Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 7 от общо 7
    Нов потребител Аватара на Pettenoir
    Post Thanks / Like

Wink The best day of my life was when I held my baby girl in my arms

Няма нищо по хубаво от това да дадеш живот. Чуството е незабравимо и го препоръчвам на всеки. Да, първоначално си казваш:

"О не как ще се справя. Това не е за мен!"

"Не, НЕМОГА!!! БОЛИИИ!!!

"Помощ"

Но в момента в които това малко създание бъде сложено в обятията ти си казваш... "Всяка капка под, всяка сълза от болка, всеки вик си струваше"

Разбира се като те питат роднини и приятели: "Как беше?" Отговаряш без дори да се замислиш: "О никога отнова". Но да Ви призная след точно няколко дни забравих за болката сякаш е било сън и единственото което помна е красивото ми момиченце в моите прегръдки. Болката се забравя, но не и момента в които за първи път прегърнеш бебчето си.

Малката ми Мариеллка утре става на 2 месеца. Много си я обичкам и съм супер горда да се нарека майка защото сам дарила живот на такова ангелче.
    Последно редактирано от Pettenoir : 17-08-2011 на 14:15

2. БЛАГОДАРЯ Mrs P., tsvelichkova, Demy, Didkus, zmei4o_pk and 3 others thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: The best day of my life was when I held my baby girl in my arms

О, да ти е жива и здрава! Разбирам те, и аз бях много горда като родих дъщеря си преди 17 години /и още см/. Чувствах се като единствената жена родила, не можех за нищо друго да говоря освен за раждането и нея - колко ли хора см отекчила? и продължавам да се наслаждавам, дъщеря ми, ми е най-големият Учител в този живот.
    Преживяването е несравнимо с нищо друго, толкова см благодарна.
    Радвайте се една на друга.

4. БЛАГОДАРЯ Didkus, Pettenoir thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Smile Относно: The best day of my life was when I held my baby girl in my arms

И при мен беше същото преди 18 години.Гордост ,щастие,чувството че можеш да се взираш в бебата до безкрай.Сега е голямо момиче,но за мене ще си остане винаги малкото ми детенце.Жива и здрава да ти е дъщеричката.Да ви радва много.Прекрасна е.
    "Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly."

6. БЛАГОДАРЯ Demy, Pettenoir thanked for this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: The best day of my life was when I held my baby girl in my arms

В момента изобщо не мога да си я представя на 17- 18 такова е мъниче крехко беззащитно. Мисла че и за мен цял живот ще си остане моята малечка палечка. Сега разбирам моите родители и особено думите им "Като станеш родител ще ни разбереш"

Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

Да ти е жива и здрава! Прекрасно малко момиченце!
    Аз все си казвам, догодина, и аз ще си имам бебче, а годините минават и тази година все не идва...
    Дано и аз да изживея тази радост....скоро....
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s_nikolova Виж мнението
    Да ти е жива и здрава! Прекрасно малко момиченце!
    Аз все си казвам, догодина, и аз ще си имам бебче, а годините минават и тази година все не идва...
    Дано и аз да изживея тази радост....скоро....
    От сърце ти го пожелавам... Преди си виках много ми е рано да съм майка няма да се справя и т.н. съвсем обратното на теб.Все не ми се струваше подходящо време особено в друга страна. В последно време всичките ми приятели забременнияха и супер се притеснявах че и аз ще забременея. Но въпреки противозачатъцхните които взимах забременниях. Понякога се случва точно когато най много не очакваш или не желаеш. Така че нищо чудно в скоро време щъркела и на теб да се усмихне

10. БЛАГОДАРЯ s_nikolova thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

The best day of my life was when I held my baby girl in my arms
    sure it is!and every day after!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

12. БЛАГОДАРЯ Didkus, Demy, Pettenoir thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. It is a baby girl-Emma
    От lordm във форум Да поздравим майките
    Отговори: 44
    Последно мнение: 05-09-2008, 21:20
  2. International Technical Fair held in Plovdiv
    От welovebg във форум Forum in English
    Отговори: 0
    Последно мнение: 25-09-2006, 17:15
  3. Gas Girl
    От ivan_lon във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 1