Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 88 от общо 88
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Какъв човек си и къде пазаруваш???

Цитирай Първоначално написано от karen Виж мнението
    единственото което мога да напиша е :

дано тайма да е благосклонен към децата и твоите амбиции, защото едно тъпо НО винаги остава с времето и има вероятност борбата да се обезмисли..
    Има моменти когато нищо не зависи от дадените предпоставки ,ако ще да си на челна стойка нон стоп във времето по всяко време .
    Но това е съвсем различна тема ,а ти си отдаваш изцяло за каузата ,което е похвално.Мисълта ми беше ,да не очакваш на 100% благоприятни резултати .
    както казваш това е съвсем друга тема. не, не чакам 100% благоприятни резултати но съм длъжна да направя всичко което е по силите ми.. останалото е съдба и божа работа, аз нямам контрол върху това и знам че не съм застрахована за нищо.

вярвам, че Бог пази хората, които правят добро
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ElinaT Виж мнението
    Не си много права! Всеки родител е длъжен да направи най-доброто, на което е способен за децата си, оттам нататък е Божа работа. Ама аз вярвам, че с повече напътствие и подкрепа от родителите, децата имат голям шанс да успеят и да надминат социалният статус, успехите и постиженията на родителите си.

П.С. Напълно съм съгласна с Капито и Мадленка. Яла съм и от Netto, Lidl, Aldi, Asda, Coop, Somerfileds, Morrisons, Tesco и всичките му там други супермаркети, ама дано повече да не ми се налага.
    Що да не ти се налага да ядеш от тези супермаркети? Ако си мислиш,че останалите дето ти се налага да ядеш от тях зареждат от специални фабрики, жестоко се лъжеш.......От 10 години съм в хранителната индустрия и мога да ти кажа,че една фабрика зарежда всички супермаркети, само етикетите им са различни, и това е за 90% от продукцията им.......

Roll On Аватара на papinbg
    Post Thanks / Like

Ами то и аз като повечето хора,обичам да показвам класа при пазаруването,дет се вика,аз съм закърмен с аристократизма ама то трябва и малко показност де.Та,мен лично ме боли г.за с продукти от кой магазин поднасям на гостите си блюдата,по-важно,е че винаги са създадени с любов и аристократизъм и те го оценяват.
    Класата при пазаруване аз я показвам по друг начин,магазините може да са най-различни,но за да се покажа в пълен блясък е важно времето на пазаруване.Най-доброто време за пазаруване е около 8,15ам,индийците вече са започнали да продават алкохолец,а пък алкохолиците нали са ги изгонили от техните приюти около 6,00ам,та вече са събрали за по кутийка сайдерче от оня по-силничкият и седят и блаженно отпиват пред някое индийско магазинче.Поглеждам аз,пред кое магазинче са се събрали и си казвам: "Там ще пазарувам".Влизам аз в магазинчето и си купувам бутилчица Moet&Shandon,като казвам на черничкият продавач,да ми даде рестото в колкото се може повече стотинки,слагам си ги в джобчето и излизам,поглеждам аз отпиващите сайдерчето и се правя,че камъче ми е влезнало в обувката и размърдвам крак,за да се чуят звука от стотинките.Най-смелият идва при мен и ми казва: "Папи,нещо не ми достигат 2паунда за билет за автобуса,а трябва да ходя на работа".Аз посочвам,някоя спряна на близо пош-кола и казвам:"Кви,автобуси бе,ся шта метна с колата".Оня седи в недоумение и се чуди къде е объркал в стратегията си.Вече е време да отворя моята бутилчица за наздравица,отварям я аз и вадя от вътрешният си джоб пластмасова чашка за шампанско,питам ги дали те искат,а те не отказват,бъркам си по джобовете,ама там нищо,та им казвам:"Съжалявам,имам само една чашка,ама ще ви кажа наздраве".Отпивам,аз и тръгвам с тежка стъпка,като поглеждам през рамо.Та искам да кажа,че не е важно от кой магазин се пазарува,за да разберат простосмъртните,че сме със синя кръв
    Tired of being number two

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    що ти къде видя че съм се взела за велика?

това че харча парите си за да правя децта си щастливи, не значи че се правя на велика.

щом се налага да купувам сок от уейтроуз та дтето ми да има приятели, които са различни от болшинството го правя. и правя всичко което се налага за да получат децата ми добро възпитание и образование вкл и да комуникират с такива деца
    Като ти чета коментарите мога да ти кажа,че има още доста хляб да ядеш до като се научиш да правиш пари.Когато направиш така парите да работят за теб,тогава пиши.

5. БЛАГОДАРЯ robert72 thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Като ти чета коментарите мога да ти кажа,че има още доста хляб да ядеш до като се научиш да правиш пари.Когато направиш така парите да работят за теб,тогава пиши.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Не бих се притеснявала за нея, ако бях на твое място по скоро обратното, бих ти казала, че има бая хляб да ядеш, докато настигнеш Мадленка. Ама нека не издребняваме.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

8. БЛАГОДАРЯ Guеst, gomorrah, madlena thanked for this post
    Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Що да не ти се налага да ядеш от тези супермаркети? Ако си мислиш,че останалите дето ти се налага да ядеш от тях зареждат от специални фабрики, жестоко се лъжеш.......От 10 години съм в хранителната индустрия и мога да ти кажа,че една фабрика зарежда всички супермаркети, само етикетите им са различни, и това е за 90% от продукцията им.......
    Те може да идват от едно място, ама продуктите особено плодовете и зеленчуците се делят на клас. Първи клас продукт отива в по-скъпите магазини, а останалите в по-евтините магазини. Ако нямаше разлика, никoй нямаше да пазари от скъпите магазини.

Пък и както казах имам наблюдения, хапвала съм през бедните студентски години отвсякъде и имам база за сравнение. Но факта е факт, кой от където намери за добре оттам си пазари и никoй не може да промени товa.

Та да обобщим, ако мога да ходя с Jimmy Chоо, няма да ида да си купя Маталан обувки, даже и да ги произвеждат на едно и също място. Понеже знам, че Чоо имат quality control, който не би позволил некачествена стока да излезе с тяхно име. Anyway, нека не генерализираме. Тука няма прав и крив, има право на избор.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Абе да не ти казвам на една позната фирмата за кого шие и какъв качествен контрол има Имам наблюдение върху пакетирането на плодове и зеленчуци и мога само да кажа, че като свършат етикетите на единия супермаркет същото качество стока придобива етикета на следващия поред супермаркет. Аз по принцип си пазарувам от почти всички магазини - ако качеството на един продукт ми харесва да кажем в Сейнсбъри гледам да си го вземам от там. За продуктите на Лидл и Нето какво да се каже? да се разбира, че ако отидеш в Германия няма да си пазаруваш ли?
    Friends don't let friends get friends haircuts.

11. БЛАГОДАРЯ mirgad thanked for this post
    taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Не ми e ясно само защо трябва да се плюе по хората, които си имат определени предпочитания откъде да пазаруват. Всеки си разполага с парите както си иска. Струва ми се за някои хора приказката за лисицата и гроздето важи с пълна сила.
    Последно редактирано от gomorrah : 01-08-2011 на 16:41
    Friends don't let friends get friends haircuts.

13. БЛАГОДАРЯ Guеst, няма, Татко Барба, mirgad, jhoro thanked for this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    не, не купувам само храна и картички, а давам всеки божи ден над 150 лири за училище и детска градина. отдавна харча за децата си повее пот текущи пазарувки

амбициозна майка съм и за мен няма ''но''

да, знам че ме чака хард тайм, но аз съм по-хард от тайма
    Няма лошо в това да даваш всичко на децата,ама гледай да не направиш грешката като на един мой приятел родителите му.Като се започне от скъпи балове,скъп частен университети,сега му купиха и апартамент. Та сега на 27 години виси по кафетата с шест месеца трудов стаж+незавършено образование.Разбираш ме за какво ти говоря,но това си е твоя работа,не са мои децата ти,и ти се оправяш.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Няма лошо в това да даваш всичко на децата,ама гледай да не направиш грешката като на един мой приятел родителите му.Като се започне от скъпи балове,скъп частен университети,сега му купиха и апартамент. Та сега на 27 години виси по кафетата с шест месеца трудов стаж+незавършено образование.Разбираш ме за какво ти говоря,но това си е твоя работа,не са мои децата ти,и ти се оправяш.
    еее,много е относително!аз имах собствен апартамент след армията на 19,учех специалност,която ти дава най-богатата обща култура в народната република и никога не съм висял по кафета,а пиех с приятели по гаражите и след време се влях с устрема на нова вера в редиците на пролетарята и още си почуквам с малки чукчета,чукайки чакълчета...така че don't judge the book by its cover
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Anet
    Guest

За мен няма значение от къде ще пазарувам дали от кварталния или от голям , зависи дали ще пазарувам много или малко , големия магазин предлага по добри възможности и ти съкращава времето за пазаруване , най важно за мен стоката да е прясна и да има избор на продукти .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какъв човек си и къде пазаруваш???

I am not a person ho is often go for Shopping !! If I want, I would prefer Online shopping for getting products !!

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. На какъв лекар да отида и къде в Лондон?
    От Edna във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 15
    Последно мнение: 08-01-2015, 15:40
  2. Почивка в България на море до 15 лв на човек КЪДЕ ?
    От satanata32 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 4
    Последно мнение: 09-07-2012, 22:20
  3. Какъв човек може да ви комплексира?
    От BOB във форум Общ форум
    Отговори: 159
    Последно мнение: 08-07-2010, 20:46
  4. Отговори: 42
    Последно мнение: 29-05-2010, 10:18
  5. Отговори: 1
    Последно мнение: 21-05-2008, 02:17

Отметки