу шайка новозаселели се в него цигани от Градец, Сливенско.

Наградиха младежи, опълчили се срещу цигански набези ВМРО - Варна
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

15. БЛАГОДАРЯ hadjiata, Haud yer gab!!! thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Наградиха младежи, опълчили се срещу цигански набези

Награди от ВМРО получиха двама младежи от добруджанското село Батово. Николай Михайлов и Валентин Желев са проявили доблестта и решителността да оглавят недоволството на живеещите в населеното място срещу шайка новозаселели се в него цигани от Градец, Сливенско.

Наградиха младежи, опълчили се срещу цигански набези ВМРО - Варна
    Явно ''тонът'' им ще да е бил наистина убедителен, защото циганинът от дума не разбира.
    Иначе браво на момчетата, че са защитили възрастните хорица!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 2
    Последно мнение: 19-03-2013, 13:15
  2. За българите извън България
    От dorovski във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 14
    Последно мнение: 28-05-2012, 13:42
  3. Българите емигранти издържат държавата България
    От elicka във форум Новини от и за България
    Отговори: 96
    Последно мнение: 09-05-2011, 16:37
  4. Българите в България?
    От D-to във форум Общ форум
    Отговори: 156
    Последно мнение: 17-09-2009, 22:33
  5. За България,Българите и Българското...
    От iva във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 27-04-2006, 20:38

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker